Zapisanisobie.pl – Opinie + Recenzja Portalu (2023)

Choć w dzisiejszych czasach portale randkowe bez wątpienia stały się najpopularniejszym sposobem do nawiązywania kontaktów, dla niektórych osób widok katolickich portali randkowych wciąż może wydawać się niecodzienny. Jednym z nich jest serwis Zapisanisobie.pl, który łączy ludzi z wartościami katolickimi i chrześcijańskimi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym różni się katolicki portal randkowy od pozostałych serwisów randkowych, jak szybko możesz założyć na nim konto i czego się spodziewać, pozostań z nami i zapoznaj się z artykułem.

zapisanisobie.pl

 

Jak wygląda proces założenia konta na portalu Zapisani Sobie.pl?

Większość serwisów randkowych udostępnia możliwość korzystania z nich w pełnej wersji dopiero po założeniu na nich konta. Katolicki portal randkowy Zapisani Sobie również wymaga rejestracji, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji serwisu.

Cały proces założenia konta zajmuje od 5 do 10 minut. Bez problemu poradzą z nim sobie nawet osoby, które nie mają większego doświadczenia w korzystaniu z serwisów randkowych.

Chcesz poznać miłość w internecie? Sprawdź najnowszy ranking darmowych portali randkowych dla samotnych i zmień swoje życie raz na zawsze!

Podczas zakładania konta należy udzielić odpowiedzi na około 30 pytań, dzięki którym inni użytkownicy będą w stanie poznać nas znacznie bardziej i ocenić, czy chcą poznać nas bliżej. Wśród pytań znajdą się między innymi standardowe, pytające o:

 • płeć

 • imię

 • miejsce zamieszkania

 • data urodzenia

 • stan cywilny

 • wykształcenie

Natomiast w drugiej części znajdują się pytania otwarte na tematy takie jak:

 • opis cech osobowości (minimum 100 znaków)

 • ważne cechy osoby, którą chcemy poznać (minimum 100 znaków)

 • podejście do kwestii takich jak aborcja i antykoncepcja

 • podejście do wiary w Boga

 • zainteresowania i hobby

 • nieważności sakramentu małżeństwa

A także wiele innych. W porównaniu do innych serwisów randkowych proces rejestracji na portalu Zapisani Sobie jest nieco dłuższy, jednak dzięki temu również jesteśmy w stanie znacznie bardziej określić to, kogo i czego szukamy.

zapisanisobie.pl 2

Zapisani Sobie — jak korzystać z serwisu? Czy jest on darmowy?

Po zarejestrowaniu się na portalu Zapisani Sobie, użytkownicy mogą przejść do korzystania z serwisu i odkrywania wszystkich zalet, jakie czekają tam na nich. Sam serwis jest częściowo darmowy. Oznacza to, że za założenie konta na portalu użytkownicy nie ponoszą żadnych opłat.

Wersja darmowa

Przy darmowej wersji konta mogą oni także korzystać z podstawowych funkcji. Jest to między innymi możliwość podglądania profili innych użytkowników tego portalu randkowego, wyszukiwania profili dzięki specjalnej wyszukiwarce lub przeglądanie galerii zdjęć innych osób.

Oczywiście w tym miejscu należy podkreślić, że jest to chrześcijański portal randkowy i zdjęcia znajdujące się na tym portalu randkowym nie są zupełnie podobne do tych, które można znaleźć na innych portalach randkowych.

Płatna wersja

Osoby, które zdecydują się na to, aby wykupić konto premium, mogą cieszyć się dodatkowymi funkcjami, między innymi takimi jak:

 • możliwość sprawdzenia, jakie 100 ostatnich osób oglądało nasz profil

 • możliwość zapamiętywania kontaktów do innych użytkowników o podobnych poglądach

 • sprawdzenie, kto dodał nas do kontaktów

 • sprawdzenie listy osób zablokowanych

 • forum dyskusyjne

Cennik portalu ZapisaniSobie.pl

W porównaniu do pozostałych serwisów randkowych portal katolicki Zapisani Sobie również udostępnia możliwość wykupienia konta premium, jednak oferuje on jedynie roczną opłatę w cenie 25 zł za rok. Dzięki niskiej cenie serwis skutecznie przekonuje swoich użytkowników do dołączenia do grona osób mających dostęp do wszystkich funkcji serwisu.

Interesują Cię serwisy randkowe dla wierzących? Sprawdź ranking najnowszych darmowych portali dla katolików!

O czym warto pamiętać, korzystając z serwisu Zapisani Sobie.pl?

Serwis Zapisani Sobie to portal dla katolickich singli, który promuje katolickie portale randki i chrześcijańskie wartości. Można tam spotkać wyłącznie ludzi z wartościami, którzy nie są w stanie odnaleźć szczęścia i poznać kogoś bliskiego na tradycyjnych portalach randkowych.

Oczywiście można tam spotkać także osoby po rozwodzie cywilnym, jednak jest ich znaczna mniejszość. W serwisie Zapisanisobie spotykają się ludzie, których interesują chrześcijańskie randki zgodne z wyznawanymi przez nich wartościami. Nie są to namiętne spotkania kończące się w łóżku i warto o tym pamiętać, zakładając tam konto.

Choć niekiedy podejście użytkowników tego portalu można uznać za niecodzienne, to jednak dla osób, które wyznają chrześcijańskie wartości, jest to zupełnie naturalne i zrozumiałe. Katolickie portale randkowe wciąż nie są tak popularne jak pozostałe serwisy, z każdym rokiem liczba ich użytkowników stale rośnie, dzięki czemu stają się one znacznie bardziej rozpoznawalne, a katolickie randki coraz częściej przyciągają do siebie nowych użytkowników.

zapisanisobie.3

Jak usunąć konto na portalu Zapisani Sobie pl?

Usunięcie konta na portalu Zapisani Sobie, podobnie jak rejestracja, jest wyjątkowo proste i nie wymaga żadnego doświadczenia. Aby usunąć konto, należy jedynie wejść w ustawienia i znaleźć opcję „Zawieszenie lub usunięcie konta”, a następnie kliknąć odpowiedni przycisk z napisem „Usuwanie Konta”

Wady i zalety serwisu Zapisani Sobie.pl

Zalety:

  • Brak możliwości wymiany danych kontaktowych dla posiadaczy konta darmowego

  • Mniejsza popularność serwisu od tradycyjnych serwisów randkowych

  • archaiczny interfejs

  Wady:

  • Możliwość darmowego utworzenia konta

  • Brak ukrytych opłat

  • Wyszukiwanie użytkowników dzięki specjalnej wyszukiwarce

  • Niewielki koszt konta premium

  • Randki przeznaczone dla osób wierzących

  Opinie użytkowników serwisu ZapisaniSobie.pl

  Choć pojawiają się pojedyncze negatywne opinie na temat tego serwisu, to jednak znaczna większość opinii na jego temat to pozytywne zdania. Użytkownicy najczęściej doceniają fakt, że serwis ten został stworzony z myślą o osobach wierzących i zauważają, że jest to trudne, aby rzeczywiście znaleźć drugą połówkę w dzisiejszych czasach, będąc kimś wierzącym w Boga.

  Oprócz tego, wielu użytkowników wspomina o tym, że zachęcająca do założenia tam konta jest także niska opłata i możliwość zawarcia znajomości z osobami z drugiego końca kraju.

  Serwis randkowy zbiera także pozytywne opinie dzięki temu, że użytkownicy nie zakładają kont fałszywych, a praktycznie wszystkie z nich należą do rzeczywistych właścicieli.

  Z negatywnych opinii najczęściej możemy spotkać się, z tym że na stronie głównej nie dzieje się zbyt wiele, a liczba użytkowników jak na taki portal randkowy jest wciąż zbyt mała.

  Rated 1,0 out of 5
  18 grudnia 2023

  To jest totalny dramat. Moderują to jacyś nawiedzeni ludzie. Moje konto zostało zawieszone bo w profilu miałem napisane że lubię sarkazm i stand-up a to rzekomo grzech obrażający Boga 😆 dziewczyny które poznałem przez portal mówią, że moderatorzy czytają prywatne wiadomości. Dodatkowo wyrażając swoje zdziwienie zostałem zbanowany na forum (mimo, że nigdy nie napisałem żadnego postu) bym czasem nie napisał czegokolwiek skoro nie mam pojęcia o wierze. Ogólnie jakaś sekta wzajemnej adoracji to prowadzi.

  Sebastian
  Rated 5,0 out of 5
  01 grudnia 2023

  fenomenalny 🙂 naprawdę można tam poznać cudową żonę 🙂

  szczęśliwy małżonek

  Dodaj swoją opinię

  Zależy nam na Twoim zdaniu. Używałeś portalu? Dodaj swoją opinię i pomóż innym!

  Zapisanisobie.pl — podsumowując

  Dzięki portalom takim jak ten, osoby będące blisko z wiarą wreszcie bez problemów mogą nawiązywać kontakty i przestać martwić się problemem, jakim jest brak zrozumienia i odpowiedniego miejsca w internecie.

  Możliwość znalezienia drugiej połówki za pomocą internetu wreszcie jest równa dla wszystkich, niezależnie od tego, w co wierzą i jakie wartości religijne wyznają. Jeśli jednak z jakichś powodów ten serwis nie sprostał Twoim oczekiwaniom, zapoznaj się z naszą listą darmowych portali randkowych.

  Bez najmniejszego problemu znajdziesz wśród nich odpowiednie miejsce dla siebie, dzięki któremu poznanie bliskiej osoby na całe życie nie będzie stanowiło problemu.

  Nasza ocena:

  Najnowsze posty na stronie:

  Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
  Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

  0 komentarzy

  Wyślij komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Ranking Portali Randkowych (Luty ’24)