Meetic – Recenzja i Opinie o Portalu

Jednym z coraz częściej napotykanych problemów podczas poszukiwania i nawiązywania relacji za pomocą portali randkowych, jest ich zbyt duża ilość, przez co coraz trudniej jest znaleźć odpowiedni serwis, na którym profile użytkowników nie są fałszywe, poznanie nowych osób nie sprawia problemów a w dodatku, nie trzeba wydawać przy tym milionów.

Z myślą o tym, postanowiliśmy sprawdzić niektóre portale randkowe, aby stwierdzić, które z nich warto odwiedzić. Jednym z takich serwisów randkowych jest Meetic.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy warto założyć na nim konto, a jeśli tak, to dlaczego, jak wygląda proces rejestracji, jakie funkcję oferuje nam serwis Meetic, czy znajdziesz tu podobne wady i zalety podobne do tych na innych portalach randkowych i ile osób postanowiło już z niego skorzystać, to świetnie, bo wszystkiego tego dowiesz się, czytając ten artykuł.

Poznaj serwis randkowy dla singli meetic

Jak wygląda proces rejestracji w serwisie Meetic?

Już na samym początku wizyty na portalu Meetic zostaniemy powitani przez wirtualną konsultantkę, której zadaniem jest udzielenie nam pomocy, jeśli takowej potrzebujemy i ustalenie kilku informacji na nasz temat.

Na wstępie serwis pragnie ustalić nasze zainteresowania, w tym przypadku to, czy interesujemy się kobietami, czy raczej interesuje na randkowanie online z mężczyznami. Jest to jeden z kilku kroków, które mają na celu wspomóc serwis w tym, aby podczas poszukiwań bliskiej osoby, pokazywał nam personalizowane propozycje profili.

To spore ułatwienie dla użytkowników, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że serwis Meetic to popularny portal randkowy, przez co znalezienie idealnej partnerki lub partnera pośród ogromnej ilości użytkowników mogłoby zająć nam znacznie dłuższy czas, gdyby propozycje nie były dostosowane bezpośrednio do nas.

Po ustaleniu tego, kogo szukamy, konsultantka zapyta nas o to, którą płeć reprezentujemy my. To dobry znak dla osób ze środowiska LGBTQ+, ponieważ potwierdza nam to fakt, że jeśli szukamy kogoś o podobnych zainteresowaniach i tej samej płci, możemy znaleźć go z pomocą serwisu Meetic.

Kolejnym krokiem jest ustalenie naszego wieku. Z serwisu mogą korzystać jedynie osoby dorosłe. Dzięki temu od samego początku wiemy, że rozmowa z innymi użytkownikami, zawsze będzie rozmową z osobą dorosłą, co wbrew pozorom dla wielu użytkowników jest ważną kwestią.

Następnie powinniśmy wskazać miejscowość, w której mieszkamy. Pomoże to w doborze innych użytkowników, którzy mieszkają w niedalekiej odległości, jednak nie oznacza to wcale, że nie będziemy mogli poznawać osób z całego kraju. Wbrew przeciwnie, serwis Meetic oferuje swoim użytkownikom możliwość wysyłania wiadomości do osób z całego kraju, a nawet do użytkowników z innych państw.

W ostatnich krokach rejestracji nadchodzi czas na to, aby podać swój adres e-mail i ustalić hasło do naszego profilu. Warto pamiętać o tym, aby było ono proste do zapamiętania, jednocześnie trudne do złamania. W tej sytuacji Meetic podpowiada nam sposoby na utworzenie bezpiecznego hasła.

Podczas procesu rejestracji otrzymujemy także możliwość tego, by wybrać płatną subskrypcję, dzięki której otrzymamy więcej różnych udogodnień podczas korzystania. Do tej możliwości możemy wrócić przez cały czas korzystania z serwisu, więc nie trzeba martwić się, jeśli na początku przypadkiem odmówimy.

Ostatnim pytaniem konsultantki podczas rejestracji jest to, skąd znamy serwis Meetic. Po odpowiedzi zostaniemy poproszeni o to, aby przeczytać warunki użytkowania, następnie informacje, jak w serwisie wygląda ochrona Twoich danych osobowych, a także potwierdzenie pełnoletności.

Po utworzeniu konta powinniśmy uzupełnić wszystkie informacje na nasz temat. Dzięki w pełni uzupełnionemu profilowi znacznie łatwiej określimy to, czego szukamy, korzystając z serwisu, dodatkowo przyciągniemy większą ilość nowych ludzi do siebie.

Na tym etapie warto pamiętać także o tym, że konta, które posiadają zdjęcia profilowe, o wiele łatwiej przyciągają do siebie innych użytkowników. Warto więc wybrać i ustawić swoje zdjęcie profilowe.

Naszym zdaniem…

Proces rejestracji w serwisie Meetic jest sprawny i przebiega w przyjemny sposób. Nie jest to typowy, długi formularz rejestracyjny, a sposób, w jaki proces ten zostaje przeprowadzony, przy użyciu wirtualnej asystentki dodatkowo sprawia, że coraz więcej osób czuje chęć założenia swojego profilu i wybiera właśnie tę aplikację randkową.

meetic wyjątkowy portal randkowy single

Najciekawszy portal do poznawania osób z Twojej okolicy? Sprawdźmy opinie użytkowników

Podczas przeglądania opinii użytkowników korzystających z serwisu Meetic, zauważyliśmy, że większość opinii, to pozytywne zdania na temat Meetic.

Oto niektóre opinie:

„Według mnie, meetic to mega dobry wybor jeśli szukasz partnera na małe igraszki. Poznałam tam mnóstwo facetów i przeżyłam nie jedna dobrą zabawę. Wcześniej korzystałam z innych portali ale miałam dosyć fałszywych profili które non stop do mnie pisały. Jak dla mnie to meetic jest znacznie lepszy nawet niż facebook.. Dodatkowo, w dowolnym momencie możesz ograniczyć korzystanie z serwisu jesli uznasz, że nie spodoba Ci się na stronie Meetic”

Monika, 36 lat

„Korzystam z Meetic od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam aplikacje Meetic, ponieważ widziałam, że inni użytkownicy różnych portali często polecają ten serwis. Meetic ma bardzo szczegółowe kryteria wyszukiwania, dzięki czemu szybciej mogę poznawać fajnych facetów. Zawsze myślałam, że randkowanie online jest zdecydowanie nie dla mnie, ale z Meetic to się zmieniło. To najlepszy portal randkowy dla samotnych kobiet!. Według mnie, Meetic pozwala poczuć się sobą i jednocześnie być kochaną”

Ola, 54 lata

„Aby uzyskać dostęp do lepszych funkcji, trzeba najpierw zapłacić. Nie przekonuje mnie płacenie za aplikację. Niby daje to większe szanse na poznanie nowych ludzi, ale czy bez tego nie da się już poznawać nikogo? Poza tym strona Meetic jest w pełni responsywna, cały czas uniemożliwia fałszywym profilom zakładanie kont a ilość użytkowników jest wystarczająca, aby kogoś poznać. Zachęciło mnie także to, że informacje na tym portalu nie są przekazywane stronom trzecim, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste. Gdyby nie te płatne dodatkowe funkcje, byłbym w pełni zadowolony.”

Grzegorz, 42 lata

Warto wiedzieć, że…

Ponad 86% opinii użytkowników na temat serwisu Meetic, to pozytywne opinie. Wśród negatywnych opinii najczęściej widzimy komentarze na temat dodatkowych funkcji, które są płatne.

Natomiast z pozytywnych komentarzy możemy dowiedzieć się, że według wielu użytkowników jest to bezpieczny serwis, który nie tylko podpowiada, jak rozpoznać oszusta na portalu randkowym, ale również sam w dużym stopniu dba o to, aby nie nękali oni użytkowników serwisu Meetic.

Co warto wiedzieć o Meetic? Sprawdźmy oferowane możliwości

Serwis Meetic działa na rynku od 2001 roku. Jak pokazują dane, Meetic w tym czasie przyciągnął do siebie ponad 10 milionów użytkowników, z czego około 17% pochodzi z samej Polski. Jak widać, korzystając z serwisu mamy możliwość poznania osób pochodzących nie tylko z Polski, ale także z zagranicy.

Dla sporej części użytkowników jest to ogromna zaleta. Możliwość rozmawiania z osobami z zagranicy, za pomocą serwisu, który jest popularny nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach, wciąż nie jest oferowana przez wszystkie serwisy, dzięki czemu jest to zachęta dla wielu nowych użytkowników.

Meetic to przyjazny portal randkowy zarówno dla osób heteroseksualnych, ale świetnie odnajdą się na nim także osoby ze środowiska LGBTQ+. W dzisiejszych czasach to bardzo istotna kwestia i zdecydowanie widać, że serwis Meetic bierze to pod uwagę.

Meetic oferuje możliwość darmowego założenia konta i korzystania z niego, jednak dla osób, które pragną odkryć więcej jego zalet, przygotował także możliwość wykupienia konta premium.

Najlepszym rozwiązaniem, które pomoże nam określić aktualną cenę, będzie sprawdzenie jej w chwili wykupowania. Aby to zrobić, wystarczy wejść w ustawienia na swoim koncie w serwisie, a następnie przejść do działu „premium”.

Warto wiedzieć także o tym, że każdy użytkownik może ustawić automatycznie odnawiane subskrypcji, dzięki czemu nie musi obawiać się o to, że zapomni o przedłużeniu pakietu premium i zostanie bez niego.

Meetic posiada intuicyjny i przyjazny interfejs, który znacznie ułatwia korzystanie z serwisu. Został zaprojektowany w taki sposób, aby każda osoba mogła poradzić sobie z obsługą serwisu, niezależnie od tego, w jakim jest wieku i jakie doświadczenie w kwestii korzystania z serwisów randkowych posiada.

Ważne jest także to, że kryteria wyszukiwania profili zostały znacznie zwiększone. Oznacza to, że pośród milionów użytkowników jesteśmy w stanie znacznie zawęzić grono osób wyłącznie do tych, które rzeczywiście sprostają naszym oczekiwaniom. To ważne, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić ogromną ilość czasu.

Dodatkowo warto wziąć pod uwagę także to, że zarówno założenie konta, jak i jego usunięcie, nie zajmie nam więcej niż 10 minut. To ważna zaleta, ponieważ wiele osób zniechęca zarówno fakt długiej i mozolnej rejestracji, lub problematycznego usuwania konta, które na niektórych portalach potrafi przedłużać się w nieskończoność.

Warto zauważyć, że…

Serwis Meetic jest jednym z najstarszych serwisów randkowych, jednak to, że wciąż jest brany pod uwagę przez wielu nowych użytkowników, jest najlepszym dowodem na to, że potrafi iść z biegiem czasu i dostosowywać się do panujących realiów. Drugim portalem, który również często jest brany pod uwagę, jest serwis Chatzone.

nowoczesny portal randkowy meetic dla osób samotnych

Portal randkowy Meetic – wady i zalety:

Zalety:

  • Możliwość darmowego założenia konta

  • Możliwość podglądania profili użytkowników bez konieczności zakładania konta

  • Ogromna ilość użytkowników nie tylko z Polski, ale także z całego świata

  • Serwis w znacznym stopniu walczy z fałszywymi profilami

  • Prosty w obsłudze chat, umożliwiający prowadzenie szybkich rozmów

  • Przyjemny i intuicyjny interfejs

  • Ręczne zatwierdzanie zdjęć przez dział moderacji

Wady:

  • Podczas korzystania niekiedy pojawiają się reklamy

  • Konieczność wykupienia konta premium, aby odblokować nowe funkcje

  • Część profili nie posiada zdjęć profilowych

A więc, czy warto założyć konto? Podsumowując

Poszukując dla siebie jak najlepszego portalu randkowego, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę serwis Meetic. Czas spędzony na nim zdecydowanie nie rozczarowuje, co więcej, serwis dzięki swoim udogodnieniom i możliwościom, które oferuje, wciąż przyciąga do siebie ogromną ilość nowych użytkowników.

Szybki proces rejestracji pozwala nam na natychmiastowe rozpoczęcie nawiązywania znajomości, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków, jednak osoby, które pragną jeszcze bardziej przyspieszyć ten proces, również znajdą ku temu sposób.

Dodatkowo dzięki darmowej rejestracji, nawet w przypadku gdy możliwości, jakie oferuje serwis, okażą się niewystarczające, usunięcie konta nie zajmuje więcej niż 5 minut. W ten sposób jesteśmy w stanie sprawdzić serwis, nie martwiąc się o to, że jesteśmy zobowiązani jakąś umową.

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety i wady, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę serwis Meetic i sprawdzić samemu, jak wiele interesujących ludzi można dzięki niemu poznać. Jeśli jednak pomimo wielu udogodnień, serwis Meetic nie przypadł Ci do gustu, odwiedź te darmowe portale randkowe, na których czeka na Ciebie mnóstwo osób, chętnych do nawiązania nowych znajomości na wielu płaszczyznach.

Nasza ocena:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking Najlepszych Portali Randkowych wg. Użytkowników i Redakcji w 2023