Bezzobowiązań.com – Opinie Użytkowników i Nasza Ocena Portalu

Portale randkowe nie służą wyłącznie do znajdowania prawdziwej miłości i poważnego związku. Czasem ludzie chcą na nich po prostu poszaleć (wiesz, o jakie szaleństwo chodzi).

Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy ma swoje potrzeby i chce się wyrwać od monotonnej rzeczywistości. Też nie każdy jest gotowy na zaangażowanie się w związek.

Internet daje nam duże pole do popisu, jeśli chodzi o portale do przygodnych romansów. Jednym z nich jest Bezzobowiązań.com.

Czy warto go używać? Tego dowiecie się już za chwilę!

Bez zobowiązań - recenzja i opinie

Czy portal randkowy Bezzobowiązań jest bezpieczny?

Na początek z grubej rury – czy ten portal jest bezpieczny? Otóż, nie do końca. Mimo, że połączenie z witryną zawsze jest szyfrowane, a administratorzy serwisu zapewniają o weryfikacji użytkowników, Bez zobowiązań nie można określić jako bezpieczny portal randkowy. Jest to po prostu zwykłe oszustwo.

Profile kobiet na stronie są fałszywe, a ich głównym celem jest zalewanie użytkowników wiadomościami wyłudzającymi pieniądze.

Dlatego przestrzegamy – nie korzystaj z tego serwisu, ponieważ spotkanie realnej osoby graniczy z cudem, a na dodatek możesz zostać okradziony. Jest wiele innych portali erotycznych, które naprawdę działają.

Jednak żeby przedstawić Ci cały zarys sytuacji, zapraszamy na dokładną analizę portalu.

Bezzobowiazan – cel i funkcje portalu

Portal randkowy bezzobowiazan.com jest przeznaczony dla osób, których nie interesuje miłość jak z komedii romantycznej, tylko, żeby ładnie się wyrazić, przelotny romans. Strona jest nastawiona stricte na relacje erotyczne. Mogą z niej korzystać osoby o wszystkich orientacjach seksualnych, co akurat jest dużym plusem.

W takim środowisku często łatwo o niebezpieczne treści (takie jak pornografia) oraz próby oszustwa. Niestety, jest to obecne i tu tutaj, ponieważ administratorzy strony zastrzegają, że nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści publikowane w serwisie randkowym.

Strona dopasowuje do siebie użytkowników na podstawie informacji podanych przy rejestracji. Nie spotkamy więc na swojej drodze osób niepasujących do profilu naszego wymarzonego partnera.

Aby jeszcze bardziej zawęzić zakres wyszukiwania, możesz użyć dokładnych filtrów określających wiek, płeć i inne cechy partnera.

Ogólne działanie portalu jest dość standardowe. Wyszukujemy użytkowników, sprawdzamy ich profile i piszemy. Jednak ta ostatnia funkcja nie jest taka łatwa. Aby komuś odpisać, trzeba wykupić dość drogie kredyty, ale o tym później…

Jak się zarejestrować w portalu?

Rejestracja w portalu Bez zobowiązań

Rejestracja jest darmowa i dość łatwa. Na początku zostaniesz poproszony o najbardziej podstawowe informacje:

 • Twoja płeć oraz płeć potencjalnego partnera
 • region, w którym mieszkasz
 • wiek
 • e-mail

Po uzupełnieniu tych informacji profil jest już tak naprawdę gotowy. Jedyne co musimy zrobić to wejść w link potwierdzający wysłany na maila. Co ciekawe, strona sama nadaje nam hasło (będzie ono się znajdować w mailu z linkiem). Możemy go później zmienić w ustawieniach.

Następnie czas na uzupełnienie swojego profilu. Na tym etapie możemy określić swój wygląd, charakter oraz preferencje odnośnie poszukiwanego partnera. Warto też ustawić zdjęcie profilowe i stworzyć zachęcający opis.

Nie zaskocz się, jeśli chwilę po zarejestrowaniu się otrzymasz kilka wiadomości. To są te wcześniej wspomniane boty, które próbują Cię zmusić do wykupienia kredytów. Nie daj się nabrać!

Opłaty w serwisie Bezzobowiązań.com

Rejestracja w serwisie Bez zobowiązań może i jest darmowa, ale samo korzystanie z serwisu wymaga ciągłych opłat. „Walutą” portalu są Kredyty, których potrzebujesz, jak już wspominaliśmy, do pisania z innymi użytkownikami. Pakiety Kredytów nie odnawiają się automatycznie, więc pieniądze z naszego konta nie będą pobrane bez naszej wiedzy. Mimo to, ich ceny są powalające, a prezentują się tak:

 • 200 kredytów – 99,99 zł
 • 400 kredytów – 149,99 zł
 • 900 kredytów – 299,99 zł
 • 2500 kredytów – 799,99 zł

Do wysłania jednej wiadomości potrzebnych jest 10 kredytów, więc aby przeprowadzić rozbudowaną konwersację, trzeba słono zapłacić.

Konto Premium

Konto Premium daje nam przede wszystkim większą widoczność w serwisie oraz wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania. Kolejną funkcją są darmowe Lodołamacze, czyli gotowe wiadomości, które pomogą nam rozpocząć rozmowę. Koszty konta Premium również mogą zaskoczyć:

 • 3 miesiące – 99,99 zł
 • 6 miesięcy – 169,99 zł
 • 12 miesięcy – 299,99 zł

Konto VIP i Elite

Poza Premium dostępne są również inne rodzaje płatnej wersji serwisu: VIP i Elite. Niestety nie każdy może sobie na nie pozwolić, ponieważ są przeznaczone tylko dla kobiet. Okres obowiązywania pakietu też jest ograniczony. Zobacz, jak to się dokładnie prezentuje:

 • Elite – 249 zł – na 6 miesięcy
 • VIP – 399 zł – na 12 miesięcy

Konta Premium, VIP i Elite są już niestety automatycznie odnawiane, a jedynymi formami płatności są karta kredytowa i PaySafeCard, więc musimy uważać, aby pieniądze nie zostały nam zabrane bez naszej wiedzy. Pamiętaj o zrezygnowaniu z subskrypcji przed końcem umowy.

Opinie użytkowników

Opłaty na Bezzobowiązań.com

Użytkownicy Bez zobowiązań nie wypowiadają się o serwisie zbyt pochlebnie. Zarzucają właścicielom strony przede wszystkim kradzież i oszustwo. Wspominają o botach, które próbują zmusić nas do wykupienia Kredytów oraz o automatycznym przedłużaniu umowy. Po przeanalizowaniu strony, możemy się z nimi śmiało zgodzić.

Rated 1,0 out of 5
07 lutego 2024

Zgadzam się z poprzednikami to są fikcyjne konta nastawione tylko na pisanie, które sporo kosztuje 5 zł przy wykupieniu za 99 złotych. Nie polecam szkoda czasu i pieniędzy.

Wiktor
Rated 1,0 out of 5
29 stycznia 2024

Szkoda czasu i pieniedzy, ściema

Piotr
Rated 1,0 out of 5
05 stycznia 2024

Potwierdzam opinie, mnóstwo ofert pań z fikcyjnych kont. Oferty pojawiają się błyskawicznie po utworzeniu konta. Umieszczne zdjęcia w profilach pochodzą z francuskojęzycznego portalu plan s…

Odradzam, szkoda czasu i pieniędzy.

Nepomucen
Rated 1,0 out of 5
03 stycznia 2024

Zwykłe wyłudzanie pieniędzy od niewyżytych użytkowników. Omijać szerokim łukiem.

Ananada
Rated 1,0 out of 5
13 grudnia 2023

Na ten portal trafiłem,po przez reklamę w e-mail, zarejestrowałem się z ciekawości, nawet nie ma tam weryfikacji zdjęcia, więc sporadycznie zaglądałem, oczywiście codziennie wiadomości od kobiet,na które nie możesz odpisać bez premium,a jeśli nie wykupisz premium to Ci po pewnym czasie zablokują konto,tak to u nich działa, nie polecam Marcin, właśnie usunąłem konto

Marcin

Dodaj swoją opinię

Zależy nam na Twoim zdaniu. Używałeś portalu? Dodaj swoją opinię i pomóż innym!

Jak usunąć konto w Bezzobowiazan.com?

Usunięcie konta jest bardzo łatwą i szybką czynnością. Wystarczy wykonać następujące czynności:

 • Przejdź do zakładki Ustawienia
 • Następnie rozwiń opcję Usuń konto
 • Kliknij przycisk Usuń konto
 • Potwierdź w otwartym oknie chęć usunięcia konta
 • Gotowe

Pamiętaj! Jeśli wykupiłeś pakiet Premium, VIP lub Elite, przed usunięciem konta powinieneś zrezygnować z subskrypcji, aby pieniądze z Twojego konta nie znikały bez Twojej wiedzy.

Wady i zalety portalu:

Zalety:

 • łatwa i darmowa rejestracja
 • dokładne filtry wyszukiwania

Wady:

 • obecność botów, które starają się wyłudzić od nas pieniądze
 • możliwość odpisania dopiero po wykupieniu Kredytów
 • bardzo drogie pakiety Kredytów i Premium
 • pakiety Elite i VIP dostępne tylko dla kobiet
 • automatyczne odnowienie umowy

Podsumowanie

Mimo, że na pierwszy rzut oka portal randkowy Bez zobowiązań wydaje się dość porządny, wcale taki nie jest… Na portalu spotkamy mało realnych użytkowników – większość to boty wyłudzające pieniądze. Aby w pełni korzystać z serwisu, trzeba zapłacić i to nie małe pieniądze.

Stanowczo odradzamy korzystanie z tego serwisu. Dosyć, że znalezienie partnera jest tam mało możliwe, to jeszcze zostaniesz oszukany.

Polecamy Wam wypróbować inne strony randkowe i odkryć wszystkie możliwości, jakie skrywają randki online.

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

1 komentarz

 1. Anonim

  Absolutne oszustwo nie dajcie się nabrać. Rozmawiacie tylko z botem nie z prawdziqą osobą. Firma wykorzysta Wasz wizerunek i podłoży pod Wasze zdjęcia tekst bota.

  Odpowiedz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)