Datezone – Opinie, Wady i Zalety. Jaka jest nasza ocena?

Poza budowaniem związku, który ma wytrzymać próbę czasu, wielu ludzi obecnie dąży do przelotnej znajomości z drugim człowiekiem, flirtu, chwili niezobowiązującej przyjemności. Właśnie dla takich osób wymarzonym miejscem w Internecie jest portal Datezone.

datezone lub nazywane inaczej date zone to jeden z najpopularniejszy portali randkowych w Polsce

Samą nazwę serwisu można przetłumaczyć jako “strefa randek”. To dość szerokie określenie doskonale oddaje naturę Date zone, gdyż właściwie każdy znajdzie na nim coś dla siebie.

Uwaga! Z powodu mieszanych opinii na temat Date Zone aktualnie bardziej polecamy serwis Be2, który w ostatnim miesiącu zebrał genialne recenzje innych użytkowników. Jeśli chodzi o randki to w tym momencie #1 na rynku.

Opinie i głosy użytkowników, którzy przetestowali serwis:
⭐⭐⭐⭐⭐ 4.79/5 (3672 głosów)
photos

Dołącz teraz

Jeśli planujesz zbudować trwały związek, platforma Datezone pomoże Ci w tym. Ale jeżeli Twoim celem jest chwilowe zaspokojenie potrzeb seksualnych – nic prostszego. Nie trzeba długo myśleć, by dojść do wniosku, że serwis służy głównie do tego.

Sam tytuł strony jest dość precyzyjny w określeniu misji witryny: “Datezone. Umawiaj się na sex randki!”. Bezsprzecznie jest to cecha, która wyróżnia Datezone na tle podobnych portali.

Warto wspomnieć, że ten serwis jest liderem w branży usług randkowych dla dorosłych w naszym kraju.

Datezone to naprawdę spoko portal. Nie myślałam, że będzie taki fajny, bo nigdy nie wierzyłem internetowi i innym fanaberiom technologicznym. Jednak poczytałam coś tam o nim i postanowiłam spróbować. Nie żałuję, dobrze się bawiłam przez ostatni czas. Zmieniłam zdanie

Magda, Warszawa 29 lat
21 czerwca 2021

Portal jak portal. Są lepsze i są gorsze. Jeśli celujesz w przelotny figiel, droga wolna. Ja się wypisuję i idę normalnie żyć. To nic, że samemu. Nienowoczesny. Serdeczności dla wszystkich

Damian, Wrocław 33 lat
11 kwietnia 2021

Rejestracja

Usługi Date zone są dostępne tylko dla pełnoletnich użytkowników, dlatego system nie pozwoli Ci się zarejestrować, jeśli wystąpi niezgodność z Twoją datą urodzenia.

Poza tym warunkiem cały proces rejestracji przebiega w intuicyjny sposób. Należy podać płeć, nazwę użytkownika, hasło, datę urodzenia, adres mailowy i miejscowość, z której pochodzisz.

Ciekawą opcją jest wybór płci. Serwis wychodzi tu naprzeciw wszystkich użytkowników, gdyż poza dwiema płciami możesz określić się jako osoba trans. Ponadto portal oferuje możliwość randkowania jako para.

Następnym etapem zakładania konta jest proces jego aktywacji. Na podany uprzednio adres zostanie wysłany mail z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego Twoje konto zostanie aktywowane.

Możesz się spodziewać, że od tego momentu nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć poszukiwania osoby, mającej podobny cel korzystania z Datezone do Ciebie. A jednak nie. Portal jest moderowany, dlatego każde konto musi zostać zaakceptowane przez odpowiedniego specjalistę.

Sama akceptacja nie powinna trwać długo, więc nie musisz uzbrajać się w niesamowitą cierpliwość. Dzięki temu zabezpieczeniu portal jest praktycznie wolny od fałszywych kont. Jest to bardzo pozytywna cecha Datezone.

Po zaakceptowaniu Twojego profilu możesz już przystąpić do działania.

Korzystanie z Date zone

Portal nie kryje się, że jego główną misją jest połączenie ze sobą ludzi, mających ochotę na przygodę i chwilę zapomnienia. Więc jeśli szukasz relacji, która przetrwa latami, ten portal randkowy raczej nie jest dla Ciebie. Choć wiadomo, wyjątki się zdarzają.

Nie jesteś w stanie napisać do kogokolwiek, jeśli nie posiadasz zdjęcia profilowego, nowi użytkownicy są w ten sposób ograniczeni. Ale wgranie zdjęcia lub aktywacja konta VIP pozwoli Ci w pełni cieszyć się zaletami Datezone.

Niewątpliwym plusem serwisu jest jego łatwa dostępność. Został on przetłumaczony na sześć języków (w tym polski) dlatego nie przejmuj się, że nie będziesz w stanie korzystać z niego z powodu nieznajomości angielskiego czy rosyjskiego.

Inną zaletą jest aplikacja mobilna na system Android. Dzięki niej będziesz w stanie używać platformy z każdego miejsca i w każdym czasie, jeśli tylko będziesz mieć dostęp do internetu.

Wyszukiwarka Date zone pozwala na zdefiniowanie kilku parametrów, na które kładziesz największy nacisk przy zawiązywaniu nowej znajomości. Możesz wyszukać ludzi po nicku (nazwie użytkownika) lub zamiarach względem tej osoby.

Do wyboru pozostaje flirt, miłość, przyjaźń, cyber seks, romans, realne spotkanie, seks bez zobowiązań i dłuższa znajomość. Jak widzisz, każdy użytkownik może wybrać kogoś, kto będzie mu odpowiadał.

Z racji sporego nacisku na seksualność, na portalu Datezone trafisz na pokaźną ilość materiałów erotycznych lub, po prostu, pornograficznych. Co więcej, użytkownicy mają możliwość prowadzenia transmisji na żywo, które mogą oglądać nawet niezweryfikowani użytkownicy.

Dlatego jeśli masz zamiar znaleźć miłość swojego życia, portal Datezone raczej nie pomoże Ci w tym. Jest bardziej odpowiedni dla osób chcących żyć albo bez trwałego związku, albo w jego otwartej wersji.

Rodzaje kont

Jak w przypadku praktycznie każdego serwisu randkowego, Datezone oferuje możliwość używania portalu w dwóch wariantach: bezpłatnym (okrojonym) i płatnym (pełnym).

Konto podstawowe ogranicza Cię do kontaktu maksymalnie z trzema osobami w ciągu dnia. Ponadto Twoje zdjęcia czy filmy, które masz zamiar wrzucić do serwisu, za każdym razem będą poddane procesowi akceptacji przez moderatora. Ponadto, podczas korzystania z serwisu będą wyświetlać Ci się reklamy.

Wariant płatny dzieli się na dwie mniejsze opcje. Jedna to VIP, druga SUPER VIP. Pierwsza z nich pozwala na kontakt z 30 osobami dziennie oraz zapewnia płynność przy wgrywaniu zdjęć – Twoje konto będzie posiadało status “zweryfikowane”.

Konto SUPER VIP pozwala na pełne i komfortowe korzystanie z serwisu. Chociaż z drugiej strony, jego cena jest dość wysoka. Miesiąc użytkowania kosztuje blisko sto złotych. Konto VIP wiąże się zaś z wydatkiem miesięcznym rzędu 30 złotych.

Co ciekawe, wystarczy jeden zakup subskrypcji konta VIP lub SUPER VIP, by przez resztę czasu cieszyć się zweryfikowanym statusem konta na Datezone. Jest to wygodny sposób, by pozbyć się reklam i nużącego oczekiwania na akceptację zdjęć czy filmów.

Płatności możesz dokonać na trzy sposoby. Pierwszy z nich do tradycyjny wariant z kartą płatniczą, drugi to przelew internetowy, trzeci – płatność z telefonu za pomocą systemu justpay.

Zwracamy uwagę na ryzyko związane z wykupieniem płatnego pakietu usług. Zapis regulaminowy przewiduje automatyczne odnowienie umowy po wygaśnięciu poprzedniej. Środki zostaną oczywiście pobrane z Twojego konta.

Da się zabezpieczyć przed takim działaniem. W ustawieniach swojego konta znajdziesz pole, dotyczące odnawiania umowy, Domyślnie, będzie zaznaczone. Odznacz je i nie obawiaj się więcej, że coś pójdzie nie tak.

Zalety

  • otwartość na każdy rodzaj znajomości
  • serwis jest moderowany
  • duża liczba użytkowników (aktywnych na raz jest często nawet ponad 20 tys)
  • aplikacja mobilna
  • darmowe konto, oferujące dostęp do wielu funkcji

Wady

  • nastawienie na krótkie przygody i seks bez zobowiązań
  • trudności w znalezieniu stałego partnera
  • wysoka cena za konto premium
  • reklamy w wersji podstawowej

Podsumowanie

Portal Datezone jest niezagrożony na pozycji lidera w dziedzinie seks randek, flirtów i szybkich przygód. Swoje usługi oferuje na polskim rynku już od wielu lat i wciąż cieszy się sporą popularnością, szczególnie wśród młodych ludzi.

Jeśli planujesz spotkać tu miłość, która potrwa aż do grobowej, jest niewielka szansa, by Ci się udało tu na nią trafić. Jednak wyjątki się zdarzają.

Użytkownicy datezone publikują wiele zdjęć i filmów o charakterze erotycznym, dlatego portal jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Jednym słowem, Datezone to serwis przeznaczony głównie dla osób i par, które są spragnione miłosnych przygód. Istnieje raczej niewielka szansa, że trafisz na nim na swoją drugą połówkę. Dlatego przemyśl, na co liczysz od życia. Najlepiej jeszcze zanim się zarejestrujesz tu czy tam.

Nasza ocena portalu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.