Pytania Do Dziewczyny – Ciekawe, Trudne i Kreatywne (Aż 100 Pytań!)

Pustka w głowie, krtań przestaje produkować dźwięki i nie wiesz, co masz powiedzieć ani jak rozpocząć rozmowę w realu lub na portalu randkowym? Brzmi znajomo?

Spokojnie, spieszymy z pomocą! Dzięki naszym pytaniom do dziewczyny zmienisz się z cichego, niepewnego chłopca w wybitnego oratora i inteligentnego rozmówcę. Pomogą Ci zacząć rozmowę zarówno podczas pierwszego spotkania, jak i na portalach randkowych, które możesz znaleźć tutaj.

Sztuka komunikacji to jeden z istotniejszych aspektów życia każdego człowieka. Dla wielu z nas prowadzenie interesującej rozmowy wydaje się trudnym wyzwaniem, zwłaszcza przy pierwszym zetknięciu z nowym człowiekiem.

para, trafne pytania do dziewczyny na randce

Ale jak ten trud zminimalizować, a przy tym zachować swoją autentyczność i poczucie komfortu?

Możesz urozmaicić dyskusję, dobierając odpowiednie i ciekawe pytania do dziewczyny, tak by znacząco podnieść swoją atrakcyjność w jej oczach.

I o tym warto pamiętać! Zadając odpowiednie pytanie, możemy się nie tylko dużo dowiedzieć o drugim człowieku, ale też znacząco zyskać w jego oczach. Co zatem definiuje dobre pytanie? Przede wszystkim intencja, z jaką je zadajemy oraz to jakie tematy porusza. Posiadając zestaw ciekawych pytań w zanadrzu, wybitnie zwiększysz swoją atrakcyjność w kobiecych oczach.

Jak odnieść sukces już przy pierwszej rozmowie? Jakich pytań unikać aby nie zniechęcić dziewczyny?

Gdybyś mógł w prosty sposób wpłynąć na to, jak potoczy się wasze pierwsze spotkanie, czy chciałbyś poznać tajniki tej wiedzy? Niestety, nie ma jednak jednego schematu, który sprawdziłby się w każdej sytuacji i dla każdej osoby. Nic straconego, w internecie jednak można w łatwy sposób znaleźć wiele wskazówek, które udoskonalą Twoją sztukę autoprezentacji.

Jaka jest najbardziej przydatna rada, jaką możemy Ci teraz przekazać? Dziewczyny bywają skomplikowane, więc nie ma rady tak uniwersalnej, by działała na każdą przedstawicielkę tej płci.

Jedno dobre pytanie jest warte tyle, co tysiąc odpowiedzi. ~ William Paul Young

Jesteś jednak Ty i musisz pamiętać o jednym – tylko Ty masz wpływ na to jak wypadniesz. Więc bez stresu, postaw na pewność siebie, a jeśli jednak nie jesteś osobą, która może pochwalić się wysokim poczuciem własnej wartości – jest na to jeden sposób – fake it till you make it!

Kilka rad, które pomogą Ci dobrze zaprezentować się na pierwszym spotkaniu z dziewczyną:

Prowadzisz wywiad z dziewczyną? Nie tędy droga

Pytania są istotnym aspektem rozmowy, jednak nie najważniejszym. Dlatego należy pamiętać, by wypośrodkować ilość pytań i odpowiedzi z Twojej strony, by Twoja randka nie czuła się jakby była na przesłuchaniu.

Staraj się nie być schematyczny, pozwól sobie improwizować

Poniższy zestaw pytań może okazać się dla Ciebie pomocny, jednak nie powinieneś sztywno się go trzymać. W ciekawej, zajmującej rozmowie nie chodzi o jej polityczną poprawność, a o autentyczność. Pokaż prawdziwego siebie, przedstaw to, co masz do zaoferowania i pokaż swojej towarzyszce, że jesteś naprawdę zainteresowany tym, co ma do powiedzenia.

Sprawdź także: Pytania Na Pierwszą Randkę (i Kolejne) Aż 74 Pytania!

Jeśli pragniesz zapytać dziewczynę o związek jednak nie wiesz jak, nie poddawaj się i improwizuj. Nawet jeśli wyjdzie to idealnie po Twojej myśli, to i tak Twoja wybranka z pewnością doceni fakt, że miałeś odwagę spróbować.

Kieruj się intuicją i nie bój się prowadzić rozmowę, kobiety lubią odważnych mężczyzn

Pierwsze spotkania są stresujące zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, więc nie jest to zaskoczeniem, że w takiej sytuacji możemy trafić na osobę bardziej nieśmiałą, na której wyrywność nie będziemy mogli liczyć.

Nie ma co panikować, wystarczy samemu dołożyć wszelkich starań, by sprawdzić rozmowę na właściwy tor, a ona ewentualnie rozkręci się w międzyczasie.

Dziewczyny lubią gdy okazujesz im zainteresowanie

Dopytuj, słuchaj uważnie i pokaż zaciekawienie poruszanym tematem. Zadaj ciekawe pytania. Co może być bardziej atrakcyjnego w oczach dziewczyny niż rozmówca, który nie tylko potrafi prowadzić dialog, ale także słuchać? Odpowiedź na to jest dość prosta – prawdopodobnie nic. Wykorzystaj swoją szansę dobrze, bo dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz!

Powstrzymaj się od wystawiania pochopnych ocen i wniosków

Poznając nowych ludzi, często spotykamy się, z tym że ktoś ma skrajnie inne poglądy od nas samych. Jest to jak najbardziej naturalne i jest elementem, który każdy z nas powinien umieć zaakceptować. Tak jak Ty masz prawo do otwartego wyrażania swojego zdania, takie prawo ma również druga osoba.

Należy to uszanować i zapamiętać jedną istotną rzecz — nie zawsze będziesz miał rację i nie zawsze będziesz w stanie przekonać drugą osobę do swoich przekonań. Nie zniechęcaj się jednak już na początku.

Nie bój się żartować – dziewczyny to lubią!

Co zrobić, gdy nadarzyła się odpowiednia okazja, a Ty chcesz opowiedzieć swój ulubiony żart, ale obawiasz się, że dziewczyna nie zrozumie Twojego poczucia humoru? Mamy dla Ciebie odpowiedź – zrób to.

Wolałbyś całe życie powstrzymywać się od żartów w obawie przed niezrozumieniem czy zaryzykować i poznać jej reakcję? Zresztą, nieudany żart to równie dobry temat do rozmowy, co i ten udany. Nie ograniczaj się, Ty również masz czerpać przyjemność z rozmowy i być szczery z samym sobą.

które pytania zadawać dziewczynie?

Pytania do dziewczyny na początek – czyli jak przełamać pierwsze lody?

Trudno odsunąć od siebie stres, gdy po pierwszych kilku zdaniach zapada między wami cisza. Warto w takiej sytuacji mieć kilka opcji ratunkowych, które niczym As w rękawie będą w stanie uratować to spotkanie i rozkręcić nieco dyskusję.

Pamiętaj, nie stresuj się, na odważne pytania do dziewczyny przyjdzie jeszcze czas, póki co skup się na przełamaniu lodów. Każdy musiał kiedyś przejść przez tę sytuację, by przełamać dyskomfort związany z pierwszą próbą poznania się. Nie jesteś w tym sam, masz nasze wsparcie i kilka wskazówek, jak dobrać odpowiedni temat pytań, by zaciekawić dziewczynę.

 1. Czy masz jakieś hobby, w którym realizujesz się w wolnym czasie?
 2. Jaka jest jedna rzecz, bez której nie mógłbyś przeżyć?
 3. Wolisz książki czy filmy? Dlaczego?
 4. Jakie jest najpiękniejsze miejsce, jakie kiedykolwiek odwiedziłeś?
 5. Twoja ulubiona kreskówka z dzieciństwa?
 6. Jakie kraje odwiedziłaś lub jakie chciałabyś odwiedzić w przyszłości?
 7. Jesteś bardziej introwertyczką czy ekstrawertyczką?
 8. Jaki rodzaj kuchni najbardziej lubisz?
 9. W jakie miejsca lubisz chodzić najbardziej? Jesteś wtedy typem samotnika czy preferujesz mieć towarzystwo?
 10. Możesz zamienić się ze mną jednym elementem garderoby, co byś wybrała?

Luźne pytania do dziewczyny – czyli co dalej?

Wszystko idzie po naszej myśli, rozmowa się klei, a Ty już zdążyłeś wyczerpać pakiet podstawowych pytań. Pytanie – co dalej? Na jakie tematy jest za wcześnie, a jakie zainteresują dziewczynę na tyle, by nie zostawiła nas bezpośrednio po kolacji?

Które pytania do dziewczyny należy zostawić na potem, a które będą pasowały? Najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć w takiej sytuacji to wyluzowanie się. Nie stresuj się, przecież to jaka atmosfera panuje między wami, zależy od nikogo innego jak od Ciebie.

 1. Jaki był najbardziej nieodpowiedni prezent, jaki kiedykolwiek dostałaś i co z nim później zrobiłaś?
 2. Jakiej muzyki słuchasz, czy zmieniło się to na przestrzeni ostatnich kilku lat?
 3. Najbardziej wstydliwa sytuacja, jaką kiedykolwiek doświadczyłaś?
 4. Co lubisz robić, o czym nikt poza Twoimi najbliższymi nie wie?
 5. Najbardziej bezużyteczna rada, jaką kiedykolwiek otrzymałaś?
 6. Gdybyś mogła się teraz stąd teleportować, to gdzie?
 7. Słuchając muzyki, zwracasz bardziej uwagę na tekst czy melodię?
 8. Co byś zrobiła, gdybyś miała zaplanować nam pierwszą randkę?
 9. Jesteś typem zmarzlucha, który sypia w skarpetkach czy lubisz chodzić prawie nago i ciągle narzekać na zbyt wysokie temperatury?
 10. Jakbyś mogła zdecydować, jak inaczej moglibyśmy spędzać czas razem, co byś wybrała?

Kreatywne pytania, którymi rozładujesz atmosferę i zaciekawisz kobiety

Dobry start jest ważny, tak samo, jak wzbudzenie zaciekawienia w rozmówczyni. Jednak najistotniejszym, a zarazem najtrudniejszym zadaniem jest to, by dziewczyna pozostała ciekawa.

Spodobało Ci się, chciałbyś tę atmosferę zachować, a zarazem dowiedzieć się czegoś ciekawego? Idealnie, to właśnie perfekcyjny czas na nasz ulubiony segment rozmowy – kreatywne pytania. Warto wtedy sięgnąć po tematy, które łatwo mogą przerodzić się w dłuższą historię. Poznaj ją i pozwól poznać prawdziwego siebie, a to z pewnością obudzi chemię między wami. 

Pytania do dziewczyny są dla Ciebie wskazówkami, dzięki którym dowiesz się, w jaki sposób możesz jej zaimponować i sprawić, że uzna, że rozumiecie się doskonale. Warto zadawać kreatywne pytania, ponieważ dzięki nim wyjdziesz przed szereg i z pewnością zostaniesz zauważony.

 1. Jaka była najlepsza rada, którą kiedykolwiek usłyszałaś i od kogo? Stosujesz ją w swoim życiu?
 2. Spotkałaś jasnowidza, możesz zadać mu tylko dwa pytania, jakie by one były?
 3. Jaka jest Twoja największa wada według Ciebie, a jaką wskazaliby ludzie w Twoim otoczeniu?
 4. Jaki temat rozmów jest najbardziej przez Ciebie znienawidzonym i dlaczego właśnie on?
 5. Jaki jest Twój ulubiony sposób na marnowanie czasu?
 6. Co obecnie jest na pierwszej pozycji Twojej Bucket List (lista rzeczy do zrobienia w życiu)?
 7. Jaka jest najbardziej charakterystyczna cecha Twojej osobowości?
 8. Patrząc na przebieg tego spotkania, jaka jest najlepsza rada, jaką mogłabyś mi dać, bym mógł je poprawić?
 9. Jakiej muzyki słuchasz, gdy jesteś nie w nastroju?
 10. Jakie pytania do dziewczyny są według Ciebie najbardziej przereklamowane?
 11. Z czego jesteś najbardziej dumna?
 12. Z czego jesteś najbardziej niezadowolona i chciałabyś to zmienić?
Jakie pytania zadać dziewczynie?

Trudne pytania do dziewczyny – czyli jak wyróżnić się na tle innych i zaimponować dziewczynie

Czasami warto wyjść poza naszą strefę komfortu, by podkreślić swoją autentyczność i odcisnąć piętno w pamięci towarzyszącemu nam rozmówcy. Nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią mężczyzn, którzy nie obawiają się rozmawiać na tematy trudne, które wymagają dłuższej chwili zastanowienia. Przełam gardę i zaskocz ją tymi nietypowymi pytaniami. Może to właśnie one będą czynnikiem decyzyjnym, co do przyszłości waszej relacji? Bądź niestandardowy, nie bój się ryzykować.

 1. Moment w Twoim życiu, który wpłynął na najbardziej na to, jakim człowiekiem jesteś obecnie?
 2. W myśl pojęcia soulmates (bratnie dusze) wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
 3. Jaka jest najlepsza decyzja według Ciebie, którą podjęłaś w życiu?
 4. Wierzysz w przeznaczenie? Sądzisz, że wszystko, czego doświadczyliśmy w życiu, ma jakiś konkretny cel?
 5. Czy według Ciebie, warto wyciągnąć jako pierwszy rękę i napisać do partnera, który przestał się odzywać?
 6. Z czego w swoim życiu jesteś najbardziej zadowolona, a co chciałabyś w nim zmienić?
 7. Co myślisz o naszym spotkaniu, gdybyś mogła zmienić jedną rzecz, co by to było?
 8. Czy masz jakieś zastrzeżenia co do mojej osoby?
 9. Czego najbardziej żałujesz w swoim życiu?
 10. Rzecz, którą uważasz za zbędną, choć wielu ludzi by było temu przeciwnych?

Śmieszne pytania do dziewczyny – czyli śmiech też jest ważny!

Śmiech wydłuża życie, ale też i rozmowę. I oto złoty środek na udaną znajomość – trzeba zachować równowagę pomiędzy powagą i zabawą. Pokaż jej, że stać Cię na o wiele więcej niż sądzi. Nie od dziś wiadomo, że uśmiech znacząco wpływa na naszą atrakcyjność i poziom pewności siebie, a to z kolei oddziałuje na to jak postrzegają nas inni ludzie z naszego otoczenia. Nie masz powodów, by nie spróbować wywołać go również na jej ustach. A stąd już prosta droga do dorzucenia do rozmowy subtelnego komplementu w jej stronę.

 1. Jakie jest najgłupsze pytanie, jakie mógłbym zadać dziewczynie, zabierając ją na pierwszą randkę?
 2. Jaka jest najgorsza anegdota, jaką kiedykolwiek usłyszałaś?
 3. Ulubiony aktor z dzieciństwa i najbardziej wstydliwe wspomnienie z tym związane?
 4. Gdybyś miała pracować w cyrku, w jakiej roli czułabyś się najlepiej?
 5. Jaka jest Twoja ulubiona sytuacja z dzieciństwa, której wspomnienie wciąż wywołuje w Tobie śmiech?
 6. Gdybyś miała zrezygnować z jednej rzeczy do końca życia, co byś wybrała?
 7. Jako dziecko kim chciałaś być, jak dorośniesz?
 8. Gdyby teraz obok stanął Twój ulubiony aktor i zaprosił Cię na kawę, jak szybko byś mnie tu porzuciła?
 9. Jaka była najgorsza randka, na jakiej kiedykolwiek byłaś i jak długo trwała?
 10. Pozornie najbardziej nieistotne słowa, które w życiu usłyszałaś, a mimo to są tymi, które najbardziej cenisz?

Pytania o przyszłość – czyli jak poznać czyjeś zamiary?

Wszystko idzie dobrze, dogadujecie się, między wami iskrzy, a Ty zastanawiasz się, czy zrobić ten pierwszy, poważny krok. Dobierając odpowiednie pytania podczas rozmowy, możesz w łatwy sposób uzyskać odpowiedzi na pytania, które chciałbyś rozjaśnić. Upewnij się dostatecznie, by podjęta przez Ciebie decyzja byłą tą właściwą.

 1. Jeśli chcesz mieć dzieci, to ile i jakie imiona byś im nadała?
 2. Jaki moment w Twoim życiu sprawiłby, że poczułabyś się najbardziej spełniona?
 3. Kariera czy rodzina, na co jesteś najbardziej ukierunkowana obecnie?
 4. Gdybyś miała możliwość pełnego zaplanowania swojego życia, jak by ono wyglądało?
 5. Jaka jest najlepsza rzecz, która mogłaby Ci się przydarzyć w niedalekiej przyszłości?
 6. Jeśli miałabyś taką możliwość, co byś mogła zmienić we mnie?
 7. Jaka jest najgorsza rzecz, którą mogłaby Ci zrobić druga połówka?
 8. Czy wierzysz w miłość, tą jedną najprawdziwszą? Co sądzisz o koncepcie wspólnego starzenia się?
 9. Co sobie we mnie najbardziej cenisz?
 10. Gdybym zabrał Cię teraz na randkę, jak chciałabyś spędzać czas ze mną?

Pytania do dziewczyny

Intymne pytania które możesz zadać do dziewczyny– czyli wszystko co masz do ukrycia?

Gdy już zapoznasz się z otoczeniem i zauważysz, że stworzyła się między wami komfortowa atmosfera, a rozmowa płynie lepiej niż wcześniej, to właśnie moment, w którym możesz sobie pozwolić na większą ingerencję w jej prywatność. Jednak wszystko w granicach przyzwoitości! Przecież nie chcesz wyjść na nachalnego. To czas na nieco bardziej odważne pytania.

 1. Myślisz, że ważniejszym aspektem jest wygląd czy osobowość w momencie poszukiwania drugiej połówki?
 2. Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zdradzić lub być zdradzoną? W której sytuacji wolałbyś się postawić?
 3. Jeśli miałabyś dostawać tylko jeden komplement do końca życia, jaki chciałabyś słyszeć?
 4. Jakiej cechy we mnie na pewno nie mogłabyś tolerować?
 5. Wolisz, jak ktoś komplementuje Twoją inteligencję czy wygląd?
 6. Jakie cechy według Ciebie musi mieć idealny partner?
 7. O jakiej porze dnia najczęściej masz najwięcej energii?
 8. Jaka cecha lub zachowanie płci przeciwnej jest dla Ciebie najbardziej niezrozumiałe?
 9. Gdy chcesz się odstresować, po co sięgasz w takiej sytuacji?
 10. Czy ktoś kiedykolwiek Cię odrzucił?

Pytania miłosne – czyli jak zabłysnąć w jej oczach?

Romantyzm nigdy nie powinien umrzeć w związku, dlatego niezależnie od stażu relacji powinno się zawsze znaleźć czas by zatrzymać się, przemyśleć wszystko i odnowić ten żarzący się płomień między wami. Jest to dobry temat na każdą okazję – pokaż, że wciąż Ci zależy, a uczucia są silniejsze niczym wtedy, gdy zaczęliście się spotykać po raz pierwszy.

 1. Jaki był Twój ulubiony okres naszego związku?
 2. Myślisz, że pomogłem Ci dojść do tego w życiu, czego właśnie chciałaś?
 3. Czy jest coś, czego w naszym wspólnym życiu żałujesz najbardziej?
 4. Gdybym mógł zabrać Cię w najpiękniejsze miejsce na świecie, gdzie chciałabyś trafić?
 5. Gdybyś miała wskazać jedną rzecz, którą mógłbym robić lepiej, co by to było?
 6. Jest pytanie, które Cię nurtuje i czy chcesz mi je zadać, by poznać odpowiedź?
 7. Jakie wrażenie zrobiłem na Tobie, gdy spotkałaś mnie po raz pierwszy?
 8. Czy moje zachowanie dostatecznie sprawia, że czujesz się dla mnie ważna?
 9. Jaka jest Twoja ulubiona sytuacja ze mną związana?
 10. Jaka jest najlepsza rada, jaką kiedykolwiek ode mnie usłyszałaś?

Abstrakcyjne tematy – czyli jak zaskoczyć dziewczynę

Gdy już przetrwamy wszystkie początkowe trudności, a rozmowa ze spiętej i schematycznej ewoluuje na bardziej otwartą i bezwstydną, warto pozwolić sobie na poruszenie tematów, których na co dzień pewnie nie zdecydowalibyśmy się poruszyć. Nie wstydź się, nawet najbardziej dziecinne i nieprzewidywalne motywy rozmowy mogą być odpowiednią furtką do ciekawej dyskusji. Nie chciałbyś poznać prawdy o swojej partnerce?

 1. Najbardziej paranormalne zjawisko, jakiego doświadczyłaś w życiu?
 2. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, co byś zrobiła, gdyby na świecie zabrakło wszystkich ludzi i pozostałabyś tylko Ty?
 3. Myślisz, że kosmici istnieją, jak tak to na jakiej planecie?
 4. Najgłupsze pytania, jakie kiedykolwiek udało Ci się zadać?
 5. Gdybyś mogła cofnąć się w czasie i dać jedną radę swojej młodszej wersji, co byś powiedziała tej dziewczynie?
 6. Gdybyś wygrała dużą kwotę pieniędzy w grze hazardowej, na co chciałabyś wydać tę gotówkę?
 7. Nie spróbowania czego najbardziej żałujesz?
 8. Czy kiedykolwiek zrobiłem coś, co skłoniłoby Cię do podważania chęci kontynuowania naszej znajomości?
 9. Które z zadanych Ci przeze mnie pytań było najdziwniejszym?
 10. Jeśli miałabyś możliwość czytania w myślach innych, kiedykolwiek chcesz, chciałabyś móc korzystać z tej umiejętności?

Bonus – szybkie strzały!

Szybkie strzały to krótkie i ciekawe pytania do dziewczyny, których sens kryje się w tym, że odpowiedzi na nie należy udzielić szybko i kompletnie bez zastanowienia. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się proste, jednak presja czasu i nowa osoba mogą sprawić, że właśnie za ich pomocą dowiemy się rzeczy nieoczywistych i niezauważalnych na pierwszy rzut oka.

 1. Wino czy słodkie drinki?
 2. Psy czy koty?
 3. Zdrowe jedzenie czy fast food?
 4. Spodnie czy sukienka?
 5. Komedia romantyczna czy horror?
 6. Wolisz robić zdjęcia czy pozować do zdjęć?
 7. Wolisz płacić kartą czy gotówką?
 8. Miłość czy przyjaźń?
 9. Wolisz gorącą kąpiel czy zimny prysznic?
 10. Emocje czy zasady?

Podsumowując

Nie bój się pytać! Jak mówi stare przysłowie — kto pyta, nie błądzi. Dodatkowo wiele badań wskazuje również na zależność pomiędzy umiejętnym zadawaniem pytań a powodzeniem w relacjach międzyludzkich. Jak widzisz — zadając pytania nic nie tracisz, możesz tylko zyskać. Ważne jednak jest, by te pytania dobierać odpowiednio i we właściwym czasie. W końcu, kto przy pierwszej rozmowie chciałby być zapytany o jakieś przykre doświadczenie z niedalekiej przeszłości, albo o intencje wobec nowo spotkanej osoby?

Sęk w tym, że pytania do dziewczyny powinny być zadawane w sposób umiejętny. Ale co jeśli nie każdemu przychodzi to łatwo? Oto z pomocą przychodzi powyższy zestaw 100 pytań, które szczerze i bez trudu zagwarantują Ci drugą randkę z kobietą marzeń. Staraj się nie zatracić w tym wszystkim siebie, bo właśnie Ty i Twoja osobowość jesteście tą unikatową wartością, która może zaimponować Twojej wybrance. Ten krótki zbiór pytań, który masz przed sobą to tylko dodatek, który ma Ci pomóc poczuć się bardziej komfortowo. Pamiętaj, nie masz nic do stracenia — wierzymy w Ciebie! Rozluźnij się i do boju!

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Lipiec ’24)