Tinder Gold Za Darmo – Jak Zdobyć i Czy Faktycznie Jest To Możliwe?

Osoby zaangażowane w użytkowanie aplikacji Tinder z pewnością mają świadomość czym są rozszerzone wersje portalu – Tinder Plus i Tinder Gold. Jednak są też osoby, które nie wiedzą, z czym wiąże się zdobycie Tinder Gold.

Jest to płatna wersja konta, która rozszerza stronę internetową oraz aplikację Tinder o gamę nowych funkcji. Warto też zauważyć, że w obecnych czasach zyskuje ona znaczący wzrost przychylności wśród dotychczasowych użytkowników strony.

Tinder Gold za darmo -MIT czy HIT?

Życie nie jest sprawiedliwe. Wiem to ja, wiesz Ty i prawdopodobnie wiele innych ludzi. Podobnie jest w przypadku Tinder Gold – nie jest to usługa ogólnodostępna, do której dostęp możemy pozyskać za bezcen lub całkowicie za darmo.

Zapewne zasmuci Cię to, że szanse by mieć Tinder Plus czy złoto Tindera są równe zeru. Naprawdę warto mieć tego świadomość, gdyż hasła typu – Tinder Gold za darmo czy kod promocyjny na Tinder Plus przewijają się w wyszukiwarkach dość często.

Wszystkie tego typu chwyty są nie tylko niedozwolone, ale też w pełni fałszywym zabiegiem, który ma wprowadzić użytkownika w zaciekawienie i zatrzymać na stronie dłużej. My wzbraniamy się od takich zagrywek. Najważniejsze jest zaufanie klienta, a to pozyskujemy właśnie poprzez szczerość i otwartość.

Czy zakup Tinder Plus jest niezbędny?

Ani trochę, tak jak wspominaliśmy niejednokrotnie – strona internetowa Tinder, jak i cała aplikacja działają na zasadzie freemium (cała usługa dostępna jest za darmo, zaś dostęp do rozszerzonych funkcji klient pozyskuje dopiero po uiszczeniu opłaty).

No dobrze, ale co z tego wynika? W zasadzie tylko tyle, że możesz zobaczyć i dokładnie zapoznać się z tym jak funkcjonuje portal bez konieczności wpłaty żadnych środków. Wszystkie najważniejsze funkcje są dostępne w pełni bezpłatnie. Wystarczy, że założyć konto na platformie matrymonialnej.

Co w zasadzie oferują Tinder Gold i Plus?

Jeśli zależy Ci na urozmaiceniu Twoje profilu takie rozszerzenia aplikacji z pewnością przypadną Ci do gustu. Są to jednak dwa różne pakiety, więc warto dokładnie zapoznać się z ich ofertą zanim zdecydujemy się na ostateczny zakup.

Zakupując Tinder Plus zyskujesz:

 • Nieograniczoną liczbę polubień
 • Możliwość powrotu do poprzedniej osoby i zmianę swojego dotychczasowego wyboru
 • Możliwość wyboru dowolnej lokalizacji swoich poszukiwań
 • Reklamy przestają się wyświetlać posiadaczom konta Tinder Plus
 • Nieograniczone rozmowy i dopasowywania w pary

Tinder Gold – pełna oferta:

W przypadku Tinder Gold wygląda to tak, że jest to jeszcze bardziej rozszerzona wersja Tindera, w której zyskujesz wszystkie podstawowe funkcje, te oferowane przy zakupie wersji Plus, jak również kilka nowych. I oto one…

 • Tygodniowo do Twojego profilu zostaje przypisane 5 nowych Superlajków, które zwiększają Twoje szanse na zauważenie przez wybraną osobę
 • Miesięcznie zyskujesz jeden darmowy Boost, który przyczyni się do większej promocji Twojego profilu
 • Listę osób, które polubiły Twój profil
 • Masz dostęp do nowych Top Wyborów codziennie

Tinder Platinum – maksimum możliwości:

Istnieje jeszcze jeden pakiet rozszerzający, o którym dość duża liczba internautów nie ma pojęcia. Jest to Tinder Platinum, który oferuje wszystkie wymienione dotychczas funkcje oraz kilka dodatkowych atutów, które urozmaicają użytkownikowi korzystanie z aplikacji.

 • Możliwość wysyłania i odbierania wiadomości innych użytkowników przed wzajemnym połączeniem w parę
 • Dostęp do polubień priorytetowych – wyświetlasz się jako pierwszy wśród listy zainteresowanych kandydatów i kandydatek
 • Otwarty dostęp do listy polubień zawartych w przeciągu ostatnich 7 dni

Czy istnieje szans, by zakupić któryś z pakietów taniej?

Owszem, istnieje. Jednak w dokonaniu tego nie pomogą Ci żadne reklamy typu – Tinder Plus za darmo, kody czy też hakerskie sztuczki. Portal Tinder dość wysoko stawia sobie swój najważniejszy priorytet, którym jest pomoc i ułatwienie ludziom znaleźć partnera.

By ten cel zrealizować dość często oferuje on zniżki i różnego typu promocje dla swoich użytkowników. Nie ma jednak żadnego innego sposoby, by pozyskać informacje o wspomnianych obniżkach, jak nie przez własną obserwację.

Pocieszające jest jednak to, że o każdej promocji użytkownik Tindera zostaje powiadomiony. Wiąże się to jednak z aplikacją, która wysyła powiadomienia push na telefonie komórkowym. Korzystając z Tindera w przeglądarce szanse na dostrzeżenie tej informacji wystarczająco wcześnie są więc znacznie mniejsze.

Tinder - skąd jego popularność?

Czemu Tinder jest obecnie najpopularniejszą aplikacją randkową?

Pewnie nie będziesz zaskoczony, jeśli powiemy Ci, że odpowiedź znajdziesz właśnie w ogólnodostępności i mobilności. Dodatkowym atutem, który zdobył serca internautów, był sposób działania aplikacji.

W tym wypadku często wystarczyło jedno polubienie, by zwrócić na siebie uwagę osób, które akurat wpadły nam w oko. W przypadku posiadania konta premium możesz przejść od razu do wymiany wiadomości, zaś jeśli jesteś posiadaczem podstawowego konta – musisz odczekać na zwrot polubienia.

Warto więc zadbać o to, by nasz profil był jak najbardziej zachęcający, gdyż nic nie działa tak, jak dobre pierwsze wrażenie. Zaktualizuj swoją App Gallery, zamieść chwytliwy opis i uzupełnij inne dane, niezbędne do poznania wszystkich niezbędnych funkcji portalu.

Anulowanie subskrypcji i usunięcie konta

Bez różnicy kim jesteś i jakie powody stoją za Twoją chęcią pozbycia się któregokolwiek z pakietów lub nawet całego konta – możesz tego otwarcie dokonać w dość łatwy i szybki sposób. Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz właśnie w aplikacji Tinder.

Jak usunąć konto na Tinderze?

Odpowiedź pewnie nikogo nie zaskoczy, ale… w aplikacji. Istnieje również możliwość dokonania tego w przeglądarce w Internecie, gdzie już po zalogowaniu dość widoczny jest przycisk Ustawienia, a tam Usuń Mój Profil.

Pamiętaj jednak, że Twój profil zostanie usunięty bezpowrotnie, więc jest to operacja, której nie będziesz w stanie już cofnąć. Możesz jednak założyć konto od nowa, gdyż aplikacja umożliwia użycie wcześniej podanego adresu e-mail kolejny raz.

Jak anulować płatną subskrypcję?

Aplikacje mobile są zazwyczaj najprostszym sposobem na podjęcie jakichkolwiek działań. W tym wypadku wystarczy po prostu wejść w aplikację lub platformę internetową, wybrać Mój Profil, który kryje najważniejsze dane, a następnie przejść do zakładki Zarządzaj Płatnościami, nacisnąć na nią prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję – Anuluj Subskrypcję.

Więc… czy mimo to warto zainstalować Tinder i zaufać mu?

Owszem. Pamiętaj jednak, że masz prawo wyboru. Ale jeśli chcesz zasięgnąć opinii osób, które posiadają pewne doświadczenie z aplikacją – sprawdź naszą recenzję portalu Tinder, która z pewnością pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję.

W pewnym stopniu to imponujące jak jedna aplikacja może urozmaicić Twoje życie w nowe doświadczenia, a jedno dopasowanie może być decydującą zmianą w Twoim życiu. Wszystko to jest dostępne bez konieczności płacenia, wystarczy założyć konto i dołączyć do szerokiej liczby profili.

Premium za darmo na Tinderze.

Podsumowując…

Tinder Gold nie jest konieczny, by bez przeszkód cieszyć się z pracy aplikacji. I niezależnie od tego czy jesteś posiadaczem telefonu Huawei z systemem Android, czy też właścicielem iPhone z systemem iOS – korzystanie z Tindera za darmo nie będzie w żaden sposób ograniczone.

Jednak jak mówią powszechne opinie – nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz. By to zrobić, wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce tinder.com. Kliknij pierwszą z opcji i załóż konto. Możesz tego dokonać przy pomocy konta Google, adresu e-mail lub numeru telefonu.

Koniecznie podziel się z nami swoim doświadczeniem z aplikacją Tinder w komentarzach, by ułatwić osobom takim jak Ty odnalezienie się w świecie internetowych randek oraz pomóc innym odnaleźć drogę do swojej prawdziwej miłości.

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)