WaitForDate – Opinie Użytkowników i Co o Nim Myślimy?

Rynek portali randkowych cały czas dynamicznie się rozwija. Ciągle powstają nowe wynalazki i propozycje, niektóre fantastyczne, a niektóre… wątpliwej jakości. Jednym ze stosunkowo „młodych” portali jest WaitForDate. Do jakiej kategorii się zalicza?

Jeśli szukasz odpowiedzi właśnie na to pytanie, to trafiłeś idealnie! Przygotowaliśmy dla Ciebie dokładną recenzję i opinie na temat tego serwisu. Dowiesz się, jak działa, jak się zarejestrować, jakie są jego zalety i wady. Przejrzymy również opinie użytkowników na temat WaitForDate, które są bardzo podzielone.

WaitForDate - recenzja i opinie

Przeczytaj ten artykuł, aby wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze tego portalu randkowego. Dowiedz się, czy jest godny polecenia, czy lepiej omijać go szerokim łukiem. Jako stali bywalcy wielu serwisów, postaramy się jak najdokładniej przedstawić ten temat!

Jak wygląda rejestracja na WaitForDate?

Rejestracja na tym portalu randkowym nie różni się znacząco od innych serwisów. Jest prosta i nie wymaga od nas zbyt wielu informacji. Co najważniejsze – jest całkowicie darmowa. W początkowej fazie rejestracji, strona prosi nas o informacje takie jak:

 • adres e-mail – rzecz niezbędna przy rejestracji na portalu randkowym (chociaż jest też opcja zarejestrowania się za pomocą konta na Facebooku)
 • imię – prosta sprawa, inni użytkownicy muszą wiedzieć, z kim mają do czynienia
 • data urodzenia – potrzebna do weryfikacji wieku, bo serwis randkowy dostępny jest tylko dla osób pełnoletnich
 • płeć – to ważne, by algorytm działał prawidłowo i wyświetlał Ci odpowiednie osoby
 • stan cywilny – ta kategoria staje się bardzo popularna przy rejestracji na portalach randkowych; dzięki niej inni użytkownicy wiedzą, jaka jest Twoja przeszłość – czy jesteś rozwiedziony, owdowiały itp.
 • kraj i miasto – tak jak i inne portale, WaitForDate dopasowuje do Ciebie osoby, które są w pobliżu za pomocą lokalizacji; dla portalu działającego w wielu krajach, jest to bardzo ważne

Rejestracja w WaitForDate

Pozostałe informacje

Poza wyżej wymienionymi informacjami, możesz podać też dodatkowe. Zostaniesz o nie poproszony już po zarejestrowaniu się. Tymi informacjami są:

 • czy masz lub chcesz mieć dzieci
 • Twój wzrost i waga
 • podejście do palenia papierosów i picia alkoholu
 • wykształcenie
 • języki, którymi mówisz
 • zainteresowania
 • zawód, stanowisko
 • wyznawana religia
 • pochodzenie

Wszystkie te informacje mają za zadanie pomóc algorytmowi dopasować do Ciebie idealnego partnera. Jeśli nie chcesz, nie musisz ich podawać – są nieobowiązkowe.

Na portalu WaitForDate możesz (a nawet powinieneś) również ustawić zdjęcie profilowe. Jeśli zarejestrowałeś się za pomocą Facebooka, serwis otrzymuje dostęp do Twojego profilu. W ten sposób gromadzi wiele danych o Tobie, co może być niebezpieczne.

Jak działa portal randkowy WaitForDate?

Sposób działania serwisu to nic odkrywczego. Korzysta z tych samych schematów co inne portale, oferuje podobne funkcje. Przedstawimy Ci najważniejsze aspekty strony oraz jak ich używać.

Jak działa portal WaitForDate?

Wyszukiwanie użytkowników

Aby wykonać tę czynność, mamy kilka opcji: sekcję „Znajomości”, opcję „Wyszukaj” oraz „Odpowiednie”(tam znajdziemy profile najbardziej zbliżone do Twojego), „Odwiedzający” i „Lubią mnie”.

W każdej z tych sekcji mamy dostęp do wielu filtrów. Przede wszystkim, najważniejszym z nich jest lokalizacja.

Komunikacja z innymi użytkownikami

Niestety, wysyłanie wiadomości bez limitu możliwe jest tylko dla tych użytkowników, którzy wykupili pakiet Premium. Jest to duże utrudnienie, ponieważ nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki zakup, a jednak każdy chciałby korzystać z najbardziej podstawowej funkcji serwisu.

Jeśli już zdecydujesz się na rozszerzoną wersję serwisu, możesz korzystać ze zwykłego czatu lub Inteligentnych Wiadomości, czyli sztucznie wygenerowanych tekstów, które możesz wysłać do wielu osób na raz.

Jak zablokować użytkownika?

Jeśli ktoś zachowuje się w podejrzany sposób lub narusza zasady serwisu, możesz go zgłosić. Są na to dwa sposoby:

Naciśnij symbol Opcji w prawym górnym rogu okna wiadomości > Wybierz „Zablokuj i zgłoś” > Podaj powód zgłoszenia

lub

Naciśnij imię lub zdjęcie użytkownika > Przewiń w dół jego profil > Naciśnij „Zablokuj i zgłoś”

WaitForDate – jak usunąć konto?

Jak usunąć konto na WaitForDate?

Usunięcie konta na WaitForDate jest całkiem łatwe, ale sposób, w jaki można to zrobić jest bardzo ukryty na stronie. Na początku znajdziemy informację o tym, co zrobić, żeby NIE usuwać konta. Ale to chyba całkiem powszechne na tych bardziej niszowych stronach…

Jeśli chcesz trwale usunąć konto, upewnij się, że Twoja subskrypcja (jeśli w ogóle ją masz) jest wyłączona. Możesz znaleźć tę opcję w Ustawieniach w sekcji „Subskrypcje”. Następnie przejdź do podkategorii „Konto i zabezpieczenia” i wybierz „Dezaktywuj konto”.

WaitForDate – opinie użytkowników

Znalezienie jakichkolwiek opinii o WaitForDate graniczy z cudem. Aplikacja nie cieszy się dużą popularnością, więc jej strona na Google Play świeci pustkami. Skarbnicą szczerych opinii okazał się Facebook. Niestety, znaleźliśmy tam same negatywne opinie…

„Ta strona to scam! Cały czas dostaje wiadomości, że mam do opłacenia premium, mimo że już to zrobilam… W ogóle nie mogę anulować subskrypcji i tego automatycznego przedluzenia premium. Jeszcze mi nie odpisują!”

Ola, 34 lata

„Nie dosyć, że jedyne, kogo spotkasz na WaitForDate to boty, to w dodatku zostaniesz okradziony. Ta strona to złodzieje i nic więcej! Nie da się anulować subskrypcji, przez co cały czas pobiera kasę z konta… Odradzam, pod żadnym pozorem się tam nie rejestrujcie.”

Marcin, 36 lat

„Ludzie, omijajcie tą strone!! Zabrali mi baardzo dużo pieniędzy z konta bez mojej wiedzy. Sprawe zglaszam do sądu! To jedno wielkie oszustwo, proszę nie rejestrujcie się na WaitForDate!”

Henryk, 49 lat

Konto Premium w serwisie WaitForDate

Konto Premium umożliwia Ci bardzo wiele, bo bez niego za dużo zrobić nie możesz. A co właściwie daje ten pakiet?

Dzięki niemu możesz pisać do wszystkich bez ograniczeń, oglądać zdjęcia innych użytkowników, sprawdzić, kto Cię polubił oraz wyszukiwać za pomocą ustawionych filtrów. Czyli podstawowe funkcje, a jednak płatne…

Pakiet Premium ma kilka wariantów. Może trwać: 3 dni, miesiąc, 3 miesiące, pół roku, rok, a nawet całe życie (dożywotni dostęp do serwisu opłacasz jednorazowo)!

Niestety płatności przedłużają się automatycznie, więc musisz pamiętać o anulowaniu subskrypcji, jeśli nie chcesz już korzystać z serwisu.

Co ciekawe – jeśli wykupisz pakiet na 3 dni, przedłuża się on na cały następny miesiąc z ceną miesięczną! Musisz naprawdę uważać na płatności w tym serwisie.

Konto Premium na WaitForDate

Konto VIP

Za (kolejną) dodatkową opłatą możesz uzyskać status VIP. Daje Ci on pierwszeństwo w wynikach wyszukiwania oraz wyświetlanie Twoich wiadomości na pierwszym miejscu. To tyle z korzyści tego pakietu…

Popularność

Za wykupione Monety, czyli w pewnym sensie wirtualną walutę, możesz zwiększyć swoją popularność i wyświetlać się częściej w wynikach wyszukiwania.

Jak widać, WaitForDate ma całkiem sporą ofertę. Niestety, aby móc doświadczyć pełni serwisu trzeba za wszystko dodatkowo zapłacić. Darmowy pakiet portalu nie daje nam zbyt wiele korzyści, więc jesteśmy wręcz zmuszeni zakupić pakiet Premium.

Wady i zalety WaitForDate

Po przeanalizowaniu wszystkich cech tego portalu randkowego oraz opinii na jego temat, trzeba przyznać, że ma on więcej wad niż zalet. Użytkownicy nie są raczej z niego zadowoleni, więc nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Żeby było Wam łatwiej, zebraliśmy wszystkie jego pozytywne i negatywne cechy w jednym miejscu. 

Zalety:

 • łatwa obsługa portalu
 • dobre filtrowanie
 • dopasowanie na podstawie lokalizacji

Wady:

 • mimo informacji na stronie, brak możliwości anulowania subskrypcji
 • automatyczne pobieranie pieniędzy za pakiet Premium
 • ukryte opłaty
 • duża ilość botów
 • mała liczba użytkowników

Podsumowanie

WaitForDate to bardzo niszowa propozycja w świecie randkowania online i raczej zostanie w tej niszy jeszcze długo… Tak strona, jak i aplikacja nie mają sobą nic ciekawego do zaoferowania. Są proste w obsłudze, ale skrywają wiele mankamentów.

Największym problemem jest płatna subskrypcja, której nie da się anulować. System WaitForDate pobiera pieniądze z konta bez wiedzy użytkownika, przez co ludzie mają bardzo mało zaufania do tego portalu.

Biorąc pod uwagę opinie użytkowników i problemy, jakie stwarza WaitForDate, odradzamy korzystania z tego serwisu. Istnieją zdecydowanie ciekawsze portale randkowe, które są w jakikolwiek sposób skuteczne i co najważniejsze – bezpieczne.

Źródła i dalsza lektura:

 • https://waitfordate.com/
 • https://bibliotekanauki.pl/articles/2141310.pdf
 • https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/227629
Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

1 komentarz

 1. Tomasz

  Bardzo dużo dziewczyn na tym portalu to naciągaczki na pieniądze przyjrzyjcie się inne twarze a imiona takie same wszystkie w tym samym wieku wszystkie majom doktoraty nie majom dzieci jeśli dostaniesz wiadomość żeby przejść na e-mail bo żadko tu bywa to znaczy że to naciągaczki i też piszom że spodobał się jej twój profil

  Odpowiedz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Lipiec ’24)