Jak Poznać i Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet?

Założyłeś konto na niemal każdym portalu randkowym, ale większość kobiet omija Twój profil szerokim łukiem? Kontakt urywa się tuż po pierwszej wiadomości? Zaczynasz mieć wrażenie, że dziewczyny po prostu chcą popisać w wolnym czasie? Może żadna Twoja rozmowa nie zakończyła się jeszcze spotkaniem w realnym świecie? Jeśli choć raz odpowiedziałeś „Tak” ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Dowiesz się z niego, dlaczego warto szukać kobiety online oraz jakich portali dla poszukujących miłości lepiej unikać. Znajdziesz w nim również wskazówki co zrobić, aby Twój profil przyciągał uwagę innych, a także dowiesz się, jak rozpocząć rozmowę na portalu randkowym, aby skutecznie poderwać kobietę. Wykorzystaj rady, jak zagadać do interesującej Cię osoby i zapomnij o tym, że podryw kobiet online kiedykolwiek sprawiał Ci trudności. Działaj!

poznawanie dziewczyn przez internet

Dlaczego warto poznawać innych przez internet?

Praca, trening, obowiązki… Ciągły braku czasu powoduje, że coraz więcej spraw załatwiamy przez internet. Zakupy, szkolenia, a także poszukiwanie miłości. Co powoduje, że portale randkowe cieszą się wciąż rosnącą popularnością?

Wygoda

Wystarczy smartfon z internetem, by przeglądać setki kont wszędzie tam, gdzie tylko chcesz. Autobus, siłownia, u fryzjera. Tak naprawdę, nie musisz nawet opuszczać domu! Pamiętaj jednak, że otaczający Cię ludzie to z reguły wścibskie stworzenia, chroń swój ekran i nie dziel się z nimi oglądaną właśnie dziewczyną.

Oszczędność czasu

Kto obecnie nie zna takich pojęć jak optymalizacja, zarządzanie czasem czy „benchmarki” spędzające sen z powiek pracownikom wielkich korporacji? Nic więc dziwnego, że przenosi się je również na inne obszary życia, w tym na poznawanie dziewczyn. Niektórzy z nas, nadal wybierają klasyczne spotkania na kawę lub nieco bardziej ekstrawaganckie randki w ciemno, jednak to portale randkowe umożliwiają szybkie odrzucenie osób, z którymi nie łączą nas wspólne zainteresowania, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Brak problemów

Nie musisz walczyć ze swoją wstydliwością ani zastanawiać się nad tym, czy powinieneś pomóc jej ściągnąć płaszcz? Wystarczy krótka wiadomość, najlepiej lekki tekst, żeby zacząć rozmowę z wybraną kobietą. Równie łatwo podtrzymasz konwersacje pytaniami o hobby, które zwykle umieszcza się na swoim profilu randkowym.

jak poznać kobiety przez internet?

Czy poznanie dziewczyny na portalu randkowym jest trudne?

Poznanie dziewczyny przez internet nie jest trudne, ale poznanie TEJ dziewczyny bywa nie raz wyjątkowo czasochłonne. Dlaczego? Otóż często zdarza się, że angażujemy się w każdą relację, nie zastanawiając się nad tym, czy dana kobieta faktycznie jest osobą, z którą chcielibyśmy się spotkać.

Równie często tworząc profil, ulegamy pokusie naginania rzeczywistości, przyciągając tym samym uwagę dziewczyn, których nasze prawdziwe oblicze może… rozczarować. To, że wiemy, jak zacząć rozmowę w aplikacji, to jedno, ale wiedza, jak poprowadzić ją w taki sposób, aby poszła po naszej myśli, jest czymś znacznie trudniejszym.

Jak poderwać dziewczynę przez Internet?

Każdy mężczyzna zna przynajmniej jeden portal randkowy. Założenie profilu również w większości przypadków wydaje się dziecinnie łatwe. Dlaczego więc tak wielu z nich ma problem, by poderwać dziewczynę w internecie?

Otóż kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego, że w kontaktach online popełniają kilka fundamentalnych błędów, skutecznie odstraszających kobiety! Uniknij ich, stosując podane poniżej sposoby na to, jak poznać dziewczynę w internecie.

Zastanów się, gdzie szukasz kobiety

Korzystaj ze sprawdzonych portali. Możesz poszukać portalu łączącego osoby o podobnych zainteresowaniach, korzystając np. z rankingów najlepszych portali randkowych w Polsce. Zwróć jednak uwagę, na ilość zarejestrowanych w nich osób. Konto w miejscu, do którego mało kto zagląda, to po prostu strata czasu.

Pokaż swoją twarz

Niedodanie do profilu swojego zdjęcia to strzał w kolano! Osoby ukrywające się za wizerunkiem postaci z bajek również na ogół nie przyciągają uwagi. Musisz nauczyć się, że jedno zdjęcie to niezbędne minimum.

Jest również haczykiem dla osób przeglądających profile jedynie na podstawie fotografii, dlatego warto, aby było wyraźne, przedstawiające Cię solo (odpuść sobie zdjęcia z kolegą), najlepiej na intrygującym tle.

Jeśli czujesz, że zdjęcia nie są Twoją mocną stroną, dowiedz się nieco więcej na temat tego, jak zrobić dobre zdjęcie profilowe. Być może to właśnie przez brak wiedzy na ten temat, wciąż masz problem z nawiązaniem nowej znajomości.

poznaj dziewczynę w internecie

Poznaj jej zainteresowania

Wiesz, czego szukasz u drugiej osoby. Dlatego oprócz jej zdjęcia, przeanalizuj dokładnie jej hobby. Wyobraź sobie, że jedno z nich jest tematem przewodnim waszego pierwszego spotkania. Nadal zainteresowany? Napisz do niej. Jeśli jednak brzmi to, jak scenariusz randki z horroru, raczej nie ma sensu rozpoczynać konwersacji.

Szczerość to podstawa

Pamiętaj, że to Ty chcesz poderwać dziewczynę, a nie facet rodem z Twojej wyobraźni. Wbrew pozorom bezgraniczna szczerość może zapunktować i wyróżnić Cię na tle innych mężczyzn. Pisząc na swój temat, nie zapomnij o swoich cechach charakteru.

Możesz też w żartobliwy sposób umieścić wśród nich te, z których nie jesteś szczególnie dumny np. „niepoprawny pedant”, „bywam bezczelnie cyniczny”. Nieszablonowy opis siebie to najlepszy sposób, aby zainteresować sobą wartościową dziewczynę.

Cierpliwość

Daj sobie czas, by dobrze poznać dziewczynę, zanim zaproponujesz jej pierwszą randkę. Większość facetów nie docenia możliwości, jakie daje kilka dni szczerej rozmowy. Już po kilku wiadomościach oferują kobiecie spotkanie, co w dzisiejszych czasach i rosnącej świadomości oszustw internetowych często budzi niepokój.

Zaskocz drugą osobę i pokaż jej, że chcesz ją nie tylko poderwać, ale przede wszystkim poznać. Dzięki temu będziesz również świetnie przygotowany do waszego pierwszego spotkania! Nie ograniczaj się do jednego kontaktu i nie czuj się źle, pisząc z kilkoma kobietami jednoczenie.

Uwierz, że zwykle, aby poderwać dziewczynę przez internet, konieczna jest cierpliwość i niezliczona ilość prób.

jak poznać żonę w internecie?

Jak pisać z dziewczyną przez Internet?

W pierwszej wiadomości musisz zainteresować sobą dziewczynę. Doceniają one poczucie humoru, ale również w większości także elokwencję czy inteligencję. Nie warto w pierwszej wiadomości pisać samego „hej” lub „co tam”, bo nieszczególnie jest to angażujące dla drugiej osoby. Najlepiej odnieść się do któregoś zdjęcia lub opisu osoby, z którą nas sparowało.

Pamiętaj, że dobrym rozwiązaniem może okazać się także wcześniejsze przygotowanie tematów do rozmowy z dziewczyną, ponieważ gdy otrzymasz już odpowiedź zwrotną, ważny będzie czas. Raczej nie chciałbyś dopiero wtedy zastanawiać się nad tym, na jakie tematy możecie wspólnie porozmawiać.

Aby poznać dziewczynę przez internet, warto przemyśleć większość pierwszych wiadomości, bo to właśnie na podstawie pierwszej rozmowy najczęściej obie strony podejmują decyzje, czy chcą kontynuować tę znajomość.

Warto pamiętać, że na początku nie możesz wydawać się nastawiony wyłącznie na seks. Dziewczyny na portalach randkowych dostają nieustannie mnóstwo propozycji seksualnych, które w większości są raczej odstraszające niż zachęcające. Aby poderwać dziewczynę, zagadaj w normalny sposób i poprowadź rozmowę na neutralny temat.

Zamiast mówić non stop o sobie, postaraj się zadawać dużo pytań. Podobnie jak z tematami do rozmowy, korzystnym rozwiązaniem będzie przygotowanie sobie odpowiednich pytań do dziewczyny. Dzięki temu zauważy, że jesteś nią zainteresowany, a to bez wątpienia przełoży się na korzyść dla Ciebie.

Do jako takiego podrywu najlepiej przejść dopiero po jakimś czasie. Wtedy dziewczyna będzie czuła, że nie zależy Ci wyłącznie na seksie, a komplementy, które jej prawisz, mają odniesienie do jej faktycznych cech wyglądu i charakteru. Kobiety to doceniają.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, że poznawanie kobiet przez Internet jest naprawdę łatwe! Wystarczy dobre przygotowanie i znajomość kilku najważniejszych zasad – w ten sposób każda będzie „Twoja”.

Wykorzystaj nasze porady dotyczące podrywu w Internecie i podbij serca dziewczyn na portalach randkowych. Z nimi napewno odniesiesz sukces, a Twoje życie miłosne rozkwitnie w zawrotnym tempie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat randkowania online oraz skutecznych technikach podrywu, zapraszamy do przeczytania reszty naszych artykułów. Powodzenia w randkowaniu!

Źródła i dalsza lektura:

  • https://www.researchgate.net/profile/Olga-Kotowska-Wojcik/publication/348591808_Kobiece_i_meskie_konteksty_zycia_Pod_redakcja_Katarzyny_Uklanskiej_i_Olgi_A_Kotowskiej-Wojcik/links/6006a914a6fdccdcb8646186/Kobiece-i-meskie-konteksty-zycia-Pod-redakcja-Katarzyny-Uklanskiej-i-Olgi-A-Kotowskiej-Wojcik.pdf#page=53
  • https://kasialorecka.wordpress.com/2017/07/23/randki-online/
  • https://www.ceeol.com/search/article-detail?id=790996

Kliknij aby zagłosować
[Łącznie głosów: 1 Średnia ocena: 4]

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)