MyDwoje – Opinie i Nasza Recenzja. Sprawdź Czy Warto

Wśród popularnych serwisów randkowych od razu wyróżnia się jeden z nich. Dzięki nastawieniu na budowanie poważnych związków, portal skupia się analizie osobowości swoich użytkowników. O którą platformę chodzi? MyDwoje.

MyDwoje to biuro matrymonialne, którego celem jest trwałe połączenie w pary osób w nim zarejestrowanych. Kładzie silny nacisk na aspekt dogłębnego poznania natury ludzkiej, aby móc skutecznie i satysfakcjonująco przeprowadzić proces łączenia.

Dlatego wszystkie osoby chętne do stworzenia poważnego związku czują się na tym portalu jak w raju. Natomiast jeśli planujesz krótką przygodę, skorzystaj z usług innych serwisów, których przecież jest w internecie na pęczki.

Rejestracja

Założenie konta w biurze MyDwoje jest bardzo proste. Wystarczy, że w okienku rejestracji podasz adres mailowy (potrzebny do późniejszej weryfikacji oraz logowania), datę urodzenia, płeć oraz wymyślisz hasło.

Sprawdź skrzynkę pocztową, bo po przebrnięciu pierwszego etapu przyjdzie Ci na nią wiadomość z linkiem potwierdzającym. Kliknąwszy w niego, uaktywnisz swoje konto. Od tego czasu możesz przystąpić do uzupełnienia informacji o sobie na nowo założonym profilu.

Profil

Stworzenie wiarygodnego i przyciągającego uwagę profilu na pewno nie jest tak proste, jak założenie konta. Wymaga solidnego przygotowania i pewnych przemyśleń. Liczy się to, co napiszesz, jak to zrobisz i jak odbierze to inny użytkownik.

Podstawowym elementem jest wypełnienie testu osobowości. Składa się on ze 101 pytań. Serwis MyDwoje skupia się przede wszystkim na odpowiednim dopasowaniu swoich użytkowników na podstawie podobieństw. Pamiętaj o tym, gdy będziesz odpowiadać na pytania.

Twoje odpowiedzi niech będą w jak największym stopniu zgodne z prawdą. Nie próbuj kreować się na kogoś, kim nie jesteś, bo to zawsze wyjdzie na jaw. A szkoda by było na samym początku budowania relacji stracić czyjeś zaufanie.

Spodziewaj się pytań z zakresu planów na przyszły związek, preferencji spędzania czasu wolnego, podziału ról, kwestii seksualnych, wrażliwości, opinii wobec hipotetycznego małżeństwa czy innych tego typu zagadnień.

Ponadto będziesz w stanie opisać siebie oraz swojego idealnego partnera za pomocą max. 15 określeń. Na podstawie Twoich odpowiedzi zostanie utworzony dla Ciebie Profil Partnerski, na który składają się Twoje cechy osobowościowe, poglądy czy preferencje.

Opis powinien zawierać informacje na temat Twoich pasji, planów na przyszłość, stanu cywilnego czy wyglądu. Przygotuj go tak, by był rzeczowy, przejrzysty i niepozostawiający wątpliwości czy niedomówień. Mało komu chce się domyślać, co masz dokładnie na myśli.

Ważnym elementem kreacji profilu jest również utworzenie galerii zdjęć. W serwisie MyDwoje możesz wgrać ich maksymalnie pięć. Warto to zrobić, bo dzięki temu uzyskasz swobodniejszy dostęp do funkcji oferowanych przez portal.

Pozytywne i negatywne opinie użytkowników

Bardzo przyjemny portal. Wreszcie nie trafiłem na stronę, która zachęca mnie do jednej randki, przygody w łóżku i kolejnej randki zakończonej w ten sam sposób. Oczekuję od życia trochę więcej niż tylko przygodnego seksu, więc biuro MyDwoje doskonale spełnia moje oczekiwania. Gorąco polecam

Monika, Szczecin 26 lat
22 czerwca 2021

Jeśli ktoś chce, to nic złego mu się nie stanie na tym portalu. Bez względu na to, czy korzystanie zakończy się trwałym związkiem czy nie, można nie dać się wkręcić w żaden szemrany interes. Czujność popłaca i procentuje

Ewelina, Warszawa 26 lat
14 lipca 2021

Szczerze mówiąc, nie mam zdania. Jest kilka spraw, które mnie przekonują, ale z drugiej strony odrzucają mnie inne. Oceniłbym MyDwoje raczej neutralnie. Bez szału, ale stabilnie

Darek, Kraków 31 lat
21 czerwca 2021

Dawałem szansę temu serwisowi przez długi czas, ale teraz już przebrał miarę. Rozczarowałem się na całej linii, zupełnie nie tego się spodziewałem. Szkoda mojego na czasu na jakieś mętne obietnice, że poznam kogoś, kto wywróci mi życie do góry nogami i bez kogo nie będę mógł żyć. Gruszki na wierzbie

Grzesiek, Koszalin 29 lata
17 kwietnia 2021

Funkcje portalu

Serwis posiada sporo funkcji dostępnych dla wszystkich użytkowników. Są to choćby wspomniane wyżej: Test Doboru Partnerskiego, możliwość stworzenia galerii zdjęć czy modyfikacji profilu.

Ponadto osoby korzystające z podstawowego konta są w stanie komunikować się z ograniczoną liczbą innych osób, podejrzeć wynik własnego testu, wyszukać inne oferty czy utworzyć listę ulubionych użytkowników.

Biuro MyDwoje oferuje też dostęp do kalendarza imprez dla singli. Możesz wybrać się na jedną z nich, aby poznać więcej ciekawych ludzi, którzy mają podobne cele do Ciebie. Spotkania odbywają się zarówno w całej Polsce, jak i poza jej granicami.

Więcej możliwości czeka na posiadaczy płatnego konta premium. Są to, dla przykładu, sortowanie osób według własnych kryteriów, zapraszanie do kontaktu osób z bezpłatnym kontem czy dostęp do czatu, poczty oraz Flirtu.

Innymi pozytywami z posiadania pełnego pakietu jest dostęp do wszystkich szczegółów ofert użytkowników wraz z galerią wgranych przez nich zdjęć. Na koniec, funkcja zablokowania natrętnej osoby również znajduje się w ofercie konta premium.

Zakup pełnego konta jest możliwy w kilku wariantach. W zależności od preferowanego czasu trwania umowy możesz wybrać opcję trwającą trzy miesiące, pół roku lub cały rok. Od Ciebie zależy, na jak długo zamierzasz związać się z biurem MyDwoje.

Kupno możesz rozszerzyć o konsultację telefoniczną oraz członkostwo w Klubie My Dwoje. Jednak są to dodatki, bez których raczej możesz się obejść. Aczkolwiek decyzja należy w pełni do Ciebie.

Dla stałych klientów (osób, które chociaż raz dokonały zakupu konta premium) dostępne są zniżki na kolejne subskrypcje. Więcej szczegółów i możliwość ustalenia indywidualnej ceny znajdziesz w zakładce “Płatności” na swoim profilu.

Bez względu na to, czy posiadasz konto pełne czy podstawowe, możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanego poradnika, w którym znajdziesz informacje na temat budowania związków i relacji z innymi ludźmi.

Lektura tych artykułów pozwoli Ci ulepszyć swój profil, powiększyć zasób wiedzy w temacie poszukiwań miłości przez internet oraz zdobyć Certyfikat Wiarygodnego Profilu.

Certyfikat ten pozwala Ci na bezpłatne korzystanie z serwisu MyDwoje przez tydzień. Musisz podać swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Weryfikacja może potrwać dość długo, jednak jeśli przejdziesz ją pozytywnie, możesz cieszyć się darmowym tygodniem.

Wyszukiwanie profili

Algorytm MyDwoje dąży do jak najwyższej zbieżności profili użytkowników. Przygotowana dla Ciebie lista będzie wskazywać, w jak dużym stopniu odpowiadacie sobie z inną osobą. Ponadto pokaże Ci się kilka innych profili, które mają z Tobą mniej cech wspólnych.

Poza podstawowymi informacjami o interesującej Cię osobie, uzyskasz dostęp do danych odnośnie kilku ostatnich logowań prezentowanego użytkownika. Pomoże Ci to rozwiać wątpliwości, czy jest sens do takiej osoby napisać, czy raczej nie wejdzie już na stronę portalu.

Zalety

 • nacisk na podobieństwo osobowości
 • sprecyzowany cel działania portalu
 • poważne oferty
 • weryfikacja treści przez moderatorów
 • skuteczny algorytm parujący

Wady

 • wysoka cena subskrypcji
 • oczekiwanie na zweryfikowanie treści
 • mała liczba użytkowników w porównaniu do innych portali

Podsumowanie

Biuro matrymonialne MyDwoje działa na polskim rynku od 2011 roku. Od tego czasu przyciągnęło do siebie wiele tysięcy użytkowników, chcących stworzyć głęboką relacją trwającą latami.

Portal nastawiony jest na stworzenie dogodnych warunków do poznawania nieznanych sobie osób. Nie znajdziesz na nim funkcji, których celem byłoby umówienie się na miłosną przygodę czy przelotny romans.

Serwis stawia na poznanie swoich użytkowników pod kątem osobowości i upodobań. Służy temu Test Doboru Partnerskiego. Na podstawie jego wyników dobierani są użytkownicy podobni do siebie.

Konto podstawowe pozwala na dostęp do wielu funkcji, jednak jest dość ograniczone. Opcja premium umożliwi Ci używanie platformy w pełnym komforcie.

Płatność za konto premium możliwa jest za pośrednictwem karty. Wybór preferowanego czasu trwania umowy należy do Ciebie.

W skrócie, biuro MyDwoje dobrze się prezentuje. Rzetelne przygotowanie oraz bogata oferta znajdują odzwierciedlenie w zaufaniu użytkowników. Nastawienie na długie i poważne związki sprawia, że użytkownicy są w stanie odnaleźć długo szukaną miłość.

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

1 komentarz

 1. kris

  Korzystam już długo z tego portalu (z przerwami ponad dwa lata ) i niestety tylko pozornie jest spełnia oczekiwania „wymagających”.
  – Wpadki techniczne jak np. blokowany kontakt po wykupieniu go za smsa (11 zł) wymuszając jeszcze abonament.
  – Rozpoczęty kontakt z czasem traci się bez abonamentu.
  -Zapłata kartą grozi autościągnięciem kolejnej opłaty – trzeba wiedzieć, że 14 dni przed końcem abonamentu trzeba go wypowiedzieć. Dla zachęty (i przynęty) jest tańszy o ok. 20 zł.
  Słaby kontakt z Administratorem czy akceptacja zdjęć głównych z prawie niewidoczną twarzą z dalekiej perspektywy to kolejne słabe strony portalu. Przy swoich cenach powinien być prowadzony szlachetniej – adekwatnie do użytkowników.

  Odpowiedz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Lipiec ’24)