MatchMakerAI – Stwórz Opis Na Tindera lub Portal Randkowy Z Pomocą Sztucznej Inteligencji AI!Number of Answers
 

Prosimy, daj nam znać jak oceniasz narzędzie. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Kliknij aby zagłosować
[Łącznie głosów: 33 Średnia ocena: 4.4]

MatchMakerAI

Wiemy jak problematyczne jest napisanie dobrego opisu na Tindera lub portal randkowy.

Dobry opis powinien być jednocześnie zabawny, ciekawy, nieszablonowy no i dostosowany do Ciebie..

Z pomocą przychodzi nasze narzędzie oparte na sztucznej inteligencji! Dzięki niemu wygenerujesz dokładnie taki opis jak napisaliśmy powyżej!

Pewnie myślisz sobie „sam mogę to wygenerować z pomocą ChatGPT, niepotrzebne mi to narzędzie”. I tu zaczynają się schody, dlaczego?

Kluczem do sukcesu naszego narzędzia są dwie rzeczy:

  • Specjalne instrukcje, które przekazaliśmy do sztucznej inteligencji (samo wpisanie „napisz opis na Tindera” nie wiele Ci pomoże). Nasze instrukcje są oparte na psychologicznych zasadach dotyczących atrakcyjności i podrywu. To dlatego wygenerowany opis jest tak dobry
  • Nasze narzędzie korzysta ze sztucznej iteligencji GPT-4! Jest ono dostępne tylko dla wybranych osób, a dostępny dla wszystkich ChatGPT jest starszą, dużo gorszą wersją, która nie działa tak dobrze jak GPT-4

Ważne – Przeczytaj przed użyciem!

  1. Aby użyć narzędzia wybierz płeć i wpisz swoje zainteresowania. Staraj się być konkretny. Zamiast wpisać „Netflix” możesz wpisać swój ulubiony serial. Zamiast wpisywać „piłka nożna” lub „podróże” wpisz „kibicowanie Polskiej Reprezentacji w piłkę nożną” i „odkrywanie i pozdróżowanie po Azji”. Od tego jak dokładny będziesz zależy końcowy rezultat.
  2. Generator ma ograniczenia! Nadal testujemy i usprawniamy nasze narzędzie więc możesz wygenerować dwa opisy. Niedługo wprowadzimy pełną wersję na którą możesz się zapisać poniżej, by mieć dostęp jako pierwszy (do czego gorąco zachęcamy).

Gotowy? Zapraszamy do testowania!

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego skrypt ma limit?

Z dwóch powodów. Po pierwsze nadal go testujemy, a po drugie używanie sztucznej inteligencji jest płatne. My udostępniamy Wam narzędzie za darmo, dlatego musieliśmy wprowadzić jakieś ograniczenia.

Czy mogę jakoś ominąć limit?

Wpisz się na listę oczekujących powyżej. Poinformujemy Cię i otrzymasz wersję ze zniesionymi limitami jako pierwszy!

Jak działa narzędzie?

Po przestudiowaniu wielu psychologicznych aspektów związków i dotyczących randkowania wiemy co działa i czego oczekują zarówno kobiety i mężczyźni. Nauczyliśmy tych informacji sztucznej inteligencji, aby wygenerowała idealny opis, który przyciągnie uwagę płci przeciwnej.

Czy opisy są perfekcyjne i nie powinienem ich zmieniać?

O ile dołożyliśmy wszelkich starań, żeby stworzony opis był jak najlepszy, zdarza się że sztuczna inteligencja zawodzi. Dlatego możesz stworzyć 2 opisy i wybrać najlepsze fragmenty z obu + nieco je usprawnić samemu.

Czy opis jest tak ważny? I tak każdy patrzy na zdjęcia

W pewnym sensie to się zgadza. Ludzie patrzą na zdjęcia. Ale według badań około 30% Twojego profilu to opis. Po pierwsze wyróżnisz się z tłumu, a po drugie znajdziesz lepiej dopasowane osoby. Nie chcesz przecież być z kimś kto tylko ładnie wygląda, ale nie masz z nim o czym pogadać, prawda? Dlatego dobry, chwytliwy opis jest kluczowy do znalezienia „normalnego faceta” i „naprawdę w porządku dziewczyny”.