Erodate – Opinie Na Temat Portalu, Czy Warto Założyć Konto?

erodate logo opinie

Portal Erodate to miejsce, które zrzesza osoby poszukujące przelotnych przygód erotycznych. Z pewnością nie jest to serwis adresowany dla osób chętnych na długoterminową, poważną relację. Dlatego nie powinniśmy się dziwić, jeśli nie odnajdziemy tu romantycznego partnera, którego intencją będą rozległe rozmowy do białej nocy, ani też trzymanie się za ręce. Warto mieć to na uwadze, zanim zdecydujesz się rozpocząć swoją przygodę z tym portalem.

Serwis kierowany jest tylko i wyłącznie do osób pełnoletnich z uwagi na charakter oferowanych przez niego usług. Decydując się na założenie konta w serwisie Erodate potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i bierzesz pełną odpowiedzialność za rejestrację.

Konieczne przeczytaj naszą recenzję, by poznać portal randkowy Erodate od podszewki!

Podstawowe informacje o portalu

Głównym celem platformy jest umożliwienie kontaktu osobom, które mają ochotę wyłącznie na gorące seks spotkania. Skutkiem tego jest brak rozbudowanego komunikatora oraz niechęć użytkowników do zagłębiania się w życie prywatne, oraz „tracenie czasu” na pytania o zainteresowania, pasje czy też potencjalne plany na przyszłość.

Serwis przyciągnął do siebie już ponad 600 tysięcy użytkowników, co jest już dość imponującym wynikiem. Jest to nie tylko spory wyczyn, ale i obraz tego jak wielką popularnością cieszą się seks spotkania we współczesnym społeczeństwie. Łatwo wywnioskować więc, że temat Erodate nie jest nam wcale odległy. Obecne czasy, nierzadko oblane rutyną, coraz częściej popychają nas Polaków do zagłębienia się w świat seksu online.

Jeśli wierzyć statystykom – portal od momentu utworzenia, przyjął niemal 3 miliony zarejestrowanych zdjęci i filmów użytkowników. Wśród tej pokaźnej społeczności dziennie wymienia się około 400 tysięcy wiadomości. Te liczby z pewnością nie wymagają większego komentarza. Ogromną zaletą tego portalu jest jego całkowita moderacja. Dzięki temu zabiegowi możesz mieć pewność tego, że osoba, z którą planujesz się umówić na przygodę, fizycznie istnieje i jest autentyczna.

Pamiętaj jednak, że system niezawodny nie istnieje. I choć twórcy strony dokładają ciągłych starań, by zapewnić użytkownikom jak najwyższe bezpieczeństwo – zawsze jest cień szansy na to, by ktoś podszył się pod inną osobę. Należy być czujnym na każdym kroku, szczególnie wtedy, gdy planujesz seks spotkanie w realnym świecie.

Serwis dba o dyskrecję i prywatność swoich użytkowników. Zapewnia wszystkim pełną anonimowość, więc nie musisz martwić się o to, że Twoje prywatne wiadomości, które wysyłasz wybranym osobom, zdjęcia, filmy czy preferencje seksualne ujrzą światło dzienne. Wszystko co zostaje udostępnione wśród społeczności portalu, dokładnie tam pozostanie.

Erodate - czy warto?

Rejestracja i logowanie Erodate

Dużym ułatwieniem dla nowych użytkowników jest to, że proces rejestracji na portalu Erodate trwa kilka minut i jest naprawdę prosty. Jedyne co musisz zrobić to podać płeć swoją oraz osoby, z którą chciałbyś się umówić, adres e-mail, hasło oraz datę urodzenia. Ważna uwaga – nie pomyl daty urodzenia, gdyż nie ma możliwości jej późniejszej zmiany.

Kolejnym krokiem jest akceptacja oraz potwierdzenie autentyczności profilu. Więc tuż po wpisaniu najpotrzebniejszych danych, jesteś zmuszony poczekać na pozytywną weryfikację przez moderatora serwisu. Jednym z głównych kryteriów, które bierze pod uwagę załoga serwisu Erodate, jest sprawdzenie, czy Twoje ogłoszenia nie będą miały charakteru zarobkowego. Zapewniamy jednak że kolejne logowanie na Erodate będzie znacznie sprawniejsze.

Kolejnym elementem rejestracji jest wypełnienie krótkiej ankiety z pytaniami natury erotycznej. Odpowiadaj na nie zgodnie ze swoimi przekonaniami i preferencjami. Na podstawie Twoich odpowiedzi zostaną Ci zaproponowani użytkownicy, których odpowiedzi powinny się, choć częściowo pokrywać z tymi udzielonymi przez Ciebie.

Na wskazany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Musisz w niego nacisnąć w celu potwierdzenia ważności i prawdziwości swojego konta. Od tego momentu możesz przystąpić do modyfikacji swojego profilu- możesz wzbogacić go o zdjęcia, opis i inne dodatki.

Zarządzanie i personalizacja profilu

Jedną z podstawowych cech Twojego profilu, która ma przyciągnąć uwagę innych użytkowników, jest zdecydowanie zdjęcie profilowe. Sam opis Ciebie jest raczej kwestią drugorzędny, z uwagi na charakter portalu i oczekiwania jego użytkowników. Nie od dziś wiadomo, że w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na wygląd drugiego człowieka, a dopiero później na jego charakter. W przypadku sex randki charakter nie gra jednak zbyt istotnej roli.

Ważna rada!

Zadbaj o odpowiednią galerię zdjęć i opis swojego profilu. Prezencja i pierwsze wrażenie to niezwykle ważne elementy przy komunikacji internetowej z nieznajomymi. Dlatego przygotuj profesjonalny i dobrze skrojony tekst, a zdjęcia wykonaj w odpowiednich warunkach.

Zdjęcie profilowe

Więc jakie profilowe zachęci innych do wysłania wiadomości? Nic trudnego, wystarczy zadbać jedynie o to, by Twoje zdjęcie było przejrzyste i zachęcające do kontaktu. Jednak mimo tego, że dla użytkowników Erodate najważniejszy jest szybki i niezobowiązujący seks, zadbaj o to, by zdjęcie przedstawiało faktycznie Ciebie, a nie poprawioną w programie graficznym wariację na Twój temat. Tak jak Ty masz prawo mieć swoje oczekiwania wobec drugiej osoby, tak też i ona wobec Ciebie.

Zwróć jednak szczególną uwagę na fakt, że ciekawe zdjęcie to nie tylko taka fotka, na której pokazujesz każdy szczegół swojego ciała. Interesujące ujęcie może przedstawiać Cię choćby wśród natury i w pełnym stroju. Tutaj chodzi głównie o to, by poczuć, że jest się „wśród swoich”. Więc jeśli wstawianie roznegliżowanych zdjęć do sieci wychodzi poza Twoją strefę komfortu — nie rób tego.

Twój opis

Opis, jakkolwiek drugorzędny, jest jednak wciąż istotnym elementem Twojego profilu. Dzięki niemu możesz zdefiniować swoje oczekiwania względem innych użytkowników, swoje preferencje oraz dać pobieżny obraz swojej osoby. Ważna w tej kwestii jest otwartość i transparentność. Nie chcesz przecież, by ktoś pomyślał o czymś innym niż Ty.

Dodatkowe funkcje

By uniknąć zbędnych nieporozumień, wato skorzystać z opcji forum, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. To miejsce, w którym możesz wymienić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat portalu oraz zapoznać się z innymi użytkownikami czy poczytać o interesujących Cię kwestiach – czy to opowiadania, czy też historie z życia, a nawet porady, które znacząco poprawią Twoje życie erotyczne.

Erodate - jakie są opinie o stronie?

Funkcje Erodate

Jedną z istotniejszych funkcji serwisu, poza wyszukiwaniem osób, spełniających Twoje wymagania są czat i kamera. Dzięki temu możesz nawiązać kontakt z kimś, kto według Ciebie będzie idealnym sex partnerem. Co więcej, możesz również przeglądać profile innych użytkowników. Jest to przydatna opcja, gdyż dzięki temu możesz zauważyć pewne trendy i na ich podstawie zmodyfikować swój własny profil, by był bardziej atrakcyjny dla oglądających.

Konto bezpłatne vs Konto VIP

Nieodpłatne konto oferuje dostęp zarówno do tych wymienionych, jak i wielu innych możliwości, jednak w ograniczonym pakiecie. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał Erodate, musisz niestety zakupić konto VIP. Pozwoli Ci ono w większym stopniu czerpać przyjemność z serwisu. Ważną kwestią jest również aplikacja mobilna Erodate, znacznie zwiększająca zasięg serwisu i komfort działania użytkowników.

Z łatwością możesz zauważyć, że w regulaminie wspomniana jest informacja o tym, że system Erodate nie zezwala na wysyłanie wiadomości zawierający linki do podobnych portali lub umieszczanie w nich reklam. Jeśli system natrafi na takie dane, zablokuje wysłanie wiadomości lub ewentualnie może nawet zbanować całe konto.

Eksperci Erodate czekają z pomocą w razie jakichkolwiek pytań, zarówno natury technicznej, jak i erotycznej. Nie przejmuj się, więc jeśli coś będzie dla Ciebie zagadką. Zajrzyj również na forum, może ktoś miał już podobny kłopot i sobie z nim poradził. Podobnie Erolizak, blog skoncentrowany na seksualności, dostarczy Ci sporej dawki wiedzy w zakresie szeroko pojętej erotyki. Jeśli ciekawią Cię takie tematy, jest to skarbnica wiadomości.

Cennik

Zgodnie z tym, co wspomina regulamin – wszystkie dostępne sposoby opłaty są opisane w zakładce Członkostwo. Możemy ich dokonać przy użyciu Blika, DotPay, karty, Web SMS oraz Cash bill. By uzyskać jak najwięcej korzyści z roszerzonej wersji konta, jesteśmy zmuszeni wykupić odpowiednią ilość kredytów lub zdecydować się na wykup konta premium. Działa to zgodnie z zasadą, że każdy kolejny, większy pakiet wychodzi bardziej atrakcyjny cenowo.

Należy jednak pamiętać, że w zależności od wybranego sposobu płatności, te kwoty mogą się od siebie nieco różnić. Dodatkowo, warto pamiętać o tym, by dwa razy sprawdzić czy nie zaznaczyliśmy opcji płatności automatycznych, przez co możemy nieświadomie narazić się na pobieranie kolejnych kwot z naszego konta po wykorzystaniu poprzedniego, wykupionego pakietu.

Pozytywne i negatywne opinie użytkowników

Uważam, że randki kończące się seksem są fajnym sposobem na życie bez zbędnych zobowiązań. Ja się cieszę, wielu facetów się cieszy. Chwila zabawy, a później każdy zadowolony wraca do swojego życia. Ewentualnie spotykamy się dłużej, ale to już zależy od tego czy któryś z mężczyzn przypadnie mi bardziej do gustu, czy też nie. Mnie się podoba ten portal „randkowy”, pozdrawiam wszystkich, którzy myślą podobnie!

Aleksandra 29 lat, Gdynia

Muszę przyznać to przed sobą i przed wszystkimi, że portal Erodate naprawdę dał mi prawdziwe emocje i są to emocje, których na próżno szukałem w innych portalach randkowych. Nie tylko mogłem cieszyć się poznawaniem innych, fajnych ludzi, którzy są gotowi na tego rodzaju gry erotyczne. Przyznam, że na początku byłem do tej strony nastawiony dość sceptycznie, a hasło „poznaj tysiące seksownych kobiet” wcale do mnie nie przemawiało, to zaskoczyłem się bardzo pozytywnie. Ostatnio wykupiłem na Erodate nawet konto premium i przyznam, że była to wyjątkowo trafna decyzja. wink

Mirek 42 lata, Rzeszów

Ten erotyczny portal randkowy nie powinnien w ogóle istnieć! Na stronę Erodate może wejść każdy, podać fałszywe dane, a co najgorsze nawet zrobić komuś krzywdę. Zabezpieczenie wieku też da się bez problemu obejść. I choć sex randki same w sobie brzmią dość zachęcająco, nie odważę się, by na dłużej pozostać na stronie. Tym bardziej że by móc korzystać z większego wachlarza funkcji konieczne należy wykupić konto premium. Portal Erodate jest dla mnie kategorycznym nie!!

Małgorzata 27 lat, Ostrów Wielkopolski

Jak usunąć konto w Erodate?

By pozbyć się konta na platformie Erodate mamy do wyboru dwie opcje – albo jego całkowite usunięcie, albo wyłączne zawieszenie profilu. By usunąć konto wystarczy wejść w zakładkę Moje Konto. Następnie kliknąć w zakładkę Ustawienia, później Status profilu. Zmieniając status profilu można wybrać opcję zawieszenia profilu lub całkowitego jego usunięcia. Możesz to zrobić w dowolnej chwili i miejscu – cały czas masz nieograniczony dostęp do tej opcji.

Po wybraniu zawieszenia profilu, staje się on niewidoczny dla innych użytkowników platformy randkowej, przez co nie będzie im się wyświetlać, gdy jesteś online aż do momentu, gdy go przywrócisz. Jeśli zaś wybierzemy opcję całkowitego usunięcia konta – decydujemy się zablokować swój profil raz na zawsze. Co oznacza, że wszystkie dotychczas udostępnione przez nas informacje znikają ze strony.

Seks randki - jaki portal wybrać?

Zalety

 • Proste, niebudzące wątpliwości przeznaczenie portalu
 • Wygodna, sprawnie działająca aplikacja mobilna, jak rownież strona internetowa – w zależności od tego czy wolisz komputer czy też bardziej przenośną wersję.
 • Dostęp do wielu satysfakcjonujących funkcji, które zapewnia darmowe konto – czat, rozmowy video oraz forum
 • Pełna moderacja platformy – możliwość uzyskania szybkiej pomocy technicznej oraz odpowiedzi na nurtujące Nas pytania
 • Dość zrównoważony wskaźnik kobiet i mężczyzn na portalu
 • Mocny nacisk na jak największą prywatność użytkowników
 • Łatwa, darmowa rejestracja w serwisie
 • Możliwość dowolnego dodawania zdjęć i filmów
 • Dzięki aplikacji stale otrzymujemy na telefon powiadomienia o nowych wiadomościach, nawet gdy posiadamy jedynie konto darmowe
 • Duża społeczność zwiększa szansę na znalezienie fajnych ludzi, którzy wpiszą się w nasz gust

Wady

 • Niedostatecznie zapewnione zabezpieczenie bezpieczeństwo (zdjęcia twarzy na stronie głównej)
 • Brak możliwości znalezienia osoby do trwałego związku
 • Nastawienie tylko i wyłącznie na poszukiwanie przelotnego seksu
 • Proces rejestracji wydłużony o oczekiwanie na akceptację ze strony moderatorów
 • Ryzyko oszustwa na tle seksualnym
 • Wiele funkcji dostępnych wyłącznie po zdecydowaniu się na konto premium (mocno ograniczone konto darmowe)

Podsumowanie

Jeśli Twoim marzeniem jest przelotny romans z nieznajomą osobą – portal randkowy Erodate jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie. Jego głównym założeniem jest właśnie zrzeszenie społeczności poszukującej seks randek oraz dostępu do newsów związanych bezpośrednio z erotyką i cielesnością. Nie bez powodu serwis dostępny jest tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Dzięki moderacji platformy istnieje dużo mniejsze ryzyko trafienia na fałszywe konto, a tym samym zostania ofiarą oszustwa. Jednak nie zapomnij, że żaden system nie jest niezawodny, dlatego rozczarowanie może Ci się kiedyś przytrafić, nawet pomimo zaawansowanych prób zadbania o bezpieczeńśtwo użytkowników ze strony twórców.. Poza tym,warto zauważyć, że sam proces kontroli treści jest dość czasochłonnym zajeciem.

Podstawowe konto oferuje dostęp do wielu funkcji, jednak w okrojonym zakresie. Jeśli liczysz na więcej lub limity Cię zbyt ograniczają, koniecznie rozważ zakup konta premium. Dzięki niemu możesz liczyć na dużo bardziej komfortowe i bezpieczne korzystanie z serwisu. Ponadto pakiet dostępnych opcji znacznie się powiększy.

Kończąc, sugerujemy rozsądek w podjęciu decyzji o rejestracji na portalu Erodate, z uwagi na charakter oferowanych przez ten serwis usług. Więc gdy już dokładnie przemyślisz decyzję i rozważysz czy anonimowość oferowana przed ten portal randkowy Cię zadowala – zarejestruj się i otwórz sobie bramę by umawiać się z ludźmi w całej Polsce!

Nasza ocena portalu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.