Jak Zmienić Lokalizację Na Tinderze? Poznaj 4 Sposoby!

Czy wiesz, jak zmienić lokalizację na Tinderze? Jeśli nie, powinieneś dowiedzieć się, jak to zrobić, ponieważ opcja ta może być dla Ciebie przydatna. W poniższym artykule przedstawiamy cztery sposoby na zmianę lokalizacji na Tinderze. 

Jak zmienić lokalizację na Tinderze?

Istnieją zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne sposoby, by zmienić lokalizację na Tinderze. Czytając ten artykuł, dowiesz się więcej na temat obu tych możliwości. Ostrzegamy jednak, że zmiana lokalizacji przy użyciu innych sposobów niż Paszport Tindera jest ryzykowna i może skończyć się zablokowaniem konta

Jak Tinder lokalizuje telefon?

   Tinder to aplikacja randkowa, która ułatwia ludziom znalezienie potencjalnych partnerów lub partnerki. Aby ułatwić ludziom znalezienie idealnego dopasowania, Tinder wykorzystuje lokalizację telefonu. Dzięki temu możesz poznać nowych ludzi, którzy mieszkają w pobliżu, z którymi łatwo będzie Ci się spotkać w realnym świecie.

   Tinder używa technologii GPS, aby określić Twoją lokalizację. Aplikacja skanuje Twoje położenie, a następnie wyświetla Ci profile osób w pobliżu. Tinder wykorzystuje również inne technologie, takie jak Wi-Fi i sieć komórkową, aby określić Twoją lokalizację. Jednocześnie aplikacja umożliwia Ci przeglądanie profili osób znajdujących się w promieniu do 160 km od Twojej lokalizacji. 

   Zmiana lokalizacji na Tinderze za pomocą aplikacji Paszport Tindera

   Aplikacja Paszport Tinder jest najepszym sposobem, aby zmienić lokalizację. Jest to jedyna akceptowalna przez Tindera opcja, ale jest ona dostępna jedynie dla subskrybentów Tinder Gold, Plus lub Platinum. Oto kroki, które należy wykonać, by zmienić lokalizację za pomocą Paszportu Tinder:

   1. Dotknij ikonę profilu i kliknij przycisk „Ustawienia”.
   2. Kliknij opcję „Lokalizacja”.
   3. Wybierz nową lokalizację z listy.
   4. Kliknij przycisk „Zapisz”.

   Po zakończeniu tych kroków zmiana lokalizacji zostanie zakończona. Możesz również wybrać opcję „Automatyczny Paszport”, aby automatycznie wczytywać aktualną lokalizację.

   Zmiana lokalizacji na Tinderze za pomocą VPN

   Jak zmienić lokalizację za pomocą VPN?

   Kolejnym sposobem na zmianę lokalizacji na Tinderze jest użycie VPN. Wtyczka dostępna jest obok paska adresu www. jeśli jej nie widzisz, kliknij ikonę 3 poziomych kresek, następnie wybierz opcję Dodatki i motywy i przesuń suwak na włączony. W przypadku wielu przeglądarek konieczne jest też pobranie odpowiedniej wtyczki.

   1. Aby zmienić lokalizację na Tinderze za pomocą VPN, wykonaj poniższe kroki:
   2. Zainstaluj VPN na swoim urządzeniu. Wybierz jeden z wielu dostępnych na rynku, np. NordVPN, ExpressVPN, czy Hotspot Shield.
   3. Po zainstalowaniu VPN, skonfiguruj go, wybierając pożądaną lokalizację.
   4. Po wybraniu lokalizacji, zaloguj się na swoje konto na Tinderze i ciesz się nową lokalizacją!

   Korzystając z VPN, użytkownik ma pełną kontrolę nad swoim położeniem i może zmieniać je w dowolnym momencie. Umożliwi Ci to przeglądanie profili innych użytkowników Tindera z całego świata i jeszcze łatwiej nawiązywać nowe znajomości.

   Zmiana lokalizacji na Tinderze za pomocą Facebooka

   Zmiana lokalizacji na Tinderze za pomocą Facebooka może wydawać się skomplikowana, ale w rzeczywistości jest bardzo prosta. Poniżej podpowiadamy, jak to zrobić.

   1. Przede wszystkim musisz mieć konto na Facebooku. Jeśli takowego nie posiadasz, musisz je utworzyć.
   2. Następnie musisz połączyć swoje konto na Facebooku z kontem na Tinderze, wybierając opcję Logowanie za pośrednictwem Facebooka w ustawieniach konta.
   3. Na koniec musisz zmienić swoją lokalizację na Facebooku. Aby to zrobić, przejdź do ustawień na swoim koncie i wybierz opcję „Edytuj swoją lokalizację”.

   W ten szybki sposób Twoją lokalizacją na Tinderze będzie miejscowość, którą wybrałeś na Facebooku. Pamiętaj, że użytkownicy Facebooka będą wówczas również widzieli wyłącznie wymyśloną przez Ciebie lokalizację.

   Zmiana lokalizacji na Tinderze za pomocą aplikacji Fake GPS

   Zmiana lokalizacji na Tinderze może być szybka i prosta dzięki aplikacji Fake GPS. Jest to aplikacja, która pozwala Ci ustawić wirtualną lokalizację w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu będziesz mógł przeglądać profile osób z innych miast i krajów. 

   Oto krótki poradnik, zmienić swoją lokalizację na Tinderze przy pomocy Fake GPS:

   1. Pobierz i zainstaluj aplikację Fake GPS na swoim urządzeniu.
   2. Uruchom aplikację i pozwól jej działać w trybie administratora.
   3. Wybierz lokalizację, którą chcesz ustawić. Możesz wybrać z listy lub wpisać własny adres.
   4. Kliknij ikonę lokalizacji, aby potwierdzić wybór.
   5. Przejdź do ustawień telefonu i wyłącz automatyczne aktualizacje lokalizacji.
   6. Uruchom ponownie aplikację Fake GPS i wybierz opcję „Uruchom w tle”.
   7. Uruchom Tindera i odśwież lokalizację. Powinieneś teraz widzieć profile ludzi z wybranej przez Ciebie lokalizacji.

   Dzięki tym krokom będziesz mógł z powodzeniem przeglądać profile użytkowników mieszkających daleko od Ciebie. Nie zapominaj jednak, że zmiana lokalizacji w każdy sposób poza wykorzystaniem Paszportu Tinder jest ryzykowna.

   Podsumowanie

   Sposoby na zmianę lokalizacji na Tinderze.

   Zmiana lokalizacji na Tinderze to proces, który może być trudny, ale opłacalny. Wszystkie cztery omówione sposoby zmiany lokalizacji pozwalają w łatwy sposób wybrać dowolne miejsce do wyszukiwania potencjalnych partnerów. 

   Pamiętaj jednak, że jedynym oficjalnym sposobem na zmianę lokalizacji jest skorzystanie z aplikacji Paszport Tindera, która oferuje bezpieczne i skuteczne narzędzie do zmiany lokalizacji. Wykorzystanie innych metod czasami może okazać się tańsze niż wykupienie subskrypcji na Tinderze, ale za to jest bardziej ryzykowne. 

   Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak ułatwić sobie znalezienie idealnej partnerki lub partnera na Tinderze, koniecznie przeczytaj nasze pozostałe artykuły! 

   Źródła i dalsza lektura:

   • https://cpham.perso.univ-pau.fr/ENSEIGNEMENT/COMMUN/vpn_ferguson.pdf
   • https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/1369118X.2016.1252412

   Kliknij aby zagłosować
   [Łącznie głosów: 1 Średnia ocena: 4]

   Najnowsze posty na stronie:

   Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
   Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

   0 komentarzy

   Wyślij komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Ranking (Czerwiec ’24)