MyDates – Opinie Na Temat Portalu, Wady Oraz Zalety

mydates logo

Wiele osób w dzisiejszych zwariowanych czasach ucieka się do pomocy internetu w sprawie znalezienia drugiej połówki. Wśród serwisów matrymonialnych dużą popularnością cieszy się platforma MyDates. Poniżej jego recenzja.

MyDates to portal randkowy, który skupia się na każdym użytkowniku. Znajdziesz tam coś dla siebie zarówno wtedy, gdy Twoim celem jest szybka randka, trwały związek czy po prostu ciekawa rozmowa o wszystkim przy ciastku i kawie.

Uwaga! Z powodu mieszanych opinii na temat myDates aktualnie bardziej polecamy serwis Be2, który w ostatnim miesiącu zebrał genialne recenzje innych użytkowników. Jeśli chodzi o trwałe związki to w tym momencie #1 na rynku.

Opinie i głosy użytkowników Be2:
⭐⭐⭐⭐⭐ 4.82/5 (5397 głosów)
photos

Dołącz teraz

Ale zanim dojdzie do spotkania, system umożliwi Ci poznanie drugiej osoby. Odbywa się to przede wszystkim przez wiadomości wymienione z tą osobą oraz jej profil. Opis oraz galeria zdjęć są ważnym źródłem informacji o użytkownikach.

Dzięki sporej bazie osób korzystających z MyDates, istnieje duża szansa na to, że znajdziesz tam osobę, która będzie do Ciebie idealnie pasować. Może to być ktoś z drugiego końca Polski lub Twojego bliskiego sąsiedztwa. Na to nie ma reguły.

Miłość rządzi się swoimi prawami, dlatego nie sposób przewidzieć, jak poukładają się Twoje losy. Ale MyDates dokłada wszelkich starań do tego, by pomóc Ci znaleźć partnera życiowego. Zatem jest całkowicie po Twojej stronie.

Rejestracja

Aby móc korzystać z usług portalu, musisz dokonać najpierw rejestracji. Przywita Cię prosty i przejrzysty formularz, który składa się z trzech kroków. W pierwszym podajesz płeć swoją oraz szukaną, w drugim nazwę użytkownika i hasło, w trzecim adres mailowy i wiek.

Jak widzisz, żadna filozofia. Na adres pocztowy otrzymasz wygenerowaną automatycznie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego i ciesz się aktywnym kontem.

Pozytywne i negatywne opinie użytkowników

bardzo mi się podoba, że mogę liczyć na coś więcej, niż tylko przygodny seks. Chciałabym stworzyć z mężczyzną moich marzeń trwały związek. Wiem, że na MyDates mam szansę takiego znaleźć. Więc szukam 🙂

Agnieszka, Wrocław 28 lat
22 czerwca 2021

Pozytywna opinia, nie widzę zbyt wielu wad tego serwisu. Nie pasuje mi, co prawda, że muszę płacić za dostęp do skrzynki pocztowej, ale przynajmniej nie korzystam z innych funkcji i nawet mi się to kalkuluje. Poza tym, jeśli jadę na wakacje czy mam urwanie głowy w pracy, po prostu nie płacę. Mnie odpowiada brak comiesięcznych opłat. Nie ryzykuję też, że strona ściągnie mi kasę z konta po upływie czasu obowiązywania umowy. Polecam

Marek, Warszawa 32 lata
17 lipca 2021

nawet wiadomości nie mogę wysłać za darmo? Co za zdzierstwo. Natychmiast przepisuję się na inny serwis, szkoda mojego czasu. Jest tyle rzeczy, które gdzie indziej mam za darmo. Nie mam zamiaru ich sponsorować, jeśli nie muszę. Nie zobaczycie mnie tu więcej

Wiktoria, Wrocław 27 lat
22 czerwca 2021

Przygotowanie profilu

Aby w pełni wykorzystać potencjał Twojego profilu, nie zapomnij o tym, by go odpowiednio przygotować. Wiadomo, że pełniejsze profile osiągają większy sukces, więc nie czekaj na lepszy czas i nie odkładaj stworzenia opisu i galerii zdjęć na nie wiadomo kiedy.

W opisie liczy się głównie precyzja i ciekawe podanie informacji. Ani bardzo skrótowy tekst, ani rozwlekły elaborat nie będzie odpowiedni. Jak zwykle, zasada złotego środka znajduje swoje zastosowanie.

Opisz swoje zainteresowania, plany na przyszłość, wykształcenie. Nie musi to być kopia Twojego CV, ale warto zasygnalizować, czy masz za sobą studia wyższe czy nieukończone gimnazjum. W ten sposób zwiększysz swoją szansę na znalezienie odpowiedniego partnera.

Pamiętaj też, by napisać co nieco o Twoich oczekiwaniach względem innych użytkowników. Mogą one dotyczyć wieku, stanu cywilnego, wyglądu czy innych tego typu kwestii. Bo sensem portalu randkowego jest umiejętne połączenie dwóch podobnych ludzi.

Inną rzeczą, na którą wielu użytkowników zwraca uwagę jest galeria zdjęć. Pierwsze wrażenie odgrywa w tej kwestii kluczową rolę. Zaprezentuj się w najlepszej wersji siebie, w kilku lokalizacjach, warunkach oświetleniowych i pogodowych.

Dzięki różnorodności zdjęć, przeglądający Twój profil stworzy sobie pełniejszy obraz Ciebie. Jest większa szansa, że któreś go ostatecznie do Ciebie przekonana. Dlatego tak ważne jest, by zdjęcia były dopracowane i przemyślane.

Ale nie używaj za dużo programów graficznych. Chodzi o to, by osoba ze zdjęcia przypominała Ciebie, a nie by była Twoją ulepszoną wersją. Oszczędź przykrego rozczarowania ludziom, z którymi się kiedyś spotkasz.

Korzystanie z konta

Gdy uporasz się już ze stworzeniem wiarygodnego i rzetelnego opisu oraz interesującej galerii zdjęć, możesz przystąpić do poszukiwań użytkownika, który będzie spełniał Twoje oczekiwania.

System MyDates oferuje Ci dostęp do wyszukiwarki profili, z uwzględnieniem Twoich preferencji. Dzięki temu w wynikach znajdziesz osoby, które mają z Tobą dużo wspólnego, a na dodatek mieszkają gdzieś w Twojej okolicy. Wspaniała funkcja.

Ponadto możesz ręcznie zagłębić się w bazę osób korzystających z serwisu. Masz możliwość zdefiniowania lokalizacji, wieku oraz płci szukanej osoby. W ten sposób uzyskasz dostęp do listy użytkowników, którzy są dla Ciebie odpowiedni.

Poza wyszukiwaniem profili, możesz je też przeglądać. Zapoznaj się z opisami oraz galeriami i wybierz tę osobę, z którą chcesz się skontaktować. Nie czekaj na to, aż to ktoś do Ciebie napisze, lecz próbuj szczęścia samemu rozpoczynając rozmowę. Najwyżej się tylko zawiedziesz.

Zwróć również uwagę na informacje odnośnie ostatnich logowań danego użytkownika. W ten sposób możesz uniknąć przykrego rozczarowania i nieskończonego czekania na odpowiedź. Oszczędzisz sobie frustracji i napięcia nerwowego.

Konto premium

Wiele funkcji, takich jak choćby możliwość wysłania do kogoś wiadomości, jest dostępna tylko dla użytkowników premium. Jest to spory minus dla tego portalu, bo dzięki takiemu rozwiązaniu korzystający z serwisu nie może zrobić praktycznie nic bez kosztów.

Jednak portal ma też swoje plusy. Nie oferuje miesięcznego abonamentu, lecz możliwość zakupu monet, którymi płacisz w serwisie tylko za to, co jest Ci potrzebne. W ten sposób masz większą dowolność w wyborze funkcji, z których chcesz korzystać.

Podstawowy pakiet (110 monet) kosztuje 9,99 zł. 720 monet kosztuje 49,99 zł, a 249,99 zł zapłacisz za 3850 monet. Jak widać, hurtowy zakup jest bardziej opłacalny, ale na początek sugerujemy kupno pakietu podstawowego. Przekonaj się, jak to działa, później możesz pozwolić sobie na więcej.

Statystyka

Bilans płci na serwisie jest odrobinę zaburzony, bo na 100 osób 60 to kobiety, a tylko 40 to mężczyźni. Liczba wszystkich użytkowników oscyluje w granicach 800 tysięcy osób. Dlatego nie przejmuj się, gdyż wśród tak dużego grona na pewno znajdziesz kogoś ciekawego.

Wśród osób używających MyDates większość stanowią single i singielki, których celem jest zawarcie trwałego związku, zbudowanego na wspólnych wartościach i zaufaniu. Daje to nadzieję samotnym ludziom, którzy szukają partnera na tej platformie.

Zalety

  • prosta i szybka rejestracja
    nastawienie na długotrwały związek
  • spora baza użytkowników
  • opłaty tylko za to, z czego chcesz korzystać

Wady

  • brak możliwości wysłania wiadomości za darmo
  • zaburzony bilans płci użytkowników
  • brak ustalonej miesięcznej opłaty za dostęp do wszystkich funkcji

Podsumowanie

MyDates to portal randkowy, którego celem jest umożliwienie użytkownikom budowy trwałego związku. Nie znajdziesz tam dużo dla siebie, jeśli planujesz seks randkę czy podobną przygodę bez zobowiązań.

Rejestracja w serwisie przebiega w sposób bezproblemowy i czytelny. System poprosi Cię o podanie w trzech krokach niezbędnych informacji. Po wypełnieniu formularza uaktywnij konto, klikając w link aktywacyjny, który dostaniesz na maila.

Korzystanie z platformy jest intuicyjne. Jednak w wariancie podstawowym nie zrobisz zbyt wiele. Nawet wysłanie wiadomości jest płatne.

Jednak plusem serwisu jest to, że płacisz za monety, które możesz wykorzystać dokładnie na to, co Ci jest potrzebne. Nie przepłacisz niepotrzebnie za funkcje, które byłyby nieprzydatne.

MyDates prezentuje się przyzwoicie. Dużym minusem jest brak możliwości wysłania choćby kilku darmowych wiadomości, jednak nadrabia w innych dziedzinach. Kwestię decyzji pozostawiamy Tobie, ale jak zwykle zalecamy namysł i rozsądek.

Nasza ocena portalu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.