Portale BDSM – Ranking 2023 + Gdzie Znajdziesz Anonse?

Ostatnia aktualizacja: 26 maja, 2023

Wraz z nieustannym rozwojem internetu, codziennie możemy zaobserwować nowo powstające portale randkowe, które oferują możliwość poznania kogoś z Twojej okolicy. Bez większych problemow możemy znaleźć portale dla większości grup społecznych. Ale..

Znalezienie portali, które oferują nam możliwość poznania osób zainteresowanych tematyką BDSM, nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać.

W tym artykule dowiesz się, jakie portale BDSM warto wziąć pod uwagę, czym właściwie jest BDSM, gdzie znajdziesz tematyczne anonse i na co zdecydowanie warto zwrócić uwagę, podczas poszukiwań idealnego partnera lub partnerki.

Ranking Najpopularniejszych Portali BDSM w 2023:

Zwycięzca Testu Redakcji i Użytkowników
maj 2023

SMDyskretnie

smdyskretnie

Ocena: 4.88/5
1565 głosów

loga bezpieczenstwa i dostępności
smdyskretnie

Ocena: 4.88/5
1565 głosów

SMDyskretnie jest to serwis randkowy, stworzony z myślą o ludziach, którzy pragną poznawać nowe osoby z podobnymi zainteresowaniami i umawiać się na spotkania BDSM. Jako największą zaletę portalu można wymienić bezpieczeństwo i dyskrecję, jaką oferuje swoim użytkownikom. Serwis ten nie wygląda jak większość aplikacji randkowych, dzięki czemu dla wielu nowych ludzi wydaje się wyjątkowy.

Zalety portalu:

✅ Oferuje możliwość umawiania randek BDSM
✅ 67% profili użytkowników należy do kobiet
✅ Codziennie nowe ogłoszenia BDSM
✅ Bezpieczny portal
❌ Konieczność założenia konta, aby móc rozejrzeć się po portalu

🔥 📈  W tym tygodniu do SMDyskretnie dołączyło:
1211 kobiet, 676 mężczyzn

Wybrana opinia:

Od dłuższego czasu czułam, że zwykły seks przestaje mi wystarczać. Postanowiłam więc sprawdzić, jak wyglądają serwisy randkowe BDSM i czy dzięki nim uda mi się wreszcie znaleźć ludzi, którzy będą w stanie spełnić moje fantazje. Po takim czasie bez kogoś bliskiego, mając szansę na poznanie potencjalnego partnera, zgadzam się na wszystko. Trafiłam na portal SMDyskretnie. Jestem wyjątkowo zadowolona, ponieważ oferuje on nie tylko możliwość umawiania się na randki bdsm, ale także dzięki niemu, mogę poznać mnóstwo nowych mężczyzn, z którymi mogę rozmawiać o tematyce bdsm.

Założenie konta nie było ciężkie. Po wejściu na stronę przeczytałam pytanie, „czy po zapoznaniu się z regulaminem serwisu, zgadzasz się na niego”. Wystarczyło jedynie kliknąć „tak”. Następnie pokazało mi się „podaj swój wiek” i swojego mejla. Całość zajęła mi około 5 minut. Śmiało polecam każdemu, kto szuka niecodziennych serwisów randkowych bdsm.

Marianna Z. 31 lat, Warszawa  Konto zweryfikowane

Pozostałe propozycje

erodate logo opinie

Ocena: 4.60/5
645 głosów

Erodate

erodate logo opinie

Ocena: 4.60/5
645 głosów

Portal Erodate jest jednym z najczęściej odwiedzanych portali, przez osoby przeglądające strony BDSM. Swoją popularność zyskał przede wszystkim za sprawą ogromnej ilości aktywnych i zweryfikowanych użytkowników. Portal posiada ponad 1,6 miliona użytkowników, z czego ponad 75% to aktywni użytkownicy. Dodatkowo można na nim poznać sporo fanów BDSM, dzięki czemu korzystają z niego osoby, mające różne preferencje seksualne.

Zalety portalu:

Darmowa rejestracja dla nowych użytkowników
Ponad 1,6 miliona użytkowników
Portal zapewnia dyskrecje i anonimowość
Możliwość pobrania aplikacji przez google play
❌ Portal nie jest skierowany wyłącznie do miłośników BDSM

fetlife-logo

Ocena: 4.47/5
600 głosów

FetLife

fetlife-logo

Ocena: 4.47/5
600 głosów

Jeśli interesują nas nie tylko anonse BDSM, ale także możliwość poznania przy tym wielu wyjątkowych osób, rozmów o tym, jak wyglądają praktyki BDSM, możliwość wymiany na różne zdjęcia lub filmy erotyczne, idealny ku temu może okazać się portal FetLife.pl. Zgodnie ze statystykami widocznymi na portalu, swoje konta posiada tam ponad 10 milionów użytkowników z całego świata. To idealne miejsce, aby zawrzeć znajomość czysto randkową BDSM.

Zalety portalu

✅ Ponad 10 milionów użytkowników
✅ Możliwość wymieniania się zdjęciami i filmami
✅ Przeznaczony głównie dla osób interesujących się tematyką BDSM
✅ Możliwość umówienia się na ekstremalny seks
❌ Osoby niezorientowane w tematyce BDSM mogą mięć problemy z odnalezieniem się na portalu

BDSM.pl logo

Ocena: 4.25/5
805 głosów

BDSM.pl

singles50 logo

Ocena: 4.25/5
805 głosów

Ostatni, lecz w żadnym stopniu nie gorszy pozostał portal BDSM.pl. Prawdopodobnie najstarszy polski portal o tej tematyce który, umożliwia nam znalezienie kogoś, kto spełni nasze oczekiwania, niezależnie jakie by nie były. Przeglądając portal, już na samym początku dostrzegamy mnóstwo potencjalnych partnerów, których interesuje między innymi możliwość odgrywania ról, bondage, sado maso, dominacja lub fetysz. 

Zalety portalu

✅ Nastawiony na szybkie i długotrwałe
✅ Stosunkowo niewielka ilość fałszywych profili
✅ Możliwość poznania osób o podobnych poglądach
❌ Ludzie często narzekają na „jakość” osób tam poznanych
❌ Całkowite przeglądanie profili dopiero po założeniu konta

Czym jest BDSM?

BDSM jest to skrót od angielskich słów bondage — skrępowanie, discipline — dyscyplina, sadism — sadyzm i masochism — masochizm. Słowa te odnoszą się do szerokiego zakresu działań i relacji międzyludzkich, które przez większość społeczeństwa często uznawane są za odbiegające od ogólnie przyjętej normy.

Pomimo tego, że praktyki te nie są zakazane przez prawo, dla wielu osób mogą stanowić one zbyt duże odstępstwo od normy, przez co często uznawane są za różnego rodzaju fetysze i udziwnienia. W relacjach BDSM często można spotkać się z sytuacją, w której osoby dzielą się na dwie strony, uległą i dominującą.

Czy relacja BDSM bywa niebezpieczna?

Wielu osobom, które nie mają wiedzy na temat tego, jak wygląda i na czym polega relacja BDSM, często może się wydawać, że ma ona wiele wspólnego z nadużyciami, ponieważ często relacja ta zahacza o świadome wyrządzanie sobie bólu i pozostawanie w stanie dyskomfortu.

W rzeczywistości jednak prawidłowe relacje BDSM nie mają zupełnie nic wspólnego z niebezpieczeństwem. Dzieje się tak dzięki temu, że wszystko, co pragniemy robić ze swoim partnerem lub partnerką, robimy wyłącznie za obopólną zgodą.

Zazwyczaj, jeszcze przed rozpoczęciem praktyk seksualnych obydwie osoby ustalają między sobą granice i spektrum działań, rolę w tej relacji i to, jakie praktyki interesuje je obydwie. Ustalenia te pozwalają uniknąć niepotrzebnych i niechcianych problemów, które mogą wystąpić podczas praktyk seksualnych.

portal-bdsm-2

Na czym polega relacja BDSM?

Relacje BDSM w dużym stopniu odbiegają od ogólnie przyjętych praktyk seksualnych. Charakteryzują się one ogromnym zakresem różnych działań, między innymi takich jak:

  • Dominacja
  • Wiązanie
  • Dyscyplina
  • Kary
  • Fetysze
  • Niewola
  • Odgrywania ról

To zaledwie część ogromnego spektrum działań, z którymi można spotkać się podczas spotkania BDSM. Przed przystąpieniem do nich warto jednak pamiętać o tym, aby jasno zdefiniować i ustalić granice działań.

Jak wygląda relacja partnerów BDSM?

Jedną z ważniejszych kwestii na początku relacji BDSM, jest ustalenie podziału i przypisanie sobie odpowiedniej roli. Dzielą się one na:

Top i bottom

Osoby sprawujące kontrolę nad drugą osobą, zazwyczaj określane są mianem „top”, czyli „góra”. Partner lub partnerka, którą będą kontrolować, nazywana jest zazwyczaj mianem „bottom”, czyli „dół”. W ten sposób określany jest wstępnie charakter relacji.

Podział ról działa nie tylko podczas pojedynczych zbliżeń, ale także podczas pozostałych sytuacji, takich jak dominacja, odgrywanie ról czy różnego rodzaju kary, które często są stosowane podczas zbliżenia.

Switch

Często zdarzają się jednak sytuacje, w których osoby zainteresowane relacją BDSM nie chcą ograniczać się jedynie do jednej roli. W takiej sytuacji rola osoby, która pragnie różnych stron tej relacji, nazywana jest jako switch. Dzięki temu nie ograniczają się one wyłącznie do jednej roli, tylko mogą ją zmieniać naprzemiennie, według ich własnych chęci.

Ma to zastosowanie w sytuacji, w której to, jaką role pragniemy odgrywać, w dużym stopniu zależy od naszego obecnego nastawienia i nastroju. Dlatego też w relacji BDSM wyjątkowo istotna jest umiejętność komunikowania swoich potrzeb i otwartego mówienia o nich. Relacja osób, które nie potrafią mówić otwarcie o swoich potrzebach, będzie miała ogromne problemy z przetrwaniem.

Czy relacja BDSM ogranicza się jedynie do sypialni?

Zdecydowanie nie. Wiele osób decydujących się na zawarcie relacji BDSM, postanawia nie ograniczać się jedynie do sypialni, przez co przenoszą swoją relację na wyższy poziom. Niektóre osoby decydują się na to, aby odgrywać rolę w miejscach publicznych, inni upokarzają się zgodnie z ustaleniami i pragnieniami, wśród własnych znajomych.

Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, gdzie i w jaki sposób może występować relacja BDSM. O ile nie narusza ona dobra osobistego osób trzecich, o tyle nie nikomu nie powinna ona przeszkadzać.

Portal-BDSM-3

Na co zwrócić uwagę wybierając portal BDSM?

Internetowe poszukiwania podobnie myślących ludzi często potrafią zajmować sporo czasu. Taka ilość czasu spędzonego w internecie, często naraża nas na wiele różnych, nie zawsze przyjemnych sytuacji. Oto lista rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas zakładania konta nie tylko na portalach BDSM, ale także na każdym innym serwisie randkowym:

Bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, czy interesują nas randki BDSM, czy szukamy kogoś na portalach przeznaczonych dla rolników, osób otyłych czy portalach zagranicznych, zawsze najważniejszym aspektem powinno być dla nas bezpieczeństwo.

Niestety, na wielu witrynach randkowych, nie tylko tych BDSM, wciąż możemy spotkać się z nieuczciwymi osobami, które za wszelką cenę pragną zdobyć nasze zaufanie, aby następnie móc nas oszukać i zdobyć cenne informacje, zdjęcia lub pieniądze.

Niektóre witryny postanowiły zająć się tym problemem i znacznie mocniej zadbać o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Powstały specjalne dwuetapowe procesy logowania, a sam proces rejestracji również wydłużył się znacznie, dzięki czemu weryfikacja nowych ludzi jest dużo dokładniejsza.

Wybierając idealny portal BDSM, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na to, jak bardzo bezpieczny jest wybrany przez nas portal i w jaki sposób dba on o bezpieczeństwo swoich użytkowników.

Zapoznaj się z komentarzami na temat serwisu

Wiele przydatnych informacji związanych z witrynami randkowymi możemy dowiedzieć się już z samych komentarzy na temat portalu. Często, podczas przeglądania portali, możemy spotkać się z prośbą „prześlij swoją recenzję, ocena bardzo pomoże następnym użytkownikom”.

Oceny i komentarze innych ludzi, którzy mieli lub wciąż mają okazję korzystać z wybranych portali randkowych, mogą okazać się bardzo przydatne podczas wyboru najkorzystniejszego dla nas portalu. Dzięki nim możemy poznać dobre i złe strony portali, dowiedzieć się, na co warto zwrócić uwagę, a na co lepiej uważać.

Sprawdź ilość użytkowników

Ilość użytkowników jest bardzo ważnym wyznacznikiem tego, czy warto odwiedzić dany serwis. Jeżeli zbyt wielu osobom nie podoba się jakaś strona, zazwyczaj musi być także jakiś powód ku temu. Działa to także w drugą stronę. Jeżeli widzimy, że wybrana przez nas strona ma sporą ilość osób posiadających już konto, a dodatkowo codziennie dochodzą nowi ludzie, możemy potraktować to jako sygnał mówiący o tym, że warto wziąć ją pod uwagę.

Oczywiście nigdy nie należy traktować tego jako jedynego wyznacznika, ponieważ wiele serwisów wciąż zmaga się z problemami fałszywych profili, przez co ogromna ilość ludzi posiadających konto, w rzeczywistości może okazać się jedynie wielkim oszustwem. Właśnie dlatego, podczas wybierania najlepszego według nas portalu, należy wziąć pod uwagę wszystkie wyznaczniki dobrej jakości serwisu.

Darmowe konto vs konto premium

Zarówno serwisy randkowe BDSM, jak i pozostałe, dzielą się na takie, które oferują możliwość darmowego założenia konta, a także takie, na których trzeba za to zapłacić. Zakładając konto na portalu BDSM, w pierwszej kolejności należy zastanowić się nad tym, czy interesuje nas założenie darmowego, czy jego płatnej wersji.

Jak łatwo można się domyślic, wybierając wersję płatną, uzyskujemy mnóstwo udogodnień, które pomogą przyspieszyć proces poznawania nowych osób i zwiększyć szanse na to, że uda się nam poznać kogoś, kogo szukamy od dawna.

Dlaczego relacja BDSM wciąż jest traktowana jako niecodzienne preferencje seksualne?

Słysząc skrót BDSM, wielu osobom na myśl przychodzą najróżniejsze myśli. Niestety, często nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością. Powodem takiej sytuacji najczęściej jest niewiedza i brak chęci na to, aby od podstaw poznać to, czym jest i jak wygląda życie w relacji BDSM.

W polepszeniu tej sytuacji nie pomaga także wciąż niewielka ilość serwisów randkowych, stworzonych dla ludzi preferujących ten rodzaj relacji. Pomimo tego, iż ciągle powstają nowe serwisy, nie wszystkie umożliwiają nam wybranie swoich preferencji.

Brak wiedzy i wciąż niewystarczająca ilość portali, oferujących możliwość umawiania się na spotkania BDSM powoduje, że wyobrażenie na temat BDSM w ogromnym stopniu odbiega od rzeczywistości.

Podsumowując

BDSM jest to relacja oparta nie tylko na brutalności, jak mogłoby się wydawać wielu osobom, lecz przede wszystkim na zaufaniu i bezpieczeństwie. Bez tych dwóch istotnych elementów, istnienie prawidłowej relacji BDSM jest praktycznie niemożliwe. Pomimo niekoniecznie pozytywnego nastawienia większości ludzi, do praktyk BDSM, wciąż nie brakuje chętnych osób do tego, aby praktykować tę sztukę i przekraczać nowe granice.

BDSM jest także świetnym sposobem dla osób, które czują wypalenie seksualne lub poszukują nowych, intensywniejszych doznań. Dzięki tej relacji jesteśmy w stanie uzyskać zupełnie nowy poziom odczuć, którego nie sposób doświadczyć w standardowej relacji.

Ważną zaletą BDSM jest także to, że nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia to, jakiej jesteś płci. Praktyki te stosują zarówno kobiety, mężczyźni, a także pary w różnych konfiguracjach. Dzięki temu, że nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia, wciąż pozostaje mnóstwo nowych, nieodkrytych jeszcze praktyk, które są w stanie dostarczyć jeszcze większych emocji i doznań.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.