SexKontakty – Recenzja i Opinie na Temat Portalu Erotycznego

Polacy to podobno naród zaskakująco niecierpliwy i lubujący się w bezpośredniości. Choć tajemniczość potrafi być fascynująca, czasem konkretne określenie czego tak właściwie oczekujemy w relacjach między ludzkich potrafi być dokładnie tym, czego potrzebujemy.

Portal Sex Kontakty wyciąga rękę dokładnie do takich osób. Jest to portal randkowy skierowany wyłącznie do osób pełnoletnich oraz takich, które nie obawiają się rozmawiać o swoich preferencjach seksualnych oraz ich realizować. Nie słyszałeś wcześniej o portalu Sexkontakty? Zapraszamy do czytania!

Seks portal randkowy

Co wiemy o portalu SexKontakty?

Poza zrzeszaniem osób o podobnych preferencjach seksualnych sam serwis randkowy ma naprawdę wiele do zaoferowania. Tajemnica portalu sexkontakty tkwi właśnie w jego prostocie i niepodważalnej skuteczności.

Rejestracja na portalu SexKontakty

Rejestracja w serwisie

Istotą portalu SexKontakty jest również to, że oferuje on bezpłatną możliwość utworzenia konta. Cały proces jest zaskakująco prosty do wykonania i zajmuje niewielkie pokłady czasu w porównaniu do rejestracji w innych portalach randkowych.

Wszystko to zaczyna się od konieczności podania aktualnego adresu e-mail, na który zostanie wysłania wiadomość z linkiem aktywacyjnym, po naciśnięciu którego zostaniemy przekierowani do pozostałej części formularza rejestracyjnego.

Formularz rejestracyjny

Kolejno zostaniemy poproszeni o wypełnienie takich rubryk jak – wiek, miasto zamieszkania, wzrost, waga, typ sylwetki, barwę oczu, kolor włosów i finalnie preferencje seksualne, które pragniemy spełnić przy pomocy portalu.

Jak możemy zauważyć sama ankieta rejestracyjna wymaga od nas stosunkowo szczegółowych informacji, jednak jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę przeznaczenie serwisu, który ukierunkowany jest głównie na doświadczenia cielesne. A jak wiemy, atrakcyjność fizyczna gra w tym dominującą rolę!

Jak różnorodna jest społeczność serwisu?

Wbrew pozorom oraz pomimo tego, że celem portalu erotycznego jest zrzeszenie w jednym miejscu osób o podobnych zainteresowaniach seksualnych, już po zarejestrowaniu się możemy dostrzec jak różnorodna jest jego społeczność.

Dlaczego? Otóż dlatego, że mottem serwisy Sex Kontakty jest otwartość. Otwartość na różne ugrupowania, różne płcie, orientację, narodowość, a nawet status cywilny. Tak, dokładnie! Jedynym wymogiem, który ma portal wobec swoich użytkowników jest ukończenie przez nich 18 roku życia.

A poza tym? Pełna dowolność. Wśród użytkowników portalu odnajdziemy zarówno osoby heteroseksualne, biseksualne, homoseksualne, trans… ale także rozwodników, singli, czy nawet pary, które są zainteresowane spełnianiem fantazji seksualnych w większym gronie.

Jak odnaleźć się w serwisie SexKontakty?

Zakładając konto na stronie nie musimy się kompletnie niczego obawiać. Serdeczność i wyrozumiałość użytkowników jest czynnikiem, który pomoże nam się zaaklimatyzować, a przejrzysty samouczek przeprowadzi nas po wszystkich funkcjach dostępnych strony.

Skoro już staliśmy się posiadaczami konta, możemy wejść na stronę poprzez zakładkę logowanie, przejrzeć profile kobiet lub mężczyzn, które podsuwa nam algorytm odpowiadający za dopasowywanie par w serwisie, wybrać jeden lub kilka, którymi jesteśmy najbardziej zainteresowani i rozpocząć kontakt od pierwszej wiadomości. Naprawdę tylko tyle potrzeba!

Opinie o portalu sexkontakty

Jak usunąć konto z serwisu?

Tak jak każdy serwis matrymonialny, tak też SexKontakty umożliwia bezproblemowe usunięcie konta. Można tego dokonać wchodząc w zakładkę Ustawienia, następnie Mój Profil oraz opcję Usuń Moje Konto. Zostaniesz poproszony o uzasadnienie Twojego wyboru, a po zatwierdzeniu go, zostaniesz poinformowany o tym, że wszystkie dane zostały usunięte z bazy danych.

Opinie użytkowników serwisu Sexkontakty:

pierwszy raz skorzystałam z tego portalu rok temu, w pełni sceptyczne podejście i w sumie to zmotywowana czystą nudą ale dość szybko przekonałam się że założenie konta w serwisie sekskontakty było strzałem w 10!!!

już drugiego dnia poznałam przystojniaka 🙂 bez wahania podałam adres i zaprosiłam go do siebie, w życiu nie podjęłam lepszej decyzji

Kasia E. 30 lat, Płock

27 luty 2022

Pomimo trudności z założenieme konta (link nie chciał przyjść na pocztę) to po dokonaniu trudu jestem całkiem zadowolona jako użytkownik sexkontakty.

Mam trochę luźne podejście i niestandardową wizję związku, dlatego cieszy mnie to, że ten serwis randkowy pozwolił mi na zapoznanie nowych „znajomych”.

Razem z mężem czerpiemy z tego masę przyjemności. Jeśli ktoś odwiedza województwo lubuskie i jest zainteresowany czymś więcej – jesteśmy otwarci na propozycje 🙂

Małgorzata T. 32 lata, Bydgoszcz

11 marca 2022

Po przeniesieniu znajomości do świata realnego w dość szybki sposób przekonałam się, że zdjęcia mogą kłamać. To jedyna przestroga jaką mam dla nowych użytkowników – poza tym serwis spełnia swoją rolę.

Wystarczy założenie konta, by samemu się przekonać, że każdy użytkownik sexkontakty znajdzie swoją drugą połówkę.

Aleksander B. 33 lata, Jaworzno

1 kwietnia 2022

Trochę przeraża mnie bezpośredniość niektórych osób tutaj. Ok, wszyscy udaliśmy się tutaj w jednym celu, ale może najpierw wypadałoby się przedstawić, a nie automatycznie wysyłać sprośne wiadomości tuż po kliknięciu w profil…

Magda N. 34 lata, Gorzów Wielkopolski

13 marca 2022

niby regulamin strony wylicza działania zabronione, jednak co z tego skoro kompletnie nikt tego nie kontroluje?? są moderatorzy po odpowiedź na kontaktów których trzeba czekać dniami… nie polecam, zero poszanowania dla zagubionego użytkownika

Grzegorz A. 38 lat, Ruda Śląska

25 lutego 2022

algorytm błednie podsuwa mi kobiety, które mnie kompletnie nie interesują. nasze oczekiwania różnią się tak bardzo, że nie mogą bardziej + kilka razy zdarzyło mi się, że w moich proponowanych profilach pojawiła się osoba trans… pomimo tego, że na profilu jasno zaznaczyłem, że jestem osobą hetero i interesują mnie wyłącznie kobiety 🤬

Marian C. 50 lat, Konin

27 stycznia 2022

Konto płatne czy darmowe?

Portal randkowy Sex Kontakty daje użytkownikowi prawo wyboru nie tylko tego jak zaaranżuje dla siebie stronę, czy wygląd profilu, ale także to czy pozostanie przy darmowej wersji, czy też zdecyduje się na jej rozszerzenie.

Wybór konta darmowego

Serwis pozwala podjąć decyzję, jednak jak możemy się domyślać pozostanie przy darmowej wersji profilu wiąże się również z pewnymi ograniczeniami. Jednak bez obaw – profil bezpłatny w zupełności wystarczy do rozpoczęcia znajomości z osobą, która wpadła nam w oko.

SexKontakty jednak nie jest dla Ciebie? Tutaj znajdziesz inny darmowy portal randkowy bez opłat.

Funkcje bezpłatnego profilu:

 • darmowa rejestracja i logowanie
 • możliwość przeglądania części galerii użytkowników w serwisie
 • możliwość wysyłania wiadomości do maksymalnie 10 osób w ciągu jednej doby (licznik zeruje się codziennie o 6 rano)
 • szansa oceniania profili innych użytkowników na stronie (maksymalnie 20 w ciągu dnia)

Wybór konta premium

Jeśli jednak powyższe funkcje portalu wydają się Tobie niewystarczające lub małozadowalające, wciąż trafiłeś pod właściwy adres – wystarczy wykupić płatny dostęp do serwisu, by uzyskać możliwość korzystania z rozszerzonego pakietu funkcji konta.

Funkcje konta płatnego

 • nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji portalu Sex kontakty
 • szansa na rozpoczęcia aż 30 nowych rozmów z innymi użytkownikami w ciągu dnia
 • wszystkie zdjęcia w galeriach użytkowników są dla Ciebie dostępne (włącznie z tymi pikantnymi oraz sex nagraniami)
 • dostęp do gry Dopasowanie, gdzie w ciągu doby można ocenić aż 40 użytkowników serwisu
 • umożliwiony dostęp do bardziej zaawansowanej wyszukiwarki, która pozwoli na bardziej konkretne i sprecyzowane wyniki wyszukiwania
 • dostęp do listy osób, które w ostatniej dobie zdecydowały się na odwiedzenie naszego konta
 • możliwość podejrzenia, które konta dodały nas do listy ulubionych profili

Cennik

Zakupienie wersji premium serwisu wiąże się z poniesieniem przez użytkownika pewnych kosztów. W tym celu twórcy portalu umożliwili rozszerzenie konta przy pomocy dwóch sposobów płatności – karta kredytowa, tradycyjny przelew bankowy lub SMS.

Uwaga!

Przed wykupieniem płatnej wersji portalu pamiętaj o tym, że regulamin strony zawiera informacje o tym, że wszystkie subskrypcje są odnawiane w sposób automatyczny. By tego uniknąć pamiętaj o rezygnacji z pakietu do 14 dni przed okresem odnowienia umowy.

Przy pomocy karty kredytowej:

 • koszt 39,90 PLN – miesiąc
 • koszt 104,70 PLN – 3 miesiące
 • koszt 179,40 PLN – 6 miesięcy
 • koszt 299,88 PLN – 12 miesięcy

Przy pomocy zwykłego przelewu bankowego:

 • koszt 180,00 PLN – 6 miesięcy
 • koszt 300,00 PLN – 12 miesięcy

Przy pomocy płatności SMS:

 • koszt 39,90 PLN – za każdy miesiąc użytkowania konta premium

Serwis SexKontakty – wady i zalety:

Zalety:

 • możliwość bezpłatnej rejestracji

 • dowolna personalizacja konta

 • zrównoważony bilans kobiet i mężczyzn

 • obszerna baza multimedialna – zdjęcia i nagrania użytkowników

 • stosunkowo niewielki koszt użytkowania

 • portal dba o bezpieczeństwo użytkowników (protokół SSL)

Wady:

 • nieograniczone funkcje wyłącznie dla posiadaczy konta premium

 • stosunkowo długi okres oczekiwania na pomoc przez Biuro Obsługi Klienta i moderatorów platformy SexKontakty

Podsumowanie

Portal randkowy Sex Kontakty to miejsce, które służy głównie jako sex platforma dla osób, które są zmęczone monotonią życia oraz pragną przy pomocy serwisu randkowego odnaleźć niszę, która pozwoli im na wprowadzenie w życie odrobiny szaleństwa.

Jeśli Ty należysz właśnie do tych osób – zachęcamy! Odwiedź stronę Sexkontakty samodzielnie i na własną rękę odkryj jej tajniki. Może będzie to właśnie miejsce, które pozwoli Ci być sobą i wniesie do Twojego życia dokładnie to, czego potrzebujesz? Zaryzykuj i wybierz Sexkontakty!

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking Portali Randkowych (Luty ’24)