C-Date – Opinie Użytkowników i Nasza Recenzja. Czy Warto Dać Szansę?

Jednym z popularnych serwisów, oferujących dostęp do niezobowiązujących randek jest C-Date, w innej formie Casual Dating. Portal ten stworzony został z myślą o osobach, które mają ochotę na szybką przygodę seksualną, bez nadmiernych formalności.

c-date

Z uwagi na charakter usług platformy, jest ona dostępna tylko dla pełnoletnich użytkowników. Kontrola wieku odbywa się na poziomie rejestracji, osoby młodsze niż 18 lat nie są w stanie utworzyć konta na C-Date.

Algorytm systemu C-Date pozwala połączyć ze sobą użytkowników, którzy mają podobne preferencje i oczekiwania odnośnie randki. Dzięki pytaniom, które zostaną Ci zadane przy rejestracji, możesz liczyć na najwyższą skuteczność jego działania.

Rejestracja

Jak w przypadku każdego portalu, rejestracja wymaga podania adresu e-mail oraz hasła. Dodatkowo system poprosi Cię o wpisanie województwa, w którym mieszkasz, daty urodzenia, preferowanej płci osób, z którymi planujesz się umówić oraz statusu związku (singiel itp.).

Przeszedłszy przez ten etap, wypełnij kwestionariusz, który Ci się następnie wyświetli. Dzięki niemu algorytm będzie w stanie przyporządkować Ci odpowiednie profile innych użytkowników.

Pytania w ankiecie będą dotyczyć takich kwestii, jak Twoje plany (randka, flirt, rozmowa…). Ponadto system poprosi Cię o zdefiniowanie oczekiwanego wyglądu innych osób. Odnosi się to do sylwetki, koloru oczu i włosów, wzrostu czy wieku. Ostatnie pytanie dotyczy źródła informacji o C-Date.

Rejestracja zostanie w tym momencie zakończona. Wejdź na skrzynkę pocztową podaną wcześniej, odszukaj maila z linkiem aktywacyjnym, kliknij go i ciesz się swoją bezpłatną wersją konta na portalu randkowym C-Date!

Korzystanie z konta

Potwierdziwszy swój adres e-mail, jesteś w stanie rozpocząć swoją przygodę z C-Date. Zacznij od wgrania zdjęcia profilowego. W ten sposób znacznie zwiększysz atrakcyjność swojego profilu, tym samym swoją szansę na znalezienie odpowiedniego partnera lub partnerki.

Pamiętaj, aby zdjęcie oddawało w jak najlepszym stopniu Twoją osobę. Ale nie zapominaj o autentyczności. Nie ma sensu za bardzo ulepszać go w programie graficznym, bo w momencie spotkania może nastąpić krępująca chwila wahania, czy to faktycznie Ty.

Zdjęcia wgrywane na portal C-Date podlegają moderacji. Oznacza to, że nie będziesz w stanie wrzucić fotki celebryty, Twojej maskotki, samochodu czy widoku z Twojego okna. Zdjęcie zostanie odrzucone i pojawi się prośba o prawidłowe zdjęcie.

 

Pozytywne i negatywne opinie użytkowników

nastawienie na sex randki trochę mnie razi, jednak dla chcącego nic trudnego. Na portalu C-Date udało mi się umówić z kilkoma osobami. Z ostatnią z tych osób stworzyliśmy udany związek i nic nie wskazuje na to, że rozejdziemy się w najbliższym czasie. Jak widzicie, da się. Może jestem wyjątkiem, ale na pewno szczęśliwym wyjątkiem 🙂

Magda, Starogard Gdańśki 31 lat
22 czerwca 2021

A mnie się tam podoba lekka przygoda, nie lubię mieć zobowiązań wobec innych ludzi. Nikt na tym nie cierpi. Cudna sprawa, wszyscy zadowoleni. Czy jest w tym coś złego? Jeśli tak, to ja tego nie widzę

Marcin, Warszawa 32 lata
17 lipca 2021

nie wiem, co ludzie w tym widzą. Seks bez relacji to nie to samo, nie ma w sobie tego czegoś. Lepiej smakuje wtedy, gdy jest owocem miłości, a nie gdy liczysz, że na współżyciu wyrosną piękne kwiatki miłości. Wiem, że to ludzka potrzeba, ale nie zaspokajajmy jej w taki sposób

Anna, Zakopane 29 lat
22 czerwca 2021

Opis profilu

W opisie zamieść najważniejsze rzeczy o sobie. W pierwszej kolejności odpowiedz na sugerowane pytania. Dotyczą one posiadanego wykształcenia, pracy, Twojego wyglądu (modyfikacje ciała) i stosunku do używek (alkohol, papierosy).

Możesz tego nie robić, zaznaczając opcję “Nie chcę odpowiadać” czy “Przekonaj się sam/a”. Jeśli ktoś będzie ciekawy, skontaktuje się z Tobą.

Dzięki precyzyjnemu opisowi unikniesz kontaktów z osobami, które mają zupełnie inne priorytety niż Ty. I odwrotnie, pomożesz sobie skontaktować się z ludźmi, którzy są podobni do Ciebie. W ten sposób randki Twoje randki będą dużo ciekawsze i wygodniejsze.

Na koniec opisz się w trzech słowach, które najlepiej oddają to, jaką osobą jesteś. Możesz też wybrać trzy ulubione części ciała, które lubisz w ludziach.

Jak korzystać z serwisu C-Date?

Używanie portalu jest niezwykle intuicyjne, nie wymaga specjalnych zdolności komputerowych. Nawiasem mówiąc, jest to duży plus, którym ta platforma wyróżnia się na tle innych tego typu serwisów.

Głównym punktem strony jest przede wszystkim skrzynka odbiorcza. To tam będą trafiać wiadomości od użytkowników zainteresowanych kontaktem z Tobą. Statystycznie, przeciętny użytkownik konta bezpłatnego otrzymuje około 20 propozycji kontaktu dziennie.

c-date wyglad

Jeśli dokonasz zakupu abonamentu, ta liczba znacząco wzrośnie. Jednak takie wyjście wiąże się z dość sporymi kosztami. Ale o tym później.

Inną ciekawą funkcją jest opcja podejrzenia profilu osoby, która weszła na Twój profil. Dzięki temu będziesz w stanie skontaktować się z kimś, kto jest do Ciebie przynajmniej w jakimś stopniu podobny.

Twój wizerunek będzie udostępniony tylko tym osobom, co do których wyrazisz zgodę. Możesz również na powrót ukryć swoje zdjęcie, gdy nie widzisz szans na dalszą relację i chcesz zerwać kontakt z danym użytkownikiem.

Na stronie serwisu C-Date jesteś też w stanie zmienić wiele drobnych ustawień, takich jak język strony, otrzymywanie powiadomień mailowych czy innych podstawowych kwestii technicznych, związanych z działaniem portalu.

Jeśli konto bezpłatne jest dla Ciebie niewystarczające, skorzystaj z opcji konta premium. Uzyskasz wtedy dostęp do wielu wartościowych funkcji zwiększających widoczność Twojego profilu i umożliwiających Ci kontakt z większą liczbą osób.

Dostępne są trzy podstawowe warianty zakupu abonamentu, różniące się czasem obowiązywania umowy. Najkrótszy, trzymiesięczny, kosztuje łącznie 224,70 zł, co daje kwotę prawie 75 zł miesięcznie.

Opcja półroczna jest dużo bardziej korzystna dla Ciebie, bo za miesiąc zapłacisz już tylko 44,90 zł. Łącznie będzie to 269,40 zł. Najbardziej opłacalna jest jednak subskrypcja roczna. Zapłacisz w sumie 418,80 zł, czyli 34,90 zł za pojedynczy miesiąc.

Uwaga, po zakończeniu umowy serwis automatycznie ją odnowi. Tym samym pobierze środki z Twojego konta. Jeśli chcesz uniknąć przykrego zaskoczenia, napisz krótkiego maila do właścicieli strony (zakładka Kontakt) z informacją, że nie chcesz już dłużej korzystać z płatnej wersji platformy.

Usunięcie konta przebiega w prosty sposób. W ustawieniach konta znajdziesz zakładkę o nazwie ‘Dezaktywuj profil”. Jedyne, co pozostaje Ci do zrobienia, to podążać za dalszymi instrukcjami.

Zalety i wady C-Date

Zalety

  • dostęp do czatu
  • prostota obsługi
  • moderowanie zdjęć, realni użytkownicy
  • udostępnianie swojego zdjęcia tylko wybranym osobom
  • aplikacja mobilna na Androida i iOS
  • możliwość zdefiniowania swoich preferencji

Wady

  • wysoka opłata za miesiąc użytkowania
  • brak opcji zakupu miesięcznego abonamentu
  • automatyczne odnawianie umowy po jej zakończeniu

Podsumowanie

Jednym słowem, C-Date jawi się jako godny zaufania portal, który oferuje wysoką jakość swoich usług. Jest serwisem niszowym, gdyż ogranicza się głównie do seks randek. Nie znajdziesz na nim wiele, jeśli planujesz zbudować z kimś głębszą relację.

Rejestracja przebiega bezproblemowo i szybko. Kolejne elementy tworzenia konta są bardziej czasochłonne, jednak warto poświęcić im trochę czasu i uwagi. Dzięki temu zwiększysz szansę na dopasowanie Cię do innych użytkowników.

Portal oferuje wiele funkcji, których spora część jest dostępna dla wszystkich użytkowników. Konto premium za to znosi pozostałe ograniczenia i podnosi Twój profil w wynikach wyszukiwania. Jest to opcja płatna.

Opłaty miesięczne są na tym portalu dość wysokie i minusem jest to, że najkrótszy okres użytkowania serwisu C-Date wynosi trzy miesiące. Średnio opłacalne, z perspektywy użytkownika, który dopiero co rozeznaje się na platformie.

Zatem C-Date posiada swoje zalety, jednak nie jest wolny od wad. Dlatego trudno ocenić, czy Cię on zadowoli. Wiele spraw to kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje. Zalecamy rozsądek w podjęciu decyzji o rejestracji i życzymy bezpiecznego korzystania z usług portalu, oczywiście z zachowaniem podstawowych zasad netykiety.

Nasza ocena:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking Najlepszych Portali Randkowych wg. Użytkowników i Redakcji w 2023