Jak i Gdzie Znaleźć Dziewczynę? (W Internecie Ale Nie Tylko!)

Poznawanie nowych ludzi w dorosłym wieku zdecydowanie nie jest najłatwiejszym wyzwaniem pod słońcem. Kiedy mamy pracę oraz szereg innych zobowiązań, nagle trudno o to, żeby znaleźć nowych znajomych, nie mówiąc już o odwiecznej rozterce, jak znaleźć dziewczynę.

Tak może się wydawać – w praktyce jednak odszukanie drugiej połówki nie jest aż tak straszne, jak zwykliśmy to malować. Poniżej przedstawiamy kilka skutecznych sposobów na znalezienie dziewczyny.

Jak i gdzie znaleźć dziewczynę?

Gdzie znaleźć dziewczynę? 7 propozycji

Imprezy tematyczne

Imprezy tematyczne są świetną okazją do poznania nowych ludzi, w tym dziewczyn. Możesz wybrać się na imprezę tematyczną w swojej okolicy, aby nawiązać nowe relacje i poznać nowych ludzi. Możesz również wziąć udział w różnych wydarzeniach, aby znaleźć dziewczynę. Możesz wybrać się na koncert, na imprezę poświęconą jakiejś tematyce lub na konferencję.

Kluby i bary

Kluby i bary to również miejsca, w których możesz spotkać nowe dziewczyny. Warto odwiedzać lokalne kluby i bary, aby nawiązać kontakt z nowymi ludźmi. Możesz wziąć udział w różnych wydarzeniach w klubach i barach, takich jak imprezy tematyczne, karaoke lub inne wydarzenia. Możesz również wybrać się do klubu i spróbować poznać nowe osoby.

Społeczności online i portale randkowe

Jeśli nie masz ochoty wychodzić z domu, możesz spróbować znaleźć dziewczynę w internecie. Istnieje wiele społeczności online, w których możesz znaleźć nowych ludzi, z którymi możesz się umawiać. Możesz znaleźć społeczności online na temat twoich zainteresowań, a następnie spróbować nawiązać relacje i poznać nowe osoby.

Zajęcia i hobby

Zajęcia i hobby to kolejny świetny sposób na poznanie nowych ludzi. Możesz spróbować zapisać się na zajęcia lub spotkać się z innymi osobami, które mają podobne zainteresowania. Możesz wybrać się na zajęcia jogi, tańca lub innych zajęć, aby poznać nowe dziewczyny. Możesz również spróbować nawiązać relacje z innymi osobami, które uczestniczą w twoich hobby lub które mają podobne zainteresowania.

Przyjęcia

Przyjęcia to doskonały sposób na poznanie nowych ludzi. Możesz wybrać się na przyjęcie do znajomych lub zaprosić znajomych do siebie, aby poznać nowe osoby. Możesz również wybrać się na imprezy innych ludzi, aby spotkać się z nowymi ludźmi.

Wystawy i targi

Wystawy i targi to świetne miejsca do poznawania nowych ludzi. Możesz wybrać się na wystawę lub wybrać się na targ, aby nawiązać nowe relacje i nawiązać kontakt z nowymi ludźmi. Możesz również wziąć udział w różnych wystawach i targach, aby spotkać się z nowymi ludźmi i nawiązać nowe kontakty.

Kościoły i inne miejsca kultu religijnego

Kościoły i inne miejsca kultu religijnego to popularne miejsca spotkań dla młodych kobiet. Możesz spróbować poszukać na spotkaniach religijnych lub grupach wiernych, które odbywają się w twojej okolicy. Możesz również zapisać się do miejscowego kościoła lub innej grupy religijnej, aby poznać nowych ludzi i spotkać się z dziewczynami.

Jak poznać dziewczynę z Twoich marzeń?

Wiele osób twierdzi, że sztuka poznawania dziewczyn jest skomplikowana i nieosiągalna dla wszystkich. W sieci oraz wśród znajomych z pewnością spotkałeś się wielokrotnie z narzekaniami, że poznanie wartościowej dziewczyny graniczy z cudem. Z drugiej strony dużo osób narzeka na swoje cechy charakteru lub wyglądu, które rzekomo tak bardzo nie podobają się płci przeciwnej, że znalezienie kobiety jest w tym konkretnym przypadku niemożliwe.

Niezależnie jednak od tego, jak wiele masz kompleksów, istnieje kilka uniwersalnych porad, które mogą zdecydowanie pomóc w znalezieniu dziewczyny. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli porad rodem z kursów podrywania prowadzonych przez tak zwanych pick up artists. Jest to toksyczne środowisko, którego poradami absolutnie nie można się kierować w trosce o swoje samopoczucie i psychikę.

Rozwiązania są na wyciągnięcie ręki dla każdego, niezależnie od tego, co go trapi w wyglądzie czy charakterze. Nie chodzi rzecz jasna o drastyczne zmienianie się na siłę – to nigdy nie będzie zdrowe ani dla Ciebie, ani dla potencjalnej partnerki. Musisz wiedzieć jednak, że lekka modyfikacja wyglądu może pomóc, by znaleźć drugą połówkę.

Lekka zmiana wyglądu

Oczywiście nie wiemy, jak wyglądasz lub z jakimi kompleksami się zmagasz. Nie twierdzimy również, że potrzebna jest Ci zmiana wyglądu, jednak wiele osób szukających desperacko sposobu na znalezienie kobiety z pewnością będzie potrzebować tego rodzaju porad.

Przede wszystkim prawdziwie cudotwórcza może być zmiana sposobu ubierania się – a nawet nie duża zmiana, a po prostu dokupienie kilku ubrań i nabranie świadomości odnośnie dopasowywania ich do pozostałych elementów garderoby. Zaznaczamy: nie musisz wyrzucać z szafy wszystkich rzeczy, aby zrobić miejsce na nowe sto ciuchów.

Ubiór na randce jest ważny

Zanim wybierzesz się na zakupy, z pewnością powinieneś dowiedzieć się nieco na temat ubierania się w różnych stylach lub z wykorzystaniem rzeczy, które posiadasz. Na szczęście internet pełny jest tego rodzaju artykułów poradnikowych czy też filmów poruszających tę tematykę. Wiele osób w prosty i przystępny sposób wyjaśnia, jak można się ubrać, aby zrobić wrażenie na kobietach. Z pewnością pomogą one w znalezieniu swojego ideału, bo po prostu kobiety częściej będą zwracać na ciebie uwagę.

Wśród wielu porad warto stosować się do tych, które nie wpłyną przesadnie ani na twoją strefę komfortu pod względem estetyki, ani na zasobność twojego portfela. Oznacza to, że nie musisz się od razu stroić w markowe ubrania kosztujące tysiące złotych. Najważniejsza jest składność ubioru – tak, by wszystkie elementy się ze sobą komponowały. Wielu mężczyzn, szczególnie nieco starszych, nie zwraca uwagi na ubiór, a jest to ogromny błąd.

Wystarczy zastanowić się nieco nad kolorystycznym doborem ubrań oraz dostosowaniem ich do danej okazji, aby drastycznie zwiększyć sobie szanse w oczach wypatrzonej dziewczyny. Nie jest to oczywiście jedyna porada odnośnie wyglądu, dzięki której możesz znaleźć dziewczynę ze swoich snów.

Co poza ubiorem?

Zyskać w oczach obcej kobiety (czy nawet nieco bardziej znanej) można również na inne sposoby jeśli chodzi o kwestię wyglądu. Mężczyźni chętni na poznanie wartościowych kobiet bardzo często zapominają o wielu drobnych szczegółach. Wśród nich jest chociażby odpowiednie zadbanie o włosy. Odstraszające dla większości osobniczek płci przeciwnej są na przykład niepełne fryzury – bardzo często na środku głowy znajduje się po prostu łysy placek. W takim wypadku znacznie lepszym rozwiązaniem jest ogolenie się na łyso – będzie to o wiele bardziej pociągające dla kobiet, niż szczątkowa łysina znajdująca się w gąszczu przerzedzonych włosów.

Zarost na randce

Należy zadbać również o zarost – dobierz taki, który będzie ci pasował do kształtu twarzy, a jednocześnie przekładaj siły na zamiary. Wielu mężczyzn na siłę chce zapuszczać brodę, jednak kilka niechcących rosnąć dalej włosów nie zawsze wygląda świetnie. Podobnie jest ze zbyt gęstym zarostem, który nie jest pielęgnowany i modelowany – wtedy łatwo upodobnić się do osoby bezdomnej, świętego Mikołaja lub krasnoluda. A tego przecież nie chcemy, prawda?

Dobrym rozwiązaniem będzie z pewnością wybranie się do polecanego salonu barberskiego lub doświadczonego fryzjera. Specjalista doradzi, w jakiej fryzurze i z jakim zarostem będziesz wyglądać najlepiej. Warto zainwestować w taką usługę – wprawdzie najlepsze salony barberskie liczą sobie niekiedy powyżej stu złotych za strzyżenie włosów oraz brody, ale są to koszty w dalszej perspektywie bardzo mało bolesne.

Odpowiedni dobór kosmetyków

Wielu mężczyzn ma, delikatnie rzecz ujmując, bardzo sceptyczne podejście do różnego rodzaju kosmetyków. Uważają, że są one niemęskie lub uwłaczające ich godności. Jest to błędne myślenie, ponieważ obecnie na rynku króluje mnóstwo firm produkujących typowo męskie kosmetyki.

Mowa tu zarówno o żelach pod prysznic i szamponach, które oczywiście powinny być podstawą codziennej rutyny, lecz również o takich specyfikach, jak olejek do brody czy kremy na twarz, w szczególności jeśli ma tendencję do przesuszania się. Oczywiście należy takie kosmetyki dopasować do Twojego wieku, potrzeb, specyfiki skóry czy włosów oraz wielu innych czynników, lecz naprawdę warto się w nie zaopatrzyć. Nie mówimy tutaj oczywiście o dużych pieniądzach – w znanych sieciach drogerii można kupić świetne męskie kosmetyki za stosunkowo niewielkie sumy.

Jak poderwać dziewczynę – kilka porad

Nie da się rzecz jasna ukryć, że sam wygląd oraz higiena to nie wszystko, aby poznać dziewczyny, z którymi być może uda ci się coś stworzyć. Wartościową kobietę nieco mniej będzie interesować twoja prezencja, za to zwróci uwagę przede wszystkim na twój charakter, poczucie humoru czy zainteresowania.

Nie stosuj się do technik poznawania kobiet, które prezentowane są na licznych kursach tworzonych przez samozwańczych mistrzów czy też kołczów podrywu. Sugerują one, że poznawanie kobiet jest swojego rodzaju grą opierającą się na stratach i zyskach, zaś znaleźć dziewczynę można tylko wtedy, kiedy staniesz się momentalnie zupełnie innym człowiekiem. Jest to podejście ze wszech miar dehumanizujące, więc lepiej stosować się do innych, nieco mniej drastycznych, aczkolwiek bardzo przydatnych porad.

Przede wszystkim: nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ta porada brzmi nieco truistycznie, ale jest w niej mnóstwo prawdy. Przede wszystkim dlatego, że jeśli jakkolwiek skłamiesz na swój temat, potencjalna partnerka bardzo szybko może się zorientować, że ją okłamywałeś. To zwykle prowadzi do natychmiastowego rozpadu wielu relacji. Niektórzy kołczowie podrywu zapewniają, że okłamanie odnośnie swojego wieku czy pracy może nieco przyciągnąć do ciebie kobiety, ale… nie tędy droga.

Rozmowa z kobietą nie idzie Ci najlepiej? W takim razie sprawdź najlepsze kreatywne pytania do dziewczyny, które zdynamizują rozmowę

Możesz poznać swoją drugą połówkę, będąc po prostu sobą. Oczywiście nie oznacza to, że masz być maksymalnie bezpośredni czy jak na tacy prezentować swoje wady. Chodzi o to, żeby nauczyć się eksponować swoje zalety – w ten sposób z pewnością wzbudzisz jej zainteresowanie i z pewnością da się zaprosić na słynną pierwszą randkę.

Najważniejsza umiejętność jeśli chodzi o podrywanie dziewczyny, to przede wszystkim prowadzenie rozmowy. Tego nie da się nauczyć ot tak, ale z pewnością im częściej będziesz próbował rozmawiać z kobietami, tym szybciej przyjdzie ci na przykład umiejętność wychwytywania wspólnych tematów i ich eksploatacji. Jeśli łączą was wspólne zainteresowania, to być może jest znak, że znalazłeś odpowiednią kobietę, jednak czasami rzecz jasna trzeba nieco podrążyć, aby poznać drugą osobę znacznie lepiej.

Jeśli po jakimś czasie zorientujesz się, że tak naprawdę nie macie o czym rozmawiać, pamiętaj, że nie musisz kontynuować podrywu. Miej swoje wymagania i preferencje – rzucanie się na każdą postać, która ma ręce, nogi i jest kobietą, to bardzo słaba i nieskuteczna taktyka, jeśli chcesz zaznać szczęścia w miłości. Kobiety są różne, a ty powinieneś znaleźć osobę odpowiednią dla siebie.

Czy poczucie humoru jest w cenie? Oczywiście, wiele kobiet na to leci. Jeśli jednak silisz się na żarty, to musisz pamiętać o pewnej subtelności w rozmowie z kobietami. Nie możesz być przesadnie wulgarny, szczególnie w erotycznym kontekście i na początku znajomości – bardzo łatwo możesz w taki sposób wyjść na zboczeńca, który pragnie jednego.

Jak znaleźć dziewczynę w internecie?

W obecnych czasach aby znaleźć dziewczynę wystarczy niekiedy wyłącznie smartfon z dostępem do internetu. Często ludzie dobierają się w pary na licznych portalach randkowych. Niektórzy mogą uważać, że to straszne i okropne, jednak taka jest obecna rzeczywistość – i z dużym prawdopodobieństwem masz grupę znajomych, którzy poznali się na Tinderze, a teraz mają dzieci czy wspólne kredyty. Nie warto ograniczać tematu nowych znajomości przez internet, bowiem może to świetnie zaowocować.

Za pomocą portali randkowych można poznać wiele wspaniałych osób, a jeśli znalazłeś z którąś z nich wspólny temat, to niebawem warto spotkać się na pierwszej randce. Portale randkowe gwarantują niekiedy cuda, jednak tu również musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach, aby się przyzwoicie zaprezentować.

Podstawą jest przygotowanie odpowiedniego profilu, który zachęci potencjalne partnerki. Najważniejsze jest zdjęcie – powinieneś dobrać takie, które przedstawia cię w korzystnej pozie. Warto w tym celu spytać znajomych lub koleżanki – wyrażą oni lub one rzetelną opinię na temat tego, które zdjęcia powinieneś wstawić, a które sobie odpuścić. Bardzo dobrze, jeśli masz jakieś zdjęcie z wyjazdu lub takie, na którym robisz coś ciekawego. Przedstawienie swoich pasji jak najbardziej jest na plus, niezależnie od tego czy to Tinder, czy inne portale randkowe.

Kolejną sprawą jest opis. Nie warto pomijać tej kwestii, mimo że pewnie zauważyłeś, jak wiele osób ją zaniedbuję. Opis powinien być niezbyt długi, ale napisany ciekawie i angażująco. Możesz przedstawić w nim swoje pasje, ulubione zajęcia, plany na przyszłość czy cechy charakteru. Jeśli druga osoba jest rozsądną dziewczyną, z pewnością doceni taką prezentację.

Niezależnie od tego, czy to portal randkowy czy rzeczywistość, w obu przypadkach przyda się umiejętność rozmowy, o której wspomnieliśmy wcześniej. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że nie można wyrobić jej z dnia na dzień, a jedynie metodą prób i błędów. Pamiętaj jedynie o byciu miłym, szarmanckim i zabawnym bez przesadzania w żadną stronę. No i jeśli bez wyczucia momentu rzucisz jakimś sprośnym tekstem, to nie dziw się, że kobieta nie będzie ci przesadnie przychylna.

Jak poznać dziewczynę na żywo?

Oczywiście nie zapomnijmy o tym, że choć obecne czasy dają nam mnóstwo możliwości w zakresie poznawania dziewczyn przez internet, to jednak większość facetów marzy raczej o podrywie na żywo. Miejsc, w których możesz poznać kobietę swojego życia, jest wiele. Wśród nich wyszczególnić należy różnego rodzaju kluby, ale również na przykład koła zainteresowań, uczelnię, a nawet pracę, choć to ostatnie się raczej odradza ze względu na ewentualne scysje, które mogą się pojawić w przyszłości.

Są również tak zwane szybkie randki czy też randki w ciemno, a więc różnorodne imprezy dla singli, które odbywają się praktycznie we wszystkich większych miastach w Polsce. Warto spróbować takiej formy poznania swojej ewentualnej przyszłej partnerki i doprowadzić do następnego spotkania. Satysfakcja gwarantowana.

Kołczowie podrywu twierdzą, że wystarczy podejść do dziewczyny na ulicy i ją odpowiednio zagadać, ale w praktyce takie coś raczej rzadko się udaje. Łatwo speszyć kobietę, zagadując w nienaturalny albo dziwaczny sposób, szczególnie, że wiele osób na mieście się po prostu gdzieś spieszy lub ma konkretne obowiązki. Dlatego według nas lepiej poznawać kobiety w miejscach, które są temu bardziej przychylne. Poznać swoją wybrankę można naprawdę wszędzie, wystarczy tylko chcieć.

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.