Erodate – Opinie Na Temat Portalu, Czy Warto Założyć Konto?

Erodate to portal zrzeszający osoby mające na oku przelotną przygodę erotyczną. Nie jest adresowany dla chętnych na dłuższą znajomość, rozmowy czy dzielenie wspólnych pasji. Miej to na uwadze, zanim przystąpisz do rejestracji.

Serwis kierowany jest tylko i wyłącznie do osób pełnoletnich z uwagi na charakter oferowanych przez niego usług.

Ogólna ocena: 4.4/5

Liczba użytkoników:

3 676 162+

Średnia wieku:

20-35

Podstawowe informacje

Głównym celem platformy jest umożliwienie kontaktu osobom, które mają ochotę na miłosne przygody. W związku z tym nie znajdziesz tam rozbudowanego komunikatora czy nie trafisz na dokładne pytania o swoje zainteresowania, pasje czy plany na przyszłość

Serwis przyciągnął do siebie już ponad 600 tysięcy użytkowników. Jest to dość spory wyczyn, wskazujący również na to, jak wielką popularnością cieszą się seks randki we współczesnym polskim społeczeństwie.

Jeśli wierzyć statystykom, do serwisu wgrano od jego założenia w granicach trzech milionów zdjęć i filmów, a użytkownicy wymieniają dziennie około 400 tysięcy wiadomości. Te liczby nie wymagają komentarza, mówią same za siebie.

Wielkim plusem portalu jest jego całkowita moderacja. Dzięki temu zabiegowi praktycznie możesz mieć pewność, że osoba, z którą planujesz się umówić na przygodę fizycznie istnieje i jest autentyczna.

Aczkolwiek pamiętaj, że nie ma niezawodnego systemu i wszędzie trzeba uważać. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ktoś podszył się pod inną osobę, dlatego polecamy być czujnym szczególnie wtedy, gdy planujesz spotkanie w realnym świecie.

Serwis dba o dyskrecję i prywatność swoich użytkowników. Zapewnia wszystkim pełną anonimowość. Praktycznie nie ma możliwości, by Twoje wiadomości, zdjęcia, filmy czy upodobania seksualne ujrzały światło dzienne.

Rejestracja

Proces rejestracji na portalu trwa kilka minut i jest dość prosty. Wystarczy, że podasz płeć swoją oraz osób, z którymi chcesz się umówić, adres e-mail, hasło oraz datę urodzenia. Nie pomyl się przy dacie urodzenia, gdyż nie da się jej już później zmienić.

Po wpisaniu tych danych musisz poczekać na pozytywną weryfikację przez moderatora serwisu. Jednym z kryteriów, branych przez załogę Erodate, jest sprawdzenie, czy Twoje ogłoszenia nie będą miały charakteru zarobkowego.

Kolejnym elementem jest wypełnienie krótkiej ankiety z pytaniami natury erotycznej. Odpowiadaj na nie zgodnie ze swoimi przekonaniami i preferencjami. Na podstawie Twoich odpowiedzi zostaną Ci zaproponowani użytkownicy, z którymi będziesz mieć coś wspólnego.

Na podany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego wykona się operacja potwierdzenia ważności konta. Od tego momentu możesz przystąpić do modyfikacji swojego profilu.

Pozytywne i negatywne opinie użytkowników

uważam, że randki kończące się seksem są fajnym sposobem na życie bez zbędnych zobowiązań. Ja się cieszę, facet się cieszy. Każdy zadowolony wraca do swojego życia. Ewentualnie spotykamy się dłużej. Mnie się podoba, pozdrawiam wszystkich, którzy myślą podobnie

Ola, Gdynia 27 lat
20 września 2021

to nie powinno w ogóle istnieć. Na tę stronę może wejść każdy, podać fałszywe dane, zrobić komuś krzywdę. Zabezpieczenie wieku też da się obejść. A >>Erolizak<<? Jak można pisać takie rzeczy?! Żenada, żenada, żenada. Żałuję tej chwili, gdy pierwszy raz trafiłem na nazwę Erodate

Gośka, Szczecin 29 lat
17 lipca 2021

Zarządzanie profilem

Jedną z podstawowych cech Twojego profilu, która ma przyciągnąć uwagę innych użytkowników jest zdjęcie profilowe. Sam opis Ciebie jest raczej drugorzędny, z uwagi na charakter portalu i oczekiwania jego użytkowników.

Twoje zdjęcie powinno być przejrzyste i zachęcające do kontaktu. Jednak mimo tego, że dla zdecydowanej większości użytkowników Erodate najważniejszy jest szybki i niezobowiązujący seks, zadbaj o to, by zdjęcie przedstawiało faktycznie Ciebie, a nie poprawioną w programie graficznym wariację na Twój temat.

Pamiętaj, że ciekawe zdjęcie to nie tylko taka fotka, na której pokazujesz każdy szczegół swojego ciała. Interesujące ujęcie może przedstawiać Cię choćby i wśród natury i w pełnym stroju.

Opis, jakkolwiek drugorzędny, jest jednak ważnym elementem Twojego profilu. Dzięki niemu możesz zdefiniować swoje oczekiwania względem innych użytkowników. Ważna w tej kwestii jest precyzja, bo nie chcesz przecież, by ktoś myślał o czymś innym niż Ty.

W trosce o uniknięcie nieporozumień pamiętaj też o opcji forum, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. Możesz tam wymienić się swoimi spostrzeżeniami, zapoznać się z innymi użytkownikami czy poczytać co nieco o interesujących Cię kwestiach.

Funkcje strony

Jedną z istotniejszych funkcji serwisu, poza wyszukiwaniem osób, spełniających Twoje wymagania jest czat lub kamera. Dzięki temu możesz nawiązać kontakt z kimś, kto według Ciebie będzie idealną osobą.

Co więcej, możesz przeglądać profile innych użytkowników. Jest to przydatna opcja, gdyż dzięki temu możesz zauważyć pewne trendy i na ich podstawie zmodyfikować swój własny profil, by był bardziej atrakcyjny.

Konto bezpłatne oferuje dostęp do tych i wielu innych funkcjonalności, jednak w ograniczonym pakiecie. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał Erodate, musisz zakupić konto VIP. Pozwoli Ci ono w większym stopniu czerpać przyjemność z serwisu.

Ważną kwestią jest również aplikacja mobilna, znacznie zwiększająca zasięg serwisu i komfort działania użytkowników.

System Erodate nie pozwala na wysyłanie wiadomości z linkami do podobnych portali lub umieszczanie w nich reklam. Jeśli system natrafi na takie dane, zablokuje wysłanie wiadomości.

Eksperci Erodate czekają z pomocą w razie jakichkolwiek pytań, zarówno natury technicznej, jak i erotycznej. Nie przejmuj się więc, jeśli coś będzie dla Ciebie zagadką. Zajrzyj również na forum, może ktoś miał już podobny kłopot i sobie z nim poradził.

Podobnie Erolizak, blog skoncentrowany na seksualności, dostarczy Ci sporej dawki wiedzy w zakresie szeroko pojętej erotyki. Jeśli ciekawią Cię takie tematy, jest to skarbnica wiadomości.

Zalety
 • proste, niebudzące wątpliwości przesłanie serwisu
 • wygodna i sprawna aplikacja mobilna
 • dostęp do wielu satysfakcjonujących funkcji w wariancie bezpłatnym
 • moderacja serwisu
 • dostęp do czatu
 • odpowiedni bilans ogłoszeń kobiet i mężczyzn
Wady
 • niedostateczne zabezpieczenie (zdjęcia twarzy na stronie głównej)
 • brak możliwości znalezienia osoby do trwałego związku
 • nastawienie tylko i wyłącznie na seksualność
 • oczekiwanie na akceptację ze strony moderatorów
 • ryzyko oszustwa na tle seksualnym

Podsumowanie

Jeśli Twoim marzeniem jest szybki numerek z nieznajomą osobą, serwis Erodate jest jakby stworzony dla Ciebie. Nie oferuje praktycznie nic innego, jak seks randki oraz dostęp do newsów związanych bezpośrednio z erotyką.

Pamiętaj, że serwis dostępny jest tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Dzięki moderacji platformy masz mniejszą szansę trafić na fałszywe konto. Jednak nie zapomnij, że żaden system nie jest niezawodny, dlatego rozczarowanie tak czy siak może Ci się kiedyś przytrafić. Poza tym, proces kontroli treści jest dość czasochłonny.

Podstawowe konto oferuje dostęp do wielu funkcji, jednak w okrojonym zakresie. Jeśli liczysz na więcej lub limity Cię zbyt ograniczają, rozważ zakup konta VIP.

Dzięki niemu możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne korzystanie z serwisu. Ponadto pakiet dostępnych opcji znacznie się powiększy, a wszystko za stosunkowo niewielką opłatą miesięczną.

Zadbaj o odpowiednią galerię zdjęć i opis swojego profilu. Prezencja i pierwsze wrażenie to niezwykle ważne elementy przy komunikacji internetowej z nieznajomymi. Dlatego przygotuj profesjonalny i dobrze skrojony tekst, a zdjęcia wykonaj w odpowiednich warunkach.

Kończąc, sugerujemy rozsądek w podjęciu decyzji o rejestracji na portalu Erodate, z uwagi na charakter oferowanych przez ten serwis usług. Teoretycznie jest on bezpieczny, lecz jeśli wyżej w hierarchii wartości stoi u Ciebie dbanie o własny wizerunek, radzimy ostrożność, gdyż na wypadek awarii możesz na tym znacznie ucierpieć.