Portal Randkowy Dla Puszystych – Jaki Wybrać? Ranking 2022

Ostatnia aktualizacja: 20 lipca, 2024

Znalezienie miłości, będąc osobą puszystą, jeszcze pewien czas temu nie było takie proste, jak w dzisiejszych czasach. Nieodpowiednie podejście ludzi, częste kompleksy, wstyd i strach przed byciem ocenianym przez innych. Na szczęście, wraz z ewolucją podejścia, zmieniły się także serwisy randkowe.

Dziś, wystarczy zaledwie chwila, aby bez problemu znaleźć i skorzystać z wielu wyjątkowych serwisów randkowych, stworzonych z myślą o osobach puszystych. Dzięki nim, nawiązanie nowych znajomości na różnych poziomach, nie stanowi już praktycznie żadnego problemu. Jednak aby tak się stało, warto wiedzieć, który portal randkowy dla puszystych warto wziąć pod uwagę, szukając wyjątkowych relacji.

Czytając ten artykuł, dowiesz się, jakie są najpopularniejsze serwisy randkowe stworzone z myślą o osobach puszystych, jakie są ich zalety i wady, co mogą Ci zaproponować, a także czym wyróżniają się na tle pozostałych portali randkowych.

Oto Najlepsze Darmowe Portale Randkowe Dla Puszystych – Ranking 2022:

Zwycięzca Testu Redakcji i Użytkowników
Wrzesień 2022

Be2 – Najlepszy Darmowy Portal Randkowy Dla Osób Puszystych

be2 - logo i opinie

Ocena: 4.50/5
1355 głosów

loga bezpieczenstwa i dostępności
be2 - logo i opinie

Ocena: 4.50/5
1355 głosów

Zalety i wady portalu

Znajdziemy na nim prawdziwe kobiety, pragnące poczuć wyjątkowe emocje
Jeden z najpopularniejszych portali randkowych
Codziennie dochodzi tam mnóstwo nowych użytkowników, głównie kobiet
Mężczyźni na tym portalu stanowią mniejszość
Brak możliwości skorzystania z portalu bez założenia konta

🔥 📈  W tym tygodniu do Be2 dołączyło:
735 kobiet, 537 mężczyzn

Wybrana opinia:

„Od zawsze należę do osób puszystych, przez co znalezienie kogoś, kogo uda mi się poznać i pogadać, było sporym problemem. Pewnego dnia przeglądając strony, które oferują randki internetowe, znalazłam serwis Be2.pl. Dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona. Korzystając z niego, nie tylko poznałam bardzo dużo ciekawych osób, ale udało mi się też pozbyć kompleksów.

Niezależnie od tego, czy masz lekką nadwagę, czy Twoje ciało ma jednak trochę więcej kilogramów, śmiało polecam poszukać kogoś na tym serwisie. Sama bałam się przez długi czas, że założę gdzieś konto i zostanę wyśmiana. Tym bardziej, cieszę się ogromnie, że przełamałam swój strach i spróbowałam. Dziś bez problemu mogę umówić się z kimś i cieszyć się życiem, nie martwiąc się o swój wygląd.”

Patrycja S. Konto zweryfikowane

Pozostałe propozycje

erodate logo opinie

Ocena: 4.38/5
578 głosów

EroDate

erodate logo opinie

Ocena: 4.38/5
578 głosów

Zalety i wady portalu

✅ Ponad 1,6 miliona aktywnych użytkowników
✅ Portal przyjazny dla osób puszystych
✅ W pełni darmowa rejestracja
✅ Nieograniczone wysyłanie wiadomości do wielu osób jednocześnie
❌ Brak możliwości rozmowy z użytkownikami bez założenia konta

academic singles logo

Ocena: 4.10/5
300 głosów

Academic Singles

academic singles logo

Ocena: 4.10/5
300 głosów

Zalety i wady portalu

✅ Poznamy tam mnóstwo wykształconych i dobrze sytuowanych osób z klasą
✅ Dyskrecja i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
✅ Profesjonalne dopasowanie osób
✅ Możliwość prowadzenia rozmów video na portalu
❌ Przeznaczony wyłącznie dla osób na wyższym poziomie

Be2, EroDate, Academic Singles – który portal warto wybrać?

To, który z wymienionych wyżej portali randkowych powinniśmy wybrać, w największym stopniu zależeć będzie od naszych oczekiwań i tego, czego konkretnie szukamy. Osoby zainteresowane jak najbardziej rozbudowaną bazą profili, zdecydowanie powinny wziąć pod uwagę portale EroDate i Be2. Razem, posiadają one ponad 2 miliony aktywnych użytkowników, którzy podobnie jak my, poszukują miłości, przygody, wyjątkowych relacji lub przygody na jedną noc.

Wszystkie trzy portale oferują możliwość darmowego założenia konta, dzięki czemu, nawet jeśli po wybraniu któregoś z nich, nie będzie spełniał on w 100% naszych oczekiwań, bez problemu możemy wypróbować inny dostępny portal randkowy.

które portale dla otyłych warto wybrać? ranking 2022

W sytuacji, gdy obawiamy się, że podczas korzystania z serwisów randkowych poznamy jedynie osoby poniżej naszego poziomu, warto założyć konto na portalu Academic Singles. Dzięki skrupulatnej selekcji i jasno określonych zasadach portal ten pozostaje miejscem przeznaczonym jedynie dla wąskiej grupy osób, które idealnie odpowiadają tym wymaganiom.

Pssst! Szukasz czegoś innego? Zobacz nasz pełny ranking z darmowymi portalami randkowymi dla samotnych.

Portal ten sprzyja zarówno poważniejszym relacjom, które trwają przez długi czas, ale także jest świetnym miejscem do zawierania przelotnych znajomości, w których na pierwszy plan wychodzi namiętność, jak i wyjątkowe doznania.

Najważniejszy jednak jest fakt, że niezależnie od tego, który portal randkowy wybierzemy, każdy z nich jest przyjazny dla osób puszystych, a korzystanie z wybranych serwisów przynosi wyłącznie samą przyjemność i mnóstwo niezapomnianych emocji.

Czy będąc osobą puszystą, warto zakładać konto na portalu randkowym?

Jest to pytanie, które jeszcze przed założeniem konta, zadają sobie zarówno puszyste kobiety, ale także w dużym stopniu mężczyźni. Strach i dyskomfort na myśl o tym, że zostaną zignorowani, zranieni lub wskazani palcem i wyśmiani, często jest na tyle mocny, że próba znalezienia miłości na portalu randkowym kończy się jeszcze przed tym, zanim się zacznie.

Jednak porzucenie swoich marzeń i planów wyłącznie z powodu zdania innych osób, zdecydowanie nie należy do najlepszych rozwiązań. Osoby, na których zdaniu nie zależy nam w żadnym stopniu, nie powinny mieć wpływu na to, czy i w jaki sposób zamierzamy znaleźć szczęście.

Dzięki coraz większej ilości portali dla samotnych puszystych dziś coraz częściej mogą one cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie oferuje internet, bez poczucia strachu i obawy, przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Praktycznie każdy portal randkowy dla puszystych dba o to, aby zapewnić swoim użytkownikom jak największy komfort i zadowolenie, podczas poznawania innych osób.

Tym samym, w natychmiastowym tempie eliminowane są wszystkie nieprawidłowe zachowania, które mogą sprawić, że poczujemy się nieodpowiednio i zamkniemy się sobie. Działy wsparcia w szybkim tempie reagują na dostarczone zgłoszenia, a żadne z nich nie jest bagatelizowane.

Jednak oprócz samych serwisów, ogromnego wsparcia udzielają sobie także użytkownicy, przekonujący nowe osoby do tego, że nawiązywanie relacji w internecie będąc osobą puszystą, nie jest niczym nadzwyczajnym i zdecydowanie warto to robić.

Patrząc po ilości nowych portali dla puszystych, które powstają specjalnie z myślą o nich, a także o użytkownikach, którzy w natychmiastowym tempie wypełniają wspomniane portale swoją obecnością, zdecydowanie bez wątpliwości możemy stwierdzić, że jest to dobry i przede wszystkim działający sposób na nawiązywanie nowych znajomości, bez strachu i poczucia dyskomfortu.

portale randkowe dla otyłych ranking 2022 na co zwrócić uwagę?

Czy na portalach dla puszystych, spotkamy wyłącznie osoby puszyste?

Podobnie jak na wielu ogólnych portalach randkowych, możemy spotkać osoby o najróżniejszym wyglądzie, przeglądając portale dla osób puszystych, także napotkamy osoby różnym wyglądzie ciała, nie zawsze należące do grupy osób solidnie zbudowanych.

Ogromną zaletą tego typu serwisów jest fakt, że nie dyskryminują one nikogo bez względu na wygląd. Rzecz jasna, tajemnicą nie jest to, że osoby o krągłościach będą stanowiły znaczną większość wśród użytkowników wspomnianych serwisów, jednak nie oznacza to wcale, że nie znajdzie się tam również miejsce dla osób ze znacznie mniejszą wagą.

Co robić w niekomfortowych sytuacjach?

Serwisy randkowe dokładają wszelkich starań do tego, aby w jak najszybszym tempie reagować na wszystkie otrzymane zgłoszenia, dotyczące niepokojących i nagannych zachowań, które mogą mieć wprowadzać dyskomfort i sprawiać przykrość.

Niestety, nie są one w stanie kontrolować każdego nieodpowiedniego zachowania, tym bardziej takich, o których nie wiedzą. Właśnie dlatego, najlepszym rozwiązaniem w tego typu sytuacji, jest natychmiastowa reakcja i zgłoszenie tego do odpowiedniego działu.

Wdawanie się z kimś w niepotrzebne kłótnie najprawdopodobniej nie przyniesie żadnych oczekiwanych efektów, a jedynie może przysporzyć nas o dodatkowe nerwy i zmarnowany czas. Warto pamiętać także o tym, aby reagować nie tylko w chwilach, w których niekomfortowa sytuacja dotyczy nas, ale także w sytuacji, gdy ktoś inny nie ma do tego odwagi.

Podsumowując

Podjęcie decyzji o założeniu profilu na portalu na dla osób puszystych to ogromny i odważny krok, na który z każdym miesiącem decyduje się coraz więcej osób. Jako społeczeństwo, od dawna zmagamy się z problemem akceptacji ludzi, których wygląd nie koniecznie wpisuje się w kanony piękna, jednak napawające nadzieją jest to, że dziś, możemy zaobserwować realną zmianę, która nie polega wyłącznie na mówieniu, lecz na czynach.

Serwisy randkowe stworzone specjalnie z myślą o osobach puszystych, to jedna z wielu zmian, które należą do grona realnych zmian, a nie pustych obietnic. Wszystkie zmiany mają na celu doprowadzenie do tego, aby każda osoba mogła czuć się akceptowana zarówno w internecie, jak i w realnym życiu.

Nasza ocena:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.