Portal Kismia – Opinie, Jak Usunąć Konto i Odinstalować?

Okej, więc trafiłeś tutaj bo szukasz opinii na temat portalu Kismia lub chcesz usunąć konto? W takim razie szybka nawigacja (bo szanujemy Twój czas):

Kismia umożliwia nawiązywanie wyjątkowych relacji, na wyjątkowych zasadach. Jednak, czy rzeczywiście jest tak, jak obiecuje nam ten serwis?

Czytając ten artykuł, dowiesz się, jak założyć i usunąć konto na portalu Kismia, jakie są jego wady i zalety, na co zwrócić uwagę i przede wszystkim, czy warto zakładać na nim konto.

Portal Kismia - Jak usunąć konto, odinstalować i zrezygnować z portalu, a także opinie użytkowników.

Przebieg rejestracji — w jaki sposób założyć konto?

Założenie konta na portalu randkowym Kismia zdecydowanie nie należy do najtrudniejszych. Proces ten zazwyczaj może zająć nam od 5 do 15 minut. Podczas zakładania konta, w pierwszej kolejności zostaniemy poproszeni o to, aby podać swój adres mailowy i wybrać, jaką płeć reprezentujemy. Do wyboru mamy dwie opcję, mężczyzna lub kobieta. Oprócz tego, na tym etapie zostaniemy poproszeni o zaakceptowanie regulaminu strony.

Po podaniu tych informacji przechodzimy do następnych kroków, w których zostaniemy poproszeni o to, aby zaznaczyć:

 • w jakim kraju i mieście mieszkamy
 • ile mamy lat
 • jaki jest nasz status zawodowy
 • jakie znamy języki
 • w jakiej branży pracujemy
 • status związku
 • wzrost i waga
 • podejście do alkoholu i palenia
 • czy mamy dzieci
 • jakie jest nasze podejście do religii

Oprócz tego zostanie nam zadane pytanie, jaki wiek kobiet preferujemy, co wydaje się lekko nietrafione, ponieważ z góry zakłada to fakt, że każda osoba rejestrująca się na tym portalu, będzie zainteresowana wyłącznie poznawaniem kobiet.

Po podaniu wszystkich niezbędnych informacji możemy zamieścić swoje zdjęcia. Do wyboru mamy aż 6 okienek. Jest to ostatni krok rejestracji. Po ukończeniu wszystkich wspomnianych kroków, na nasz adres e-mail otrzymamy link potwierdzający założenie przez nas konta.

kismia-portal-randkowy

Jakie są opinie użytkowników portalu Kismia?

Przeglądając komentarze użytkowników tego portalu, możemy spotkać się z różnymi zdaniami. Nie brakuje pozytywnych komentarzy, chwalących ten portal randkowy, jednak zdarzają się także negatywne komentarze osób, którym portal Kismia nie specjalnie przypadł do gustu. Oto wybrane opinie:

„Przeglądałem kiedyś różne internetowe portale randkowe, przypadkiem trafiłem na portal Kismia. Nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii na temat tego portalu. Założenie konta trwało krótką chwilę, podałem numer konta bankowego, wykupiłem konto premium i bez problemu mogę rozmawiać z wieloma kobietami.”

Piotr, 36 lat

„Co prawda już od początku zdenerwował mnie długi formularz rejestracyjny, ale w końcu udało mi się zarejestrować na Kisimie i rozpocząć poszukiwania. Jak dla mnie, to jedna z lepszych aplikacji randkowych. Niektórzy użytkownicy mają chyba zbyt duże wymagania, że wszystko im tak nie pasuje.”

Marzena, 54 lata

„Założyłem konto na portalu Kismia, bo byłem zainteresowany innymi użytkownikami, a podobno miało być ich tak wiele. Niestety, już na starcie portal chciał dane do mojego konta bankowego, podjąłem więc decyzje o usunięciu konta. Według mnie to chore, że portal randkowy pyta o takie rzeczy.”

Artur, 43 lata

„Strasznie denerwuje mnie ten portal. To same boty, które tylko naciągają nas na kase. Przeglądam skrzynkę odbiorczą i od roku żadnej wiadomości, a płacić trzeba. Chcę usunąć konto i to jak najszybciej. Warto pilnować też swoich pieniędzy, bo włącza się często automatycznie odnawiane. Ostatnio znalazłem znacznie lepszy portal randkowy. Nazywa się Be2.pl. Wystarczyły 2 dni i już miałem umówione randki do końca tygodnia.”

Paweł, 32 lata

Jakie funkcje oferuje Kismia?

Korzystanie z serwisu Kismia, w teorii nie różni się specjalnie niczym od wielu innych portali randkowych. Tuż po rejestracji, portal umożliwia nam uzupełnienie profilu swoimi zdjęciami i kilkoma informacjami na nasz temat. Mają one przyciągnąć do nas innych użytkowników.

Jednak na tym kończy się nasza teoria, ponieważ aby móc wymieniać wiadomości z innymi użytkownikami, należy wykupić konto premium. Zdecydowanie nie wpływa to zbyt zachęcająco na nowe osoby, które dopiero co poświęciły czas na otworzenie konta. Wiele z nich decyduje się usunąć swoje konto.

Portal szczyci się także ponad 100-milionową społecznością, jednak wystarczy zaledwie chwila pośród komentarzy użytkowników, aby poddać to wątpliwości. Bardzo często możemy przeczytać opinię, mówiącą o tym, że oprócz osób, które dały się nabrać i założyły konto, nie spotkamy nikogo innego. Komentarz o botach, zamiast realnych kobiet jest jednym z najczęściej powtarzanych komentarzy na temat portalu Kismia.

W kwestii pozostałych funkcji korzystanie z portalu Kismia odbywa się w podobny sposób, jak w przypadku wielu innych portali.

kismia-serwis-randkowy

Portal randkowy Kismia – wady i zalety:

Zalety:

 • Szybki proces rejestracji konta

 • Teoretyczna ogromna ilość użytkowników

 • Możliwość ustawienia kilku języków

Wady:

 • Usunięcie konta zajmuje dłuższą chwilę
 • Aby nawiązać kontakt z innymi użytkownikami, należy wykupić konto premium
 • Konto premium nie należy do najtańszych
 • Duża ilość nieaktywnych profili
 • Konieczność podania numeru konta bankowego

Kismia — jak usunąć konto i zrezygnować z portalu?

Usunięcie konta może stanowić mały problem, jeśli nigdy wcześniej nie usuwaliśmy konta na żadnym innym portalu randkowym. Poniżej przedstawiamy pełną instrukcję jak usunąć konto na Kismia:

 1. Wejdź w „Ustawienia”, a następnie wybierz „Konto”.
 2. W zakładce „Konto” wybierz opcję „Usuń profil”.
 3. Potwierdź usunięcie konta klikając przycisk „Dalej”.

Jeśli pomimo poszukiwań, nie będziemy w stanie znaleźć działu, w którym możemy automatycznie usunąć konto, mamy jeszcze możliwość wysłania wiadomości do supportu. W wiadomości powinniśmy podać swój nick, poinformować o tym, że jesteśmy użytkownikami portalu i wyjaśnić, na czym konkretnie polega nasz problem.

W takiej sytuacji dział pomocy zajmujący się tym, pomoże nam zamknąć konto bez problemów, nie łamiąc jednocześnie żadnych zgód, znajdujących się w regulaminie i umowie licencyjnej.

Podsumowując — czy warto wybrać portal Kismia?

Decydując się na nawiązywanie relacji za pomocą portali randkowych, warto wybrać możliwie najlepszy portal randkowy. Wybór ten jest niezwykle ważny, ponieważ będzie miał on realny wpływ na nasze szanse podczas poznawania nowych osób. Wybierając mało popularny serwis, z dużą ilością negatywnych komentarzy, znacznie zmniejszamy swoje szanse na poznanie kogokolwiek. Podobnie działa to również w drugą stronę, wybierając popularne portale randkowe, szanse te znacznie się zwiększają.

kismia-serwis-portal-randka

Niestety, serwis Kismia zdecydowanie nie należy do najpopularniejszych portali randkowych, nawet pomimo deklaracji na temat sporej ilości użytkowników, korzystających z niego. Zdecydowana większość użytkowników przypomina sztucznie założone konta, które mają jedynie zwiększać ilość użytkowników na portalu.

Podczas rejestracji, nikt w żaden sposób nie informuję nas o tym, że rozmowa z innymi użytkownikami będzie możliwa dopiero po wykupieniu konta premium. Z pewnością nie pomaga także fakt, że płatność możliwa jest jedynie poprzez podanie numeru swojej karty do bankomatu. W czasach, gdy ze wszystkich stron atakują nas różne cyfrowe niebezpieczeństwa i spora ilość oszustów internetowych, raczej niewiele osób będzie przekonana, do podjęcia tego kroku.

Biorąc pod uwagę całokształt, z jakim możemy spotkać się podczas korzystania z portalu Kismia, decyzja o założeniu konta na tym serwisie może być ryzykowna. W takiej sytuacji znacznie lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z innego portalu randkowego – Be2. Jest to najpopularniejszy portal randkowy, na którym czeka na nas ponad 1,6 miliona aktywnych użytkowników, pragnących nawiązać wyjątkową relację.

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

5 komentarzy

 1. tom

  jak skasować konto na kismia ?

  Odpowiedz
 2. Anonim

  nachalne oszustwo

  Odpowiedz
 3. Anonim

  Chcę usunąć konto w Kismia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 4. Anonim

  nie mogę zlikwidować chcę wszystko usunąć nie chcę tego portalu

  Odpowiedz
 5. Anonim

  Oszustwo

  Odpowiedz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)