O nas

logo udana randka

Czym jest UdanaRandka.com? Czego możesz oczekiwać po naszym portalu, kim jesteśmy? Krótkie „O nas”. Zapraszamy do poznania naszej misji i współtwórców.

UdanaRandka.com – Krótka historia naszej strony

Na rynku powstają coraz to nowsze portale randkowe. Wydaje się, że zanikają one jeśli chodzi o popularność wśród takich aplikacji do randkowania jak Tinder. Nic bardziej mylnego. Portale randkowe mają się dobrze i naszą misją jest przedstawić Wam te najlepsze.

Na UdanaRandka.com recenzujemy portale randkowe i tworzymy rankingi najlepszych. Staramy się jak najbardziej rzetelnie podejść do tematu i przedstawić zarówno wady jak i zalety każdego z nich.

Jeśli szukasz portalu randkowego, który pomoże Ci znaleźć miłość lepiej trafić nie mogłeś. Z naszą stroną i dzięki naszym recenzjom bez problemu znajdziesz coś dla siebie!

Kto tworzy serwis? Autorzy Strony

Serwis tworzy kilku pasjonatów pisania oraz osoby, które „zjadły zęby” na portalach randkowych i przeżyły wiele związków:

Magda Grobelna

Magda Grobelna - UdanaRandka.comWarszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com

Piotrek Kościelny

Piotr KościelnyOd zawsze lubiłem pisać, a także zmiany. Przeżyłem wiele związków i przetestowałem mnóstwo portali randkowych. Dzisiaj podchodzę do tego na chłodno i dzięki moim doświadczeniom jestem w stanie ocenić na którym z nich możemy rzeczywiście znaleźć wartościowego partnera.

Agnieszka Geber

Piotr KościelnyUwielbiam tworzyć strony i grafikę. Na Udanej Randce odpowiadam za stronę techniczną i to, żeby serwis był jak najbardziej przyjazny dla użytkowników. W skrócie – dziewczyna geek.