Adoreo.com – Opinie + Recenzja (2023) Czy Warto?

Adoreco.com to serwis randkowy, który na rynku portali randkowych pojawił się zaledwie w 2020 roku. Serwis ten niespecjalnie często pojawia się w rankingach portali randkowych, stąd też informacje o nim wciąż pozostają owiane tajemnicą.

Postanowiliśmy sprawdzić od środka, jak wygląda proces rejestracji, kogo możemy spotkać na portalu randkowym, a także jakie są jego wady i zalety. Jeśli przymierzasz się do założenia na nim konta lub szukasz czegoś nowego, pozostań z nami.

Adoreo.com 1

 

Jak wygląda proces rejestracji na portalu Adoreo?

Na początku warto zaznaczyć, że serwis Adoreo.com oferuje możliwość darmowej rejestracji, dzięki czemu nawet w przypadku gdy nie spodoba Ci się ten portal, lub osoby poznane na nim nie spełnią naszych oczekiwań, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z rejestracją.

Rejestracja na portalu przebiega dosyć szybko i bezproblemowo. Cały proces zamyka się w mniej niż 12 krokach, co oznacza, że założenie konta może zająć Ci poniżej 5 minut. Biorąc pod uwagę inne portale randkowe, jest to standardowy wynik.

Podczas rejestracji Twoim oczom ukażą się standardowe pola do wypełnienia, w których należy umieścić dane swojego profilu, takie jak:

 • Płeć
 • Jaką orientacją seksualną jesteś zainteresowany
 • Twoja nazwa użytkownika
 • Data i miejsce urodzenia
 • Języki, jakimi się posługujesz

Po podaniu tych informacji należy jeszcze zaakceptować regulamin, kliknąć „zarejestruj” i Twój profil będzie gotowy do użycia, a strona randkowa stanie przed Tobą otworem.

Adoreo.com 2

Jak korzystać z serwisu Adoreo com?

Podczas korzystania z Adoreo.com nie sposób nie pomyśleć o mediach społecznościowych, ponieważ strona główna serwisu w dużym stopniu przypomina styl zaczerpnięty z Facebook Dating. Na tablicy głównej widnieją ogłoszenia użytkowników, pod którymi możemy zostawić polubienie, komentarz lub jedną z dodatkowych opcji.

I w tym momencie podobieństwo do portali społecznościowych kończy się, ponieważ opcje dostępne dla użytkowników są bardziej rozbudowane w kierunku poznawania… ciała, drugiej osoby.

Zdjęcia dedykowane

Jeżeli spodoba Ci się wygląd konkretnego użytkownika, jednak wśród jego lub jej zdjęć nie ma tego, czego szukasz, masz możliwość wysłania specjalnej prośby o dodatkowe zdjęcie, które oczywiście będzie dodatkowo płatne, zgodnie z opłatami na portalu.

Do wyboru otrzymujesz możliwości takie jak:

 • piersi
 • pośladki
 • „dolne części ciała”
 • nogi
 • stopy

Dodatkowe opcje to:

 • pończochy
 • wysokie obcasy

A dla osób, które powyższe opcje nie zadowalają, jest jeszcze jedna specjalna opcja. Użytkownik samemu może określić w specjalnej tabelce, jakie zdjęcie go interesuje.

Rzecz jasna, przyjemności te nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Użytkownik sam określa, jaką kwotę jest w stanie zapłacić za wybrane przez siebie zdjęcia. Następnie wiadomość zostaje wysłana i czekamy na odpowiedź. Jeśli osoba, która zaakceptowała wcześniej propozycję, nie wywiąże się z niej, po 7 dniach na Twoje konto powrócą wykupione punkty. Czy to koniec procesu? Niestety nie…

Adoreo.com 3

Małym druczkiem

Oprócz oferowanej stawki za wysłanie prośby o zdjęcie, serwis Adoreo.com nalicza dodatkową opłatę za wysłanie wiadomości, w wysokości 19 punktów. Nie brzmi to zachęcająco, biorąc pod uwagę fakt, że nie masz żadnej pewności, czy osoba, do której wysyłasz swoją prośbę, rzeczywiście istnieje.

Niestety przeglądając tablicę główną i profile innych użytkowników nie sposób odnieść wrażenia, że część z nich należy do niechlubnej grupy fake użytkowników. Łatwy proces rejestracji z jednej strony może być zachęcający, jednak przyciąga on także internetowych oszustów, którzy czekają tylko na to, aby wyłudzić od Ciebie pieniądze.

Pozostałe opcje

Oprócz polubienia, dodania komentarza lub wysłania prośby o dedykowane zdjęcie, użytkownicy mogą wysłać drugiej osobie napiwek, aby zachęcić ją do kontaktu. Kolejne opcje to wysłanie wiadomości prywatnej lub udostępnienie zdjęcia.

Jeśli szukasz darmowych portali randkowych – sprawdź tutaj

Jak wygląda cennik portalu Adoreo.com?

Jak łatwo można się domyślić, po darmowej rejestracji, korzystanie z portalu przestaje być darmowe. Chcąc uzyskać dostęp do ogłoszeń lub odblokować dodatkowe funkcje, należy wykupić punkty, dzięki którym możesz nawiązać kontakt z innymi użytkownikami społeczności Adoero.

Do wyboru masz opcje takie jak:

 • 20 punktów – 3,99 zł
 • 1oo punktów – 13,99 zł
 • 300 punktów – 41,99 zł
 • 600 punktów – 83,99 zł

Aby je wykupić, możesz skorzystać z trzech sposobów:

 • karta kredytowa (Visa, Mastercard, JCB, American Express)
 • Blik
 • szybki przelew (mBank, PKO, Milenium i inne)

Wychodzi więc na to, że koszt jednej wiadomości to około 4 zł, które musisz ponieść każdorazowo, chcąc nawiązać kontakt z innym użytkownikiem.

Warto zauważyć także, że po założeniu konta, przez kilka dni Adoreo.com przyznaje rabat w wysokości 30% dla nowych użytkowników.

adoreo.com 4

Czy rzeczywiście można tu kogoś poznać?

Już chwilę po założeniu konta, w Twojej skrzynce odbiorczej pojawią się pierwsze wiadomości od innych użytkowników. W większości z nich są to w pół roznegliżowane zdjęcia, które prowokują do rozpoczęcia rozmowy.

Niestety, jeśli nie specjalnie lubisz płacić za możliwość rozmowy lub akurat chwilowo w Twoim portfelu brakuje środków na tego typu usługi, nawiązanie rozmowy nie będzie możliwe. Aby odpisać na każdą wiadomość, musisz posiadać punkty na swoim profilu.

Kolejnym rozczarowaniem z pewnością okaże się fakt, że część ze zdjęć znalezionych na profilach użytkowników Adoreo, po umieszczeniu w wyszukiwarce internetowej pokazała, że z pewnością nie należą one do osób na Adoreo.

Oznacza to więc, że jest to jedynie sprytny sposób na wyciąganie pieniędzy od samotnych osób, które szukają bliskości na portalach randkowych. Bliskości tej jednak nie otrzymują, ponieważ znaczna część profili na Adoreo.com to fałszywe profile.

adoreo.com 5

 

Wady i zalety serwisu Adoreo com

Zalety:

 • Szybki proces rejestracji

 • Intuicyjny portal randkowy

 • Łatwe usunięcie konta

Wady:

 • Drogi koszt wykupienia punktów premium

 • Duża ilość fałszywych użytkowników

 • Brak możliwości wysyłania darmowych wiadomości

 • Niska popularność serwisu

 • Reklamy

 • Częste próby wyłudzenia pieniędzy

Adoreo com – opinie użytkowników

Niestety znalezienie opinii na temat serwisu Adoreo.com nie jest możliwe, ponieważ najzwyczajniej nie ma ich w internecie. Jest to kolejna oznaka poziomu usług, jakie oferuje ten serwis.

Ten portal nie ma jeszcze żadnych opinii. Bądź pierwszym który ją doda!

Dodaj swoją opinię

Zależy nam na Twoim zdaniu. Używałeś portalu? Dodaj swoją opinię i pomóż innym!

Jak usunąć konto na portalu Adoreo.com?

Usunięcie konta to prosty i szybki proces, który na szczęście przebiega bez większych problemów. Aby to zrobić, należy wejść w ustawienia, a następnie kliknąć dedykowany przycisk „usuń użytkownika”.

Pamiętaj, że po zaakceptowaniu tej opcji, usunięcie konta nie będzie możliwe. Patrząc jednak na znikome korzyści korzystania z serwisu Adoreo, decyzja o usunięciu konta nie powinna nikogo martwić.

Podsumowując

Serwis Adoreo.com z pewnością nie jest jedną z tych stron, którą warto polecić użytkownikom szukającym miejsca do poznania nowych osób. Płatne wiadomości, wysoki koszt kupna punktów premium i duża ilość fałszywych profili sprawiają, że nie warto go odwiedzać.

Jeśli chcesz znaleźć miejsce, w którym bez problemu poznasz kogoś realnego, odwiedź serwis randkowy Be2.pl i przekonaj się, jak powinien wyglądać prawdziwy serwis randkowy, dla prawdziwych użytkowników.

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Lipiec ’24)