Academic Singles – Opinie Oraz Nasza Recenzja? Założyć Konto, Czy Nie?

Dzisiejsze czasy są bardzo zabiegane, nie każdemu starcza czasu i okazji, by znaleźć swoją drugą połówkę. Z pomocą mogą przyjść portale randkowe. Takie, jak choćby zyskujący ostatnio popularność serwis Academic Singles. Jego recenzja poniżej.

academic singles logo

Praca, obowiązki czy pasje potrafią zabierać dużo wolnego czasu. Ponadto nie każdy ma dar jednania do siebie ludzi od pierwszego spojrzenia. Znowu jeszcze inni po prostu nie lubią przebywać za dużo z nieznajomymi, lecz wybierają internet.

Między innymi do takich osób adresowany jest portal Academic Singles. Jego celem jest umożliwienie użytkownikom poznania się i zbudowania głębokiej relacji na fundamencie zaufania.

Rejestracja

Proces utworzenia nowego konta jest wręcz dziecinnie łatwy. Wystarczy, że podasz swoją płeć, preferowaną płeć osób, z którymi chcesz się umawiać, swój wiek, imię, adres mailowy oraz hasło. Nic prostszego.

Po pokonaniu tego etapu dostaniesz wiadomość na skrzynkę pocztową, w której znajdziesz link aktywacyjny do swojego konta na portalu Academic Singles. Po kliknięciu w niego, Twoje konto stanie się aktywne.

Pierwszym ważnym elementem korzystania z serwisu jest utworzenie pełnego i chwytliwego profilu. Osiągniesz to stawiając na kreatywny, aczkolwiek zgodny z prawdą opis samego siebie, galerię zdjęć oraz wypełnienie testu osobowości.

Jak Opisać Siebie?

Twój opis będzie jedną z pierwszych rzeczy, na które zwrócą uwagę inni użytkownicy. Dlatego tak ważne jest, by był on przemyślany i przygotowany w prawidłowy sposób. Zawrzyj w nim streszczenie swoich pasji i postaraj się, by oddawał on cechy Twojej osobowości.

Nie pisz nieprawdy. Prędzej czy później wyjdzie ona na jaw. A przykra niespodzianka i nadszarpnięcie zaufania drugiej osoby może być już nie do naprawienia. Traktuj innych tak, jak chcesz, żeby Ciebie traktowano.

 

Pozytywne i negatywne opinie użytkowników

wiele słyszałam o portalach randkowych i mało co przemawiało do mnie. Obawiałam się, że ktoś się dowie i będzie nieprzyjemnie. Ale kiedy spróbowałam z Academic Singles i poznałam świetnego faceta, z którym nie boję pokazać się przy ludziach, cały strach prysł. Nie muszę się już przejmować tym, co myślą ludzie. Jestem po prostu szczęśliwa

Ewelina, Warszawa 26 lat
22 czerwca 2021

portal jak każdy inny, w dodatku próbuje naciągnąć użytkowników na kasę. Niby legalnie, ale według mnie to trochę nieładnie z ich strony. Ale cóż, ja nie straciłem pieniędzy, nie chcę w to wchodzić. Bardziej mnie kręcą dziewczyny, z którymi mogę pogadać w parku czy autobusie, a nie przez internet

Grzesiek, Koszalin 29 lata
17 lipca 2021

Galeria Zdjęć

Kolejną niezwykle ważną częścią Twojego profilu jest galeria zdjęć. Wgraj ich kilka i pamiętaj, by były zgodne z prawdą. Nie ma sensu używać znalezionego w internecie zdjęcia pięknej kobiety czy przystojnego pana.

Zdjęcia powinny oddawać to, jaką osobą jesteś. Niech pokazują to, co Cię cieszy, w czym się dobrze czujesz. Mało co tak bardzo pogarsza wizerunek, jak robi to sztuczność. Nie poprawiaj na siłę zdjęć, nie dodawaj zbyt wielu efektów.

Pamiętaj również, by zdjęcia wgrywać bezpośrednio z dysku komputera. Nie używaj swoich profili społecznościowych tam, gdzie można się bez nich obejść.

Test Osobowości

Inną istotną częścią procesu tworzenia konta na Academic Singles jest wypełnienie testu osobowości. Jest to sposób na sklasyfikowanie Cię i znalezienie osób podobnych do Ciebie. Sam test opiera się na danych statystycznych i odpowiedziach tysięcy innych osób.

Dlatego tak ważne jest, by Twoje odpowiedzi w teście były jak najbliższe prawdy. W ten sposób mocno zwiększasz swoje szanse na skuteczne dopasowanie do Ciebie innej osoby.

Jak To Działa?

Gdy uporasz się już z opisem, galerią zdjęć i testem osobowości, czas na esencję – znalezienie odpowiedniej dla Ciebie osoby, spotkanie w realnym świecie i początek budowania trwałego związku. Ale wszystko po kolei.

Sam portal jest niezwykle prosty w obsłudze i do komfortowego korzystania z jego usług nie potrzeba wysokich zdolności informatycznych. Szczerze powiedziawszy, podstawowe umiejętności będą w zupełności wystarczające.

Korzystanie z serwisu obraca się wokół trzech głównych elementów: strony głównej, skrzynki na wiadomości i zakładki z kontaktami. Pozostałe funkcje są jak najbardziej przydatne, natomiast większość użytkowników korzysta z nich raczej okazjonalnie.

Do Twojej dyspozycji pozostaje również wyszukiwarka profili. Możesz zdefiniować w niej własne kryteria, takie jak wiek czy miejsce zamieszkania.

Konto Podstawowe

Dzięki bezpłatnej wersji konta, jesteś w stanie zapoznać się z podstawowymi funkcjami portalu Academic Singles. Nie ma ich w nadmiarze, jednak na początek są jak najbardziej wystarczające.

Taka opcja pozwala Ci kontaktować się z sugerowanymi na podstawie wyników testu osobowości użytkownikami oraz przeglądać ich profile. Ale uważaj, bo Twoja wiadomość może mieć maksymalnie cztery tysiące znaków. Niemniej jest to dość sporo tekstu.

Konto Premium

Jeśli oczekujesz więcej od serwisu, musisz zapłacić. Pierwszy miesiąc kosztuje tylko 20 złotych, później opłata się zmienia i waha się między 10 a 40 zł za miesiąc (w zależności od okresu, na jaki wykupisz subskrypcję).

Jeśli już jesteśmy przy kwestiach płatności, warto wspomnieć o zabiegu regulaminowym, który automatycznie przedłuży Twoją umowę na kolejny okres, jeśli nie dasz znać, że chcesz ją anulować. Możesz tego dokonać maksymalnie do siedmiu dni przed końcem obowiązywania dokumentu.

Ta sztuczka stała się powodem kłopotów wielu użytkowników, których rozwiązanie znajdowano nierzadko na sali rozpraw. Jednak na ogół wina leżała po stronie nieuważnych klientów, którzy przez długi czas zapominali, że mieli wykupioną subskrypcję i jej nie anulowali.

Mimo że praktycznie nikt nie czyta regulaminów portali, z których korzystamy, warto to zrobić szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą niemałe, bądź co bądź, pieniądze. Chwila nudnej lektury jest bowiem w stanie oszczędzić Ci dużo poważniejszych zmartwień.

Plusem konta premium na Academic Singles jest brak limitu wysyłanych wiadomości, możliwość przeglądania zdjęć innych użytkowników, dodawanie profili do zakładki “Ulubione” oraz opcja zorganizowania spotkania w realnym świecie. Przydatne funkcje.

Zalety

  • aplikacja mobilna
  • test osobowości
  • spory limit znaków w wysyłanych wiadomościach
  • bezpieczeństwo i komfort użytkowania
  • intuicyjność i prostota

Wady

  • ryzyko utraty środków (automatyczne odnowienie umowy)
  • pełne funkcje tylko dla posiadaczy konta premium
  • płatność tylko kartą

Podsumowanie

Epoka, w której żyjemy obraca się wokół pieniędzy, sukcesów zawodowych, kariery i posiadania. Nic dziwnego, że nie starcza nam czasu na poznawanie ludzi i próby stworzenia głębszej relacji. Ale nic straconego, rozwiązanie może kryć się w internecie.

Najlepsze portale randkowe stworzone zostały z myślą o osobach, które mają trudności w znalezieniu drugiej połówki w realnym świecie. Jednym z nich jest Academic Singles.

Academic Singles zrzesza ponad 300 tysięcy użytkowników z całej Polski. Dzięki temu masz sporą szansę znaleźć kogoś, na kogo całe życie czekasz.

Rejestracja w serwisie przebiega w łatwy sposób. Kolejne etapy wymagają większego namysłu i przygotowania, jednak również nie są nadzwyczaj trudne. A potencjalny zysk z tego powodu może wynagrodzić chwilę pracy nad tekstem czy zdjęciami.

Platforma jest prosta w obsłudze i oferuje dostęp do najbardziej pożądanych funkcji, jakimi są kontakt z innymi użytkownikami czy przeglądanie ich profili.

Konto premium pozwala na nielimitowane korzystanie ze wszystkich możliwości portalu, jednak jest płatne.

Uważaj, by nie wpaść w pułapkę automatycznego odnawiania umowy. Przyczep sobie kartkę do lodówki, zapisz w kalendarzu, bo nawet miesiąc to dużo czasu, a szkoda by było tracić pieniądze w taki sposób.

Jak widać, Academic Singles to raczej rzetelny portal, a korzystanie z niego wydaje się być bezpieczne, przy zachowaniu podstawowych zasad, które powinno się stosować w każdym zakątku internetu.

Nasza ocena portalu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.