Ukraiński Portal Randkowy – Ranking Najlepszych 2023

Słowiańskie narody to społeczność o pięknych tradycjach, obyczajach oraz poczuciu zjednoczenia, dzięki temu podróżując po każdym z nich możemy poczuć się zupełnie jak w domu. Podobne odczucia potrafi budzić również Internet, który jest źródłem podobnych miejsc.

Przykładem tego mogą być właśnie portale randkowe, który zrzeszają zarówno poszukiwaczy drugiej połówki, ale także osoby, które łakną kontaktu z drugim człowiekiem bez konieczności wychodzenia z domu. Dziś przyjrzymy się naszym towarzyszom zza wschodniej granicy.

Najpopularniejsze Ukraińskie Portale Randkowe – Ranking:

Portal

Zalety

Dołącz

Miejsce 1 – WschodnieRandki.com

be2 - logo jednego z najlepszych portali randkowych

Portal WschodnieRandki.com to miejsce, w którym kobiety i mężczyźni poszukujący partnerów mówiących po ukraińsku i rosyjsku mogą znaleźć swoją drugą połówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pochodzących z Ukrainy i Rosji, które mieszkają w Polsce i pragną nawiązać relacje z innymi mówiącymi w ich ojczystym języku. Serwis umożliwia integrowanie się ze społecznością ukraińsko- i rosyjskojęzyczną, umacniając więzi kulturalne i uczuciowe między jego użytkownikami.

✅ Serwis skupiony na ludziach ze wschodu Europy, w tym głównie na osobach z Ukrainy
✅ Darmowa rejestracja
✅ Idealna opcja dla osób szukających konkretnie osób ze wschodniej graniczy

Wybrana opinia:

„Korzystam z WschodnieRandki.com od kilku miesięcy i muszę przyznać, że pomógł mi się lepiej zintegrować z ukraińską społecznością w Polsce. Znalazłem kilka ciekawych osób, z którymi świetnie się rozumiemy także na płaszczyźnie kulturowej. Cieszę się, że jest miejsce, które ułatwia kontakty tak naturalnie.”

~ Vlad M. 31 lat.

Ocena: 9.6/10
⭐⭐⭐⭐⭐

Miejsce 2 – Erodate

erodate logo

Erodate to jeden z ciekawszych polskich portali randkowych. Jeśli interesuje Cię niekoniecznie długoterminowa relacja, to śmiało dołącz do serwisu. Z każdym miesiącem serwis ma coraz więcej nowych użytkowników i jest coraz popularniejszy w Polsce.

✅ Darmowa rejestracja i pełna dowolność w personalizacji konta
✅ Bieżąca kontrola profili w celu wyeliminowania kont botów oraz fałszywych profili użytkowników
✅ Duża baza danych

Ocena: 9.4/10
⭐⭐⭐⭐⭐

Miejsce 3 – Bez Zobowiązań

Bez Zobowiązań

Jeśli sam nie wiesz, czy chciałbyś spróbować poważnej relacji, znaleźć męża lub żonę – Ukrainki i Ukraińcy zarejestrowane na stronie mogą Ciebie bardzo zainteresować. Jeśli jednak chciałbyś skosztować życia bez zobowiązań – nic nie szkodzi. „Bez zobowiązań” to portal dla każdego!

✅ Portal randkowy który w ostatnim roku zanotował bardzo duży przyrost użytkowników
✅ Duża różnorodność użytkowników
✅ Autorska technologia dbania o bezpieczeństwo
✅ Darmowa rejestracja

Ocena: 9.1/10
⭐⭐⭐⭐⭐

Miejsce 4 – Be2

be2 - logo jednego z najlepszych portali randkowych

Be2 to jeden z najpopularniejszych portali ostatnich czasów. To miejsce gromadzące ludzi z całej Europy. To gwarancja, której potrzebujesz by poznać odpowiednią kandydatkę na żonę lub męża. Portal Be2 co roku gromadzi tysiące nowych osób, które pragną stworzyć poważny związek.

✅ Zbliżona ilość kobiet i mężczyzn na portalu
✅ Portal udostępnia dodatkowo dostęp do forum i porad ekspertów
✅ Darmowa rejestracja
✅ Portal zapewnia bezpieczeństwo danych przy pomocy protokołu SSL

Ocena: 9.0/10
⭐⭐⭐⭐⭐

Miejsce 5 – SexKontakty

sexkontakty.com opinie

Warto pamiętać o osobach, które na portalu randkowym nie szukają zobowiązań, a wręcz przeciwnie – przelotnego romansu, niezobowiązujących spotkań i znajomości opartych głównie na kontaktach erotycznych.

✅ Skierowane do osób poszukujących seks randki i przelotnego romansu
✅ Zrównoważony odsetek płci (kobiety 52% i mężczyźni 48%)
✅ Przejrzysty interfejs
✅ Imponująca baza użytkowników

Ocena: 8.9/10
⭐⭐⭐⭐⭐

Miejsce 6 – Singles50

singles50 logo

Jeśli jesteś kobietą, która pragnie znaleźć mężczyznę swoich marzeń lub mężczyzną, który marzy by spotkać żonę po 50 – to portal idealny dla Ciebie. Ludzie tutaj bardziej zwracają uwagę na cechy charakteru, intencje drugiej osoby oraz sposób bycia drugiej osoby, zaś wygląd fizyczny odchodzi na drugi plan.

✅ Duża, otwarta społeczność, którą stanowią Ukraińcy, ale również polscy mężczyźni i kobiety
✅ Użytkownicy mają dostęp do forum i porad ekspertów
✅ Darmowa rejestracja
✅ Stała kontrola udostępnianych treści na portalu

Ocena: 8.8/10
⭐⭐⭐⭐⭐

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania Przez Internautów

Serwisy randkowe wciąż budzą wiele kontrowersji, co z kolei przekłada się na wzmożoną liczbę pytań na forach internetowych. Zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania – oto odpowiedzi na każde z nich.

Ukraina - świat randek online.

Czy ukraińskie portale randkowe są skuteczne?

Oczywiste, że nie każdy portal randkowy odznacza się stuprocentową efektywnością, jednak istnieją serwisy, które wedle opinii użytkowników są znacznie bardziej skuteczne od pozostałych.

Jest to możliwe głównie za sprawą formularza dotyczącego oczekiwań wobec potencjalnego partnera, którego wypełnienie gwarantuje nam zwężenie liczby sugerowanych par do osób, które w sposób najbardziej kompatybilny pasują do naszych wymagań i informacji podanych na profilu.

Jak serwisy matrymonialne dbają o bezpieczeństwo użytkowników?

Troska o bezpieczeństwo własne jest czymś, czego jesteśmy uczeni od najmłodszych lat przez rodziców i osoby dla nas ważne. W sieci jednak jesteśmy znacznie bardziej narażeni na to, że ktoś spróbuje nas oszukać lub wykorzystać.

Można temu zapobiec poprzez wybór portalu, który uwzględnia protokoły zabezpieczające oraz szyfruje wrażliwe dane użytkowników, dzięki czemu nie musimy żyć w strachu przed niebezpieczeństwem ze strony innych ludzi.

Czy polscy mężczyźni na portalach randkowych są otwarci na znajomości z kobietami z Ukrainy?

W Polsce coraz częściej powszechne stają się małżeństwa międzynarodowe. Mamy więc bardzo dobrą wiadomość – Polacy wykazują się dużym zainteresowaniem Ukrainkami. W internecie panuje duża otwartość i tolerancja, która jest niezależna od narodowości. W końcu serwisy randkowe to miejsce dla każdego!

Podobnie jest w przypadku kobiet – wszyscy tutaj są sobie równi i nic poza barierą językową nie powinno stawać wam na przeszkodzie w odkryciu miłości swojego życia lub znajomości, która potrwa lata…

Czy istnieje szansa na zachowanie anonimowości na portalu randkowym?

Owszem – to czego wiele osób nie jest świadomych to, że każdy z powyżej serwisów zabezpiecza swoich użytkowników nie tylko przed wykradnięciem danych, ale także zbudowaniem anonimowości.

Jest to możliwe dzięki zadbaniu o to, by dostęp do strony uzyskały wyłącznie osoby będące jej częścią. Zatem – nie musisz obawiać się o to, że Twoja rodzina, szef czy znajomi dowiedzą się o Twojej obecności w serwisie randkowym.

Czy serwisy randkowe oferują coś więcej niż rozmowy?

Technologia stale się rozwija, dokładnie tak jak platformy społecznościowe, których twórcy dokładają wszelkich starań by wzbogacić doświadczenia związane z portalem o rozrywkę. To nie tylko zobowiązania, ale także przyjemność.

Obecnie portale randkowe to nie tylko rozmowy, ale także źródło informacji, porady, gry interakcyjne i prywatna galeria. W przeciwieństwie do zwyczajnego komunikatora – tutaj znajdziesz chłopaka, dziewczynę, ale i szansę na świetną zabawę.

Podanie jakich informacji jest konieczne przy zakładaniu konta?

Cały proces rejestracji jest z reguły bardzo prosty. Co więcej, większość portali randkowych zadbało o wprowadzenie specjalnego samouczka, którego zadaniem jest przeprowadzenie nowego użytkownika przez zakres oferowanych funkcji i proces personalizacji konta.

Z reguły serwisy randkowe wymagają wyłącznie podania najbardziej podstawowych informacji, takich jak – imię, wiek, miasto pochodzenia i zarys oczekiwań, których spodziewamy się w naszym idealnym partnerze lub partnerce.

Czy istnieje portal randkowy ukrainsko polski?

Tak, istnieje wiele portali randkowych ukrainskopolskich. W sieci można znaleźć całe mnóstwo stron, które oferują możliwość poznania ludzi z Ukrainy i Polski. Przykładem może być popularna strona o nazwie UkraineDate. Jest to jeden z najstarszych portali randkowych, który oferuje dużo możliwości poznania ludzi z obu krajów. Portal oferuje dostęp do wielu funkcji, takich jak wyszukiwanie, wysyłanie wiadomości, wirtualne prezenty, tworzenie profilu i wiele innych. Można skorzystać z kont premium, które oferują szereg dodatkowych

Podsumowanie

Portale randkowe to miejsce dla ludzi z otwartą głową i chęcią poznania nowych osób. Niezależnie od narodowości, wieku i płci – możesz zaryzykować i wyciągnąć ręce po swoją szansę na szczęście.

Pamiętaj jednak, że każda osoba jest zupełnie różna, dlatego niezależnie od pierwszych niepowodzeń – nie poddawaj się. Nie bez powodu utrwalono powiedzenie, że najbardziej wartościowe znajomości wymagają czasu i starań z obu stron.

To wyłącznie Twoja decyzja co do wyboru portalu, któremu zechcesz powierzyć swój czas i zaangażowanie. Warto jednak skupić się na platformach, które są tego naprawdę ważne i zagwarantują Ci bezpieczeństwo, które w internecie jest konieczne. Powodzenia!

Źródła i dalsza lektura:

  • https://depot.ceon.pl/bitstream/handle/123456789/22306/3KD%20Pozna%20.pdf?sequence=1#page=102
  • https://bibliotekanauki.pl/articles/2141310.pdf
  • https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/296423

Kliknij aby zagłosować
[Łącznie głosów: 1 Średnia ocena: 5]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.