PoProstuFlirt – Opinie Użytkowników, Recenzja i Nasza Ocena

Podczas ciągłej monotonii wielu z nas łaknie czegoś ekscytującego w swoim życiu. Ten płomień uniesienia emocjonalnego choć jest rzeczą niezwykle pożądaną, jest równie ciężką do odnalezienia. W tym celu warto zyskać świadomość, gdzie możemy się zwrócić, by ułatwić sobie to zadanie…

Ułatwieniem w taki wypadku są wszelakie rankingi najpopularniejszych portali randkowych obecnych lat. Wśród nich bardzo częstym punktem jest portal Po Prostu Flirt – oferuje on zupełnie nowy sposób komunikowania się z innymi singlami z Twojej okolicy.
po prostu flirt - portal randkowy

Dlaczego warto wybrać PoProstuFlirt?

Społeczność gromadząca miliony użytkowników na portalu Poprostuflirt nie zgromadziły się tutaj kompletnie bez powodu – powodów jest wiele! Serwis poprostuflirt to miejsce, które możemy Ci polecić jeśli szukasz czegoś nowego, czegoś, co odświeży monotonię Twojego życia.

Celem serwisu jest podsunięcie Ci ekscytujących ludzi, z którymi będziesz mógł dzielić nie tylko wolny czas, ale również wspólne pasje i zainteresowania. Ale to nie wszystko, jest to również miejsce, które skutecznie pozwoli Ci na znalezienie gorących romansów online!

Łatwy proces rejestracji

Co więcej, atutem serwisu jest nie tylko darmowa rejestracja, ale również jej łatwość i szybki sposób na założenie konta użytkownika. By dokonać tego wystarczy dobrać nazwę użytkownika, która odpowiednio opisze Twoją osobę, wskazanie silnego hasła, podanie płci, data urodzenia, miasta pochodzenia oraz czynnego adresu e-mail. Nic więcej!

Kolejnym krokiem jest potwierdzenie autentyczności konta przy pomocy linku weryfikacyjnego, który został przesłany na wskazany wcześniej e-mail. Po dokonaniu tego kroku możemy ustawić swoje preferencje wobec potencjalnego partnera, by uniknąć dopasowania niewłaściwych ludzi.

Rejestracja na portalu po prostu flirt

Funkcje portalu

Każdy z użytkowników odwiedza portal randkowy z zupełnie innymi oczekiwaniami. Dla wielu twórców problemem jest wybranie grupy docelowej oraz podjęcie działań, które sprostają oczekiwaniom wszystkich.

Po prostu flirt to serwis randkowy, który dopiero się rozwija, jednak pomimo niewielkiego stażu udało mu się zgromadzić kilka dodatkowych funkcji, które cieszą się zaskakująco dużym zadowoleniem wśród jego użytkowników…

 • Blisko Ciebie – jest to opcja, którą możemy ustawić wchodząc w zakładkę swojego profilu. Jej celem jest automatyczne dopasowanie, dzięki któremu nasz profil wyświetli się wyłącznie użytkownikom z niedalekiej okolicy. Do uruchomienia tej funkcji konieczne jest zezwolenie na dostęp do lokalizacji.
 • Szybki czat – usługa dość prosta, jednak konieczna, co pokazują komentarze użytkowników strony. Dzięki funkcji szybki czas możemy w sposób ekspresowy rozpocząć dyskusję z osobą, którą jesteśmy potencjalnie zainteresowani. Wystarczy obustronna chęć partnerów!

Portal PoProstuFlirt – opinie użytkowników:

Dzięki portalowi poprostuflirt przestałem wątpić w to, że jestem w stanie znaleźć nowych seksownych adoratorów w mojej okolicy. Jak każda kobieta ja również potrzebuję nieco uwagi od strony Panów, więc stworzenie konta na poprostuflirt było najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć. Nigdy wcześniej nie byłam szczęśliwsza ze sobą!

Maria F. 33 lata, Radom

pierwsze skojarzenie jakie mam z portalem po prostu flirt jest dobra zabawa, bo nigdzie wcześniej nie bawiłam się tak dobrze przy zwykłej wymianie wiadomości. W gruncie rzeczy osoby posiadające konto na portalu to naprawdę fajni ludze, którzy łakną odrobiny szaleństwa

Wioletta C. 35 lat, Bydgoszcz

W naszej okolicy bycie odkrytym przez fajną kobietę graniczy z cudem ale wprost przeciwnie jest tutaj. Wsyatarczy atrakcyjne zdjęcie profilowe i zachęcający opis, a masa atrakcyjnych pań ląduje w mojej skrzynce odbiorczej. I jak tu nie być zadowolonym? Polecam prosto z serca!

Artur B. 31 lat, Szczecin

Jeśli nie masz czasu na regularne odpisywanie nie licz na znalezienie czegoś poważnego. Większość Panów tutaj jest albo niecierpliwa, albo od razu zniechęca się, gdy uświadomisz ich, że nie masz ochoty już po 2 wymienionych zdaniach spotkać się w świecie realnym. Nie umiem i nie będę tolerować czegoś takiego u nikogo.

Karolina Z. 29 lat, Gliwice

największym minusem tego miejsca jest z pewnośćią zachowanie innych użytkowników, naprawdę! niektórzy tutaj zachowują się zupełnie jakby nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z kobietą. czasem wystarczy jedna wiadomość czy głupia przechwałka na swój temat, by człowiek kompletnie się zniechęcił!

Aleksandra E. 30 lat, Elbląg

Konto premium

Portal PoProstuFlirt nie oferuje usługi typu konto premium, konto VIP czy też płatne subskrypcje, które często oferują inne portale randkowe. Walutą, która użytkownicy chętnie się posługują są właśnie kredyty, które służą między innymi jako żeton, umożliwiający wymianę wiadomości z innymi użytkownikami portalu poprostuflirt.

Pakiety kredytów:

 • 3 kredyty – 11.99 PLN.
 • 10 kredytów – 49.99 PLN.
 • 25 kredytów – 122.99 PLN.
 • 50 kredytów – 242.99 PLN.
 • 75 kredytów – 349.99 PLN.
 • 100 kredytów – 427.99 PLN.

Jak widzimy same kwoty mogą wydawać się przerażająco duże, jednak jak możemy się domyślać jest to spowodowane tym, że wszystkie pozostałe funkcje portalu PoProstuFlirt są kompletnie nieodpłatne.

Kredyty stanowią zatem jedyne źródło utrzymania portalu, co przekłada się jednocześnie na dość wysokie kwoty za dostęp do pełni oferowanych przez niego funkcji. Zaś to, z kolei, przekłada się na dość częstą krytykę portalu ze względu na wymagane koszta.

Co oferuje po prostu flirt?

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Poprostuflirt to portal randkowy, który posiada dość szeroką grupę odbiorców. Oznacza to między innymi tyle, że żaden użytkownik powyżej 18 roku życia nie jest dyskryminowany. Jednak takie szerokie grono, budzi równie szeroki wachlarz wątpliwości. Oto najczęstsze z nich…

Jak usunąć konto na portalu PoProstuFlirt?

Proces kasowanie konta jest równie szybki i bezproblemowy, jak i rejestracja na nim. By tego dokonać wystarczy zerknąć w ustawienia konta, gdzie bez problemu powinniśmy odnaleźć opcję Usuń Moje Konto.

W tym celu wystarczy zatwierdzić nasz wybór, a już po upłynięciu kilku sekund będziesz poinformowany o tym, że Twoje konto zniknęło z bazy danych strony. Pamiętaj jednak, że jest to operacja nieodwracalna.

Czy serwis dba o bezpieczeństwo użytkowników?

Owszem, już na stronie głównej serwisu każdy użytkownik zostaje poinformowany o praktykach, które podejmuje PoProstuFlirt w celu podniesienia zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa użytkowania. Wśród tych praktyk znajduje się…

 • Certyfikat SSL – wszystkie podawane dane, również te podczas płatności są szyfrowane w celu uniknięcia ich przechwycenia przez osoby niepożądane.
 • Moderatorzy – ich zadaniem jest stała kontrola udostępnianych na stronie treści oraz pilnowanie zachowania użytkowników w celu zapobiegania działaniom zabronionym przez regulamin strony.
 • Ochrona prywatności – to użytkownicy decydują o tym, które treści przeznaczają dla wglądu szerszej publiczności, a które pragną zachować wyłącznie dla siebie.

Czy Po Prostu Flirt jest skutecznym portalem randkowym?

Wszystkie portale randkowe zarzekają się, że zapewniają najwyższą skuteczność na rynku matrymonialnym. Co ciekawsze, Po Prostu Flirt kompletnie nie rzuca podobnych sugestii, jednak najwięcej o jego efektywności mówią właśnie opinie, które pozostawiają po sobie użytkownicy.

Z pewnością dużo o jakości portalu mówią również ankiety, które co jakiś czas otrzymują jego użytkownicy. Są one wysyłane w celu podniesienia jakości usług oferowanych przez portal randkowy.

Portal randkowy PoProstuFlirt – wady i zalety:

Zalety:

 • Brak ukrytych opłat

 • Dowolność w personalizacji profilu

 • Nieograniczona ilość wiadomości w ciągu jednego dnia

 • Całodobowy dostęp do Biura Obsługi Klienta

 • Stała kontrola udostępnianych treści przez moderatorów

 • Złośliwe powiadomienia nie są praktykowane przez stronę

 • Wysoka aktywność wśród użytkowników strony

 • Imponująca społeczność, licząca ponad milion użytkowników

Wady:

 • Dość wysokie koszty użytkowania

 • Profil nie zapewnia żadnej anonimowości w internecie

Podsumowanie

O serwisie Po Prostu Flirt z pewnością nie można powiedzieć, że jest to portal randkowy, który należy do grupy najbardziej popularnych platformy matrymonialnych. Jednak jak wiemy nie od dziś – zasięg nie zawsze idzie w parze z jakością.

Twórcy jednak zadbali, by sam serwis oferował usługi, które zadowolą jego odbiorców i jak pokazują statystyki – udało im się to doskonale. Kluczem do tego jest poznanie oczekiwań, które odbiorcy kierują od siebie oraz podjęcie działań, które pozwolą je zrealizować.

Poprostuflirt to doskonały przykład tego, że prostota i uwaga są najbardziej cenionymi narzędziami dzisiejszych czasów. Każdy bowiem pragnie zyskać poczucie bycia wysłuchanym i spełnionym. A portal Po Prostu Flirt doskonale to realizuje!

Nasza ocena:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking Najlepszych Portali Randkowych wg. Użytkowników i Redakcji w 2023