Otwarcinaromans.com – Opinie i Recenzja Portalu (2023)

Najnowsze portale randkowe stale próbują zaskoczyć użytkowników, przyciągając ich do siebie nieograniczonymi możliwościami i obietnicami wielkiej miłości. W rzeczywistości jednak zaledwie niewielka część z nich jest w stanie pokryć swoje obietnice czynami. Jak jest w przypadku serwisu Otwarcinaromans.com?

Zostań z nami i przekonaj się, czego możesz się spodziewać, odwiedzając ten serwis.

otwarci-na-romans1

 

Proces rejestracji na portalu Otwarcinaromans.com

Początek przygody z serwisem Otwarcinaromans.com rozpoczynamy od procesu rejestracji, który w przypadku tego serwisu jest całkowicie darmowy. Aby założyć konto, należy przejść przez kilka kroków, w których serwis będzie zbierał informacje między innymi na tematy takie jak:

 • płeć użytkownika
 • kogo szuka na portalu randkowym
 • wiek
 • miejsce zamieszkania

A także kilka pozostałych kwestii. Na koniec należy zaakceptować regulamin serwisu i warunki korzystania z portalu. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania i zaakceptowaniu regulaminu użytkownik otrzymuje darmowe konto i teoretycznie może korzystać z serwisu. Jednak dlaczego jest to wyłącznie teoretyczna możliwość? Przeczytasz o tym poniżej.

otwarci-na-romans-3

W jaki sposób działa serwis Otwarci na romans?

Zakładając profil na portalu randkowym, prawdopodobnie liczysz na to, że uda Ci się poznać na nim drugą połówkę lub kogoś, z kim nawiążesz bliski kontakt, zapraszając do grona swoich znajomych. Niestety, wybierając serwis Otwarcinaromans, obydwie te możliwości nie będą dostępne.

Profile fikcyjne

Pamiętasz ten moment na początku, gdy podczas rejestracji zaakceptowałeś regulamin serwisu? Jeśli nie miałeś okazji zapoznać się z nim bliżej wcześniej, jego zapisy z pewnością zauważysz podczas korzystania z serwisu.

Już podczas rejestracji, portal Otwarci Na Romans.com informuje użytkowników o tym, że znajdą na nim „fikcyjne konta”, które „obsługiwane są przez Spółkę lub osoby trzecie, współpracujące ze Spółką, używające określonych informacji i zdjęć jedynie do celów ilustracyjnych”.

Czytając dalej, użytkownik dowiaduje się także, że „fizyczne spotkania użytkownika i profili fikcyjnych są niemożliwe”, a profile fikcyjne „mogą komunikować się lub kontaktować z użytkownikiem dla celów między innymi promocyjnych, lub rozrywkowych”.

Nie znalazłeś dla siebie jeszcze żadnego odpowiedniego serwisu? Sprawdź ranking darmowych portali randkowych i wybierz ten, który spełni Twoje oczekiwania!

Co to oznacza w praktyce?

Jak łatwo można się teraz domyśleć, użytkownik, który posiada darmowy profil, nie ma możliwości wykonania żadnych kroków, ponieważ jego możliwości przy tym rodzaju konta są bardzo ograniczone.

Jeśli zdecydujesz się na to, aby wykupić pakiet wiadomości, o którym dowiesz się za chwilę, Twoja sytuacja wcale się nie poprawi, ponieważ profile widoczne na portalu randkowym to wyłącznie fikcyjne profile, o których serwis informuje już na samym wstępie.

Umawianie się na fizyczne randki z tego typu profilami kobiet i mężczyzn nie jest więc możliwe, niezależnie od tego, czy wybierasz podstawowe konto, czy posiadasz konto premium.

Serwis umożliwia wyłącznie zawieranie relacji czysto rozrywkowej, która nigdy nie wyjdzie poza internet. Jest to więc jedynie zwykła strona, na której dzięki odpowiedniej opłacie, możesz spełnić swoje erotyczne fantazje podczas rozmowy z sex-botem.

otwarcinaromans

Cennik portalu i metody płatności

Aby wysłać wiadomość do interesującego nas konta, niestety konieczne jest wykupienie pakietu wiadomości. Z pewnością na niekorzyść działa fakt, że tuż po zarejestrowaniu się, przy pierwszej próbie wysłania wiadomości, oczom nowego użytkownika ukazuje się informacja mówiąca o tym, że… wyczerpał on już swoje wszystkie wiadomości.

Oznacza to, że limit darmowych wiadomości do wysłania dla nowego użytkownika to okrągłe zero. Chcesz to zmienić? Wykup pakiet wiadomości. Dostępne są pakiety takie jak:

 • 4 wiadomości – 24 zł (4 zł za wiadomość)
 • 8 wiadomości – 60 zł (7,5 zł za wiadomość)
 • 25 wiadomości – 150 zł (6 zł za wiadomość)
 • 52 wiadomości – 300 zł (5,8 zł za wiadomość)
 • 100 wiadomości – 450 zł (4,5 zł za wiadomość)
 • 300 wiadomości – 900 zł (3 zł za wiadomość)

Sposoby płatności

Serwis udostępnia możliwość wykupienia pakietu wiadomości za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

Jak odblokować wszystkie funkcje portalu?

Serwis Otwarci Na Romans nie przygotował dla swoich użytkowników zupełnie żadnych większych funkcji, poza możliwość wysyłania wiadomości do fikcyjnych profili. Aby uzyskać dostęp do wysyłania wiadomości, konieczne jest wykupienie pakietu wiadomości.

O tym, w jaki sposób możesz to zrobić, masz okazję przeczytać powyżej.

Zapoznaj się z najnowszą recenzją nowego portalu randkowego: Randkuj.my – Opinie Użytkowników i Recenzja Portalu

Czy serwis Otwarci Na Romans.com udostępnia możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej?

Niestety, serwis ten nie posiada aplikacji, jednak strona serwisu bez zarzutu działa także na mobilnych urządzeniach, takich jak smartfon lub tablet.

 

Otwarci NaRomans.com portal randkowy – wady i zalety

Zalety:

 • Brak

Wady:

 • Brak realnych użytkowników

 • Brak możliwości poznania innych osób

 • Brak darmowych wiadomości do wysłania

 • Wysoki koszt pakietu wiadomości

 • Niska popularność serwisu

Opinie użytkowników portalu Otwarcina Romans.com

Znalezienie jakichkolwiek opinii na temat tego portalu nie jest łatwe. Jak na serwis, który reklamuje się ponad 3 milionami użytkowników na portalu, zupełny brak pozytywnych opinii z pewnością nie świadczy zbyt dobrze o tym portalu.

Jedyne opinie, jakie można znaleźć w internecie na temat tego serwisu, przygotowała strona weltbuero.at. Możemy przeczytać na niej opinie byłych użytkowników na temat wysokich kosztów związanych z korzystaniem z serwisu, braku prawdziwych użytkowników, a także mnóstwo opinii przestrzegających, że serwis Otwarci na Romans to zwykły scam.

Rated 2,0 out of 5
24 listopada 2023

Sredni portal

Xardas
Rated 1,0 out of 5
29 sierpnia 2023

oszusci

Angel

Dodaj swoją opinię

Zależy nam na Twoim zdaniu. Używałeś portalu? Dodaj swoją opinię i pomóż innym!

Jak usunąć konto?

Aby usunąć konto, należy przejść do sekcji „Ustawień”, a następnie znaleźć opcję „Usuń konto”. Przed potwierdzeniem tej decyzji, serwis upewnia się, czy wiesz o tym, że „Klikając przycisk poniżej, zgadasz się, że historia Twoich rozmów oraz konto zostaną usunięte”.

Wystarczy jedynie potwierdzić swoją decyzję i konto natychmiast zostanie zamknięte.

Otwarci na Romans.com — podsumowując

Jeśli interesuje Cię realna miłość i poznanie kogoś, z kim uda Ci się umówić na prawdziwą randkę, serwis Otwarci na Romans.com nie będzie dla Ciebie odpowiednim miejsce. To miejsce, w którym okazywanie uczuć zaczyna się i kończy jedynie w formie elektronicznej wymiany wiadomości, za którą w dodatku musisz słono zapłacić.

Jeśli więc masz dosyć serwisów randkowych, które pobierają opłaty za każdą wysłaną wiadomość (nawet tych, wysłanych do fikcyjnych kont), odwiedź nasz ranking darmowych serwisów randkowych, na którym znajdziesz propozycje najlepszych serwisów randkowych, które skutecznie wymarzą Twoje negatywne doświadczenia z mniej zadowalającymi serwisami.

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)