Chatzone – Opinie i Recenzja Portalu

Poszukiwanie miłości za pomocą internetu i portali randkowych w dzisiejszych czasach jest zupełnie naturalne i często praktykowane. Jeśli nie chcesz stracić swojego czasu i pieniędzy, wybieraj jedynie sprawdzone aplikacje randkowe.

Czytając ten artykuł, poznasz więcej informacji na temat aplikacji Chatzone, dostrzeżesz zalety i wady tego serwisu, zobaczysz, że wcale nie musisz wybierać jedynie między Tinderem lub Badoo, a także dowiesz się, czy warto brać go pod uwagę, poszukując miłości w internecie.

Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych nerwów, wydatków i straty czasu, pozostań z nami.

chatzone logo serwisu dla samotnych i spragnionych

Jak wygląda rejestracja na Chatzone?

Już na samym początku procesu rejestracji mamy możliwość natychmiastowego przyspieszenia go. Umożliwia nam to rejestracja z pomocą Google lub Facebooka. Bez wątpienia jest to spora zaleta, zwłaszcza dla osób, które nie korzystają regularnie z konta e-mail i sprawia im to problemy.

W przypadku, gdy zdecydujemy się na standardowy proces rejestracji, w prawym górnym roku należy wybrać odpowiednią ikonę z napisem „REJESTRACJA”. Następnie zostaniemy przeniesieni do miejsca, w którym należy podać wszystkie niezbędne informacje.

Zaliczają się do nich:

 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
 • Adres e-mail
 • Wiek
 • Nasza płeć
 • Którą płcią jesteśmy zainteresowani

Kolejnym krokiem jest potwierdzenie tego, że zapoznaliśmy się z regulaminem i akceptujemy warunki, jakie narzuca nam ta witryna internetowa. Niezależnie od tego, jaki portal randkowy wybierzemy, zawsze należy zapoznać się z regulaminem.

Chatzone podobnie jak inne strony randkowe oferuje możliwość założenia konta tylko i wyłącznie osobom, które ukończyły 18 lat. Podczas rejestracji zawsze należy podać prawidłowy wiek.

Po uzupełnieniu wszystkich danych, na naszą skrzynkę e-mail otrzymamy wiadomość potwierdzającą rejestrację. Należy kliknąć odpowiedni link. Dopiero wtedy nasze konto będzie w pełni potwierdzone, co umożliwi nam wysyłanie wiadomości do innych użytkowników.

chatzone proces rejestracji na portalu

Warto zwrócić uwagę na…

Proces rejestracji zajmuje niecałe 5 minut. Sporą zaletą serwisu Chatzone jest darmowa rejestracja, dzięki której możemy korzystać z konta bez konieczności ponoszenia opłat. Jednak pomimo tego, że sam proces nie zajmuje zbyt dużo czasu i jest prosty, rejestrując się w serwisie Chatzone, możemy odnieść wrażenie, że proces ten jest nazbyt prosty.

Okrojony zarówno wizualnie, jak i z ilości pytań formularz rejestracyjny wygląda rodem jak z serwisów sprzed kilku lat. Użytkownicy, którzy odwiedzili wcześniej inne portale randkowe, z pewnością zauważą negatywne różnice.

Zbyt mocno okrojony proces rejestracji nie pomaga również w tym, aby z łatwością móc rozpoznać oszusta na portalu randkowym. Im mniej informacji jest zmuszony podać, tym większe prawdopodobieństwo, że wybierze ten portal, aby znajdować swoje ofiary.

Czy według użytkowników, jest to najlepszy serwis randkowy? Sprawdźmy opinie

Opinie użytkowników są jednym z głównych wyznaczników jakości, jaką oferuje nam każda strona randkowa. Dzięki nim jeszcze przed założeniem konta jesteśmy w stanie zdecydować, czy warto się za to zabierać.

Oto wybrane opinie na temat Chatzone:

„Wybrałem serwis Chat Zone, ponieważ kolega powiedział mi, że są tam same prawdziwe profile i dodatkowo można poznać osoby z całego świata. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo faktycznie nie trafiłem tam na ani jedno fałszywe konto. Od kiedy dodałem zdjęcie profilowe do swojego profilu i uzupełniłem wszystkie informacje, udało mi się poznać mnóstwo innych członków Chatzone. Z niektórymi udało mi się nawet spotkać na żywo. Zdecydowanie polecam, według mnie, jest to witryna internetowa godna zaufania, nie taka jak inne serwisy randkowe, które biorą jedynie pieniądze za nic”

Arek, 25 lat

„Z Chat zone korzystam od 3 miesięcy. W tym czasie wykupiłam konto premium, bo bez niego umawianie się na randki online było dosyć ciężkie. Szukałam mężczyzny do poważnego związku i trochę się zawiodłam. Ogólnie jest to dosyć ciekawa aplikacja randkowa, ale według mnie, ludzie tutaj nastawieni są na znajomości oparte na seksie. Plus za to, że można założyć darmowe konto, ale co z tego, skoro i tak więcej osób mogę poznać na facebooku? Raczej nie polecam aplikacje randkowe takich jak Chat zone, w tym czasie warto wybrać inny portal randkowy”

Sonia, 33 lata

Co warto wiedzieć o tym serwisie?

Chatzone, podobnie jak inny, równie znany portal randkowy Meetic,  jest dostępny do użytku od kilku lat. Pomimo stosunkowo długiego czasu dostępności dla użytkowników, wciąż nie zdobył odpowiedniej popularności, jaką w tym czasie osiągnęły inne portale randkowe. Na tle  innych aplikacji randkowych, plasuje się on mniej więcej w połowie, biorąc pod uwagę kwestie rozpoznawalności.

Według ogólnodostępnych danych, z serwisu korzysta ponad 80,000 osób, jednak biorąc pod uwagę komentarze użytkowników, dane te mogą być mocno zawyżone. Z Chatzone możemy korzystać zarówno w przeglądarce internetowej, ale także w aplikacji mobilnej, którą całkowicie bezpiecznie można ściągnąć z Google Play i App Store.

Serwis umożliwia wykupienie pakietu premium, jednak kwota tej usługi znacznie przekracza oczekiwania osób korzystających, co zresztą jest najczęstszym zarzutem w stosunku do tego serwisu.

Wykupienie pakietu premium pomaga nam w pozbyciu się nachalnych reklam, które potrafią pogorszyć komfort podczas przeglądania serwisu. Pakiet ten pozwala nam także wysyłać wiadomości innym użytkownikom bez żadnych ograniczeń.

Portal na swojej stronie startowej informuje nas o tym, że jesteśmy w stanie założyć na nim konto w niecałe 5 minut, a aby poznać kogoś nowego, potrzebować będziemy zaledwie 10 minut. Jednak gdyby rzeczywistość była taka, jak opisuje ją serwis, prawdopodobnie już dawno portal ten byłby jednym z najpopularniejszych w swojej dziedzinie.

Biorąc jednak pod uwagę rzeczywiste wyniki popularności, można uznać to za lekko przekoloryzowane, podobnie jak ilość ludzi korzystających z niego. Wystarczy bowiem spędzić kilka dni na wspomnianym portalu, aby samemu zauważyć, że poznanie nowych i jednocześnie realnych osób wcale nie jest tak proste, jak zapewnia nas serwis Chatzone.

samotne kobiety czekają na chatzone

Więcej wad niż zalet? Przekonajmy się…

Jak każdy serwis randkowy, Chatzone również ma swoje wady i zalety. Niestety, wciąż jest nad czym pracować, tym bardziej biorąc pod uwagę ogólny postęp wśród pozostałych portali randkowych.

Do największych zalet można zaliczyć:

Zalety:

 • Ekspresowa rejestracja
 • Darmowe konto
 • Teoretyczna spora ilość osób korzystających z serwisu
 • Aplikacja mobilna

Wady:

 • Reklamy w wersji darmowej

 • Spory koszt wykupienia pakietu premium

 • Sporo fałszywych profili

 • Ubogi proces rejestracji

 • Ogromna ilość profili bez zdjęć profilowych

 • Brak dostosowanego czatu

 • Problematyczne usunięcie konta

 • Mało popularna strona randkowa

A więc? Kilka słów podsumowania

Decydując się na założenie konta na jednym z serwisów randkowych, najczęściej oczekujemy czegoś wyjątkowego. Serwis Chatzone zdecydowanie nie należy do tej grupy.

Uboga szata graficzna, zarówno podczas procesu rejestracji, jak i w dalszych etapach korzystania, spora ilość fałszywych profili i konieczność wykupienia pakietu premium, aby uniknąć reklam, zdecydowanie nie zachęcają użytkowników do tego, aby założyć konto w tym serwisie.

popularny serwis randkowy chatzone dla samotnych

W dzisiejszych czasach użytkownicy oczekują komfortu, coraz nowszych rozwiązań i możliwości, jakich nie zaoferuje im nikt inny. Portal, który tego nie rozumie, nie będzie w stanie zagościć na długo w smartfonach swoich klientów.

W tej sytuacji, o wiele korzystniejszym rozwiązaniem będzie wybór innego serwisu randkowego – Be2.pl. Jest to niezwykle popularny serwis, który dzięki stałemu rozwojowi, jest w stanie sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Ten oraz inne, podobne serwisy możesz znaleźć, przeglądając propozycje darmowych portali randkowych.

Nasza ocena:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking Najlepszych Portali Randkowych wg. Użytkowników i Redakcji w 2023