Portal Randkowy Dla Lekarzy – Który Jest Najlepszy? 2022

Ostatnia aktualizacja: 20 lipca, 2024

Praca lekarza często bywa niezwykle stresująca. Dołączając do tego niesamowicie długie godziny pracy i wieczny brak czasu, często przyczynia się to do samotności, którą odczuwa wielu z nich. Jest jednak świetny sposób, dzięki któremu pokonanie problemu samotności staje się o wiele łatwiejsze — portale randkowe dla lekarzy.

W tym artykule dowiesz się, jakie są najlepsze strony umożliwiające randkowanie osobom z profesji lekarskiej, jakie mają zalety i wady, a także czy różnią się czymś od pozostałych portali.

Najwyżej Ocenione Portale Randkowe Dla Lekarzy – Ranking 2022:

Zwycięzca Testu Redakcji i Użytkowników
lip 2024

Academic Singles

academic singles logo

Ocena: 4.49/5
1665 głosów

loga bezpieczenstwa i dostępności
academic singles logo

Ocena: 4.39/5
1665 głosów

Szukając miłości wśród portali randkowych, zdecydowanie warto rozważyć portal Academic Singles jako pozycję obowiązkową. Portal ten został stworzony, aby ułatwić randki internetowe osobom wykształconym. Lekarze są sporą grupą użytkowników tego serwisu, dzięki czemu jest on jednym z najczęściej wybieranych przez nich portali.

Zalety i wady portalu:

Stworzony z myślą o osobach wykształconych
Umożliwia poznanie osób z całej Polski
Zapewnia dyskrecję podczas korzystania
Można go pobrać z App Store i Google Play
Należy założyć konto, aby móc w pełni korzystać z portalu randkowego

🔥 📈  W tym tygodniu do Academic Singles dołączyło:
688 kobiet, 451 mężczyzn

Pozostałe propozycje

be2 - logo jednego z najlepszych portali randkowych

Ocena: 4.26/5
538 głosów

Be2

be2 - logo jednego z najlepszych portali randkowych

Ocena: 4.26/5
538 głosów

  Podczas poszukiwań portalu, na którym możemy poznać nowe osoby, warto zatrzymać się także przy serwisie Be2. Serwis ten pomaga swoim użytkownikom w tym, aby ze spokojem mogli randkować online, nie obawiając się o niebezpieczeństwa, które w większości przypadków same natrafiają zarówno na nowych użytkowników, jak i na tych z nieco większym stażem.

Zalety i wady portalu

✅ Większość profili należy do kobiet
✅ Umożliwia poznanie osób z całego świata
✅ Spora część użytkowników to osoby w białych kitlach
✅ Bezpieczny i komfortowy portal randkowy
❌ Swoje konta posiadają tam również osoby z innej branży

erodate logo opinie

Ocena: 4.19/5
899 głosów

EroDate

erodate logo opinie

Ocena: 4.19/5
899 głosów

EroDate to portal randkowy dla lekarzy, który jest jednym z najczęściej wybieranych portali dla osób zajmujących się tą profesją. W wolnym czasie od pracy umożliwia poznawanie nie tylko innych osób z tego zawodu, ale także pozostałych osób zajmujących się innymi profesjami. Dzięki ogromnej liczbie użytkowników, z pomocą EroDate z łatwością można nawiązać nowe znajomości z wieloma interesującymi osobami. Portal ten w dużym stopniu stawia na szybkie i często krótkotrwałe relacje, które dostarczają wielu pozytywnych emocji i przyjemności.

Zalety i wady portalu:

✅ Serwis umożliwia stworzenie konta dla pary
✅ Można tam spotkać sporo samotnych lekarzy
✅ Codziennie rejestruje się tam sporo nowych użytkowników
✅ Umożliwia zawieranie wyjątkowych i krótkotrwałych relacji
❌ Dłuższy czas weryfikacji konta użytkownika

singles50 logo

Ocena: 4.11/5
769 głosów

Singles50

singles50 logo

Ocena: 4.11/5
769 głosów

Próbując wyszukać portal randkowy przyjazny dla osób po 40, w szybkim tempie dojdziemy do wniosku, że nie jest to wcale tak proste zadanie, jak mogłoby się wydawać. Jednak wyszukując najlepsze strony randkowe przyjazne dla osób dojrzałych, nie można przejść obojętnie obok portalu Singles50. Swoje konta zakładają tam kobiety i mężczyźni z każdej części kraju. Z jego pomocą, znalezienie miłości w każdym wieku staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zalety i wady portalu

✅ Portal przyjazny dla osób w średnim wieku
✅ Prosty i intuicyjny interfejs
✅ Brak ukrytych opłat
✅ Polecany przez wielu specjalistów
❌ Aby rozejrzeć się w pełni po portalu, należy założyć konto

Skąd pomysł na portal randkowy dla lekarzy?

Podczas przeglądania portali dla singli, z łatwością możemy znaleźć serwisy, które zachęcają nowe osoby do założenia konta i cieszenia się przyjemnościami, jakie jest w stanie zapewnić nam wybrany przez nas portal. W rzeczywistości jednak wiele portali stara się zachować uniwersalność, odpowiadając na potrzeby wszystkich grup społecznych, jakie postanowią założyć tam konto.

Z myślą o tej sytuacji, coraz częściej dostrzec możemy nowo powstające portale, stworzone z myślą o wybranej grupie społecznej. Jedną z takich grup są lekarze. Biorąc pod uwagę często niestandardowe godziny i wymagające warunki pracy, w grupie tej znajduje się spora ilość singli, którzy między innymi, przez wcześniej wspomniane powody, nie zawsze dobrze odnajdują się na bardziej ogólnych portalach randkowych.

Portale i aplikacje, na których znajdują się głównie specjaliści, w dużym stopniu skracają czas przeznaczony na poznawanie nowych osób i zawężają grono tych, z którymi rozmowy niekoniecznie będą szły po naszej myśli.

Polecamy także sprawdzić nasz inny ranking z darmowymi portalami dla samotnych – kliknij tutaj.

Czy różnią się czymś od pozostałych?

Portale randkowe stworzone z myślą o lekarzach, często nie różnią się niczym w kwestii wyglądu, funkcjonalności lub usprawnień, jakie na nich znajdziemy. Podobnie jak inne ogólne serwisy, nie jeden portal dla lekarzy również posiada swoją aplikację, która umożliwia zawieranie znajomości w taki sam sposób, jak portale spoza profesji lekarskiej.

Największą różnicą, jaką z łatwością możemy zaobserwować, jest znacznie większa liczba lekarzy i specjalistów, znajdująca się na portalach stworzonych z myślą o nich. Znalezienie lekarza na nieco bardziej ogólnym portalu może zająć nam więcej czasu, niż zawieranie znajomości w internecie za pomocą portalu dedykowanego tej grupie społecznej.

Dzięki temu otrzymujemy możliwość większej filtracji osób spoza branży i tym samym zaoszczędzenie czasu, który musielibyśmy poświęcić na poznawanie wszystkich osób na ogólnym portalu.

portla-randkowy-dla-lekarzy4-jpg

Podsumowując

Poznawanie nowych osób i umawianie się na randki będąc lekarzem, nie jest prostym zadaniem. Brak czasu, zmęczenie i częsta konieczność nagłego odwoływania randek z powodu przymusu zostania w pracy. O tym, jak wyglądają te realia, najlepiej wiedzą sami specjaliści.

Aby umożliwić lekarzom poznawanie osób, które mają podobne zainteresowania i tryb życia, powstały specjalne portale randkowe. Nieustannie zwiększająca się ilość użytkowników to znak, że stworzenie w Polsce tego typu portali to świetny pomysł, który wielu osobom pomógł ułożyć szczęśliwe życie, w którym u naszego boku znajduje się lekarz.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.