Flirt.com – Recenzja i Opinie Na Temat Portalu

Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka szczęścia w przelotnych znajomościach, szybkim seksie i braku zobowiązań wobec drugiej osoby i całego świata. Do takich osób adresowane są serwisy, umożliwiające umówienie się na seks randkę. Jednym z nich jest Flirt.

Jednak Flirt nie zamyka się i na innych użytkowników i pomoże Ci znaleźć również partnera na całe życie. Dlatego nie przejmuj się, że nie trafisz na to, czego szukasz. Przy odrobinie szczęścia radość może Cię spotkać już po niedługim czasie!

Tylko od Ciebie zależy, czy dasz szansę portalowi Flirt. Od czasów założenia przekonał do siebie prawie 10 milionów osób. Jest to ogromna liczba, wyróżniająca ten serwis na tle innych. Bilans płciowy, co ciekawe, jest zachowany.

Rejestracja

Założenie konta trwa w okolicach minuty i nie jest specjalnie trudne. System poprosi Cię o wprowadzenie płci, adresu mailowego i hasła. Na podanego maila przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego i przejdź do edycji swojego profilu na portalu Flirt.

Jak przygotować swój profil?

Podstawowym elementem, na którym musisz zwrócić uwagę jest opis Twojego profilu. Napisz tam co nieco o sobie, swoich zainteresowaniach, wykształceniu, planach na przyszłość. Są to dane, które na pewno zaciekawią potencjalnych partnerów.

W przeciwieństwie do osób zainteresowanych tylko seks randkami, użytkownicy chcący zbudować trwały związek potrzebują bardziej kompleksowych informacji o Tobie. Nie zadowolą się Twoim wyglądem czy preferencjami erotycznymi.

Pamiętaj, by nie był on za długi czy napisany zbyt ozdobnym stylem. Mało jest takich osób, którym to się spodoba, nie oszukujmy się. A w ten sposób znacznie zmniejszysz grupę ludzi, którzy zdecydują się skontaktować z Tobą.

Jednak nie popadaj w skrajności, lakoniczny i suchy tekst też nie budzi pozytywnych emocji w odbiorcach. A przecież o to chodzi, by ktoś zaciekawił się Tobą, Twoim charakterem czy osobowością. Tylko tak masz szansę na zbudowanie trwałego związku.

Kieruj się prostą zasadą – pisz takim stylem, jaki lubisz czytać. Nie sil się na sztuczność, tak tylko pogorszysz swój wizerunek. Autentyczność od zawsze była w cenie i jest to najlepszy styl dla Ciebie. Z nim będziesz się wspaniale czuć i przekonasz do siebie innych ludzi.

Kolejną ważną sprawą jest odpowiedni dobór zdjęcia profilowego. Nie skupiaj się na jednej grupie ludzi, dlatego też umieść w serwisie najlepiej kilka swoich zdjęć. Niech przedstawiają Cię w różnych lokalizacjach i okolicznościach.

Różnorodność to cecha dobrego profilu. Dzięki temu każdy znajdzie na nim coś dla siebie, co go zainteresuje i sprawi, że pomyśli o kontakcie z Tobą. Cały czas nie zapominaj o celu, z którym przyszedłeś na portal Flirt.

Wyszukiwanie użytkowników

Wyszukiwarka profili opiera się na prostym założeniu porównywania odpowiedzi osób korzystających z serwisu na te same pytania. Jeśli są podobne, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że będą do siebie pasowały.

Dlatego tak ważne jest, by Twój opis był zgodny z prawdą, a w tym samym czasie pełny. Trudno dopasować Ci kogoś, jeśli nie uwzględnisz na swoim profilu preferowanego wyglądu, wieku, płci, sylwetki czy wagi danej osoby.

Podobnie sprawy się mają z oczekiwaniami względem portalu i jego użytkowników. Jeśli szukasz kogoś na krótką randkę, napisz to. Jeśli celujesz w związek na serio, nie ukrywaj tego. Zwiększysz swoją szansę na szczęście.

Jeśli trafisz już na osobę, która przykuła Twoją uwagę, możesz do niej napisać lub skorzystać z funkcji Megaflirt. Oferuje ona dostęp do gotowych zbiorów tekstów, którymi możesz rozpocząć rozmowę.

Jest to dobry sposób na przełamanie pierwszych lodów. Jeśli nie grzeszysz nadprogramową śmiałością i nie lubisz wymyślać chwytliwych tekstów lub po prostu nie chcesz wyjść nienaturalnie, wykorzystaj te gotowe i sprawdzone wiadomości na samym początku.

 

 

Pozytywne i negatywne opinie użytkowników

Flirt to godny polecenia serwis randkowy. Bardzo go sobie chwalę, szczególnie to, że wiele można zrobić na nim za darmo, a jeśli ktoś już kupuje konto premium, to nie musi płacić za wiele. Reszta to już kwestia dokładnego opisu, odrobiny zaangażowania i szczęścia do innych ludzi

Marcin, Szczecin 33 lat
17 lipca 2021

cudna rzecz ten Flirt. Tylu interesujących ludzi, że głowa mała. Jak to się stało, że dopiero teraz się o nim dowiaduję? Nie zmarnowałbym ładnych kilku lat życia na nieudane poszukiwania drugiej połówki. Ale i tak nie narzekam, bo wreszcie zdałem sobie sprawę, że jeszcze nie wszystko stracone

Monika, Warszawa 43 lat
11 czerwca 2021

mnie Flirt zawiódł. Może jestem niedzisiejsza i się nie łapię w tych wszystkich zawiłościach… Ale po prostu wolę do kogoś podejść na ulicy i zagadać, rozmowa w internecie nie ma dla mnie tego czaru, który ma zwykła rozmowa. Nie wyobrażam sobie zbudowania trwałej relacji w ten sposób. Ale cóż, co kto lubi. Wracam do siebie i raczej się tu już nie pojawię

Daria, Wrocław 27 lat
13 kwietnia 2021

Rodzaje kont na Flirt.com

Jak na każdym podobnym serwisie, tak i na Flirt musisz uzbroić się w cierpliwość, jeśli masz zamiar korzystać z wersji podstawowej portalu. Funkcjonalności Twojego konta będą w takiej wersji mocno ograniczone i wiele osób skarży się, że trudno go się wtedy używa.

Dotyczy to głównie kwestii wyszukiwania profili innych użytkowników i możliwości nawiązywania z nimi otwartego kontaktu. Konto podstawowe nie pozwala Ci na satysfakcjonujące poruszanie się w tej materii.

Jednak fakt, że jest ono bezpłatne przekonuje do siebie wiele osób. Najprościej będzie podjąć Ci decyzję, gdy przez jakiś czas poużywasz go w takiej właśnie wersji, poznasz jego słabe i mocne strony. Jeśli będzie wystarczające, nie musisz wydawać pieniędzy na siłę.

Konto premium podnosi Twój profil w wynikach wyszukiwania, tym samym zwiększając jego widoczność dla innych użytkowników. Dzięki takiemu rozwiązaniu więcej osób trafi na Twoją wizytówkę i być może skontaktuje się z Tobą.

Inną zaletą konta płatnego jest nieograniczona możliwość kontaktu z kimkolwiek chcesz. Jest to przydatna opcja, bo od czasu zakupu nie musisz się przejmować limitami. Nie będzie Cię też tak bardzo bolało, gdy ktoś Ci nie odpisze.

Ponadto pełna wersja konta oferuje Ci dostęp do wielu interesujących funkcji, wśród których na uwagę zasługuje jeszcze anonimowe przeglądanie profili innych użytkowników. Ciekawy wariant, jeśli nie lubisz zostawiać za sobą niepotrzebnych śladów.

Opłata za konto premium regulowana jest w nietypowy, aczkolwiek interesujący sposób. Płacisz bowiem za każdy dzień użytkowania serwisu. W zależności od wybranej opcji, zapłacisz nie mniej niż 82 grosze dziennie, co daje około 25 zł w skali miesiąca.

Nie jest to wysoka kwota, w porównaniu do konkurencyjnych serwisów, na których opłaty wahają się w granicach 60-180 zł. Oszczędność zauważalna, a że niczego nie brakuje portalowi Flirt, to jest to duży plus.

Zalety

  • przejrzystość portalu
  • duża liczba użytkowników
  • nastawienie na każdy rodzaj relacji
  • niska opłata miesięczna
  • płacisz za każdy dzień użytkowania

Wady

  • niewielkie możliwości konta podstawowego
  • ryzyko trafienia na nieaktywne konto

Podsumowanie

Flirt to portal randkowy, który oferuje swoje usługi wszystkim zainteresowanym miłosnymi sprawami. Zarówno fani skoków w bok skorzystają na nim, jak i osoby, których celem jest zbudowanie trwałego związku.

Rejestracja w serwisie jest prosta i nie wymaga wprowadzenia wielu danych. Bardziej czasochłonne jest uzupełnienie profilu i przygotowanie odpowiedniego opisu czy galerii zdjęć. Nie pomiń tego etapu, bo od niego w dużej mierze zależy Twoje powodzenie.

Funkcje oferowane przez konto podstawowe pozwalają na niewiele, jednak spróbuj przez pewien czas zaznajomić się z portalem właśnie w tej wersji. Nie stracisz nic, jeśli się nagle rozmyślisz. A przeskoczyć na konto pełne możesz zawsze.

Polecamy rozsądek w wyborze odpowiedniego dla Ciebie portalu randkowego, jednak Flirt wydaje się być godną uwagi pozycją rynkową. Przeczytaj inne nasze recenzje i podejmij swoją decyzję.

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Lipiec ’24)