Jak Usunąć Konto Na Portalu Randkowym? Erodate i Inne…

Chciałeś spróbować randkowania online, ale jednak zmieniłeś zdanie i chcesz usunąć konto na portalu randkowym, takim jak Bzykrandki lub Erodate? Bez obaw! Z naszą pomocą dowiesz się, jak to zrobić. Na początek, podrzucamy krótkie menu, które zaprowadzi Was do instrukcji usunięcia konta na portalu randkowym:

Tinder | Badoo | eDarling | Be2 | Erodate | Bzykrandki | Randkuj.my | Flirt

Zapraszamy!

Jak usunąć konto na portalu randkowym?

Portale randkowe służą do znajdowania partnerów oraz nawet miłości. W dzisiejszych czasach, gdy serwisy te są bardzo rozwinięte dzieje się to bardzo szybko. Z drugiej strony, czasem po wielu staraniach nie udaje się odnaleźć idealnej drugiej połówki.

W obu tych sytuacjach, ludzie mogą nie chcieć lub już nie potrzebować konta na serwisie randkowym. Z tego względu decydują się na usunięcie konta na wybranym portalu randkowym lub jego częściową dezaktywację. Nauczeni doświadczeniem wiemy jednak, że większość użytkowników wspomnianych platform dysponuje kontem w więcej niż jednej aplikacji randkowej – z tego powodu postanowiliśmy zawrzeć instrukcję na temat tego, jak usunąć konto w najpopularniejszych aplikacjach randkowych.

Jak usunąć konto na portalu randkowym? Konkretne przykłady

Tinder to zdecydowanie najpopularniejszy portal randkowy obecnych czasów. Jego dynamiczny rozwój był dokumentowany przez wiele czasopism, a kolejne portale na rynku są tworzone właśnie na jego wzór. Nie ma jednak powodów do zdziwienia – Tinder to niezwykle rozwinięta aplikacja, która jest odpowiedzią na każdą potrzebę użytkownika.

To właśnie on był miejscem początku znajomości dużej grupy polaków podczas lockdownu narodowego. Umożliwiał rozmowy, czat wideo oraz kontakt, którego tak bardzo brakowało wielu z nas w tym trudnym czasie.

Jak usunąć konto na Tinderze?

Jak usunąć konto na Tinderze?

Usunięcie konta na Tinderze jest banalnie proste! Oto co musisz zrobić:

 1. Otwórz aplikację Tinder i kliknij ikonę swojego profilu, widoczną w rogu ekranu.
 2. Kliknij Ustawienia i przewiń stronę do samego końca.
 3. Kliknij przycisk Usuń konto.
 4. Ponownie kliknij w Usuń konto pod czerwonym przyciskiem Uśpij moje konto.
 5. Następnie możesz podać powód usunięcia lub to pominąć.
 6. Potwierdź usunięcie konta, ostatni raz klikając opcję Usuń moje konto.

Musisz jednak pamiętać, że operacja usunięcia konta w serwisie Tinder jest nieodwracalna. Jeśli ponownie zechcemy używać tej aplikacji musimy założyć nowe konto.

Usuń konto na Badoo – jak tego dokonać?

Ulubieniec wielu internautów. Często Badoo określa się jako brat bliźniak Tindera. I choć dostrzegamy podobieństwo, musimy przyznać, że obie aplikacje dość mocno różnią się od siebie sposobem działania.

Jak usunąć konto na Badoo?

Imponująca liczba użytkowników serwisu, źródło wielu udanych relacji i duże predyspozycje na rozwój w przyszłości. Co ciekawe – samo Badoo przedstawia siebie jako deklaracje skuteczności w temacie randek online.

Psssst! Zachęcamy do odwiedzenia naszego rankingu gdzie znajdziesz topowe portale randkowe za darmo.

Usunięcia konta na Badoo można dokonać zarówno przez przeglądarkę, jak i aplikację mobilną. Tę operację wykonasz w następujący sposób:

 1. Wejdź w zakładkę Mój Profil.
 2. Następnie wybierz opcję Konto.
 3. Znajdź tam opcję o nazwie Usuń konto.
 4. Po naciśnięciu zostaniemy poproszeni o potwierdzenie swojego wyboru.

Jak usunąć swój profil na eDarling?

Niemiecki serwis randkowy, który od lat prężnie funkcjonuje na terenie Polski. Sprawdzony, skuteczny, zaufany – to najczęściej pojawiające się epitety wśród komentarzy na jego temat na forum internetowym.

Jak usunąć konto na eDarling?

Czemu eDarling? Sposób w jaki działa jest w pełni dostosowany do wymagań użytkownika. Co więcej, każdy ma prawo wyrazić swoje uwagi względem działania portalu przy pomocy formularza udostępnionego na stronie oraz kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Na eDarling możesz konto zawiesić przy pomocy kilku prostych działań:

 1. Wejdź w Moje Konto
 2. Gdy już tam przejdziesz, wybierz opcję Moje Dane.
 3. Naciśnij przycisk Aby się wyrejestrować, naciśnij tutaj!
 4. Potwierdź swój wybór.

Usuń konto na Be2 – jak?

Nasz osobisty faworyt. Portal o nieco mniejszych zasięgach niż wypromowany Tinder czy znacznie starsze eDarling, jednak jest to serwis, który dzięki swojej skuteczności od lat zbiera plony w postaci serc samotnych Polaków.

Jak usunąć konto na Be2?

Be2 faktycznie ma krótszy staż, jednak jest jednym z najlepiej dopracowanych portali randkowych, do którego założenia wystarczy udzielnie odpowiedzi na podstawowe pytania – typu imię, miasto pochodzenia, wiek i adres e-mail.

Korzystając z Be2 w przeglądarce i chcąc usunąć konto, wystarczy, że:

 1.  Przejdziesz do zakładki Ustawienia.
 2. Następnie wybierzesz opcję Usuń profil.

Jedyne, co odróżnia Be2 od reszty jest to, że usuwa on konta swoich użytkowników po 6 miesiącach braku ruchu na profilu. Jeśli chcesz usunąć konto Premium, musisz pamiętać, aby zrobić to minimum 14 dni przed końcem danego pakietu.

Jak usunąć konto na Erodate?

Erodate to zdecydowanie portal skierowany do innej grupy docelowej niż dotychczas cytowane serwisy. W krótkim czasie zdobył on grono wielbicieli, nawet pomimo tego, że jest to portal, w którym wiadomości nie są bezpłatne.

Jak usunąć konto na Erodate?

Jednak jak możemy się domyślać – dodatkowe opłaty również wpływają na jakoś oferowanych przez serwis usług. Portal nie podlega również tak silnej cenzurze ze względu jego charakter oraz zawężoną grupę docelową.

Usunięcie profilu na Erodate jest możliwe – możesz całkowicie je usunąć lub chwilowo dezaktywować. Jedyne, co musisz zrobić to:

 1. Wejść w zakładkę Moje Konto.
 2. Tam wybrać Status Profilu.
 3. Następnie, wybrać działanie, które Cię interesuje, czyli w tym wypadku Usuń konto.

Bzykrandki – jak usunąć konto?

Bzykrandki - jak usunąć konto?

Na portalu Bzykrandki są dwie opcje na usunięcie konta. Jedną z nich jest dezaktywacja konta. Umożliwia ona, jak sama nazwa wskazuje, sprawienie, że konto nie będzie aktywne a wasz profil – niewidoczny dla innych użytkowników. Operację tą możemy w każdej chwili cofnąć, ponieważ logowanie się na konto jest cały czas możliwe. 

Jeśli chcecie całkowicie usunąć konto, to też jest możliwe. Należy pamiętać, że tego działania nie da się już cofnąć. A żeby to zrobić, musisz:

 1. Anulować subskrypcję, aby nie odnowiła się automatycznie.
 2. Przejść do Ustawień.
 3. Znaleźć opcję Usunięcia konta.
 4. Potwierdzić operację.

Obie te operacje dezaktywacji i całkowitego usunięcia konta nie generują dodatkowych kosztów. Wszystko jest bezpłatne.

Randkuj.my – jak usunąć konto?

Randkuj.my - jak usunąć konto?

Portal Randkuj.my jest całkowicie bezpłatny, więć przy usuwaniu konta nie musimy się przejmować anulowaniem subskrypcji. Ponownie, są tutaj dwie możliwości – dezaktywacja i trwałe usunięcie konta. Dezaktywując, konto przestaje być czasowo widoczne dla innych użytkowników. Natomiast, po usunięciu konta, profil znika na zawsze, nie da się tego cofnąć. Oto krótka instrukcja, jak to zrobić:

 1. Przejdź do kategorii Ustawienia.
 2. Znajdź opcję Usuń konto.
 3. Kliknij ją i poczekaj na potwierdzenie.

Flirt.com – jak usunąć konto?

Flirt.com - jak usunąć konto?

Flirt.com umożliwia anulację płatnej subskrypcji konta Premium, jednak nawet po anulowaniu jej, nasz profil będzie widoczny dla innych użytkowników. Tutaj po raz kolejny, mamy dwie możliwości, aby tego uniknąć – dezaktywacja (czasowe ukrycie konta) oraz usunięcie (nieodwracalne), którego dokonujemy poprzez:

 1. Upewnienie się, że jesteś zalogowany.
 2. Przejście do zakładki Konto.
 3. Kliknięcie Usuń Konto.

Dlaczego część użytkowników usuwa konto?

Tak naprawdę ciężko wskazać jednoznaczny powód, który będzie dotyczył wszystkich użytkowników. Powodów jest wiele – od niezadowolenia z oferowanych usług, przez niechęć do zawierania kolejnych znajomości, aż do bardziej entuzjastycznej wizji – weszli w poważny związek.

Więc jak widać, rezygnacja z konta na portalu randkowym wcale nie musi mieć złej sławy. W końcu… serwisy matrymonialne są tworem, który istnieje po to, by łączyć ludzi – dokładnie to jest ich zadaniem. Więc w momencie, w który spełniły całkowicie swoją powinność – robią się zbędne.

Co ciekawsze, duża część użytkowników ma tendencje do powracania w szeregi portalu wraz z upływem czasu. Co udowadnia nie tylko lojalność społeczności, ale również wysoką jakość usług oraz pokazuje, że serwisy randkowe stają na wysokości zadania, by zapewnić swoim klientom jak najlepsze doświadczenia i satysfakcję.

Czy jeśli usunęłam konto, mogę to cofnąć?

Niestety mamy dla was złe wieści – w większości przypadków cofnięcie procesu usuwania konta jest zjawiskiem niemożliwym do wykonania. Dodatkowo każdy użytkownik jest o tym informowany w momencie potwierdzenia chęci zawieszenia konta.

Jeśli jednak z różnych przyczyn chcielibyśmy powrócić do grona społeczności portalu randkowego, żaden portal nie uniemożliwia ponownego założenia konta przy pomocy adresu e-mail, który wykorzystywaliśmy na poprzednim koncie.

Jednak w takim wypadku musimy liczyć się z faktem, że będziemy zmuszeni zacząć swoją przygodę od zera – stworzyć profil, odpowiednio go spersonalizować oraz na nowo skupić się na plądrowaniu innych użytkowników serwisu w celu rozpoczęcia nowych znajomości.

Podsumowanie

Wyszukiwarka Google to skarbnica wiedzy na wiele tematów w wielu różnych dziedzinach. Jednak znalezienie informacji, których potrzebujemy niejednokrotnie wymaga od nas większego wkładu pracy, dlatego postanowiliśmy Wam to ułatwić!

Powyższa lista portali jest zbiorem informacji na temat tego, jak w łatwy i szybki sposób wyłączyć widoczność naszego konta randkowego lub całkowicie pozbyć się konta ze strony. Wiek XXI to czas, w którym króluje wygoda i postęp technologiczny.

Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by na bieżąco informować was o nowinkach w świecie randek online oraz podsuwamy sposoby, jak poprawić swój wizerunek w sieci i bardziej uskutecznić swoją pracę z serwisami matrymonialnymi.

Jeśli więc należysz do osób, którym świat randek w Internecie nie jest obcy – zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem oraz serią tematycznych rankingów eksperckich, by zaoszczędzić swój czas i powierzyć go w najlepszy portal na rynku.

Źródła i dalsza lektura:

 • https://www.help.tinder.com/hc/pl/articles/6956972185229-Usu%C5%84-swoje-konto-Tinder
 • https://support.edarling.pl/hc/pl/articles/206021511-Jak-mog%C4%99-usun%C4%85%C4%87-sw%C3%B3j-profil-
 • https://badoo.com/pl/help/?section=4
 • https://www.be2.pl/info/regulamin
 • https://www.erodate.pl/static-faq
 • https://perfect.is/dating/pl/www.flirt.com#close-account
 • https://perfect.is/dating/pl/www.randkuj.my#close-account
 • https://www.loving.is/pl/recenzja/bzykrandki-pl/
Kliknij aby zagłosować
[Łącznie głosów: 5 Średnia ocena: 4.6]

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)