Erodate – Opinie Na Temat Portalu Oferującego Sex Randki

Portal Erodate to miejsce, które zrzesza osoby poszukujące przelotnych przygód erotycznych. Z pewnością nie jest to serwis adresowany dla osób chętnych na długoterminową, poważną relację. Dlatego nie powinniśmy się dziwić, jeśli nie odnajdziemy tu romantycznego partnera, którego intencją będą długie rozmowy do białego rana, czy też trzymanie się za ręce. Warto mieć to na uwadze, zanim zdecydujesz się rozpocząć swoją przygodę z tym portalem.

erodate logo opinie

Serwis kierowany jest tylko i wyłącznie do osób pełnoletnich z uwagi na charakter oferowanych przez niego usług. Decydując się na założenie konta w serwisie Erodate potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i bierzesz pełną odpowiedzialność za rejestrację.

Koniecznie przeczytaj naszą recenzję, by poznać portal randkowy Erodate od podszewki!

Podstawowe informacje o portalu

Głównym celem platformy jest umożliwienie kontaktu osobom, które mają ochotę wyłącznie na gorące seks spotkania. Skutkiem tego jest brak rozbudowanego komunikatora oraz niechęć użytkowników do zagłębiania się w życie prywatne i „tracenia czasu” na pytania o zainteresowania, pasje czy też potencjalne plany na przyszłość.

Serwis przyciągnął do siebie już ponad milion użytkowników, co jest już dość imponującym wynikiem. Jest to nie tylko spory wyczyn, ale i obraz tego jak wielką popularnością cieszą się seks spotkania we współczesnym społeczeństwie. Łatwo wywnioskować więc, że temat Erodate nie jest nam wcale odległy. Obecne czasy, nierzadko oblane rutyną, coraz częściej popychają nas Polaków do zagłębienia się w świat seksu online.

Jeśli wierzyć statystykom – portal od momentu utworzenia, przyjął niemal 3 miliony zarejestrowanych zdjęć i filmów użytkowników. Wśród tej pokaźnej społeczności dziennie wymienia się około 400 tysięcy wiadomości. Te liczby z pewnością nie wymagają większego komentarza. Ogromną zaletą tego portalu jest jego całkowita moderacja. Portal sam przyznaje się do tworzenia fake kont przez moderatorów w celu obserwacji i kontroli zachowań użytkowników.

Pamiętaj jednak, że system niezawodny nie istnieje. I choć twórcy strony dokładają ciągłych starań, by zapewnić użytkownikom jak najwyższe bezpieczeństwo – zawsze jest cień szansy na to, by ktoś podszył się pod inną osobę. Należy być czujnym na każdym kroku, szczególnie wtedy, gdy planujesz seks spotkanie w realnym świecie.

Serwis dba o dyskrecję i prywatność swoich użytkowników. Zapewnia wszystkim pełną anonimowość, więc nie musisz martwić się o to, że Twoje prywatne wiadomości, które wysyłasz wybranym osobom, zdjęcia, filmy czy preferencje seksualne ujrzą światło dzienne. Wszystko co zostaje udostępnione wśród społeczności portalu, dokładnie tam pozostanie.

Ero date - czy warto szukać tam sex randki? Sprawdzamy!

Rejestracja i logowanie Erodate

Dużym ułatwieniem dla nowych użytkowników jest to, że proces rejestracji na portalu Erodate trwa kilka minut i jest naprawdę prosty. Jedyne co musisz zrobić to podać płeć swoją oraz osoby, z którą chciałbyś się umówić, adres e-mail, hasło oraz datę urodzenia. Ważna uwaga – nie pomyl daty urodzenia, gdyż nie ma możliwości jej późniejszej zmiany.

Kolejnym krokiem jest akceptacja oraz potwierdzenie autentyczności profilu. Więc tuż po wpisaniu najpotrzebniejszych danych, jesteś zmuszony poczekać na pozytywną weryfikację przez moderatora serwisu. Jednym z głównych kryteriów, które bierze pod uwagę załoga serwisu Erodate, jest sprawdzenie, czy Twoje ogłoszenia nie będą miały charakteru zarobkowego. Zapewniamy jednak że kolejne logowanie na Erodate będzie znacznie sprawniejsze.

Kolejnym elementem rejestracji jest wypełnienie krótkiej ankiety z pytaniami natury erotycznej. Odpowiadaj na nie zgodnie ze swoimi przekonaniami i preferencjami. Na podstawie Twoich odpowiedzi zostaną Ci zaproponowani użytkownicy, których odpowiedzi powinny się, choć częściowo pokrywać z tymi udzielonymi przez Ciebie.

Na wskazany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Musisz w niego nacisnąć w celu potwierdzenia ważności i prawdziwości swojego konta. Od tego momentu możesz przystąpić do modyfikacji swojego profilu- możesz wzbogacić go o zdjęcia, opis i inne dodatki.

Zarządzanie i personalizacja profilu

Jedną z podstawowych cech Twojego profilu, która ma przyciągnąć uwagę innych użytkowników, jest zdecydowanie zdjęcie profilowe. Sam opis Ciebie jest raczej kwestią drugorzędną, z uwagi na charakter portalu i oczekiwania jego użytkowników. Nie od dziś wiadomo, że w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na wygląd drugiego człowieka, a dopiero później na jego charakter. W przypadku sex randki charakter nie gra jednak zbyt istotnej roli.

Ważna rada!

Zadbaj o odpowiednią galerię zdjęć i opis swojego profilu. Prezencja i pierwsze wrażenie to niezwykle ważne elementy przy komunikacji internetowej z nieznajomymi. Dlatego przygotuj profesjonalny i dobrze skrojony tekst, a zdjęcia wykonaj w odpowiednich warunkach.

Zdjęcie profilowe

Więc jakie profilowe zachęci innych do wysłania wiadomości? Nic trudnego, wystarczy zadbać jedynie o to, by Twoje zdjęcie było przejrzyste i zachęcające do kontaktu. Jednak mimo tego, że dla użytkowników Erodate najważniejszy jest szybki i niezobowiązujący seks, zadbaj o to, by zdjęcie przedstawiało faktycznie Ciebie, a nie poprawioną w programie graficznym wariację na Twój temat. Tak jak Ty masz prawo mieć swoje oczekiwania wobec drugiej osoby, tak też i ona wobec Ciebie.

Zwróć jednak szczególną uwagę na fakt, że ciekawe zdjęcie to nie tylko taka fotka, na której pokazujesz każdy szczegół swojego ciała. Interesujące ujęcie może przedstawiać Cię choćby wśród natury i w pełnym stroju. Tutaj chodzi głównie o to, by poczuć, że jest się „wśród swoich”. Więc jeśli wstawianie roznegliżowanych zdjęć do sieci wychodzi poza Twoją strefę komfortu — nie rób tego.

Twój opis

Opis, jakkolwiek drugorzędny, jest jednak wciąż istotnym elementem Twojego profilu. Dzięki niemu możesz zdefiniować swoje oczekiwania względem innych użytkowników, swoje preferencje oraz dać pobieżny obraz swojej osoby. Ważna w tej kwestii jest otwartość i transparentność. Nie chcesz przecież, by ktoś pomyślał o czymś innym niż Ty.

Dodatkowe funkcje

By uniknąć zbędnych nieporozumień, wato skorzystać z opcji forum, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. To miejsce, w którym możesz wymienić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat portalu oraz zapoznać się z innymi użytkownikami czy poczytać o interesujących Cię kwestiach – czy to opowiadania, czy też historie z życia, a nawet porady, które znacząco poprawią Twoje życie erotyczne.

Erodate - jakie są opinie o stronie?

Funkcje Erodate

Jedną z istotniejszych funkcji serwisu, poza wyszukiwaniem osób, spełniających Twoje wymagania są czat i kamera. Dzięki temu możesz nawiązać kontakt z kimś, kto według Ciebie będzie idealnym sex partnerem. Co więcej, możesz również przeglądać profile innych użytkowników. Jest to przydatna opcja, gdyż dzięki temu możesz zauważyć pewne trendy i na ich podstawie zmodyfikować swój własny profil, by był bardziej atrakcyjny dla oglądających.

Konto bezpłatne

Jeśli szukasz darmowego portalu randkowego możesz być nieco zawiedziony Erodate. Nieodpłatne konto oferuje dostęp zarówno do tych wymienionych, jak i wielu innych możliwości, jednak w ograniczonym pakiecie. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał Erodate, musisz niestety zakupić konto Premium lub VIP. Pozwoli Ci ono w większym stopniu czerpać przyjemność z serwisu. Ważną kwestią jest również aplikacja mobilna Erodate, znacznie zwiększająca zasięg serwisu i komfort działania użytkowników.

Z łatwością możesz zauważyć, że w regulaminie wspomniana jest informacja o tym, że system Erodate nie zezwala na wysyłanie wiadomości zawierający linki do podobnych portali lub umieszczanie w nich reklam. Jeśli system natrafi na takie dane, zablokuje wysłanie wiadomości lub ewentualnie może nawet zbanować całe konto.

Eksperci Erodate czekają z pomocą w razie jakichkolwiek pytań, zarówno natury technicznej, jak i erotycznej. Nie przejmuj się, więc jeśli coś będzie dla Ciebie zagadką. Zajrzyj również na forum, może ktoś miał już podobny kłopot i sobie z nim poradził. Podobnie Erolizak, blog skoncentrowany na seksualności, dostarczy Ci sporej dawki wiedzy w zakresie szeroko pojętej erotyki. Jeśli ciekawią Cię takie tematy, jest to skarbnica wiadomości.

Konto Premium

Konto Premium daje już zdecydowanie więcej możliwości niż bezpłatna wersja serwisu Erodate. Za niewielką opłatą otrzymujemy funkcje takie jak:

 • oglądanie profili innych użytkowników
 • wysyłanie wiadomości
 • możliwość zobaczenia, kto odwiedzał nasz profil
 • ogłoszenia randkowe, hotline, imprezy, forum

Konto VIP

Do konta Premium można dokupić również pakiet VIP, który jeszcze bardziej rozszerza zakres naszych możliwości na Erodate. W szczególności, zwiększa szanse na znalezienie idealnego partnera. Pakiet VIP zapewnia nam:

 • pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania
 • ukrycie ostatniej wizyty na czyimś profilu, reakcji i statusu
 • anonimowe odwiedzanie profili
 • prywatne notatki o użytkowniku
 • blokowanie wiadomości od innych użytkowników
 • otrzymywanie powiadomień o zalogowaniu określonych użytkowników

Cennik

Zgodnie z tym, co wspomina regulamin – wszystkie dostępne sposoby opłaty są opisane w zakładce Członkowstwo. Możemy ich dokonać przy użyciu Blika, DotPay, karty, Web SMS oraz Cash bill. By uzyskać jak najwięcej korzyści z roszerzonej wersji konta, jesteśmy zmuszeni wykupić odpowiednią ilość kredytów lub zdecydować się na zakup konta premium. Działa to zgodnie z zasadą, że każdy kolejny, większy pakiet wychodzi bardziej atrakcyjny cenowo.

Należy jednak pamiętać, że w zależności od wybranego sposobu płatności, te kwoty mogą się od siebie nieco różnić. Dodatkowo, warto pamiętać o tym, by dwa razy sprawdzić czy nie zaznaczyliśmy opcji płatności automatycznych, przez co możemy nieświadomie narazić się na pobieranie kolejnych kwot z naszego konta po wykorzystaniu poprzedniego, wykupionego pakietu.

Ceny pakietu Premium wahają się od 29 zł na 15 dni do 149 zł na 6 miesięcy. Natomiast koszt pakietu VIP oscyluje w granicach od 58 zł na 15 dni do 298 zł na 6 miesięcy.

Erodate, Ero Date, Erodare czy może Erodat?

Dla wszystkich, którzych zastanawiają się czy to różne serwisy spieszymy z odpowiedzią. Erodate, ero date, erodare i erodat to ten sam serwis. Dlaczego więc można spotkać wszystkie 3 różne wariatny? Z reguły są to po prostu błędnie napisane nazwy portalu jednak w 99% przypadków chodzi o ten sam serwis. Nie powinniśmy jednak zwracać na to uwagi i pamiętać, że chodzi o tę samą stronę którą możemy znaleźć pod adresem www.datezone.com.

Pozytywne i negatywne opinie użytkowników

Dodaj swoją opinię

Zależy nam na Twoim zdaniu. Używałeś portalu? Dodaj swoją opinię i pomóż innym!

Rated 2,0 out of 5
15 lutego 2024

Łatwy do obsługi i tu koniec plusów. Na portalu spędziłem sporo czasu z pakietem premum i szczerze słabo. Mało kto odpisuje a jak już odpisuje To informuje że spotkania są sponsorowane, chociaż w profilu tego nie ma. Na około 50 wiadomości 3 osoby odpisały ale tylko na pisaniu się kończyło. Dodam że pisałem do osób które pasowały do moich wytycznych na portalu tzn. Pokrywały się nasze wzajemne wymagania co do wieku czy preferencji. Mój profil był w pełni opracowany wraz z zdjęciami co wiele kobiet wymaga. Do żadnego spotkania nigdy z tego portalu u mnie nie doszło. Więc jeśli ktoś chce sobie popisać z kobietami niegrzeczne wiadomości to jest wiele darmowych portali i przynajmniej nie robisz sobie nadzieji na spotkanie. Pozdrawiam i lecę testować kolejne portale żeby podzielić się opinią.

Danillo
Rated 4,0 out of 5
03 stycznia 2024

Łatwiej i mniejsza konkurencja niż na Tinderze. Fakt, trzeba zapłacić żeby mieć dostęp do lepszych funkcji, ale to samo jest na Tinderze, Badoo czy każdej innej stronie. 4/5 bo rzeczywiście część konto to fejki ale znowu – to samo jest na Tinderze (może w nieco mniejszej skali ale wciąż).

este
Rated 1,0 out of 5
01 stycznia 2024

Nie polecam, sami faceci oraz masa botów co zachowują się jak „prawdziwe” kobiety, nigdy nie dojdzie do kontaktu, zawsze będzie przedłużana rozmowa aby tylko wykupić konto vip / premium, jednak i tak nie licz na spotkanie, no chyba że szukasz faceta to homo facetów jest od groma. Do tego kobiety mają darmowy dostęp to wszystkich funkcji, a tylko płeć męska ponosi opłaty, co tylko oznacza że wyciągają kasę, a profile z kobietami to fejki.

Ewa
Rated 5,0 out of 5
16 października 2023

trzeba sie przebic na poczatku przez kilka niepoważnych propozycji i kont, ktore wygladaja na fejkowe ale ogolnie działa. Udalo mi sie umowic na kilka spotkan

Dino
Rated 4,0 out of 5
01 sierpnia 2023

Powinien być inny sposób zakupu, podawanie szczegółów z karty nie jest bezpieczne, po za tym jak chcesz zrezygnować `z kontynuacji korzystania z portalu nie będzie łatwo. Szkoda.

wiolin

Uważam, że randki kończące się seksem są fajnym sposobem na życie bez zbędnych zobowiązań. Ja się cieszę, wielu facetów się cieszy. Chwila zabawy, a później każdy zadowolony wraca do swojego życia. Ewentualnie spotykamy się dłużej, ale to już zależy od tego czy któryś z mężczyzn przypadnie mi bardziej do gustu, czy też nie. Mnie się podoba ten portal „randkowy”, pozdrawiam wszystkich, którzy myślą podobnie!

Aleksandra 29 lat, Gdynia

Muszę przyznać to przed sobą i przed wszystkimi, że portal Erodate naprawdę dał mi prawdziwe emocje i są to emocje, których na próżno szukałem w innych portalach randkowych. Nie tylko mogłem cieszyć się poznawaniem innych, fajnych ludzi, którzy są gotowi na tego rodzaju gry erotyczne. Przyznam, że na początku byłem do tej strony nastawiony dość sceptycznie, a hasło „poznaj tysiące seksownych kobiet” wcale do mnie nie przemawiało, to zaskoczyłem się bardzo pozytywnie. Ostatnio wykupiłem na Erodate nawet konto premium i przyznam, że była to wyjątkowo trafna decyzja. wink

Mirek 42 lata, Rzeszów

Pomimo tego, że byłem zmuszony zapłacić, żeby cokolwiek zrobić, a to całkiem drogie, to wcale nie żałuję! Poznałem brzydko mowiąc „fajne laski” i przezylem z nimi bardzo przyjemne chwile 😉 O to mi chodzilo i to dostalem. Spotkalem kilka fake kont, ale wiedzialem jak ich uniknac. To normalne w tych czasach…

Janek 41 lat, Inowrocław

Ten erotyczny portal randkowy nie powinnien w ogóle istnieć! Na stronę Erodate może wejść każdy, podać fałszywe dane, a co najgorsze nawet zrobić komuś krzywdę. Zabezpieczenie wieku też da się bez problemu obejść. I choć sex randki same w sobie brzmią dość zachęcająco, nie odważę się, by na dłużej pozostać na stronie. Tym bardziej że by móc korzystać z większego wachlarza funkcji konieczne należy wykupić konto premium. Portal Erodate jest dla mnie kategorycznym nie!!

Małgorzata 27 lat, Ostrów Wielkopolski

Gdzie się nie obejrzysz to jakies trolle albo prostyt*tki ktore chca cos ugrac i zarobic!!! Bardzo nie polecam Erodate, bo nikt tu nie dba o bezpieczenstwo ludzi. Boje sie cokolwiek tu robic, ze albo bede okradziony albo ktos mnie oszuka… Są bezpieczniejsze strony niz ta. Odradzam!

Kamil 39 lat, Opole

Tak to reklamowali, tak zachwalali, a okazalo sie wielkim niewypalem… Chcialem sie tylko troche odstresowac, troszke poszalec, ale prawie zostalem naciagniety przez jakas oszustke. Naprawde trzeba uwazać, bo na Erodate sie tu od nich roi! Dosyć, że to drogie to jeszcze ciezko znalezc tam prawdziwa osobe, która rzeczywiscie czegos chce. Tylko wszedzie boty.

Ireneusz 42 lata, Zawiercie

Jak usunąć konto w Erodate?

By pozbyć się konta na platformie Erodate mamy do wyboru dwie opcje – albo jego całkowite usunięcie, albo wyłączne zawieszenie profilu. By usunąć konto wystarczy wejść w zakładkę Moje Konto. Następnie kliknąć w zakładkę Ustawienia, później Status profilu. Zmieniając status profilu można wybrać opcję zawieszenia profilu lub całkowitego jego usunięcia. Możesz to zrobić w dowolnej chwili i miejscu – cały czas masz nieograniczony dostęp do tej opcji.

Po wybraniu zawieszenia profilu, staje się on niewidoczny dla innych użytkowników platformy randkowej, przez co nie będzie im się wyświetlać, gdy jesteś online aż do momentu, gdy go przywrócisz. Jeśli zaś wybierzemy opcję całkowitego usunięcia konta – decydujemy się zablokować swój profil raz na zawsze. Co oznacza, że wszystkie dotychczas udostępnione przez nas informacje znikają ze strony.

Seks randki - jaki portal wybrać?

Zalety

 • Proste, niebudzące wątpliwości przeznaczenie portalu
 • Wygodna, sprawnie działająca aplikacja mobilna, jak rownież strona internetowa 
 • Pełna moderacja platformy – możliwość uzyskania szybkiej pomocy technicznej oraz odpowiedzi na nurtujące Nas pytania
 • Mocny nacisk na jak największą prywatność użytkowników
 • Łatwa, darmowa rejestracja w serwisie
 • Możliwość dowolnego dodawania zdjęć i filmów
 • Duża społeczność zwiększa szansę na znalezienie fajnych ludzi, którzy wpiszą się w nasz gust

Wady

 • Niedostatecznie zapewnione bezpieczeństwo (zdjęcia twarzy na stronie głównej)
 • Brak możliwości znalezienia osoby do trwałego związku
 • Proces rejestracji wydłużony o oczekiwanie na akceptację ze strony moderatorów
 • Ryzyko oszustwa na tle seksualnym lub finansowym
 • Wiele funkcji dostępnych wyłącznie po zdecydowaniu się na konto premium (mocno ograniczone konto darmowe)
 • Wysokie ceny pakietów Premium i VIP
 • Obecność wielu botów i fake kont

Podsumowanie

Jeśli Twoim marzeniem jest przelotny romans z nieznajomą osobą – portal randkowy Erodate jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie. Jego głównym założeniem jest właśnie zrzeszenie społeczności poszukującej seks randek oraz dostępu do newsów związanych bezpośrednio z erotyką i cielesnością. Nie bez powodu serwis dostępny jest tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Moderatorzy starają się kontrolować i walczyć z fake kontami oraz oszustami. Jednak nie zapomnij, że żaden system nie jest niezawodny, więc ważne jest używanie portalu z głową, aby uniknąć oszustwa. Poza tym, warto zauważyć, że sam proces kontroli treści jest dość czasochłonnym zajeciem.

Podstawowe konto oferuje dostęp do funkcji w okrojonym zakresie. Jeśli liczysz na więcej lub limity Cię zbyt ograniczają, koniecznie rozważ zakup konta premium lub VIP. Dzięki niemu możesz liczyć na dużo bardziej komfortowe i bezpieczne korzystanie z serwisu. Ponadto pakiet dostępnych opcji znacznie się powiększy.

Kończąc, sugerujemy rozsądek w podjęciu decyzji o rejestracji na portalu Erodate, z uwagi na charakter oferowanych przez ten serwis usług. Więc gdy już dokładnie przemyślisz decyzję i rozważysz czy anonimowość oferowana przez ten portal randkowy Cię zadowala – zarejestruj się i otwórz sobie bramę by umawiać się z ludźmi w całej Polsce!

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

7 komentarzy

 1. Bezar

  Strasznie niska jakość – kobiet albo nie ma albo to prostytutki. Zwykłe naciąganie.

  Odpowiedz
 2. Ola

  Admin banuje konta i to bez powodu !!!
  Najgorsza strona na jakiekolwiek byłam.
  Odradzam ja każdej osobie nawet obcej

  Odpowiedz
 3. PORAŻKA

  Administracja w Erodate to jakaś porażka. Banują konta za byle co, a potem oczywiście jak chcesz dostać informacje co było powodem to cisza. Nie polecam.

  Odpowiedz
 4. piotrunio

  Miałem tam konto przez dłuższy czas ale jedyne co łączy Erodate z portalem randkowym to konta ludzi. Bo to jakich już spotkasz to zupełnie inna sprawa. Generalnie większość kobiet to prostytutki udające wyrafinowane damy. Do tego z roszczeniowym podejściem. Czasami wydaje mi się, że w internecie ludzie zmieniają się w jakieś dziwne monstra i zupełnie im odwala.

  Odpowiedz
 5. radziu78

  Konto VIP dla kobiet jest niepotrzebne, a dla mężczyzn? Oczywiście, że tak. Do tego kobiet w tym portalu chcą chyba, żebyś został ich sponsorem, a nie partnerem. Totalna porażka. Nie polecam i radzę trzymać się z daleka.

  Odpowiedz
 6. Z DALEKA

  jak szukasz poważnego związku albo nawet w miarę ogarniętej laski na krótką metę to omijaj erodate szerokim łukiem. Może jak ktoś lubi pi**rzyć się z dz***ami to wtedy tak. Parę normalnych kobiet udało mi się tam znaleźć ale 90% to draaamat. Dodatkowo słyszałem o tym, że dane wyciekają na zewnątrz. Nie mogę potwierdzić czy to prawda ale jeśli tak to brak słów

  Odpowiedz
 7. qba

  Nie jestem pewien, czy ludzie, którzy wysoko ocenili Erodate, faktycznie go używali, czy też płacono im za to. Nie wiem, ile jest fałszywych kont, ale widuję je codziennie. Szkoda, bo serwis ma potencjał, ale zespół nic nie robi w tej sprawie.

  Odpowiedz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Lipiec ’24)