Jak Usunąć Konto na Portalu Randkowym? 5 Znanych Aplikacji

Zamysłem dołączenia do portalu randkowego jest najczęściej poszukiwanie związku. W związku z dość dużą skutecznością z ich strony, część użytkowników odnajduje miłość w przeciągu kilku miesięcy od momentu założenia konta.

W takie sytuacja wielu z nich decyduje się na usunięcie konta na wybranym portalu randkowym lub jego częściową dezaktywację. Nauczeni doświadczeniem wiemy jednak, że większość użytkowników wspomnianych platform dysponuje kontem w więcej niż jednej aplikacji randkowej – z tego powodu postanowiliśmy zawrzeć instrukcję na temat tego, jak usunąć konto w najpopularniejszych aplikacjach randkowych.

Instrukcja usunięcia. Jak większość portali randkowych usuwa konta użytkowników?

Tinder to zdecydowanie najpopularniejszy portal randkowy obecnych czasów. Jego dynamiczny rozwój był dokumentowany przez wiele czasopism, a kolejne portale na rynku są tworzone właśnie na jego wzór. Nie ma jednak powodów do zdziwienia – Tinder to niezwykle rozwinięta aplikacja, która jest odpowiedzią na każdą potrzebę użytkownika.

To właśnie on był miejscem początku znajomości dużej grupy polaków podczas lockdownu narodowego. Umożliwiał rozmowy, czat wideo oraz kontakt, którego tak bardzo brakowało wielu z nas w tym trudnym czasie.

Jak usunąć konto na Tinderze?

Dość prosto – wystarczy nacisnąć ikonę koła zębatego w aplikacji, która przekieruje nas do Ustawień, gdzie bez przeszkód powinniśmy odnaleźć opcję Usuń konto. Musimy jednak pamiętać, że jest to opcja nieodwracalna.

Usuń konto na Badoo – jak tego dokonać?

Ulubieniec wielu internautów. Często Badoo określa się jako brata bliźniaka Tindera. I choć dostrzegamy podobieństwo, musimy przyznać, że obie aplikacje dość mocno różnią się od siebie sposobem działania.

badoo opinie

Imponująca liczba użytkowników serwisu, źródło wielu udanych relacji i duże predyspozycje na rozwój w przyszłości. Co ciekawsze – samo Badoo przedstawia siebie jako deklaracje skuteczności w temacie randek online.

Psssst! Zachęcamy do odwiedzenia naszego rankingu gdzie znajdziesz topowe portale randkowe za darmo.

Usunięcia konta na Badoo można dokonać zarówno przez przeglądarkę, jak i aplikację mobilną. Wystarczy wejść w zakładkę Mój Profil, następnie wybrać opcję Konto, gdzie znajdziemy opcję o nazwie Usuń konto. Po naciśnięciu, której zostaniemy poproszeni o potwierdzenie swojego wyboru.

Jak usunąć swój profil na eDarling?

Niemiecki serwis randkowy, który od lat prężnie funkcjonuje na terenie Polski. Sprawdzony, skuteczny, zaufany – to najczęściej pojawiające się epitety wśród komentarzy na jego temat na forum internetowym.

edarling - portale randkowe dla osób, które szukają poważnych relacji

Czemu eDarling? Sposób w jaki działa jest w pełni dostosowany do wymagań użytkownika. Co więcej, każdy ma prawo wyrazić swoje uwagi względem działania portalu przy pomocy formularzu udostępnionego na stronie oraz kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Na eDarling możesz konto zawiesić wyłącznie przy pomocy kilku prostych działań – wejdź w Moje Konto, później Moje Dane, gdzie wystarczy, że naciśniesz przycisk o treści Aby się wyrejestrować, naciśnij tutaj! Potwierdź swój wybór – i to wszystko.

Usuń konto na Be2 – jak?

Nasz osobisty faworyt. Portal o nieco mniejszych zasięgach niż wypromowany Tinder czy znacznie starsze eDarling, jednak jest to serwis, który dzięki swojej skuteczności od lat zbiera plony w postaci serc samotnych Polaków.

be2 - logo jednego z najlepszych portali randkowych

Be2 faktycznie ma krótszy staż, jednak jest jednym z najlepiej dopracowanych portali randkowych, do którego założenia wystarczy udzielnie odpowiedzi na podstawowe pytania – typu imię, miasto pochodzenia, wiek i adres e-mail.

Na Be2 w prawym górnym rogu w przeglądarce możesz odnaleźć zakładkę o treści Be2 – rezygnacja. Opcja „Dezaktywacja profilu”. Jedyne co odróżnia Be2 od reszty jest to, że usuwa on konta swoich użytkowników po 6 miesiącach braku ruchu na profilu.

Usunięcie konta na Erodate – jak to zrobić?

Erodate to zdecydowanie portal skierowany do innej grupy docelowej niż dotychczas cytowane serwisy. W krótkim czasie zdobył on grono wielbicieli, nawet pomimo tego, że jest to portal, w którym wiadomości nie są bezpłatne.

erodate logo opinie

Jednak jak możemy się domyślać – dodatkowe opłaty również wpływają na jakoś oferowanych przez serwis usług. Portal nie podlega również tak silnej cenzurze ze względu jego charakter oraz zawężoną grupę docelową.

Usunięcie profilu na Erodate jest możliwe – możesz całkowicie je usunąć lub chwilowo dezaktywować. Wystarczy wejść w zakładkę Moje Konto. Tam w status Profilu, gdzie możesz wybrać działanie, które Cię interesuje.

Dlaczego część użytkowników usuwa konto?

Tak naprawdę ciężko wskazać jednoznaczny powód, który będzie dotyczył wszystkich użytkowników. Powodów jest wiele – od niezadowolenia z oferowanych usług, przez niechęć do zawierania kolejnych znajomości, aż do bardziej entuzjastycznej wizji – weszli w poważny związek.

Więc jak widać, rezygnacja z konta na portalu randkowym wcale nie musi mieć złej sławy. W końcu… serwisy matrymonialne są tworem, który istnieje po to, by łączyć ludzi – dokładnie to jest ich zadaniem. Więc w momencie, w który spełniły całkowicie swoją powinność – robią się zbędne.

Co ciekawsze, duża część użytkowników ma tendencje do powracania w szeregi portalu wraz z upływem czasu. Co udowadnia nie tylko lojalność społeczności, ale również wysoką jakość usług oraz pokazuje, że serwisy randkowe stają na wysokości zadania, by zapewnić swoim klientom jak najlepsze doświadczenia i satysfakcję.

Czy jeśli usunęłam konto, mogę to cofnąć?

Niestety mamy dla was złe wieści – w większości przypadków cofnięcie procesu usuwania konta jest zjawiskiem niemożliwym do wykonania. Dodatkowo każdy użytkownik jest o tym informowany w momencie potwierdzenia chęci zawieszenia konta.

Jeśli jednak z różnych przyczyn chcielibyśmy powrócić do grona społeczności portalu randkowego, żaden portal nie uniemożliwia ponownego założenia konta przy pomocy adresu e-mail, który wykorzystywaliśmy na poprzednim koncie.

Jednak w takim wypadku musimy liczyć się z faktem, że będziemy zmuszeni zacząć swoją przygodę od zera – stworzyć profil, odpowiednio go spersonalizować oraz na nowo skupić się na plądrowaniu innych użytkowników serwisu w celu rozpoczęcia nowych znajomości.

Podsumowanie

Wyszukiwarka Google to skarbnica wiedzy na wiele tematów w wielu różnych dziedzinach. Jednak znalezienie informacji, których potrzebujemy niejednokrotnie wymaga od nas większego wkładu pracy, dlatego postanowiliśmy Wam to ułatwić!

Powyższa lista portali jest zbiorem informacji na temat tego, jak w łatwy i szybki sposób wyłączyć widoczność naszego konta randkowego lub całkowicie pozbyć się konta ze strony. Wiek XXI to czas, w którym króluje wygoda i postęp technologiczny.

Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by na bieżąco informować was o nowinkach w świecie randek online oraz podsuwamy sposoby, jak poprawić swój wizerunek w sieci i bardziej uskutecznić swoją pracę z serwisami matrymonialnymi.

Jeśli więc należysz do osób, którym świat randek w Internecie nie jest obcy – zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem oraz serią tematycznych rankingów eksperckich, by zaoszczędzić swój czas i powierzyć go w najlepszy portal na rynku.

Kliknij aby zagłosować
[Łącznie głosów: 3 Średnia ocena: 4.7]

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.