NiktSieNieDowie – Opinie i Recenzja Portalu – Czy warto?

Dyskrecja, anonimowość i niezobowiązujące spotkania – takie obietnice składa wiele portali randkowych, jednak czy istnieje taki, który może nam to wszystko zagwarantować?

Owszem – portal NiktSieNieDowie.com jest wyciągnięciem ręki w stronę użytkowników, którzy poszukują w swoim życiu odrobiny ekscytacji. Chcesz się dowiedzieć czy jest to właśnie to miejsce, w którym uda Ci się poznać osobę, z którą podzielisz się najskrytszymi potrzebami? Koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją!

Uwaga! Serwis skierowany jest tylko i wyłącznie do osób pełnoletnich z uwagi na charakter oferowanych przez niego usług.

Podstawowe informacje na temat portalu:

Przy pierwszej styczności z NiktSieNieDowie.com może nam się wydawać, że jest to portal randkowy jak każdy inny. Dopiero głębsze zapoznanie się z wachlarzem usług, które oferuje strona, może wyprowadzić nas z błędu. To miejsce, w którym poznasz mnóstwo kobiet i mężczyzn. To strefa bezpieczna dla wszystkich – zawrzesz tu zalotne znajomości zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn bez obaw przed zostaniem zdemaskowanym.

W porównaniu do innych serwisów randkowych portal NiktSieNieDowie.com jest dość świeżym pomysłem, gdyż został stworzony stosunkowo niedawno, bo dopiero w roku 2019. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie, by zyskać dość imponującą liczbę użytkowników, równą 137 tysięcy. Z czego niemal 50% stanowią właśnie kobiety.

Jak przebiega rejestracja?

Zupełnie tak jak inne serwisy randkowe, portal NiktSieNieDowie narzuca nam przymus wypełnienia krótkiego formularzu, który zawiera kilka różnych informacji na nasz temat. Musisz udostępnić przede wszystkim swój adres e-mail, płeć, datę urodzenia, miasto oraz preferencje co do płci, którą jesteśmy zainteresowani. Po ustawieniu nazwy użytkownika oraz wystarczająco silnego hasła możemy w pełni zagłębić się w tajniki wspomnianego serwisu.

Kolejno strona wyświetla wiadomość, która prosi o zweryfikowanie przedstawionych przez nas informacji oraz potwierdzenie ich przy pomocy linku aktywacyjnego, przesłanego na podany przez nas adres mailowy. Pamiętaj o dodaniu zdjęcia! To ono często jest czynnikiem, który wpływa na to, ilu użytkowników zdecyduje się na wysłanie wiadomości właśnie do Ciebie.

By odblokować wszystkie funkcje, musisz tylko potwierdzić to, że jesteś osobą pełnoletnią. Warto zauważyć, że w tym samym komunikacie portal podsyła nam link do regulaminu, w którym zostajemy poinformowani o tym, że strona używa fałszywych profili do urozmaicenia doświadczenia związanego z serwisem.

Formularz rejestracyjny. Portal NiktSieNieDowie

Opinie użytkowników:

Po rozstaniu z moją byłą partnerką miałem ochotę wyłącznie na seks bez zobowiązań. I znalazłem go właśnie tutaj – na NiktSieNieDowie. Nie mogę ukryć, że jestem zadowolony. Nigdy nie wierzyłem w to, że internetowe znajomości mogą być moją rzeczywistością, a ten portal randkowy pokazał mi, jak bardzo się myliłem. Polecam go wszystkim, którzy chcą poznać ciekawe kobiety i na nowo odzyskać radość z życia! cool

Paweł 29 lat. Rzeszów.

Podobno mówi się, że dziewczyny mniej korzystają z takich portali. W moim odczuciu jednak to nie jest prawda. Swojego obecnego partnera seksualnego poznałam właśnie na NiktSieNieDowie i nie żałuję, że założyłam tu konto, choć początkowo trochę się wahałam, czy w ogóle kogokolwiek tu znajdę. Możesz tu rozmawiać, możesz umawiać się na randki, a przede wszystkim możesz poznawać nowe osoby, które tak jak my korzystają z podobnych serwisów. Rejestracja jest prosta, łatwo stworzyć profil, a inni użytkownicy są naprawdę przyjemni – polecam z całego serca.

Klara 32 lata. Katowice.

Jestem posiadaczką konta premium. Koszt korzystania z portalu nie jest zbyt niski, jednak żadne inne portale, z których korzystałam, nie oferują niższej stawki. Jestem zadowolona z funkcji, do których dostałam dostęp po zakupie. Mogę dowolnie pisać i odbierać wiadomości, widzę wszystkie zdjęcia na profilu mężczyzn, których poznaję. Czego można chcieć więcej? Nareszcie jestem szczęśliwa, choć tak wielu znajomych odradzało mi szukania przygód w internecie. Konto jest w zupełności bezpieczne – sama mogę zdecydować jakie informacje podaję przez internet. Nie słuchaj innych, polecam spróbować, będziesz zadowolony zupełnie jak ja!

Agnieszka 30 lat. Biała Podlaska.

NiktSieNieDowie, tak jak inne portale randkowe w internecie, wymaga rozszerzenia do kategorii konta premium, by móc bez przeszkód wysyłać wiadomości, oglądać zdjęcia czy zobaczyć jacy użytkownicy odwiedzili mój profil. Opinie na temat konta premium widziałem różne, jedni widzą w nim same wady, a inni zalety. Sam korzystam, ale osobiście sądzę, że ceny kredytów są zbyt wysokie jak dla stałego użytkownika.

Mariusz, 40lat. Wrocław.

Funkcje, które oferuje portal:

Rejestracja na portalu NiktSieNieDowie oferuje Ci wachlarz przeróżnych możliwości, które dzielą się na te bezpłatne, czyli ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników oraz te płatne, czyli dostępne wyłącznie dla użytkowników, którzy aktywowali konto premium.

Decydując się na podstawową ofertę portalu, będziesz miał możliwość:

 • utworzenia profilu w serwisie NiktSieNieDowie
 • otrzymywania wiadomości od innych użytkowników portalu
 • uzupełnić swoją galerię mnóstwem różnych zdjęć (również tymi z kategorii bardziej pikantnych i odważnych)
 • korzystać z opcji wyszukiwania oraz używać dostępnych tam filtrów (lokalizacja,

Jak to często bywa wśród portali randkowych tego typu – stworzone konto nie daje nam żadnych dodatkowych możliwości, gdyż do kontaktu z resztą użytkowników musimy wykupić odpowiednią ilość fikcyjnej waluty.

Kredyty to pieniądze, którymi posługujemy się na stronie NiktSieNieDowie. Ich zadaniem jest uprzyjemnienie doświadczenia podczas korzystania z portalu. Dostęp do kredytów ma każdy, kto jest gotowy zapłacić, by zapoznać się z pełnymi urokami strony.

Zakupujący usługi premium zyskujesz znacznie więcej możliwości, takich jak:

 • dostęp do prywatnych galerii zdjęć użytkowników, zawierających najczęściej zdjęcia o tematyce erotycznej
 • możesz odpowiadać na wiadomości wysłane od innych osób
 • masz dostęp do listy osób, które w ostatnim czasie odwiedziły Twój własny profil
 • nie masz żadnych ograniczeń co do liczby zdjęć, które możesz zobaczyć w galeriach innych ludzi, którzy korzystają z usług NiktSięNieDowie

Możemy się domyślać, że jak na świeży projekt na rynku portali randkowych, NiktSieNieDowie bazuje na specyficznym systemie płatności. Chcąc korzystać ze wszystkich opcji oferowanych przez portal, zostaniemy poproszeni o wykupienie odpowiedniej liczby kredytów, które po uregulowaniu płatności trafią prosto na nasze konto online.

Nic tutaj nie jest tajemnicą – portal NiktSieNieDowie udostępnia swój cennik online już przy pierwszej styczności z nim. Warto poznać zasady rozliczania oraz wszystkie informacje na temat oferowanych przez serwis usług. Wszystko jest jasne i czytelne – wiesz za co płacisz i przede wszystkim ile będzie Cię to kosztowało.

Dodatkowo w cenniku możemy znaleźć krótki regulamin płatności, gdzie znajduje się zapis o tym, że niewykorzystane kredyty wygasają po upływie okresu trzech miesięcy od daty zakupu.

Cennik dostępny na stronie:

 • 100 kredytów to koszt 49 zł
 • 250 kredytów to koszt 129 zł
 • 500 kredytów to koszt 249 zł
 • 1000 kredytów to koszt 449 zł
 • 2000 kredytów to koszt 848 zł

Portal oferuje również dodatkową funkcję, jaką jest rozszerzenie swojego pakietu do konta premium. Jest to koszt zaledwie 39,99 zł za miesiąc użytkowania i jak zapewnia internetowe źródło – nie jest to subskrypcja.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy podane przeze mnie dane są bezpieczne? Czy jestem anonimowy?

Portal randkowy NiktSieNieDowie zapewnia dość dużą dozę prywatności podczas użytkowania. Nikt kto nie jest jednym z użytkowników strony, nie ma możliwości przeglądania profili innych osób. Dodatkowym atutem jest też bezpieczne połączenie SSL, które uniemożliwia przechwytywanie poufnych danych przez osoby niepożądane.

Warto jednak mieć świadomość, że serwis w żaden sposób nie maskuje zdjęć, które udostępniają użytkownicy, co może stanąć na przeszkodzie w zachowaniu pełnej anonimowości na portalu.

Jakie są moje szanse na powodzenie na portalu?

Tym większe im więcej informacji o sobie zamieścisz. NiktSieNieDowie na tle innych portali wyróżnia się przede wszystkim dużym miesięcznym przyrostem użytkowników, co jednocześnie przekłada się na wzrost szans na znalezienie przelotnej znajomości, umówienie spotkania lub nawet randki. Osoby mające już za sobą doświadczenia z serwisem z pewnością odpowiedziałyby na to pytanie jednym zdaniem – szanse są tym większe, im więcej informacji o sobie przekażesz.

Wiele osób pozostaje biernych na takich stronach i czeka, aż internet sam podsunie im odpowiedniego rozmówcę. Ty nie zwlekaj – napisz sam. Ten serwis, jak i inne portale erotyczne, oferuje Ci możliwość wyszukiwania w oparciu o filtry, dzięki czemu odnalezienie odpowiedniego obiektu westchnień staje się o niebo łatwiejsze.

Jakie kobiety mogę spotkać na NiktSięNieDowie?

Portale randkowe mają to do siebie, że kryją w sobie pewną nutę tajemniczości – nigdy do końca nie wiesz, na kogo możesz trafić. Może to być osoba, której celem jest wyłącznie przelotny seks, ale możesz mieć też więcej szczęścia i znajomość, która wstępnie miała być krótkim romansem przerodzi się w historię o tym jak poznałeś partnera, z którym chcesz spędzić resztę swojego życia.

Na to pytanie nikt nie ma dokładnej odpowiedzi, jednak za to mamy radę, która z pewnością wniesie wiele ciekawego doświadczenia do Twojego życia – pozwól się zaskoczyć!

NiktSięNieDowie, jak każdy inny portal randkowy ma swoje plusy i minusy. Oto kilka z nich:

Zalety:

  • bezpłatna rejestracja
  • możesz dowolnie flirtować z innymi użytkownikami przy pomocy bezpłatnych, gotowych szablonów wiadomości
  • dostęp do wszystkich profili bez konieczności wykupowania pakietu premium
  • przejrzysty, przyjemny wizualnie portal randkowy, który doskonale spełnia swoją rolę
  • dynamicznie rozwijający się portal z ciągle wzrastającą liczbą nowych profili
  • twórcy NiktSieNieDowie stale pracują nad poprawą jakości pracy strony i urozmaiceniem doświadczenia płynącego z korzystania z niej
  • strona jest w pełni responsywna, co oznacza, że bez problemów będziemy mogli korzystać z niej zarówno na ekranie laptopa, tableta, a nawet na urządzeniach mobilnych

Wady:

 • znaczna ilość funkcji zostaje ograniczona dla użytkowników posiadających bezpłatne konta
 • duży procent społeczności serwisu to profile fikcyjne, odpowiedzialne za nadzorowanie ruchu na stronie
 • krótki staż portalu, co wpływa na obecność wielu niedopracowanych funkcji
 • kredyty potrzebne do swobodnego korzystania z portalu są dość kosztownym nabytkiem
 • brak samouczka, który wprowadzałby użytkownika w świat, który reprezentuje portal randkowy
 • brak aplikacji mobilnej powiązanej z serwisem

Co zrobić jeśli chcesz usunąć konto?

Wystarczy ponownie wejść na stronę Nikt Sie Nie Dowie, następnie w ustawienia profilu. Bez problemu powinieneś tam znaleźć opcję o nazwie „usuń moje konto”. Po jej naciśnięciu strona jest zobowiązana ponownie powiadomić użytkownika o tym, że wszystkie jego dane i profil zostaną bezpowrotnie usunięte z serwisu. To oznacza tyle, że żadna wysłana przez Ciebie wiadomość, żadna informacja osobowa, kontakty ani zdjęcia nie będą mogły być więcej wykorzystywana przez portal, a Ty nie będziesz mógł ponownie do nich powrócić.

Podsumowanie

W obecnych czasach internet oferuje nam wiele możliwości na poznawanie osób online – możemy wysłać wiadomość tekstową, audio, a nawet wideo. Jednym z bardziej atrakcyjnych metod dla singli są z pewnością portale randkowe, gdzie tworząc profile, możemy zafundować sobie pewną dawkę anonimowości. Nie od dziś wiadomo, że łatwiej schować się za klawiaturą niż spojrzeć człowiekowi prosto w twarz i wyrazić swoje prawdziwe fantazje. Dlatego tak wiele osób szuka obecnie rozrywki w internecie. Portal NiktSięNieDowie jest miejscem zrzeszającym takich ludzi. Możesz tu liczyć na znalezienie osób Twojego pokroju, które poszukują przelotnego romansu, a przy tym dyskrecji. To doskonałe miejsce zarówno dla singli, jak i osób znudzonych rutyną, które poszukują przygodnego seksu.

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

3 komentarze

 1. Anonim

  Jedna wielka ściema, nie warto chłopy nie dajcie się wkręcać.

  Odpowiedz
 2. Anonim

  tak naciągacze i ściema

  Odpowiedz
 3. romansex35

  Oszustwo i naciąganie

  Odpowiedz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking Portali Randkowych (Luty ’24)