eDarling – Opinie, Wady i Zalety – Czy warto?

eDarling jest chyba najbardziej rozpoznawanym portalem randkowym w Polsce. A na pewno przynajmniej do pewnego czasu był. Jakie są opinie na jego temat? Sprawdź!

Ludzie potrzebują relacji i przywiązania do drugiej osoby. W dzisiejszym zabieganym świecie nie jest łatwo odnaleźć drugą połówkę. Z tego prostego powodu wielu osobom ciągle doskwiera samotność. A przecież szczęście może tkwić tuż za rogiem.

Jeśli jeszcze go nie posiadasz, to spróbuj wykorzystać technologię! Wystarczy Ci dostęp do internetu oraz trochę wolnego czasu. Serwis eDarling to sprawdzony portal randkowy, który jest w stanie pomóc Ci podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu – decyzję wyboru partnera życiowego.

Trochę historii – Jakie były początku portalu?

Platforma eDarling gości na polskim rynku od 2010r. Od tego czasu zdobyła dużą popularność i zaskarbiła sobie sympatię bardzo wielu osób. Dzięki prostocie obsługi i wysokiej skuteczności, tysiące nowych użytkowników rokrocznie dokonuje rejestracji w serwisie.

Rejestracja? Nic prostszego

Sam proces rejestracji trwa bardzo krótko i jest niezwykle prosty. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych informacji o sobie, takich jak płeć, adres e-mail i inne. Ważnym elementem tworzenia nowego konta jest akceptacja regulaminu i warunków współpracy z serwisem.

Regulamin platformy eDarling określa, że po wygaśnięciu umowy konta premium jest ona automatycznie odnawiana. Zwróć na to uwagę, jeśli będziesz planować usunięcie konta. Napisz maila do serwisu z prośbą o usunięcie, inaczej zostaną Ci naliczone opłaty za kolejne okresy użytkowania portalu.

Po wstępnej rejestracji trafisz na bardziej czasochłonną część tworzenia konta – formularz testu osobowości. Jego wypełnienie zajmuje szacunkowo do 45 minut. Odpowiadając zgodnie z prawdą na pytania, znacząco zwiększasz szanse na znalezienie odpowiedniego partnera/partnerki.

Opinie o eDarling

Według opinii eDarling to doskonały portal randkowy. Wyróżnia go historia – istnieje w sieci od 2008 roku i cały czas zbiera świetne recenzje użytkowników. Oferuje wiele przydatnych funkcji, ktore pozwalają na łatwe nawiązywanie kontaktów z nowymi osobami. Baza danych to aż 13 mln użytkowników.

dzięki edarling spełniłam swoje marzenie i poznałam tego jedynego!! Życzę wszystkim niezdecydowanym i szukającym wsparcia w technice, by spróbowali wykorzystać portal eDarling. Mnie pomógł 🙂

Aneta, Sopot 29 lat
22 czerwca 2021

z początku nie dowierzałem tym szumnym zapowiedziom i obietnicom twórców portalu. Nie spodziewałem się, że w ogóle można poznać kogoś przez internet. Ale spróbowałem i nie żałuję! Polecam wszystkim, którzy chcą znaleźć swoją drugą połówkę, mnie się udało dzięki eDarling”.

Dawid, Zakopane 31 lat
17 lipca 2021

jestem rozczarowany.. Tylu ludzi pisze, jaki to eDarling jest magiczny, zrobi hokus-pokus i już. Przez dość spory czas próbowałem skomunikować się z innymi ludźmi, ale bezskutecznie. Wydałem na niego sporo pieniędzy, a właściwie to mogę powiedzieć, że wyrzuciłem je w błoto. Ale chociaż tyle, że anulowałem konto na czas i nie straciłem więcej”.

Adam, Wrocław 30 lat
13 kwietnia 2021

Działanie portalu

Skomplikowany system matematyczny, odpowiadający za dobór profili, ma na celu maksymalnie skuteczne dopasowanie dwóch osób, biorąc pod uwagę choćby ich wzajemne upodobania, pasje, preferencje czy profile psychologiczne.

Jakość usług świadczonych przez stronę eDarling znajduje odzwierciedlenie zarówno w opiniach użytkowników, jak i profesjonalnych recenzjach. Portal zdobył wiele wyróżnień i może pochwalić się pokaźnym zbiorem certyfikatów wydanych przez organizacje niezależne.

A wszystko po to, by zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Twórcy portalu podkreślają, że ich głównym celem jest zadowolenie użytkowników i nienaganne funkcjonowanie serwisu.

Jakie są rodzaje kont i jakie powinieneś wybrać?

Rejestracja oraz wypełnienie formularza testu osobowości pozwalają bezpłatnie założyć podstawowe konto. Umożliwia ono korzystanie z serwisu w stosunkowo okrojonej wersji, lecz czasem i taka opcja wystarcza mniej wymagającym użytkownikom.

Wbudowane funkcjonalności konta podstawowego pozwalają na ograniczony kontakt z innymi użytkownikami portalu. Ponadto w wariancie bezpłatnym nie znajdziesz możliwości obejrzenia wszystkich zdjęć interesujących Cię osób.

Innymi mankamentami podstawowego konta jest brak powiadomienia o odczytaniu wiadomości czy o tym, kto wszedł na Twój profil. W tej konfiguracji niedostępna jest również wersja mobilna serwisu.

Konto premium pozwala uaktywnić te oraz wiele innych funkcji. Przykładem może być opcja “Zdecyduj sam”. Polega ona na stworzeniu przez portal listy dwudziestu kandydatów/tek, a to Ty decydujesz, z kim nawiążesz kontakt.

Warto przypomnieć, że konto premium jest płatne. Czas trwania umowy można wybrać spośród 3-, 6- i 12-miesięcznej opcji. Nie zapomnij, że zostanie ona przedłużona automatycznie po upływie tego czasu. Logicznie, zostaną Ci naliczone kolejne opłaty.

Jednym z powodów, dla którego serwisy randkowe otoczone są złą sławą jest fakt, że użytkownicy często zapominają o tym haczyku i później zdają sobie sprawę z długu, jaki mają względem portali. Pamiętaj o tym, byś i Ty nie wpadł/a w tę pułapkę.

Zalety eDarling

Możesz sobie zadać pytanie, czym właściwie ta platforma wyróżnia się na tle innych. Pytanie, w gruncie rzeczy, jest dobre, ale ilu użytkowników, tyle odpowiedzi. Jednemu podoba się w nim dana funkcja, innemu nie. Jednak wspomnę kilka najbardziej zauważalnych zalet serwisu eDarling.

Podstawowym plusem platformy jest nacisk na uzyskanie o użytkowniku dokładnych danych (choćby za pomocą testu osobowości). Ma to na celu usprawnienie procesu łączenia ludzi i poprawieniu adekwatności proponowanych profili.

Inną zaletą portalu jest nastawienie na tworzenie długotrwałych związków. Serwis dba o rzetelność i jakość świadczonych przez siebie usług, dlatego skutecznie zabezpiecza się przed działaniami niezgodnymi z założeniami platformy.

Następną pozytywną stroną eDarling jest troska o bezpieczeństwo i zadowolenie użytkowników. Objawia się ona przez usuwanie długo nieaktywnych kont czy blokowanie takich, które choćby stwarzają pozory oszustwa.

I na koniec warto wspomnieć, że na stronie eDarling dostępne są również poradniki czy kursy pomocne w znalezieniu drugiej połówki. Ostatnimi czasy uruchomiono również Dział Obsługi Klienta, służący pomocą i radą w razie jakiegokolwiek problemu.

Portal eDarling oferuje również pomoc ekspertów w dziedzinie randkowania i budowania związku. Więc jeśli wciąż się wahasz nad tym, czy w odpowiedni sposób rozpoczynasz poszukiwania miłości, zwróć się do ekspertów, którzy Ci na pewno pomogą!

Wady eDarling

Kolejny raz przypominam o umowie. Serwis nie przypomina o kończącym się okresie rozliczeniowym, tylko automatycznie odnawia dokument i nalicza opłaty. Jeśli zapomnisz o mailu z prośbą o usunięcie konta, możesz niepotrzebnie wydać kolejne oszczędności.

Inną wadą serwisu jest relatywnie ograniczone pod kątem dostępnych funkcji konto podstawowe. Prawda, znajdą się użytkownicy, którym ono wystarcza, jednak oferta konta premium jest tak bogata, że część opcji mogłaby śmiało przejść do wariantu bezpłatnego.

Zalety

 • kompleksowy system zbierania informacji o użytkownikach i dopasowywania na tej podstawie profili potencjalnych partnerów
 • czytelny i jasny interfejs
 • wiele interesujących funkcji
 • kontakt z ekspertami
 • możliwość uzyskania wsparcia

Wady

 • ograniczone konto podstawowe
 • zapis w regulaminie, automatycznie przedłużający umowę konta premium
 • aplikacja mobilna dostępna tylko dla użytkowników premium

Podsumowanie

Serwis eDarling jest znanym graczem na światowym rynku matrymonialnym, a od dziesięciu lat oferuje swoje usługi Polkom i Polakom. Jest laureatem wielu nagród i cieszy się zaufaniem tysięcy użytkowników.

Rejestracja na portalu jest prosta i zajmuje niewiele czasu. Dłuższe zaś będzie przygotowanie dokładnego profilu, który byłby odzwierciedleniem naszej osoby.

Dzięki specjalnemu algorytmowi, eDarling może pochwalić się wieloma szczęśliwymi związkami zbudowanymi przez internet.

Konto podstawowe (bezpłatne) zapewnia dostęp do okrojonej wersji serwisu, natomiast z wszystkich funkcji portalu mogą korzystać za opłatą wyłącznie użytkownicy premium.

Jak widzisz, przy zachowaniu zasady ograniczonego zaufania nic złego nie powinno Ci się stać. A jest nawet szansa, że dzięki eDarling w Twoim życiu wydarzy się wiele dobrego!

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

2 komentarze

 1. Magda

  Aplikacja się zacina, mało propozycji partnerów, te same błędy od wielu lat, chyba dzieci z przedszkola mają techniczna opiekę nad portalem, ŻENADA, NIE POLECAM!!!

  Odpowiedz
 2. Monika

  eDarling ten portal to jakaś porażka, zapłaciłam za rok, po chyba 3 miesiącach przestałam się tam nawet logować bo nie było po co. Teraz przyszło mi mailowo że muszę opłacić kolejny rok członkostwa, bo niestety tak było w regulaminie…Naciągacze, którzy chcą kasę za marne usługi. NIE POLECAM!!!

  Odpowiedz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)