Pukaczu.pl – Opinie + Jak Działa Portal Pukacz (2024)

Trafiłeś na reklamę Pukaczu.pl i zastanawiasz się jakie ma opinie i czy warto zakładać tam konto?

Czy może to tylko jedna ze stron które pozostawi jedynie rozczarowanie i.. pusty portfel? Poniżej opinie i opis tego jak działa serwis.

Pssst. Jeśli nie jesteś pewny co do założenia konta na Pukaczu zachęcamy do sprawdzenia naszego rankingu z najlepszymi portalami randkowymi oferującymi darmowe konto.

pukaczu.pl

Pukaczu.pl – Opinie Użytkowników

Wpisując w wyszukiwarkę “pukaczu opinie” nie zobaczymy zbyt wielu wyników spełniających nasze żądanie. Poza kilkoma negatywnymi opiniami byłych użytkowników, od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne nowe komentarze związane z tą stroną.

Wśród tych, które znaleźć możemy w internecie, również widzimy wyłącznie same negatywne opinie użytkowników. W większości dotyczą one tego, jak wyglądają randki internetowe za pomocą strony Pukaczu.pl. Niemal każdy z byłych użytkowników wspomina o tym, że na portalu spotkać można jedynie fałszywe profile lub boty internetowe zamiast obiecujących interesujących osób. Wiele do życzenia pozostawia również polityka prywatności portalu.

Oprócz tego społeczność Pukaczu narzeka na to, że potrzebne jest konto premium, aby móc wykonać jakikolwiek krok. Zazwyczaj portale randkowe umożliwiają, aby otworzyć wśród nich darmowe konto, jednak jak przeczytać możemy w komentarzach, aby móc umawiać się na randki online konieczne jest posiadanie konta premium.

Problemem jest także to, że serwis Pukaczu na każdym kroku próbuje wyciągnąć pieniądze od nowych użytkowników, przez co odstrasza on innych użytkowników. Wysokie koszty użytkowania, biorąc pod uwagę to, że znaczna większość profili jest fałszywa, sprawiają, że strona ta od dawna nie notuje przypływu nowych użytkowników.

Opinie o portalu

Rated 1,0 out of 5
22 marca 2024

Dlaczego mam się rejestrować ? Na Roxie nie trzeba było – zbieracie dane dla służb specjalnych ? Milicjantów ? Po co wam to ?

Krystian
Rated 1,0 out of 5
19 stycznia 2024

Prymitywne próby wyciągania pieniędzy od naiwnych. Omijać z daleka !

segety
Rated 1,0 out of 5
09 stycznia 2024

Katastrofa,omijać z daleka

Ziutek
Rated 1,0 out of 5
24 października 2023

Nie, nie, nie, nie, nie….

artuditu
Rated 1,0 out of 5
12 września 2023

Katastrofa….

To tak samo jak na ogłoszenia 24.

Ściema totalna.

Płatne portale i nie konkretne osoby

Jendrus

Dodaj swoją opinię

Zależy nam na Twoim zdaniu. Używałeś portalu? Dodaj swoją opinię i pomóż innym!

Opinie użytkowników o Pukaczu

Czym jest strona Pukaczu.pl?

Serwis Pukaczu przedstawia siebie jako „jedną z najszybciej rozwijających się społeczności w 2021 roku”, przekonując nas jednocześnie o tym, że z jego usług korzystają osoby mieszkające w krajach takich jak Niemcy, Norwegia, Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Hiszpania i Francja, a także wielu innych.

Jednak w tym wypadku podobnie, chcąc zapoznać się z doświadczeniami osób z wymienionych krajów, korzystających z Pukaczu, pozostajemy z niczym. Zagraniczne fora i miejsca do komentowania serwisów randkowych nie są w stanie zaoferować nam żadnych opinii na temat tego serwisu.

Wystarczy krótka chwila, aby zauważyć, że strona Pukaczu nie jest w stanie zaoferować niczego godnego uwagi. Jest to jedynie kolejny sposób na reklamę innej strony, która również nie wzbudza zbyt wielkiego zainteresowania. Internetowe randki raczej nie są tu możliwe.

Klikając przycisk „Załóż konto”, za każdym razem zostaniesz przeniesiony na inną stronę związaną z portalami randkowymi. Okazuje się więc, że portal randkowy Pukaczu to reklamowy landing page mający na celu skupić Twoją uwagę na zupełnie innej stronie.

Bliźniaczo podobną do Pukaczu jest strona ZnamCie.pl. Opinie i recenzje ZnamCie możesz przeczytać tutaj.

Jak to wygląda w liczbach?

Na głównej stronie możemy znaleźć grafikę, która pokazuje, ilu użytkowników aktualnie jest zarejestrowanych na Pukaczu oraz ilu aktualnie jest aktywnych. Te liczby wyglądają tak:

  • 11 742 aktywnych użytkowników
  • 248 – osoby, które dziś dołączyły do Pukaczu
  • 1407 – seks zapytania
  • 114 – kamerki online

Jeśli zrobimy dokładniejszy research zauważymy, że te liczby zawsze są takie same. Już to pokazuje, że portal ten to jedno wielkie oszustwo. Niektóre osoby musiałyby nigdy nie odchodzić od komputera.

Pukaczu w liczbach

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda założenie konta na Pukaczu.pl?

Założenie konta na Pukaczu jest niemożliwe, ponieważ portal za każdym razem przenosi nas na strony innych portali randkowych. Z tego względu, nie jesteśmy w stanie stworzyć pomocnej instrukcji.

Jak usunąć konto na Pukaczu.pl?

Tutaj sprawa wygląda podobnie – ciężko ułożyć jedną instrukcję. Jeśli zarejestrowałeś się na którymś z portali randkowych, na które przeniosło Cię Pukaczu i chcesz usunąć konto, musisz sprawdzić, czy w ustawieniach profilu jest opcja jego usunięcia.

Jak znaleźć najlepsze portale randkowe?

Aby odszukać najciekawsze propozycje portali randkowych, skorzystaj ze specjalnych rankingów darmowych portali randkowych. Znajdziesz tam wyłącznie zweryfikowane internetowe portale randkowe, razem ze spisem ich największych wad i zalet.

Wybierając ten sposób, unikniesz wszystkich stron reklamowych takich jak Pukaczu pl i całej reszty nieuczciwych serwisów. Większość portali randkowych może sprawiać wrażenie godnych uwagi, jednak wyłącznie niewielka część z nich rzeczywiście będzie warta odwiedzenia.

Możesz też oczywiście sprawdzić opinie przedstawicieli społeczności danego portalu. To powinno pokazać, jak naprawdę wygląda korzystanie z niego i czy warto.

Czy wszystkie portale randkowe są darmowe?

W internecie coraz częściej pojawiają się darmowe portale randkowe, jednak to, czy konkretny serwis randkowy jest w pełni darmowy, należy sprawdzić w jego regulaminie. Wszystkie portale mają swoje regulaminy, w których znaleźć możemy wszystkie niezbędne informacje na ich temat – w tym, czy są darmowe.

Serwis Pukaczu recenzja

Podsumowując

Jak widać temat Pukaczu jest dość skomplikowany… Jeśli kiedykolwiek trafisz na ten portal, już zawsze będziesz wiedział, aby lepiej ją omijać. Czekają Cię tam jedynie fałszywe profile, próby wyłudzenia pieniędzy i brak jakichkolwiek korzyści.

Dzięki tej wiedzy zaoszczędzisz czas, który możesz poświęcić, aby założyć konto na zweryfikowanym portalu randkowym, na którym bez problemu znajdziesz to, czego szukasz.

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

1 komentarz

  1. Anonim

    Uwaga oszustwo!!!

    Odpowiedz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)