Gotowe Wiadomości Do Dziewczyny. Jak Zacząć Rozmowę, By Zrobić Dobre Pierwsze Wrażenie

Pierwsza wiadomość na portalu randkowym ma ogromne znaczenie. To po niej druga osoba może stwierdzić, czy warto kontynuować z Tobą relację. Dlatego warto dać z siebie wszystko przy jej pisaniu.


MatchMakerAI

UWAGA! Właśnie stworzyliśmy narzędzie oparte na sztucznej inteligencji AI, które stworzy dla Ciebie opis automatycznie! Zachęcamy do przetestowania tutaj.


Wiemy, że pisanie z dziewczyną może być trudne, więc przychodzimy z pomocą! Z naszego artykułu dowiesz się, jak tworzyć idealne wiadomości przyciągające uwagę odbiorcy. Poznasz również przykłady gotowych wiadomości, które śmiało możesz wykorzystać w konwersacji.

Gdzie szukać propozycji gotowych wiadomości do dziewczyny?

gdzie znajdę gotowe wiadomości do dziewczyny?

Wymyślenie kreatywnej zaczepki w kontakcie z kobietami sprawia Ci dużą trudność? Możesz ułatwić sobie zadanie i zaczerpnąć pierwsze zdanie otwierające konwersację z internetowych poradników. Dowiedz się, gdzie szukać „otwieraczy”, które uatrakcyjnią Twoją pierwszą wiadomość, zaciekawią drugą stronę i ułatwią Ci umówienie się na pierwsze spotkanie. Jeśli nie wiesz, jak rozpocząć rozmowę na portalu randkowym, z pewnością przydadzą Ci się te podpowiedzi.

Zagraniczne serwisy poświęcone randkowaniu

Zależy Ci, aby pierwsza wiadomość, którą wyślesz dziewczynie, była naprawdę oryginalna? Poszukaj inspiracji poza „polskim rynkiem”, ponieważ dzięki temu zwiększać prawdopodobieństwo, że Twój „otwieracz” na aplikacji randkowej będzie naprawdę niesztampowy i zmiękczy serce najbardziej wytrawnej użytkowniczki portali randkowych.

Grupki na FB poświęcone podrywaniu

Wiele cennych informacji możesz zyskać, dołączając do grupek zrzeszających mężczyzn zainteresowanych zwiększeniem skuteczności swojego podrywu. Z tych miejsc w sieci dowiesz się nie tylko, co napisać do dziewczyny w pierwszej wiadomości, ale również zyskasz wiedzę, jak wzbudzić jej ciekawość na dalszym etapie rozmowy, jakie tematy do rozmowy z dziewczyną lub chłopakiem warto poruszyć i co zrobić, gdy uda się nawiązać kontakt.

Popularne cytaty z filmów, piosenek

Wstęp do Twojej pierwszej rozmowy z dziewczyną może stanowić „gotowiec” z utworu muzycznego lub literackiego. Zwróć uwagę, czy na profilu kobiety znajduje się informacja na temat jej ulubionego wykonawcy lub pisarza i zainspiruj się ich dokonaniami. Niejedna dziewczyna doceni Twój research i poczuje się wyróżniona tym, że poświęciłeś chwilę uwagi, by zgłębić jej zainteresowania.

Czy warto korzystać z gotowych wiadomości do kobiet?

Jeżeli nie możesz wymyślić ciekawej i błyskotliwej zaczepki, która wzbudziłaby zainteresowanie kobiety, skorzystanie z gotowego „otwieracza” jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na zwiększenie Twojego powodzenia na portalach randkowych.

Dzięki poniższym wskazówkom będziesz wiedział, jak zaskarbić sobie uwagę kobiety i zadać jej pytanie, które sprawi, że odpowie na Twoją wiadomość, a także jak dać sobie możliwość poznania kobiet w różnym wieku.

Jednak gotowe wiadomości nie muszą być tylko „otwieraczami rozmowy”. Jeśli znacie się już od dawna, ale nie wiesz, jak zapytać ją o związek, również warto skorzystać z gotowych propozycji.

czy warto korzystać z gotowych wiadomości do kobiet?

Propozycje gotowych wiadomości do wysłania do dziewczyny

Oto co możesz napisać drugiej stronie w zależności od wieku.

Gotowe wiadomości do dziewczyn w przedziale 20-30 lat

 • Hej, zacząłem czytać Twój opis, ale Twoje zdjęcie profilowe skutecznie mnie rozprasza. Może opowiesz mi więcej o sobie na spacerze wieczorem? Obiecuję uważnie słuchać 🙂
 • Pierwszy raz widzę w tym miejscu dziewczynę z tak pięknym i szczerym uśmiechem — co najczęściej wywołuje go na Twojej twarzy?
 • Witaj, jakie jest Twoje zdanie na temat pizzy hawajskiej? To opus magnum kuchni włoskiej, a może profanacja?
 • Cześć, wyglądasz mi na dziewczynę, która wie, jak dobrze się bawić. Na jakim koncercie ostatnio byłaś?

Gotowe wiadomości do kobiet w przedziale 30-40 lat

 • Witaj! Co kobieta tak atrakcyjna, jak Ty robi na tym portalu i jakim cudem nie spotkaliśmy się wcześniej?
 • Hej. Na swoim profilu jesteś dość tajemnicza, a intuicja podpowiada mi, że warto Cię lepiej poznać. Czy jesteś w stanie napisać mi o sobie coś więcej? Kim jesteś i co Cię w życiu inspiruje?
 • Cześć, jak mija dzień? Mój stał się lepszy, gdy trafiłem na Twój profil 🙂 Powiedz mi coś więcej o sobie, najchętniej przy kawie i ciastku. Co powiesz na piątkowy wieczór?

Gotowe wiadomości do kobiet w przedziale 40-50 lat

 • Cześć 🙂 Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Rzadko spotyka się kobietę z tak oryginalnym poczuciem humoru. Nie myślałaś o tym, by napisać dobrą książkę, która byłaby lekiem na chandrę? (możesz wysłać taki otwieracz, gdy kobieta napisała o sobie coś zabawnego na profilu)
 • Witaj. Wyglądasz na kobietę, która wie dokładnie, czego chce od życia. To naprawdę magnetyzujące. Chętnie poznałbym Cię osobiście, najlepiej przy dobrej kolacji i muzyce. Co Ty na to?
 • Hej, bardzo zaintrygowała mnie książka/płyta, którą polecasz w opisie. Możesz powiedzieć o niej coś więcej? (adekwatne tylko w sytuacji, gdy jej profil zawiera takową rekomendację)

Gotowe wiadomości do kobiet +50 lat

 • Witaj. Wydawało mi się, że niewiele jest już w stanie zrobić na mnie wrażenie, ale Twoja oryginalna uroda po prostu wprawiła mnie w zachwyt. Opowiedz mi coś więcej o sobie. Czym się zajmujesz, co lubisz robić?
 • Cześć. Sprawiasz wrażenie kobiety, która ma do powiedzenia wiele o czerpaniu radości z życia. Czy zechcesz podzielić się ze mną swoją wiedzą? Może w piątek wieczorem?
 • Hej, mam pytanie. Czy ludzie wg Ciebie zasługują na drugą szansę? Jeśli nie, muszę być bardzo uważny, by w pełni wykorzystać tę pierwszą. Jak Ci mija dzień?

jak napisać gotowe wiadomości do dziewczyny?

Podsumowanie

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na to, że dziewczyna lub kobieta odpowie na Twoją wiadomość, prześledź jej profil, opis i zdjęcia, które dodała. Staraj się spersonalizować swój „otwieracz” tak, aby Twoja potencjalna randka wiedziała, że nie wysyłasz identycznej wiadomości do setek przypadkowych kobiet.

Spraw, żeby poczuła się wyjątkowo, ale nie adoruj jej w nachalny sposób. Postaraj się być nieco tajemniczy, szarmancki i okaż kobiecie uwagę, a prawdopodobieństwo tego, że internetowa konwersacja zaowocuje spotkaniem, znacznie wzrośnie.

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.