Bzykrandki.pl – Opinie Użytkowników i Recenzja o Portalu Randkowym (2024)

Zastanawiasz się co inni sądzą o portalu BzykRandki? Jakie ma opinie, funkcje i czy jest warty Twojej uwagi?

Poniżej znajdziesz: opinie użytkowników, funkcje, cennik i przede wszystkim WARTE UWAGI alternatywy!

Gotowy? Ruszamy!

Bzykrandki.pl

Uwaga! Z powodu mieszanych opinii na temat BzykRandki aktualnie bardziej polecamy serwis Erodate, który w ostatnim miesiącu zebrał genialne recenzje innych użytkowników. Jeśli chodzi o niezobowiązujące randki to w tym momencie #1 na rynku.

Opinie i głosy użytkowników, którzy przetestowali serwis:
⭐⭐⭐⭐⭐ 4.79/5 (3672 głosów)
photos

Dołącz teraz

Jak założyć konto na portalu Bzyk Randki?

Proces zakładania konta na portalu randkowym Bzykrandki jest wyjątkowo prosty i szybki. Prosta rejestracja zdecydowanie powinna zachęcać nowych użytkowników do wybrania właśnie tego portalu randkowego. Czy rzeczywiście tak jest? Czy serwis przyciąga tak wielu użytkowników, jak inne darmowe portale randkowe? O tym przeczytasz później, tymczasem sprawdźmy, jak dokładnie wygląda rejestracja.

Cała rejestracja zamyka się zaledwie w 6 krokach. Podczas niej zostaniesz poproszony o podanie informacji takich jak:

 • Kim jesteś i jakich innych użytkowników szukasz na portalu
 • Wiek
 • Lokalizacja
 • E-mail
 • Hasło

Na koniec należy zaakceptować regulamin użytkowania i wszystkie niezbędne zgody. Po zrobieniu tego, staniesz się jednym z zarejestrowanych użytkowników i uzyskasz dostęp do serwisu BzykRandki.

bzykrandki.pl

Jak korzystać z serwisu Bzykrandki.pl?

Z reguły w większości przypadków, napisanie, choć kilku pozytywnych zdań na temat portalu randkowego nigdy nie jest problemem, jednak w tej sytuacji, znalezienie kilku pozytywnych zdań śmiało można uznać za spory wyczyn.

Fałszywe zdjęcia

Strona główna „portalu” randkowego przedstawia mnóstwo zdjęć profilowych, które mają należeć do użytkowników tego serwisu. Problem pojawia się już na tym etapie, ponieważ wystarczy zaledwie krótka weryfikacja, aby dojść do prostego wniosku, że zdjęcia te zostały skradzione z innych portali randkowych lub mediów społecznościowych.

Choć większość serwisów randkowych stara się utrudniać życie fałszywym profilom, usuwając ich ze swoich stron, portal BzykRandki prawdopodobnie nie widzi w tym problemu, wywyższając je na pierwszy plan strony głównej.

Posługując się terminologią piłkarską, należy się tutaj żółta kartka.

Konieczność wykupienia konta premium

Jeśli jednak trafiło na wytrwalszego użytkownika, który nie poddaje się tak szybko, przejdźmy dalej, ponieważ kolejnego problemu nie trzeba szukać zbyt długo.

Zaledwie 2 minuty po zarejestrowaniu się, w sekcji wiadomości widnieje aż 10 nowych wiadomości, które można odczytać… dopiero po wykupieniu konta premium. Serwis nie pozostawia żadnej możliwości sprawdzenia, jakiej treści wiadomość otrzymaliśmy. Dwie żółte kartki = pora na czerwoną.

Brak możliwości sprawdzenia zdjęć

Wciąż mało wad? Sięgnijmy więc po nowe. Dziesiątki zdjęć profilowych na stronie głównej prowadzą do profili potencjalnych użytkowników, jednak sprawdzenie tego jest niemożliwe, ponieważ jak łatwo można się domyśleć, aby obejrzeć profil drugiej osoby, konieczne jest wykupienie konta premium. Zmieniając nieco dyscypline – trzeci strike.

bzykrandki.pl

Więc o co chodzi?

Strona BzykRandki niewiele ma wspólnego z realnym serwisem randkowym. Powstała jedynie po to, aby w sprytny sposób wyciągać pieniądze od niczego nieświadomych użytkowników, którzy czując samotność, pragną umówić się na randki online i poznać nieco bliżej świat internetowej miłości.

Niestety, poznanie wybranych użytkowników jest niemożliwe, ponieważ są oni nieprawdziwi, a osoby, które zdecydują się na wykupienie pakietu premium, aby sprawdzić to na własnej skórze, przekonają się o tym w ekspresowym tempie.

Zapoznaj się także z naszym innym artykułem na temat: Flirtmoms.com – Recenzja Portalu i Opinie Użytkowników

Jak odblokować wszystkie funkcje portalu Bzykrandki pl?

Strona randkowa BzykRandki zachęca użytkowników do wykupienia pakietu premium, gwarantując w zamian takie udogodnienia jak:

 • możliwość czatowania bez ograniczeń
 • dodawanie dużych zdjęć
 • udostępnianie informacji „kogo szukam”
 • możliwość zaawansowanego wyszukiwania
 • otrzymywanie pomocy premium
 • udostępnianie zdjęć i filmów wideo na czacie

bzykrandki.pl

Bzyk randki.pl – cennik portalu

Koszt konta premium to:

 • 1 dzień – 4,20 zł dziennie
 • 3 dni – 4,49 zł dziennie
 • 1 miesiąc – 18,50 zł tygodniowo
 • 3 miesiące – 9,92 zł tygodniowo
 • 6 miesięcy – 7,08 zł tygodniowo

Sposoby płatności

Aby wykupić konto premium, konieczne jest podanie danych z karty debetowej. Choć w większości inne portale randkowe oferują różne możliwości, strona BzykRandki pozostała jedynie przy możliwości wykupienia pakietu przez kartę debetową.

Uwaga!

Jeżeli jako użytkownik zdecydujesz się na to, aby wykupić konto premium, pamiętaj o tym, że będzie ono automatycznie odnawiane, dopóki nie anulujesz tej płatności.

bzykrandki.pl

Czy portal Bzyk Randki posiada aplikacje?

Niestety, serwis BzykRandki nie oferuje możliwości ściągnięcia aplikacji. Nie jest to jednak problem, ponieważ strona jest w pełni responsywna i serwis randkowy jest dostępny zarówno przez telefon, jak i na innych urządzeniach. Bez problemu można odwiedzić go z urządzeń mobilnych.

Bzykrandki.pl portal randkowy – wady i zalety

Zalety:

 • Brak

Wady:

 • Duża ilość fałszywych zdjęć i profili

 • Brak możliwości weryfikacji kont bez posiadania pakietu premium

 • Brak możliwości przeczytania wiadomości bez wykupienia pakietu premium

 • Ubogi wygląd strony

 • Wysoki koszt pakietów premium

 • Niska popularność

Bzykrandki.pl – opinie użytkowników portalu randkowego

Znalezienie opinii użytkowników na temat serwisu BzykRandki jest praktycznie niemożliwe. Jest to co najmniej dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że serwis reklamuje się jako jeden z popularniejszych portalu randkowych.

Opinie na temat tego portalu z trudem możemy znaleźć na pojedynczych blogach, jednak w żadnym stopniu nie są one pozytywne i zachęcające do założenia konta.

Opinie o portalu

Rated 1,0 out of 5
21 lutego 2024

Ktoś powinien zgłosić tych oszustów.z 8 zł zrobiło się 120 w kilka dni bez możliwości rezygnacji z subskrypcji bo nic nie robią z wnioskiem ani e-mailem. Usunąć konta też nie można

X
Rated 1,0 out of 5
10 stycznia 2024

Masakra nie można prawie nic zrobić. Duży problem ze swobodnym przeglądaniem i kontaktowaniem się z zainteresowana osoba. Mega porażka nie polecam. Jak najlepiej usunac konto?

Mach.Szat
Rated 1,0 out of 5
24 października 2023

Skoro za wszystko trzeba płacić i do tego profile są fałszywe, to powinno to być ścigane z urzędu, jako oszustwo i naciąganie potencjalnych użytkowników. Więzienie długoterminowe bez prawa odwołania, aby była to nauczka dla innych naciągaczy.

Wiktor

Dodaj swoją opinię

Zależy nam na Twoim zdaniu. Używałeś portalu? Dodaj swoją opinię i pomóż innym!

Jak usunąć konto w serwisie Bzykrandki?

Na szczęście dla użytkowników tej strony, usunięcie konta nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy jedynie wejść w ustawienia i znaleźć sekcję pod nazwą „usuń konto”. Cały proces zajmuje mniej niż 2 minuty.

Podsumowując

Jeśli przydarzyła Ci się wątpliwa przyjemność odwiedzenia strony BzykRandki, z pewnością nie stała się ona Twoim ulubionym portalem randkowym. Wiesz już, dlaczego nie warto korzystać z tego portalu. Jeśli z tego powodu pojawiło się w Tobie uczucie zniechęcenia do poznawania osób za pomocą serwisów randkowych, na koniec przybywamy z dobrą radą.

W każdej chwili możesz skorzystać ze sprawdzonych rankingów serwisów randkowych, dzięki którym uda Ci się poznać bliskie osoby nie tylko w wybranej okolicy, ale także na całym świecie.

Nie przejmuj się niepowodzeniami, z jakimi pozostawiają Cię niektóre serwisy randkowe. Wystarczy jeden dobry wybór, a Twoje życie towarzyskie znów może stać się tym, czego pragniesz.

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking Portali Randkowych (Luty ’24)