Poflirtujmy – Opinie Użytkowników i Nasz Rzut Oka Na Serwis

Jak sama nazwa wskazuje, serwis randkowy Poflirtujmy skupia się praktycznie tylko na flircie, szybkich randkach, przygodach bez zobowiązań. Jeśli właśnie tego szukasz, ten zakątek internetu będzie idealny dla spełnienia Twoich celów.

W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się randki w ciemno, których finał odbywa się w łóżku. Po romansie zwykle nie zostaje najmniejszy ślad, każdy wraca do swojego życia, szczęśliwy z miło spędzonych chwil w towarzystwie podniecającego nieznajomego.

Jednym z portali, które pozwolą Ci zrealizować swoje fantazje jest właśnie platforma Poflirtujmy. W przeciągu kilku lat dorobiła się ona sporego grona użytkowników, dlatego nie przejmuj się, że nie znajdziesz kogoś, kto Cię zadowoli.

Rejestracja na stronie może być lekarstwem na brak fizycznej obecności drugiego człowieka w Twoim życiu. Nie każdy chce budować związek, a potrzeba zaspokojenia seksualnego jest nieodparta. Portal pozwala połączyć się osobom, które mają podobne spojrzenie na świat.

Rejestracja

Proces tworzenia nowego konta jest banalny, nie ma co ukrywać. Wystarczy podać kilka niezbędnych informacji, takich jak adres e-mail, hasło, płeć Twoja oraz szukana. Na skrzynkę pocztową przyjdzie Ci mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego i ciesz się dostępem do funkcji Poflirtujmy!

Korzystanie z konta

Gdy rejestrację masz już za sobą, skup się na stworzeniu wiarygodnego i pociągającego profilu. Przecież to Twoje jedyne narzędzie, by przyciągnąć do siebie ludzi, którzy będą chcieli spędzić z Tobą noc.

W pierwszej kolejności odpowiedz na kilka pytań serwisu. Dotyczą one głównie Twoich oczekiwań względem innych osób. Możesz zdefiniować preferowany wygląd, wiek, charakter, wagę oraz sylwetkę osoby, z którą chcesz spędzić trochę czasu.

Podstawą skutecznej wizytówki jest jej wartość wizualna. W przypadku portali nastawionych na umożliwienie niezobowiązującego stosunku seksualnego, ich użytkownicy zwykle zwracają uwagę na niewiele więcej, niż na wrażenia sensualne.

Zadbaj o to, by Twoje zdjęcie profilowe było intrygujące. Nie musisz pokazywać całego ciała, wiadomo, ale warto zawrzeć na nim jakiś element, który może zafascynować potencjalnych partnerów czy partnerki. Jest spora szansa, że rybka połknie haczyk i spędzisz z kimś wspaniały i niezapomniany czas.

Jednak nie wpadnij w drugą skrajność. Twoje zdjęcie musi się zgadzać ze stanem faktycznym. Lepiej, gdy ktoś zostanie w realnym świecie zaskoczony pozytywnie, niż gdy Twój wygląd czy sposób życia go zupełnie rozczaruje.

Możesz śmiało przeglądać wizytówki innych użytkowników i porównać zdjęcia, jakie wrzucają na swoje profile. W ten sposób zobaczysz, jakie trendy panują na portalu, co jest chwytliwe, a co wręcz przeciwnie.

Pozytywne i negatywne opinie użytkowników

te opłaty za wszystko z początku mnie zdenerwowały, bo gdzie indziej za tę cenę mam wodotryski. Ale mimo wszystko spróbowałem, znajomi mi polecili. I muszę przyznać, że nie żałuję. Moje życie stało się rajem, od kiedy spotykam się z ludźmi poznanymi na Poflirtujmy. Tego mi było trzeba

Marcin, Sopot 27 lat
21 czerwca 2021

miło zobaczyć, że jest więcej osób takich jak ja. Cudowna sprawa, bo dzięki serwisowi Poflirtujmy jesteśmy w stanie się regularnie spotykać, wymieniać się doświadczeniami i zbierać nowe. Bardzo mnie zadowala taki stan rzeczy

Ula, Koszalin 27 lat
17 lipca 2021

jestem totalnie rozczarowana. Już się napaliłam na gorące spotkania, a tu nagle zimny prysznic – płać za wszystko. To jest zdzierstwo! Natychmiast zmieniłam portal, z tym tu nie chcę mieć nic wspólnego. Straciłam dużo czasu na rejestrację i usunięcie konta, a nie zyskałam nic. Tragedia

Ada, Warszawa 34 lata
11 lipca 2021

Jak stworzyć swój profil?

Opis profilu jest również bardzo ważny. Dzięki niemu inni ludzie będą mogli choć trochę Cię poznać, wyobrazić Cię sobie, stworzyć w głowie Twój obraz. Często złe pierwsze wrażenie wywołane zobaczeniem zdjęcia może zostać z nawiązką odrobione chwytliwym opisem.

W przypadku sex randek warto napisać o tym, czego mogą oczekiwać Twoi potencjalni partnerzy. Dlatego nie opisuj swoich planów na starość, wspomnień z dzieciństwa czy języków, które znasz. Wiadomo, ktoś to przeczyta, ale raczej nie przekona go to do wizyty w Twoim łóżku.

Połóż duży nacisk na kwestię swojego temperamentu, preferencji seksualnych czy cech charakteru. Mimo tego, że takie pytania już padły, nie wahaj się odpowiedzieć na nie jeszcze raz. Podstaw nigdy za wiele, komuś ważna informacja może umknąć w jednym miejscu.

Jednak nie pisz tylko o sobie, ale daj jasny sygnał, czego oczekujesz od partnera czy partnerki. Nie wahaj się dokładnie określić, co Ci się podoba, a co nie, co lubisz, a czego nie. Tylko w ten sposób dopasujecie się do siebie.

Im więcej faktów o sobie i swoich oczekiwaniach napiszesz, tym większa szansa, że lepiej się zrozumiecie z odbiorcą. A przecież dokładnie o to chodzi, nawet jeśli nie planujecie żyć ze sobą przez wiele lat, lecz chcecie tylko przyjemnie spędzić trochę czasu.

Dodatkowo dzięki dokładnemu opisowi skracasz czas oczekiwania na idealnego partnera. Jeśli ktoś pozna Cię pod wieloma względami, nie zawaha się napisać do Ciebie i dać wam obojgu szansę na wspólną chwilę szczęścia.

Rodzaje kont na Poflirtujmy

Do dyspozycji użytkowników pozostają dwie wersje konta. Jedno, podstawowe, nie pozwala praktycznie na nic użytecznego. Nie możesz bowiem wysłać do nikogo wiadomości ani odpowiedzieć na już otrzymaną.

Kilka funkcji, co prawda, znajduje swoje zastosowanie, ale nie oszukujmy się, nie rejestrujesz się na tym portalu z myślą o przeglądaniu profili innych użytkowników i ocenianiu ich. Zazwyczaj głównym celem jest szybki seks, a trudno jest umówić się z kimś, jeśli nie możesz wysłać wiadomości.

Konto premium daje Ci już dostęp do skrzynki na wiadomości i do wielu innych funkcji, jednak wiąże się z dość sporym wydatkiem. Ponadto niektórzy chcą korzystać z serwisu za darmo i nawet mała opłata jest dla nich znacznym utrudnieniem.

Płacisz, więc wymagasz. Poza możliwością kontaktu z innymi osobami, konto premium umożliwia Ci dokładniejsze przeszukiwanie bazy użytkowników. Dzięki temu masz większą szansę, że ktoś interesujący przyciągnie Twoją uwagę.

Ponadto konto VIP podnosi Twój profil w wynikach wyszukiwania, zatem więcej osób zobaczy Twoją wizytówkę. Statystycznie, im wyżej jesteś w wynikach, tym krócej oczekujesz na znalezienie partnera.

Konto jest jednak płatne. Miesiąc użytkowania kosztuje 39,90 zł, jednak przy wyborze dłuższego abonamentu ta kwota spada. Przy zakupie półrocznej subskrypcji maleje ona do 29,92 zł za miesiąc (łącznie 179,52 zł).

Przy jednorazowym opłaceniu całego roku użytkowania oszczędzisz kolejnych kilka złotych. 24,99 zł to cena, którą musisz uiścić każdego miesiąca. W sumie daje to 299,88 zł.

Zalety

 • przejrzystość i intuicyjność
 • niszowość – każdy szuka tego, co Ty
 • spora szansa na znalezienie wymarzonego partnera

Wady

 • brak możliwości wysłania wiadomości za darmo
 • wysokie ceny abonamentu
 • mała baza użytkowników, w porównaniu do konkurencyjnych serwisów

Podsumowanie

W skrócie, portal Poflirtujmy jest w stanie zaoferować Ci dość niewiele, jeśli nie wydasz kilkudziesięciu złotych miesięcznie na zakup konta premium. Nie jest to wielki wydatek, zwłaszcza że odblokowuje ekskluzywne funkcje, jednak nie jest wygodny dla wielu użytkowników.

Głównym celem osób korzystających z serwisu jest niezobowiązująca randka. Raczej nie znajdziesz tu osób chętnych, aby zbudować z Tobą solidny związek. Jeśli już, to będzie to raczej dłuższy romans, jednak bez wizji sformalizowania go.

Obsługa portalu jest prosta i nie nastręcza trudności. Odpowiednie przygotowanie profilu znacząco zwiększa Twoje szanse na znalezienie partnera, odpowiadającego Twoim oczekiwaniom.

Jak widzisz, trudno o jednoznaczną opinię. Jeśli nie masz nic przeciwko opłatom i taka struktura portalu Poflirtujmy Ci pasuje, próbuj szczęścia. Jeśli nie, szukaj innych rozwiązań. Jednak w obu przypadkach zalecamy rozsądek i działania dopiero po namyśle.

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

1 komentarz

 1. Kamil

  Na Facebooku reklamują się fakeowymi kontami, no i te opłaty. Śmierdzi scamem na kilometr, już lepiej skorzystać z datezone lub zbiornika, tam jest miejsce dla odrzutów.

  Odpowiedz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Czerwiec ’24)