Portale Randkowe Dla Młodzieży – Ranking 2022

Ostatnia aktualizacja: 27 stycznia, 2023

Portale randkowe dla młodych stały się w ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych sposobów na poznawanie nowych osób. Jednak, co właściwie sprawiło, że zyskały one taką popularność i dziś, korzysta z nich tak wiele osób?

Czy jest to zasługa tego, że podczas poznawania nowych osób nie musimy nawet opuszczać swojego pokoju? Czy może jednak największy wpływ na to, ma możliwość poznawania użytkowników z całego świata? A może obydwie te zalety są niczym, w porównaniu z możliwą szybkością nawiązywania relacji za pomocą serwisów randkowych?

Zanim jednak dowiemy się tego, pierwszym krokiem, który umożliwi nam nawiązywanie znajomości, jest konieczność wybrania odpowiedniego portalu randkowego. Czytając ten artykuł, dowiesz się, które portale randkowe warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań serwisu, jakie są ich wady i zalety, czy różnią się czymś od pozostałych serwisów randkowych, a także tego, na co powinniśmy zwracać uwagę podczas wybierania portalu, aby uniknąć niepotrzebnych problemów i wybrać najciekawszy z nich.

Oto Najlepsze Darmowe Portale Randkowe Dla Młodych – Ranking 2022:

Zwycięzca Testu Redakcji i Użytkowników
Wrzesień 2022

Be2 – Najlepszy Darmowy Portal Randkowy Dla Samotnych Młodych Osób

be2 - logo i opinie

Ocena: 4.47/5
1375 głosów

loga bezpieczenstwa i dostępności
be2 - logo i opinie

Ocena: 4.47/5
1375 głosów

Zalety i wady portalu

Konta należące wyłącznie do realnych użytkowników
57% profili użytkowników należy do kobiet
Wyjątkowo bezpieczny i anonimowy serwis randkowy
Jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych dla młodych dorosłych
Aby móc w pełni korzystać z serwisu należy założyć konto

 

🔥 📈  W tym tygodniu do Be2 dołączyło:
735 kobiet, 537 mężczyzn

Wybrana opinia:

„Mam 29 lat i przez długi czas byłam sama po swoim ostatnim związku. Czasem korzystałam z różnych portali randkowych, ale zawsze znajdywało się coś, co przeszkadzało mi w nich na tyle mocno, że musiałam przestać szukać seksu i miłości w wirtualnym świecie. Pewnego dnia jednak znajoma poleciła mi serwis Be2. Jest on znany nawet w Wielkiej Brytanii, co dodatkowo mnie przekonało.

Nie miałam żadnych problemów z założeniem konta. Była to moja najlepsza decyzja od kilku lat. Poznałam tam mnóstwo młodych ludzi, o podobnych zainteresowaniach do moich. Dzięki temu portalowi umówiłam się na wiele randek, a niektóre z nich zakończyły się nawet śniadaniem. Wcześniej nawiązywałam wiele znajomości w mediach społecznościowych, ale nigdy nie byłam tak zadowolona, jak z portalu Be2. Polecam każdemu, kogo interesują randki online.”

Marta G. Konto zweryfikowane

Pozostałe propozycje

erodate logo opinie

Ocena: 4.37/5
577 głosów

EroDate

erodate logo opinie

Ocena: 4.37/5
577 głosów

Zalety i wady portalu

✅ Możliwość uczestniczenia w serwisie jako para
✅ Prosty, szybki i darmowy proces zakładania konta
✅ Ponad 1,6 miliona użytkowników nie tylko z Polski
✅ Bezpieczny i dyskretny portal randkowy
❌ Dłuższy czas rejestracji

mydates logo

Ocena: 4.22/5
823 głosów

MyDates

mydates logo

Ocena: 4.22/5
823 głosów

Zalety i wady portalu

✅ Możliwość prostej i szybkiej rejestracji z użyciem Facebooka lub Google
✅ Brak ukrytych kosztów podczas korzystania z serwisu
✅ Gwarancja rozmowy na czacie
✅ Nielimitowana możliwość prowadzenia rozmów z wieloma użytkownikami jednocześnie
❌ Konieczność rejestracji

academic singles logo

Ocena: 4.05/5
295 głosów

Academic Singles

academic singles logo

Ocena: 4.05/5
295 głosów

Zalety i wady portalu

✅ Portal stworzony z myślą o osobach wykształconych
✅ Prosty i intuicyjny interfejs
✅ Brak ukrytych opłat podczas korzystania z serwisu
✅ Jedna z najbardziej popularnych aplikacji randkowych
❌ Brak możliwości przeglądania kont użytkowników nie posiadając własnego konta

Seks portal Pieprzyć.com

Ocena: 4.00/5
760 głosów

Pieprzyć.com

Seks portal Pieprzyć.com

Ocena: 4.00/5
760 głosów

Zalety i wady portalu

✅ Portal nastawiony możliwość zawierania szybkich i przelotnych relacji
✅ Umożliwia natychmiastowe znalezienie partnera lub partnerki do seksu
✅ Proste i przejrzyste zasady regulaminu
✅ Jedna z najpopularniejszych witryn randkowych umożliwiających umawianie się na seks
❌ Konieczność założenia konta w celu skorzystania z portalu

Na co zwrócić uwagę wybierając serwisy randkowe dla siebie?

Wybierając portale randkowe, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych rzeczy. Dzięki temu będziemy w stanie uniknąć wielu niekomfortowych sytuacji i zaoszczędzić jednocześnie sporo czasu, który można poświęcić na poznawanie innych ludzi, w znacznie lepszym ku temu miejscu.

Wybierają portale, warto wziąć pod uwagę takie rzeczy jak:

Popularność serwisu

Popularność serwisu jest jednym z najistotniejszych wyznaczników tego, czy warto brać go pod uwagę, czy lepiej odpuścić. Niejedna aplikacja randkowa przekonuje nas o swojej doskonałości i niepowtarzalności, aby następnie zasmucić i zniechęcić do dalszego szukania miłości w ten sposób.

Sprawdź także tutaj nasz najpopularniejszy ranking z darmowymi portalami randkowymi.

Spora ilość użytkowników na wybranym portalu może być dla nas sygnałem, że nie bez powodu korzysta z niego więcej osób. W dzisiejszych czasach portale randkowe powstają bardzo szybko, co dodatkowo wymusza na nich stały rozwój i zapewnienie swoim użytkownikom jak najlepszych warunków. Nie nadążając za rosnącym poziomem, zostają one z tyłu. Właśnie dlatego warto brać pod uwagę wyznacznik, jakim jest popularność.

Bezpieczeństwo

Praktycznie każdy z nas słyszał różne nieprzyjemne historie, związane z korzystaniem nie tylko z portali randkowych, ale także ogólnie z internetu. Niestety, internetowi oszuści to wciąż poważny problem, z którym nie każdy serwis randkowy jest w stanie sobie poradzić. Bezpieczeństwo, jakie jest w stanie nam zapewnić wybrany portal, to podobnie jak popularność, jeden z najważniejszych wyznaczników tego, czy warto założyć na nim konto. Jednak w jaki sposób możemy sprawdzić poziom bezpieczeństwa, jaki oferuje nam serwis?

Czytając komentarze użytkowników na jego temat. Same opinie użytkowników, to osobny rozdział, do którego zaraz wrócimy. Jeśli podczas przeglądania opinii na temat portalu, co jakiś czas pojawia się wzmianka o tym, że grasują na nim oszuści, zakładający fałszywe konta, warto wziąć to pod uwagę i rozważyć możliwość poszukania innego portalu.

Kolejną istotną kwestią jest dział bezpieczeństwa, jakim dysponuje portal. Jeśli wybrany przez nas serwis nie posiada żadnego działu bezpieczeństwa lub na wiadomość z supportu musimy czekać tygodniami, nie świadczy to o nim najlepiej. Odpowiedź serwisu na nasz problem nie zawsze musi być natychmiastowa, jednak im szybsza i jak najbardziej rzetelna będzie, tym więcej zaufania zdobędzie serwis, który wybraliśmy.

jakie portale randkowe dla młodzieży warto wybrać

Opinie innych osób

Będąc przy opiniach użytkowników, nie można nie wspomnieć o ich opiniach użytkowników zamieszczanych w sieci. Z reguły, jeżeli serwis randkowy spełnia wszystkie wymagania użytkowników i nie spotykają ich żadne problemy podczas korzystania z niego, pojawią się pozytywne komentarze mówiące o tym. Będą one dobrym wyznacznikiem realnego poziomu wybranej przez nas strony.

Oprócz pozytywnych opinii, podczas przeglądania komentarzy z pewnością spotkamy się także z negatywnymi opiniami. Nie zawsze powinniśmy traktować je w pełni dosłownie, ponieważ często w przypływie gniewu mogą zawierać one różne, skrajne opisy sytuacji, jednak zdecydowanie powinniśmy brać je pod uwagę.

Warto pamiętać także o tym, że każdy ma swój gust i to, co dla jednej osoby będzie przeszkodą, dla kogoś innego może okazać się nic nieznaczącym problemem. Najlepszym sposobem, aby podjąć realną i niczym niepodyktowaną decyzję, będzie samodzielne sprawdzenie portalu i wyrobienie sobie własnego zdania na jego temat.

Ilość aktywnych użytkowników

Ilość użytkowników to nie wszystko, ponieważ niestety w internecie zdarzają się także portale randkowe, które pomimo tego, że posiadają sporą ilość użytkowników, w rzeczywistości jednak nie są atrakcyjne i odwiedzane przez inne osoby. Wybierając wiec serwis randkowy dla siebie, oprócz ilości osób na portalu, warto sprawdzić, ile osób korzysta z niego aktywnie. Jednak w jaki sposób możemy to zrobić?

Wiele portali randkowych pokazuje nam podczas odwiedzania strony, ile osób w danej chwili korzysta z serwisu randkowego. Wystarczy jedynie odwiedzać przez kilka dni serwis i sprawdzać, ile osób aktualnie możemy spotkać w serwisie.

Możliwość darmowego założenia konta

Jest to istotna zaleta wielu portali randkowych, doceniana przez niemal wszystkich użytkowników. W sytuacji, gdy do wyboru mamy mnóstwo najróżniejszych portali randkowych, sporą zaletą jest możliwość przetestowania wybranego portalu, bez ponoszenia opłat już od samego początku.

Wiele serwisów posiada pakiet premium, który po wykupieniu znacznie ułatwia nam korzystanie i otwiera przed nami nowe możliwości i dodatkowe funkcje. Najczęściej jest to możliwość nawiązania rozmowy, z większą ilością osób, możliwość weryfikacji, którzy użytkownicy podglądali nasze konto, opcja rozdawania super polubień, brak reklam, pierwszeństwo w przypadku rozpatrywania naszych zgłoszeń w supporcie lub specjalnie wyróżnienie naszego profilu.

Brak ukrytych opłat

Oprócz możliwości darmowego założenia konta, wielu użytkowników zwraca uwagę na brak ukrytych opłat. Niejedna osoba korzystająca we wcześniejszych latach z portali randkowych spotkała się z problemem ukrytych opłat. Na szczęście, wraz z rozwojem portali i powstawaniem nowszych serwisów randkowych, problem ten udało się pokonać w dużym stopniu.

Nie oznacza to jednak, że przestał on istnieć. Podczas wybierania portalu randkowego, zawsze powinniśmy możliwie najdokładniej przeczytać regulamin, a także ogólnodostępne opinie innych użytkowników korzystających z portalu, którym jesteśmy zainteresowani. Dzięki temu będziemy w stanie ustalić, czy portal nie posiada żadnych ukrytych opłat, którymi możemy zostać obarczeni podczas korzystania z niego.

jak wybierać portale randkowe dla młodzieży? Poznaj znakomity sposób.

Który z serwisów warto wybrać dla siebie?

Odpowiedź na pytanie, który portal randkowy powinniśmy wybrać, zależy w dużej mierze od tego, czego konkretnie szukamy. Zanim zaczniemy wybierać dla siebie idealny portal, powinniśmy zastanowić się, na czym najmocniej nam zależy, a z czego zupełnie nie zamierzamy korzystać.

Jeśli zależy nam na tym, aby wybrany przez nas portal posiadał aplikacje randkowe, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę portale Be2, MyDates i EroDate, które udostępniają możliwość skorzystania z aplikacji randkowej. Dzięki aplikacjom jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporą ilość czasu podczas korzystania z serwisu randkowego.

W sytuacji, gdy interesuje nas jak największa liczba użytkowników, znakomitym wyborem będzie każdy z wcześniej wymienionych portali, jednak największą liczbą nie tylko młodych dorosłych, ale także wszystkich użytkowników, mogą poszczycić się portale Be2 i EroDate. Razem posiadają one ponad 2 miliony aktywnych użytkowników, którzy co najmniej kilka razy w tygodniu odwiedzają serwisy w poszukiwaniu miłości i szczęścia, lub kogoś, z kim uda się im przeżyć wyjątkową przygodę.

Będąc przy kwestii przeżywania wyjątkowych przygód, warto wspomnieć o serwisach Pieprzyć.com i MyDates. Obydwa serwisy wspomagają nawiązywanie znajomości zarówno na dłuższy okres, dzięki czemu znajomości te mają szansę przerodzić się w poważniejszy związek, ale także pozytywnie podchodzą do kwestii relacji polegającej na jednorazowym spotkaniu lub krótkotrwałej znajomości. Obydwa serwisy cieszą się ogromną popularnością. Wybierają je nie tylko młodzi ludzie, ale także bardziej doświadczone życiowo osoby.

Jeżeli zależy nam na poznaniu kogoś, z kim uda się nam nawiązać znajomość polegającą wyłącznie na bliskości i uprawianiu seksu, najpopularniejszym wyborem będą właśnie te portale. Warto jednak pamiętać o tym, że nie są to jedyne portale randkowe, które umożliwiają nawiązanie znajomości polegającej na seksie. Z powodzeniem możemy szukać jej także na pozostałych portalach, bez podstaw do obaw, że się to nie uda.

Jeśli interesuje nas poznanie kogoś z klasą i wykształceniem, zdecydowanie jako pierwszy warto odwiedzić portal Academic Singles. Jest to portal randkowy, stworzony dla osób z klasą i wykształceniem. Z jego pomocą możemy poznać mnóstwo młodych singli, ale także osoby starsze, które pragną nawiązać znajomości na różnych zasadach, zarówno z osobami w swoim wieku, ale także ze znacznie młodszymi.

Wybierając najbardziej popularne serwisy, każdy ze wspomnianych wyżej portali będzie idealnym wyborem. Są to najczęściej wybierane serwisy przez osoby w różnym wieku. Praktycznie wszystkich użytkowników interesuje randkowanie online, dzięki czemu nawiązanie znajomości z kimś wyjątkowym, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Jak widać, możliwości, które oferują nam portale randkowe dla młodych, są nieograniczone. Wszystko zależy od nas i od tego, na czym konkretnie nam zależy.

Czy portale randkowe dla młodych różnią się czymś od pozostałych?

Portale randkowe dla młodych, choć w niektórych kwestiach odbiegają nieco od pozostałych, w gruncie rzeczy są bardzo podobne do większości serwisów. Największą kwestią, która odróżnia witryny przeznaczone dla młodych, to wiek użytkowników. Korzystając z nich, często możemy poznać nowych ludzi, którzy reprezentują młodsze pokolenie. Poznanie na nich kogoś starszego może okazać się dużo trudniejsze niż poznanie osób z młodszego pokolenia.

Kolejną różnicą z pewnością będzie także styl rozmowy. Rozmowa z osobami młodszymi wygląda zupełnie inaczej niż rozmowa z nieco starszymi osobami, a także zupełnie inaczej niż rozmowa z seniorami. Charakterystyczne dla młodszych osób jest używanie słów i zwrotów, często zapożyczonych z języka obcego lub skrótów, które czasami potrafią wywołać problem ze zrozumieniem, u bardziej doświadczonych wiekowo osób.

Portale randkowe dla młodzieży. Na co zwrócić uwagę podczas wybierania?

Podsumowując

Portale randkowe dla młodzieży są świetnym miejscem, umożliwiającym poznawanie nowych osób bez konieczności wychodzenia z własnego domu. Dzięki nim możemy poznawać osoby z całego świata, nawet jeśli w naszej okolicy nie mamy ku temu specjalnych możliwości.

Przy wybieraniu serwisów randkowych, warto kierować się wspomnianymi wyżej kryteriami. Pomoże nam to zaoszczędzić sporo czasu na szukaniu najlepszego portalu i poświęcić go na korzystanie ze sprawdzonego serwisu i poznawanie nowych osób. Oprócz czasu, jesteśmy w stanie zaoszczędzić także sporo pieniędzy i uniknąć niepotrzebnych nerwów, ponieważ od początku uda się nam odrzucić portale, które wzbudzają w nas niepewność i mogą okazać się problematyczne.

Podczas korzystania z serwisów, nie warto ograniczać się do jednego portalu. Wybierając darmowe portale randkowe, nie ponosimy żadnych opłat, a znacząco zwiększamy szansę na poznanie nowych osób, wśród których być może, czeka na nas ktoś wyjątkowy.

Nasza ocena:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.