Opłaty Za Portale Randkowe – Czy Są Wysokie i Czy Da Się Ich Uniknąć?

Portalów randkowych nie trzeba nikomu przedstawiać. Szukanie drugiej połówki w internecie na stałe wpisało się w kanon naszego randkowania, szczególnie po wybuchu pandemii. Założenie konta w podstawowej wersji wymaga podania tylko kilku informacji i natychmiast otrzymujemy dostęp do tysięcy profili. Po co więc dopłacać do konta premium?!

Jeśli zakładasz konto tylko dla zabawy czy z czystej ciekawości — odpuść sobie, konto premium nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak szukasz poważnego związku, warto dopłacić do dodatkowych opcji. Zanim jednak zdecydujesz się na płatną subskrypcję, przeczytaj poniższy artykuł i znajdź najlepszą opcję dla siebie.

Dzięki niemu dowiesz się, czy każdy portal dla samotnych bez rejestracji jest w pełni darmowy, z jakimi kosztami możesz się spotkać i co najczęściej otrzymasz w zamian, decydując się na konto premium.

ile kosztuje portal randkowy?

Rodzaje portali randkowych pod względem płatności

Niemal każdy portal randkowy oferuje założenie konta darmowego o ograniczonej funkcjonalności oraz członkostwo premium, udostępniające szereg dodatkowych opcji. Pytanie, którą opcję wybrać, aby nie poczuć się oszukanym?

W pełni darmowe

Najczęściej zakładany profil portalu randkowego. Co szkodzi spróbować, prawda? Nic, pod warunkiem, że nie zobowiązujemy się po darmowym okresie próbnym przystąpić do płatnej subskrypcji.

Biorąc pod uwagę fakt, że większość użytkowników nie czyta regulaminów, zapominają, by w odpowiednim czasie usunąć konto i wpadają w pułapkę niechcianych opłat.

Darmowe konta to nie tylko próby „wyłudzenia” od nas pieniędzy. To przede wszystkim najlepsza opcja dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił na portalu randkowym. Sprawdzić, czy taki sposób zawierania znajomości jest dla nich odpowiedni, przejrzeć niezobowiązująco kilka osób.

Bezpłatny profil umożliwia nam też sprawdzenie kilku serwisów randkowych jednocześnie i ostatecznie założenie płatnego konta na tym, który najbardziej nam się spodoba.

Mieszane

Najmniej popularna opcja na portalach randkowych. Konto użytkownika posiada kilka dodatkowych opcji w porównaniu do wariantu bezpłatnego jak np. większa ilość wiadomości lub zaczepek możliwych do wysłania.

Przed przystąpieniem do mieszanej subskrypcji, należy zastanowić się, czego oczekujemy od portalu, a następnie sprawdzić, czy wchodzą w zakres dostępnych w tej opcji funkcji.

W pełni płatne

Konto premium jest jak złota karta kredytowa. Udostępnia klientom szereg dodatkowych możliwości, o których większość z nas nie ma pojęcia. Personalizowany test osobowości, dzięki któremu mamy szansę znaleźć idealnego partnera podzielającego nasze zainteresowania.

Partnerzy dobierani są na podstawie szeregu czynników, w tym ich wizji pierwszej randki, związku czy nawet… wiary i chęci posiadania dzieci. Na podstawie szczegółowych danych profilu, a także m.in. obszernej bazy danych demograficznych, algorytm serwisu przedstawi nam profile osób o doskonałym dopasowaniu, nawet z drugiego końca Polski.

koszt korzystania z portali randkowych

Ile kosztuje portal randkowy? Sprawdź, czego możesz się spodziewać

Koszt portalu randkowego zależy… od portalu randkowego. Ponadto często zdarza się, że opłaty spadają w przypadku zadeklarowania subskrypcji na dłuży okres jak w przypadku usług edarling, gdzie 6 miesięcy konta premium kosztuje 49,90 zł/mies., a przy rocznym zobowiązaniu już 39,90 zł.

Zwykle serwisy randkowe już na stronie głównej w jasny sposób określają wysokość opłaty, jaką musimy zapłacić, aby w pełni korzystać z wszystkich dostępnych opcji. Zanim jednak przystąpimy do „podpisania” umowy, sprawdźmy, czy w regulaminie korzystania z usługi nie zostały zawarte dodatkowe opłaty.

Jeśli po zapoznaniu się z regulaminem masz jakiekolwiek wątpliwości, śmiało prześlij swoje pytania mailowo na adres kontaktowy zazwyczaj podany w dolnej części strony randkowej.

ile kosztują portale randkowe

Dlaczego warto wykupić płatne portale randkowe?

Wybrałeś serwis randkowy, na którym chcesz szukać potencjalnego partnera. Czytasz w sieci opinie użytkowników oraz kilka tematów na forum, gdzie wszyscy zachwycają się wybranym portalem. Wpisujesz podstawowe informacje wymagane podczas rejestracji, wchodzisz na portal i zaczynasz oglądać profile. Wszystko gra, więc po co Ci opcja premium?!

Większe szanse

Wysyłasz kolejne wiadomości, ale wciąż nie otrzymujesz żadnej odpowiedzi? Cóż, pamiętaj, że „rywalizujesz” z wieloma innymi użytkownikami. Kobiety często kierują się w udzielaniu odpowiedzi do osób, które wybrane zostały dla nich na podstawie testu osobowości. W sieci identycznie, jak w życiu, nikt nie lubi tracić czasu…

Jednym z rozwiązań może być dodanie kilku korzystniejszych zdjęć do profilu, innym, równie często wybieranym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z gotowego opisu na portal randkowy, który przyciągnie uwagę potencjalnych kandydatów lub kandydatek.

Jeśli jednak żaden z tych pomysłów wciąż nie spełnił Twoich oczekiwań, zdecydowanie warto rozważyć pomysł wykupienia konta premium.

Więcej dostępnych użytkowników

Decydując się na darmowe członkostwo, należy pamiętać, że część użytkowników może być dla nas po prostu… niewidoczna. Znalezienie osoby idealnie pasującej do nas jest przez to o wiele trudniejsze. Warto więc zainwestować, by poznać wszystkie propozycje osób sugerowanych przez portal randkowy.

Wsparcie specjalistów

Mało znaną opcją płatnych pakietów jest wsparcie specjalisty. To z nim możesz skonsultować swoje metody poznawania potencjalnego partnera, bez narażania się na wyśmianie czy krytykę. Specjalista podzieli się również technikami korzystania z serwisów randkowych, sposobami na to, by efektywnie wymieniać wiadomości, a nawet jak udoskonalić swój profil, by znaleźć miłość życia.

koszt portali randkowych i korzystania

Podsumowanie

Członkostwo premium? Yes, please!

Aby w pełni wykorzystać potencjał portali randkowych, warto zdecydować się na profil premium. Otrzymasz dostęp do wszystkich zarejestrowanych użytkowników, wśród których wybór idealnego partnera ułatwi Ci m.in. personalizowany test osobowości.

Płatne członkostwo umożliwi Ci również swobodne wysyłanie wiadomości oraz dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu jak np. wsparcie specjalisty.

Uważaj na pułapki portalu randkowego!

Internet jest coraz częściej stosowanym narzędziem oszustw finansowych. Zakładając płatne konto, wybieraj serwisy randkowe o wieloletniej tradycji jak np. portal edarling. Zanim zdecydujesz się na podpięcie swojej karty kredytowej, wczytaj się w warunki umowy podpisywanej w momencie rejestracji profilu.

Jako potencjalny nowy użytkownik nie bój się zadawać mailowo pytań, jeśli w regulaminie znajdziesz zapisy budzące Twoją wątpliwość. Koniecznie sprawdź, kiedy jest możliwe usunięcie konta, czy nie zobowiązujesz się na z góry wyznaczony okres np. 6 miesięcy.

Sprawdzając wiarygodność portalu, poszukaj online opinii użytkowników. Wybierz serwis najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom i… znajdź miłość online.

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)