Jak Sprawdzić Czy Ktoś Ma Tindera? Poznaj Sprawdzone Metody

Tinder to zdecydowanie najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie. Bardzo chętnie używana jest także przez Polaków. Gwarantuje dużą anonimowość, wygodny chat i przede wszystkim dostęp do tysięcy użytkowników zainteresowanych randkami. Jak sprawdzić, czy ktoś ma konto Tinder? Czy w tak zaawansowanej aplikacji, która chroni prywatność użytkowników, to w ogóle możliwe?

Chcesz sprawdzić, czy osoba, która Ci się podoba, ma profil na Tinderze? A może podejrzewasz, że aplikacja Tinder służy Twojej drugiej połówce do poszukiwania niezobowiązujących znajomości? Z tym poradnikiem dowiesz się, co możesz zrobić, by poznać prawdę, a także czego nie robić, bo z łatwością może Cię zdemaskować. Do dzieła!

czy da się sprawdzić, czy ktoś ma tindera?

Dlaczego sprawdzamy, czy inna osoba ma konto na Tinderze?

Powodów, dla których możesz chcieć sprawdzić czyjś profil na Tinderze, jest wiele. Oto tylko niektóre z nich.

Chęć sprawdzenia wierności partnera

Masz wrażenie, że Twój związek nie wygląda już tak, jak dawniej, a partner coraz więcej czasu spędza z nosem w telefonie? Powodem może być aplikacja Tinder, w której Twój luby szuka nowych kontaktów.

Bezpieczeństwo zapewniane użytkownikom Tindera przyciąga wiele osób będących w stałych związkach. Prawdopodobieństwo, że trafią tam na swoją drugą połówkę, jest minimalne, zwłaszcza gdy zastosują odpowiednie ustawienia wiekowe.

Chęć dowiedzenia się, czy nowy partner traktuje Cię poważnie

Jesteś w nowym związku, który rozpoczął się od randki z Tindera, ale nie wiesz, czy Twój nowy partner pozbył się swojego konta, gdy Wasza relacja zaczęła być poważna? To bardzo częsta sytuacja. Chęć upewnienia się, czy druga połówka skasowała Tindera i jest fair wobec Ciebie to normalny, ludzki odruch, gdy relacja jest świeża.

Zwykła ludzka ciekawość

Może się zdarzyć, że wpadł Ci w oko ktoś z uczelni lub pracy, ale nie masz dość śmiałości, by rozpocząć konwersację z tą osobą w „realu”, więc chcesz sprawdzić, czy jest dostępna na Tinderze.

Dla wielu osób, rozpoczęcie rozmowy na Tinderze jest znacznie prostsze, niż zrobienie tego samego w realnym świecie. Dlatego właśnie decydują się najczęściej na skorzystanie z pomocy portalu randkowego.

W ten sposób możesz zobaczyć, czy Twój obiekt westchnień jest w ogóle zainteresowany poznaniem kogoś nowego w celu towarzyskim bądź matrymonialnym oraz, przede wszystkim, czy jest wolny.

w jaki sposób sprawdzić, czy ona ma tindera?

Czy sprawdzenie tego jest trudne?

Aplikacja Tinder bardzo poważnie podchodzi do ochrony interesów swoich użytkowników. Tinder nie udostępnia możliwości szukania użytkowników po imionach czy zainteresowaniach, co znacznie utrudnia sprawę. Obecnie, aby skutecznie móc znaleźć konkretną osobę, trzeba się naprawdę nagimnastykować.

W jaki sposób skutecznie sprawdzić, czy ktoś ma konto na Tinderze?

O tym, czy ktoś ma Tindera, najszybciej przekonasz się, mając dostęp do komputera lub telefonu tej osoby. Jeśli nie masz fizycznej możliwości, by sprawdzić zawartość tych urządzeń, będziesz potrzebować konta na Tinderze.

By ułatwić sobie zadanie, możesz użyć wersji płatnej aplikacji, czyli Tinder Plus lub Tinder Gold. Te wersje oferują dużo więcej możliwości, w tym w zakresie wyszukiwania partnerów online i profili osób, które spełniają określone kryteria.

Sprawdź, czy osoba ma zainstalowanego Tindera na telefonie

Jeśli podejrzewasz, że Twój partner korzysta z darmowego Tindera, możesz użyć w tym celu jego telefonu, by się przekonać, jaka jest prawda. Poszukaj na liście zainstalowanych aplikacji wiadomej ikonki.

Jeśli jej nie znajdujesz, sprawdź też skrzynkę odbiorczą w poszukiwaniu sms, które Tinder wysyła podczas aktywacji lub logowania. Nieostrożny użytkownik może łatwo zapomnieć o ich wykasowaniu.

Jeśli masz dostęp do skrzynki pocztowej partnera z poziomu telefonu, możesz sprawdzić, czy w jego poczcie nie pojawiają się maile z Tindera. Najbardziej zainteresować Cię mogą zakładka „Kosz” oraz „Spam”, gdyż to właśnie o tych z pozoru nieistotnych wiadomościach najłatwiej jest zapomnieć niewiernemu partnerowi, gdy robi „porządki”.

Przeszukaj historię przeglądarki

Konto Tinder może być obsługiwane nie tylko z poziomu aplikacji mobilnej, ale również z komputera. Wejdź w historię przeglądarki i sprawdź, czy pojawia się w niej Tinder. Jeśli masz dostęp do osobistego komputera swojego partnera, niewykluczone, że jeśli korzysta on z Tindera, ma zapisane hasło i login do konta w managerze haseł.

Do managera haseł dostać się możesz poprzez ustawienia przeglądarki. Hasła są zapisane zwykle w zakładce związanej z prywatnością i bezpieczeństwem. Niewykluczone, że w ten sposób odkryjesz konta randkowe w innych portalach, których użytkownikiem jest Twoja druga połówka.

Załóż konto Tinder i poszukaj profilu partnera

Znalezienie partnera na Tinderze jest zdecydowanie łatwiejsze, gdy posiadasz profil w tej aplikacji — musisz mieć konto Tinder, aby móc swobodnie przeglądać użytkowników. Weź pod uwagę, że aplikacja wykrywa lokalizację i pokazuje Ci osoby, które są relatywnie blisko Ciebie.

Istotne są też parametry konta, jakie ustawisz. Jeśli podana przez Ciebie płeć czy wiek nie będą zgadzać się z tym, czego szuka dany użytkownik, drogi Waszych profili nigdy się nie skrzyżują. Możesz eksperymentować z ustawieniami, zmieniać wiek i sprawdzać, czy w pobliżu nie pojawił się profil, który najbardziej Cię interesuje.

Jeśli masz darmowe konto, zacznij szukać profilu partnera, gdy wiesz, że jest on w pobliżu. Jeśli nie masz takiej szansy, wykup Tinder Plus lub Tinder Gold, które dają Ci bardzo zaawansowane możliwości wyszukiwania pod kątem konkretnej lokalizacji.

Dzięki temu wyszukasz swojego partnera również wtedy, gdy jest on w innym mieście niż Ty i teoretycznie czuje się bezpieczniej W końcu nie nakryjesz go wówczas na gorącym uczynku, flirtującego z innymi. A może jednak…?

Jak NIE szukać osoby na Tinderze? Tego nie rób!

Miej na uwadze, że Tinder działa nieco inaczej niż typowe portale randkowe. Dużo większą uwagę przywiązuje do kwestii prywatności, dlatego niektóre sposoby, które pozwalają na ujawnienie konta partnera w innych serwisach, tutaj po prostu nie zadziałają.

Chodzi zwłaszcza o opcję przypomnienia hasła. Jeśli wpiszesz e-mail swojego partnera w okno „odzyskiwanie konta”, nie dowiesz się, czy dany adres został użyty do utworzenia profilu na Tinderze ani, czy ów profil jest aktywny.

Tinder wyświetli Ci wiadomość informującą o tym, że jeśli znajdzie Twoje konto w systemie, wyśle Ci powiadomienie na adres e-mail. Informacja typu „nowe hasło zostało wysłane” lub „konto nie istnieje” po prostu się nie pojawi.

Pamiętaj także, że Twój partner mógł już usunąć konto na portalu randkowym, a ponowne wpisanie danych może przywrócić konto do stanu aktywności. Widząc to, możesz samemu wprowadzić się w błąd i posądzić go o coś, za co nie jest winny.

Mało tego, jeśli Twój partner nie ma konta na Tinderze, a Ty wpiszesz jego adres e-mail w pole „odzyskiwanie konta”, dostanie on wiadomość, że ktoś próbował użyć tego adresu do logowania na Tinderze. Zgadnij, kto będzie jego pierwszym podejrzanym?

jak sprawdzić, czy on korzysta z tindera?

Podsumowanie

Wyszukiwanie konkretnej osoby na Tinderze nie jest łatwe i w wielu przypadkach wymaga nie lada determinacji, a czasem nawet inwestowania środków w konto premium, by mogło przynieść zadowalające rezultaty.

Jednak niezależnie od tego, czy jest to Tinder, Badoo, lub inny portal randkowy, zastanów się, czy aby na pewno „gra, jest warta świeczki”. Być może zwykła rozmowa jest w stanie dać Ci odpowiedź na Twoje pytania lub ułatwić Ci kontakt z wybraną osobą? To staroświeckie, ale wciąż bardzo skuteczne.

Kliknij aby zagłosować
[Łącznie głosów: 0 Średnia ocena: 0]

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.