Gotowe Opisy Siebie Na Portal Randkowy – Ciekawe Oraz…

Zastanawiasz się, dlaczego masz tak mały odzew na swoim portalu randkowym? Myślisz, że to kwestia szczęścia, dobrego światła na zdjęciu czy wygrana w loterii genetycznej? A może to my sami sobie podstawiamy kłody pod nogi, pisząc złe opisy siebie na serwisie randkowym, albo, co gorsza, wcale ich nie piszemy, zostawiając rubrykę pustą?


MatchMakerAI

UWAGA! Właśnie stworzyliśmy narzędzie oparte na sztucznej inteligencji AI, które stworzy dla Ciebie opis automatycznie! Zachęcamy do przetestowania tutaj.


Możesz powiedzieć: „Ale ja nie umiem pisać!”. Nie martw się. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w poniższym artykule, by Twój opis na portalu przyciągnął kogoś wyjątkowego. Jeśli przeglądasz nowe portale randkowe, ale wciąż nie widzisz widocznych efektów w postaci nowych znajomości, wiedza na ten temat z pewnością pomoże Ci przejeść do kolejnego etapu.

jak napisać opis do portalu randkowego?

Dlaczego ludzie korzystają z gotowych opisów na portalach randkowych?

Opisać siebie zawsze stanowiło problem dla wielu ludzi. Nic dziwnego, że mnóstwo użytkowników portalu randkowego korzysta z gotowych propozycji.

Brak czasu

Żyjemy w tak zwanych czasach „instant”, nie lubimy tracić czasu. Samo istnienie portali randkowych tylko utwierdza w tym przekonaniu — znalezienie kobiety czy mężczyzny jest możliwe od ręki, bez wychodzenia z domu. Zatem dlaczego mamy poświęcać czas na wymyślanie swojego opisu, gdy w parę sekund można go skopiować?

Podobnie wygląda kwestia zdjęć na portalach randkowych. Coraz mniej osób wybiera się do fotografa, aby umówić się na sesję i wykonać zdjęcia, których następnie użyje na portalu randkowym. W dzisiejszych czasach wystarczy mieć jedynie telefon z aparatem i cały problem natychmiast znika.

Brak pomysłu

Podchodzimy zbyt ambitnie do tematu i myślimy, że opis na portalu randkowym ma być niczym tworzenie idealnego CV. To nas blokuje i w rezultacie nie wiemy, jak wypełnić dane.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest, by w ciekawy sposób wymyślić opis siebie, by zachęcał do odwiedzenia swojego profilu i w efekcie stworzył możliwość poznania potencjalnego partnera.

Brak wiary w siebie

Z góry zakładamy, że musimy skądś wziąć dobry opis na profilu randkowym, bo na pewno sami nie damy rady nic zdziałać własnym opisem. Myślimy, że nie mamy nic ciekawego do powiedzenia, a tym bardziej, niczego z poczuciem humoru.

Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu opisu na portal randkowy?

Przede wszystkim opis powinien skupiać się na tym, jakimi jesteśmy osobami, co nas interesuje, w jaki sposób lubimy spędzać wolny czas, ponieważ drugiej osobie daje to obraz tego, jaką mamy mniej więcej osobowość i czy możliwe jest nawiązanie z nami nici porozumienia.

Warto też dodać jakiś element humorystyczny, aby nie było śmiertelnie poważnie. Opis, który skupia się wyłącznie na tym, czego nie szukamy, odstraszy nawet tę osobę, która mogłaby być do nas całkiem dobrze dopasowana.

Tworząc go, powinno się dopracować opis w taki sposób, żeby był poprawny nie tylko pod względem ortograficznym, ale i stylistycznym. Interesujący opis jest w dzisiejszych czasach konieczny, jeśli chcemy być brani pod uwagę przez potencjalnych kandydatów lub kandydatki. Tym bardziej, warto o niego zadbać biorąc pod uwagę to, ile obecnie kosztują portale randkowe i jak wiele ryzykujemy, nie dbając o korzystny opis.

jaki powinien być opis na portal randkowy?

Lepiej skorzystać z gotowego opisu na portalu randkowym, czy stworzyć własny?

Wielu specjalistów badającym portale randkowe stwierdza, że dobry profil to taki, który został napisany samodzielnie, opisujący dokładnie czego szukasz, czy poważnego związku, czy może dziewczyny na przygodną noc — to z góry będzie przyciągać tylko odpowiednie osoby.

Tak samo ważne jest, by napisać cechy — ale nie te, które powinna mieć idealna kobieta, bo to zwykle odstrasza, ale swoje własne.

Napisz, jakie masz zainteresowania, co jest dla Ciebie ważne w życiu, jak spędzasz wolny dzień, czy na jaki temat możesz rozmawiać godzinami — wtedy zwiększy się szansa, że przyciągniesz kobietę obracającą się w kręgu podobnych zainteresowań i czekać Was będą niekończące się, długie rozmowy.

Pamiętaj, by w opisie znalazły się prawdziwe informacje, by naprawdę przybliżał innym Twoją osobowość.

Gdzie szukać gotowych opisów na portale randkowe?

Nieważne, czy postanowiłeś poszukać gotowych rozwiązań, czy sam uzupełnić swój profil randkowy, warto poszukać inspiracji. A tych jest pełno, zwłaszcza w Internecie.

Strony z aforyzmami i cytatami

Nie wiesz, jak rozpocząć opis w swoim profilu randkowym? Możesz napisać cytat z ulubionego filmu, serialu czy książki. Daje to możliwość na otrzymanie wiadomości, w której dziewczyna ma szansę zgadnąć, skąd pochodzi przytoczony fragment. A to pozwala znaleźć partnera o podobnych zainteresowaniach.

Opisy na innym serwisie randkowym

To propozycja, która zwykle naturalnie przychodzi nam do głowy — zobaczyć, co napisała konkurencja. Przeczytaj jednak dokładnie, co zawiera cudzy profil: w swoim opisie nie warto udawać kogoś, kim nie jesteś. Prędzej czy później i tak się to wyda.

Blogi o tematyce związkowej

Na takich blogach piszą znawcy tematu, potrafią podpowiedzieć, co konkretnie warto napisać, a czego nie, by profil wzbudzał zainteresowanie.

gdzie znaleźć gotowy opis na portal randkowy?

Gotowy opis na portal randkowy dla 20-latka – wersja męska

Jestem starą duszą uwięzioną w ciele 20-latka. Uwielbiam modę lat 40 ubiegłego wieku. Studiuję filologię francuską, ale jeśli szukasz kogoś, z kim będziesz mogła rozkoszować się ślimakami lub żabimi udkami, to wiedz, że ze mną w rachubę wchodzą wyłącznie kasztany.

Szukam drugiej całości do stworzenia głębokiej, romantycznej relacji, ale nie pogardzę też znajomościami, które dadzą mi możliwość wyjścia z domu.

Gotowy opis na portal randkowy dla 30-latka – wersja męska

Aktywnie korzystam ze swojego życia i rozwijam pasje. Interesuję się motoryzacją, kolekcjonuję zegarki i zbieram stare klamoty, które staram się odrestaurować. Mam światopogląd umiarkowanie lewicowy. Jeżdżę dużo na rowerze i gram w tenisa stołowego.

Ruch w moim przypadku to podstawa, ponieważ czekoladę kocham miłością absolutną. Uwielbiam zapach benzyny, smażonego mięsa, skoszonej trawy, starych mebli i książek. Szukam kogoś, z kim będę mógł wyjść na herbatę, piwo lub spacer. Ostrzegam, że jestem gadułą.

Gotowy opis na portal randkowy dla 40+ -latka — wersja męska

Z natury jestem ambiwertykiem. W moim słowniku takie pojęcia jak nuda nie występuje. Lubię aktywnie spędzać czas i prowadzę zdrowy tryb życia. Uwielbiam koncerty rockowe, wyjścia do klubów, ale dla równowagi doskonale odnajduję się też w bibliotece czy w małej, przydrożnej knajpce.

Można ze mną zarówno poszaleć i się pośmiać, jak i porozmawiać na całkiem poważne, głębokie tematy. Jestem otwarty na innych ludzi, ale jestem zdania, że to podobieństwa się przyciągają.

Gotowy opis na portal randkowy dla 20-latki – wersja damska

Jeśli można było odkryć Amerykę, szukając Indii, albo porcelanę z chęci posiadania złota alchemicznego, to może i tutaj można odkryć coś wartościowego, mimo że każdy zapewnia, że jest to niemożliwe.

Uwielbiam koreańskie filmy i seriale oraz komedie romantyczne. Nie lubię zatłoczonych miejsc, boję się ruchomych schodów i pająków. Jestem totalną kociarą i psiarą. Ogólnie kocham wszystkie puchate zwierzęta na czterech łapkach pod warunkiem, że ich celem nie jest pożarcie mnie.

Gotowy opis na portal randkowy dla 30-latki – wersja damska

Mam spore poczucie humoru i dystans do siebie, więc trudno mnie obrazić. Uwielbiam grać na gitarze, śpiewać, tańczyć, gotować oraz jeździć na rolkach. Amatorsko fotografuję i piszę wiersze. W innych najbardziej cenię sobie szczerość i poczucie humoru.

Z wykształcenia jestem ratownikiem medycznym, ale pracuję jako cukiernik. Na pokładzie mam 3-latkę i 5-letniego psa, ale bez obaw, tak jak dla kundla nie szukam opiekuna, tak i dla córki nie szukam tatusia.

Gotowy opis na portal randkowy dla 40-latki – wersja damska

Poszukuję bratniej duszy do wymiany myśli i wspólnego obcowania w dowolnej formie. Jestem kobietą po przejściach, ale nie chcę, by mnie to w jakikolwiek sposób definiowało. Staram się żyć pełnią życia i czerpać z niego pełnymi garściami.

Lubię wędrówki górskie, zimne piwo w dobrym towarzystwie, wygrzewać się przy ognisku i oglądać seriale na Netflixie. Wolny czas poświęcam na wolontariat w schronisku, wyprowadzając psiaki na spacery. Na początku znajomości mogę być trochę nieśmiała.

najciekawsze gotowy opisy na portal randkowy

Podsumowanie

Jeśli sądzisz, że tylko wygląd ma wpływ na popularność danego profilu randkowego, to jesteś w błędzie. Według badań większość mężczyzn rzeczywiście patrzy wyłącznie na zdjęcia, natomiast kobiety często kierują się tym, co znajdą w opisie.

Co więcej, tylko ponad połowa kont ma uzupełnione wymagane pola, co gorsza, z czego kolejna większa część ma to zrobione dobrze. Oznacza to, że pisząc dobry opis, zwiększasz swoje szanse, by poznać ciekawą dziewczynę w przyszłości.

Źródła i dalsza lektura:

  • https://bibliotekanauki.pl/articles/2141310.pdf
  • https://www.researchgate.net/profile/Joanna-Ozimska/publication/342529337_AUTOPREZENTACJA_NA_PORTALU_RANDKOWYM_TWORZENIE_WIZERUNKU_Z_PUNKTU_WIDZENIA_ONOMASTYKI_Self-presentation_on_a_dating_website_Creating_an_image_from_an_onomastic_point_of_view/links/5ef9e238299bf18816f00df6/AUTOPREZENTACJA-NA-PORTALU-RANDKOWYM-TWORZENIE-WIZERUNKU-Z-PUNKTU-WIDZENIA-ONOMASTYKI-Self-presentation-on-a-dating-website-Creating-an-image-from-an-onomastic-point-of-view.pdf
  • https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/233338

Kliknij aby zagłosować
[Łącznie głosów: 2 Średnia ocena: 4.5]

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.