BeNaughty – Opinie i Recenzja Portalu Erotycznego

Ostatnie lata to czas wyjątkowo nerwowy, pełen stresu i frustracji, ludzie zmuszeni do radzenia sobie z przybywającymi stale problemami coraz częściej poszukują miejsca i sposobów ucieczki od codzienności, które przyniosą im nie tylko relaks, ale również zapomnienie i wyzerowanie negatywnych myśli.

Najprostszym, a zarazem najbardziej pożądanym sposobem na rozładowanie negatywnych emocji jest właśnie seks. Jednak gdzie go znaleźć? To może wydawać się wcale nie takie proste, jednak… Nic bardziej mylnego! Odpowiedzią jest BeNaughty – portal erotyczny, na którym króluje seks w najczystszej postaci.

 

Portal erotyczny be naughty

Rejestracja

Portal BeNaughty umożliwia dodatkowo kompletnie bezpłatną rejestrację w serwisie. Jedyny warunek konieczny do spełnienia – każdy użytkownik BeNaughty musi mieć ukończone 18 lat, gdyż jest to portal przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich ze względu na charakter oferowanych przez niego funkcji.

Sposób w jaki działa BeNaughty jest zaskakująco prosty – nie tylko strona działa intuicyjnie, ale również wymaga dość prostych informacji o użytkowniku, takich jak imię, login, miasto pochodzenia, wiek oraz adres e-mail, wykorzystywany w celu weryfikowania autentyczności profilu.

Po wypełnieniu obowiązkowego formularzu rejestracyjnego otrzymujemy komunikat o konieczności potwierdzenia konta przy pomocy poczty internetowej. W tym wypadku wystarczy odnaleźć wiadomość od moderatorów Be Naughty i nacisnąć link, który został w niej umieszczony.

Rejestracja na portalu randkowym

Kilka słów na temat działania portal BeNaughty:

Bezsprzecznym atutem portalu jest przejrzystość warunków użytkowania – już na początku przygody użytkownikowi jasno zostaje przedstawiony regulamin strony. Osoba, która założyła konto na portalu randkowym, otrzymuje informacje o możliwości przeniesienia swojego profilu do aplikacji mobilnej.

Be Naughty to sprawdzony portal randkowy, który działa według określonego algorytmu – jeśli jesteś wolnym członkiem społeczności portalu, oferuje Ci on szereg podstawowych funkcji, które pozwalają na zapoznanie się z portalem i dowolne zawarcie znajomości.

Jeśli zaś należysz do użytkowników, dla których aplikacja mobilna Be Naughty nie była wystarczająca, więc postanowiłeś zainwestować w konto premium – zyskujesz dostęp do nieograniczonych możliwości portalu – przeglądasz wszystkie zdjęcia profilowe użytkowników, tworzysz listę członków, którzy przypadli Ci do gustu. Zyskujesz te same funkcje, co darmowe konto, plus kilka dodatkowych. Atrakcyjna oferta, czyż nie?

Czym wyróżnia się na tle innych?

Niezależnie czego potrzebujesz od wymarzonej platformy matrymonialnej – wiesz, że nie warto tracić czasu i narażać się na jawny zawód. My też w to wierzymy, właśnie dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by uzyskać odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł przekona Cię, że warto zainwestować swój czas w portal Be Naughty i cieszyć się wraz z innymi użytkownikami ofertą serwisu. Jest to portal doskonały, jeśli szukasz strony – sugar daddy, partner życiowy, znajomy, a nawet partner erotyczny – która urozmaici Twoją codzienność!

Pamiętaj jednak, że warto zapoznać się z serwisem samodzielnie, w ten sposób możesz poznać jego sposób działania, napisać wiadomość do wybranej osoby, a w razie wątpliwości możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Opinie użytkowników:

O stronie BeNaughty dowiedziałem się od znajomego, rozwodnika, który po rozstaniu z żoną zmienił swoje życie drastycznie. Chciałem tego samego, nawet pomimo kawalerskiego stanu cywilnego. Nie cierpię rutyny a ta aplikacja pomogla mi jej uniknąć. Jedynym warunkiem był zakup konta premium i choć początkowo mnie to zraziło, teraz sądzę, że jest warte swojej ceny. Polecam Be Naughty wszystkim randkowiczom!

Marek 32 lata, Bydgoszcz

13 lutego 2022

doceniam twórców strony za podanie informacji, które są najbardziej istotne już na początku rejestracji. mało który portal randkowy decyduje się na podjęcie takiego ruchu ale myślę, że jak i Ty chcielibyśmy wiedzieć że musisz wykupić członkostwo premium jeśli chcesz mieć dostęp do nieograniczonej liczby wiadomości – doceniam i polecam ~ Dariusz

Dariusz 30 lat, Gdańsk

1 marca 2022

Pozornie serwis randkowy jak każdy inny, a jednak inny! może nie pod kątem działania ale zdecydowanie o potężnej skuteczności. Pewnie wielu zgodzi się ze mną że na nic dodatkowe funkcje gdy efektywność portalu jest niska. Tutaj wystarczyły dosłownie 24H bym znalazła wymarzonego mężczyznę.

Anastazja 29 lat, Toruń

12 lutego 2022

Jestem nieusatysfakcjonowana tym, że strona od początku nie daje możliwości wysyłania nieograniczonej liczby wiadomości, niemal wszędzie są zachęty do zakupienia konta premium. Nieco nachalne, podobnie jak ciągle wyskakujące okienka z reklamami. Zdecydowanie za dużo tego.

Marlena 31 lat, Kraków

11 stycznia 2022

od początku korzystałem z aplikacji mobilnej bo portal randkowy w przeglądarce był dla mnie zbyt mało mobilny i przez te kilka miesięcy udało mi się wyciągnąc pewne wnioski na jego temat – jest zdecydowanie zbyt wiele reklam które tylko psują przyjemność z użytkowania. powinno to zostać poprawione

Artur 33 lata, Wałbrzych

10 marca 2022

Biuro obsługi nie odpowiada na żadne moje pytania dotyczące mojej prywatności… ani na skargi dotyczące tego, że moje subskrypcje sa automatycznie odnawiane…. NIC. Już od ponad tygodnia cisza, zarówno przez maila, jak i kontakt w mediach społecznościowych. Nie polecam, olewcze traktowanie użytkonika!!!

Mariusz 37 lat, Nowy Sącz

11 marca 2022

Konto premium

Be Naughty to nie tylko królestwo niezobowiązujących spotkań, to także miejsce, gdzie gromadzi się społeczność o podobnych oczekiwaniach i zainteresowaniach. Jest to jeden z nielicznych portali, który stawia dobro swoich użytkowników na pierwszym miejscu.

W tym celu co jakiś czas wprowadzany jest szereg nowych udogodnień, który często jednak opiera się na fundamencie złożonym z płatnej subskrypcji. Atutem portalu jest z pewnością niski koszt usług dodatkowych.

Funkcje członkostwa premium

Aktywni odbiorcy konta premium mogą cieszyć się mnóstwem dodatkowych funkcji, które znacząco udoskonalają doświadczenie związane ze stroną BeNaughty. Oto najważniejsze funkcje, które możesz zyskać…

 • możliwość utworzenia listy ulubionych rozmówców
 • wyświetlanie profilu członka premium na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania
 • szansa wskazania jakie cechy szczególne interesują Cię w potencjalnym partnerze
 • wysyłanie wiadomości w liczbie nieograniczonej

Cennik:

 • Pakiet miesięczny – koszt 31,49 zł.
 • Pakiet kwartalny – koszt 20,29 zł/miesiąc, czyli około 61,00 złotych za 3 miesiące.
 • Pakiet półroczny – koszt 11,83 zł /miesiąc, czyli około 70 złotych za 6 miesięcy.

Jednak zgodnie z regulaminem polityki prywatności i zasadami płatności – uiszczenie opłaty jest możliwe wyłącznie poprzez przelew środków.

Co oferuje benaughty?

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania przez użytkowników

Be Naughty to serwis randkowy, który wbrew pozorom jest stosunkowo młody, ale pomimo niewielkiego stażu wciąż udaje mu się zanotować miesięczny przyrost nowych użytkowników, którzy decydują się na utworzenie konta.

Jak usunąć konto na BeNaughty?

Proces usuwania konta na portalu randkowym BeNaughty jest nieco bardziej skomplikowany niż w przypadku pozostałych serwisów. Wszystko rozpoczynamy od kliknięcia w zdjęcie profilowe, wybrania opcji „Moje ustawienia”, a finalnie „Usuń konto”.

Potem wpisujemy hasło, zaznaczamy okienko dotyczące ustawień i własnych danych, podajemy powód usunięcia konta i ponownie potwierdzamy naszą chęć usunięcia konta. Po upływie kilkudziesięciu minut, otrzymamy na maila wiadomość z kodem, który należy wprowadzić do odpowiedniego okna w panelu użytkownika.

Czy mogę ponownie aktywować usunięte konto?

Niestety, mamy dla Ciebie złą wiadomość – ponowna aktywacja konta po jego usunięciu nie jest możliwa. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by założyć nowe konto na portalu randkowym Be Naughty przy pomocy wcześniej używanego adresu e-mail.

Regulamin strony posiada zapis na temat procesu usuwania konta, który mówi o tym, że wszystkie udostępnione dane osobowe, wiadomości ze skrzynki pocztowej oraz dane pochodzące z płatności zostają usuwane z bazy portalu wraz z usunięciem konta.

Czy po usunięciu konta mogę odzyskać pieniądze za konto premium?

Niestety nie. Zostało to uwzględnione również w regulaminie strony – wszelkie dokonane płatności są wykluczone z systemu zwrotów, zaś subskrypcje profilu premium są odnawiane automatycznie po zakończeniu okresu płatności.

Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości względem legalności i powodów danych działań moderatorów portalu możesz skontaktować się z Obsługą Klienta, która dostępna jest 7 dni w tygodniu całodobowo.

Czy zdjęcie profilowe jest obowiązkowe?

Tak, zamieszczenie zdjęcia profilowego jest jednym z warunków uzyskania pełnego dostępu do wszystkich funkcji konta. Jest to uzasadnione następująco – każdy profil użytkownika poświadczony zdjęciem profilowym przedstawiającym twarz jest uznawane jako konto autentyczne.

Co więcej! Badania wykazują, że profil, które wyposażone są w zdjęcia profilowe odnotowują znacznie wyższe zainteresowanie wśród innych użytkowników portalu, gdyż są postrzegani za bardziej pewnych siebie i otwartych.

Dla kogo jest BeNaughty – grupa docelowa?

Be Naughty otwarcie komunikuje swoim użytkownikom, że skierowany jest wyłącznie do pełnoletnich członków. Jest to spowodowane właśnie charakterem oferowanych przez niego funkcji oraz bezpieczeństwem jego użytkowników.

BeNaughty jest skierowany w dużej mierze do osób, które mają ochotę na seks, a niekoniecznie szukają długiego związku.

Pamiętaj, że jeśli podejrzewasz, że użytkownik portalu BeNaughty nie spełnia warunków przedstawionych w regulaminie, należy go zgłosić. Moderatorzy po otrzymaniu zgłoszenia od razu zajmą się przebadaniem podejrzanego profilu.

Wady i Zalety:

Zalety:
 • Można dowolnie odbierać wiadomości od wszystkich użytkowników

 • Zdjęcie profilowe jest wymagane, by zweryfikować swój profil

 • Potwierdzone przez użytkowników szanse na zawarcie niezobowiązującej znajomości przy pomocy aplikacji

 • Bezpośredni kontakt użytkowników do Biura Pomocy

 • Bezpłatna rejestracja i darmowe konto (członek bezpłatny)

 • BeNaughty daje szansę by zgłosić podejrzanego oszusta lub trolla internetowego czy nawet posiadaczy fałszywych profili

 • Za dodatkową opłatą można uzyskać dostęp do szerszego zakresu funkcji na portalu

 • Szansa na znalezienie osób zarówno z najbliższej okolicy, jak również z całego świata

 • Stosunkowo niski koszt konta VIP

 • Wysoki współczynnik powodzenia wśród użytkowników

 • Dostępna aplikacja mobilna

 • Założenie konta wymaga wyłącznie podania podstawowych informacji

Wady:
 • Tylko posiadacze konta premium mogą korzystać z pełni funkcji

 • Pomimo pracy moderatorów na portalu wciąż pojawiają się fałszywe profile

 • Bezpłatni członkowie mogą wysyłać wiadomości wyłącznie w ograniczonej liczbie w ciągu dnia

Podsumowanie

BeNaughty to portal randkowy na którym możesz nie tylko wysyłać wiadomości, przeglądać profile innych użytkowników, ale również możesz zyskać niezapomniane doświadczenia i znaczne ułatwienie w zawieraniu nowych kontaktów.

Na BeNaughty użytkownicy mają pełną swobodę oraz kontrolę nad tym w jakim kierunku dalszy rozwój portalu zmierza – mają na to realny wpływ poprzez swoje opinie, ankiety mailowe oraz komentarze.

Podobnie jest u nas! Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub sugestie na temat tematyki poruszanej przez nas w przyszłości – poinformuj nas w komentarzach. Z niecierpliwością czekamy na Twoje zdanie!

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)