Najlepszy Portal Randkowy Dla Lesbijek – Ranking 2022

Ostatnia aktualizacja: 26 maja, 2023

Większość serwisów towarzyskich znajdujących się na szczytach rankingów promujących najlepsze portale randkowe może pochwalić się dominującą obecnością kobiet wśród grona swoich odbiorców. Jednak co w przypadku związków wyłącznie pomiędzy płcią piękną – gdzie lesbijki znajdą swoją niszę.

Dla osób szukających miłości, które należą do grona LGBT, spełnienie swoich oczekiwań kompletnie nie jest łatwe. Wręcz przeciwnie – pomimo postępującej tolerancji Polskiego społeczeństwa, pary homoseksualne podlegają stałej dyskryminacji. Jednak czy w branży randek online ta sytuacja wygląda inaczej?

Ranking Najpopularniejszych Aplikacji Randkowych dla Lesbijek – 2022:

Zwycięzca Testu Redakcji i Użytkowników
maj 2023

Be2 – Lider Wśród Portali Randkowych Dla Lesbijek

be2 - logo i opinie

Ocena: 4.47/5
1375 głosów

loga bezpieczenstwa i dostępności
be2 - logo i opinie

Ocena: 4.47/5
1375 głosów

Be2 to portal randkowy dla lesbijek, który swój potencjał kryje nie tylko w ilości aktywnych użytkowników, ale także w skutecznej technologii łączenia singielki w pary. Wszystko to za sprawą algorytmu oraz krótkiego testu osobowości!

Zalety portalu:

Test osobowości bada cechy charakteru użytkowników, na podstawie których dobiera najbardziej kompatybilne pary
Dzięki skuteczności pracy moderatorów, serwis gwarantuje, że wszystkie profile mają swoje odzwierciedlenie w prawdziwym życiu (walka z botami i fake kontami)
Odpowiedni na osób ukierunkowanych na poważny związek
Bezpłatne konto zapewnia podstawowe funkcje i kanały komunikacji z innymi użytkownikami strony
Duża ilość reklam na stronie w przypadku kont podstawowych

🔥 📈  W tym tygodniu do Be2 dołączyło:
812 kobiet, 609 mężczyzn

Wybrana opinia:

Z reguły wybierałam bardziej niszowe serwisy randkowe, bo właśnie takie wydawały mi się bardziej „domowe”. Be2 choć jako serwis randkowy może pochwalić się dużą gamą odbiorców niesie ze sobą niezwykle domową atmosferę. To właśnie tu poznałam swoją miłość życia – Weronikę. Strzał w dziesiątkę już od pierwszego spotkania. Subiektywnie polecam serwis randkowy Be2 za jego niepodważalną skuteczność!

Marcelina R. 28 lat, Wrocław Konto zweryfikowane

Pozostałe propozycje

sexkontakty.com opinie

Ocena: 4.19/5
544 głosów

SexKontakty

sexkontakty.com opinie

Ocena: 4.19/5
544 głosów

Randki online to nie tylko poszukiwanie długoletniego partnera, jak prawi większość portali randkowych. To także poszukiwanie własnej cielesności i spełnienia. Portal SexKontakty to rozumie i w odróżnieniu od tego co widzimy na zwykłych portalach randkowych – tutaj główną rolę gra erotyzm.

Zalety portalu

✅ Pomaga nawiązywać nowe znajomości osobom, które ukierunkowane są na sex relacje
✅ Jasny i czytelny samouczek towarzyszy użytkownikowi przez całą rejestrację, pomagając utworzyć profil
✅ Darmowa rejestracja
✅ Filtry wyszukiwania umożliwiają zawężenie grona proponowanych profili
❌ Wśród społeczności portalu można trafić na obecność fałszywych profili

erodate logo opinie

Ocena: 4.17/5
901 głosów

Erodate

erodate logo opinie

Ocena: 4.17/5
901 głosów

Aplikacje randkowe nie zawsze muszą podzielać społeczność na konkretne grupy. Właśnie tym sposobem Erodate stał się portalem dla każdego, niezależnie od preferencji seksualnych, płci, wykształcenia czy wieku. Jak wynika z danych statystycznych – Erodate to portal zaufany i skuteczny.

Zalety portalu

✅ Portal randkowy o długim stażu
✅ Skierowany do osób każdej orientacji – w tym lesbijek, kobiet biseksualnych i heteroseksualnych
✅ Duża społeczność portalu, co przekłada się na dużą liczbę potencjalnych partnerów
✅ Moderatorzy kontrolują wszystkie treści udostępniane na stronie
❌ Większa część społeczności portalu jest zamknięta na relacje wykraczające poza przelotny związek

singles50 logo

Ocena: 4.10/5
863 głosów

Singles50

singles50 logo

Ocena: 4.10/5
863 głosów

Portale lesbijskie z reguły skierowane są do młodych osób, często pomijając jedną z grup – osoby powyżej 50 roku życia. Jest to na tyle istotne, gdyż platformy randkowe pełne są osób, które pragną przeżyć drugą młodość i poznać prawdziwą miłość przy pomocy Internetu. Na to przecież nigdy nie jest zbyt późno!

Zalety portalu

✅ W skład społeczności serwisu randkowego wchodzą osoby powyżej 50 roku życia, poszukujące kontaktu z singlami w swoim wieku
✅ Jedna z niewielu witryn randkowych, która oferuje darmowe członkostwo
✅ Intuicyjna, łatwy w obsłudze
✅ Serdeczna społeczność
❌ Dużą część serwisu stanowi społeczność osób heteroseksualnych

Academic Singles

academic singles logo

Ocena: 4.02/5
293 głosów

academic singles logo

Ocena: 4.02/5
293 głosów

Ile osób, tyle wymagań… Podobnie jest w przypadku portali randkowych dla lesbijek. Dla niektórych istotny jest status, wiek, pochodzenie, czy wygląd fizyczny, zaś dla innych właśnie… wykształcenie. Academic Singles to portal dla osób, które pragną odnaleźć wspólny język z osobami o podobnych ambicjach życiowych.

Zalety portalu:

✅ Portal randkowy dla lesbijek skierowany do wykształconych, ambitnych singielek
✅ Darmowa rejestracja i personalizacja konta
✅ Protokoły szyfrujące oraz moderatorzy stale dokładają starań, by zachować bezpieczeństwo użytkowników
✅ Możliwość dalszej rozbudowy konta o subskrypcję (dodatkowa promocja profilu wśród użytkowników)
❌ Brak aplikacji mobilnej

MyDates (FlirtHits)

mydates logo

Ocena: 4.00/5
203 głosy

mydates logo

Ocena: 4.00/5
203 głosy

Większość użytkowników portali randkowych to osoby młode, które nie zawsze są gotowe na zbudowanie stałego związku, czy ukierunkowane na poszukiwanie partnera, z którym zechcą zbudować idealną parę. Czasem przecież potrzeba zabawy, braku zobowiązań i przyjaciół, którzy spędzą z nami czas.

Zalety portalu:

✅ Ukierunkowany na każdy rodzaj relacji (związek, nowe przyjaźnie, romanse, itp.)
✅ Każdy profil musi być wyposażony w opis, zdjęcie profilowe oraz zweryfikowany przy pomocy maila (fałszywe profile są eliminowane już podczas procesu rejestracji)
✅ Możliwość kontaktu z osobami z całego świata (przewaga Europejczyków)
✅ Jak mówi stosunek płci – kobiety stanowią przewagę na stronie
❌ Strona skierowana do wszystkich, bez wykluczenia osób heteroseksualnych

Najlepsze serwisy randkowe – co powinieneś wiedzieć zanim założysz konto?

Większość portali randkowych dla lesbijek ma dość prosty system działania, który może zostać opisany poprzez jeden konkretny model – rejestracja, weryfikacja, personalizacja i dalsza opłata. Jest to najbardziej popularna taktyka w sieci wśród witryn randkowych, dlatego warto już na początku zapoznać się z tym, co może nas na nich spotkać.

Rejestracja

Serwisy randkowe dla lesbijek pod względem rejestracji niczym nie odróżniają się od popularnych platform matrymonialnych. Do stworzenia konta konieczne jest udzielenie kilku podstawowych informacji, takich jak – imię, miasto pochodzenia, wiek, orientacja seksualna oraz adres e-mail.

Weryfikacja

By zyskać pewność, ze po drugiej stronie monitora znajduje się osoba, za którą faktycznie podają się użytkownicy, twórcy portali randkowych wprowadzili do swojego systemu konieczność przeprowadzenia weryfikacji. Jest to możliwe dzięki adresowi e-mail, na który dostarczona jest wiadomość ze specjalnym linkiem.

Personalizacja

Poza preferencjami seksualnymi, wiekiem, czy oczekiwaniami względem partnera, możemy wprowadzić znacznie więcej zmian do naszego profilu. By nadać naszemu profilowi bardziej osobistego charakteru możemy dodać zdjęcie profilowe lub uzupełnić naszą galerię o zestaw odpowiednich fotografii, zamieścić zachęcający opis oraz uzupełnić profil o nasze zainteresowania, wykształcenia czy miejsce pracy.

Opłaty

Każdy portal randkowy do funkcjonowania musi posiadać źródło finansowania. Na niektórych portalach randkowych takim źródłem są inwestorzy, reklamy lub wkład ze strony użytkowników.

W przypadku powyższych portali randkowych dla lesbijek żadne koszta nie są odgórnie narzucone na użytkowników. Zakup konta premium, subskrypcji czy wirtualnej waluty leży wyłącznie po stronie użytkownika.

Portale lesbijskie – skąd ich popularność?

Serwisy randkowe dla lesbijek cieszą się popularnością głównie ze względu na to, że doskonale spełniają oczekiwania swojej grupy odbiorców. Poza możliwością kontaktu z osobami o podobnej orientacji, mamy dostęp do gamy dodatkowych funkcji…

Jeśli szukasz sprawdzonych portali, zachęcamy także do odwiedzenia naszego rankingu gdzie najlepsze portale randkowe (darmowe).

Blog – bogaty w porady, opinie ekspertów, oraz odpowiedzi na najczęśćiej zadawane pytania. To wszystko w myśli – skuteczność i edukacja. W końcu… budowanie relacji międzyludzkich w dużej mierze istotną rolę gra nasze podejście, gotowość oraz pewne przyzwyczajenia, które nieraz nieświadomie przekładamy na drugie osoby.

Gry integracyjne – idealny sposób na rozpoczęcie bezstresowej rozmowy. Czy to poprzez losowe dobieranie w pary, niewinne zaczepki, czy też gry na podobieństwo popularnych „randek w ciemno”. Serwisy randkowe dla lesbijek to nie tylko integracja czy edukacja, ale także rozrywka! A wszystko to w jednym miejscu…

Płatne serwisy randkowe czy bezpłatne – które wybrać?

Wchodząc w świat zdominowany przez portale randkowe można dość łatwo zniechęcić się, co do dalszych starań w znalezieniu partnera. Dlaczego? Otóż dlatego, że wybieramy złe serwisy randkowe dla których satysfakcja klienta i skuteczność stoją dość nisko w hierarchii twórców.

Jednak najlepsze portale randkowe dla lesbijek to nie zawsze płatne serwisy randkowe. Czasem to właśnie serwisy, które są dostępne za darmo, ale mimo to dają użytkownikowi szansę na podjęcie decyzję na temat rozszerzenia swojego konta o subskrypcję. Zatem – warto skupiać się na portalach randkowych działających na podstawie modelu biznesowego freemium.

Czy darmowe serwisy randkowe są bezpieczne?

W dzisiejszych czasach strach o bezpieczeństwo w sieci odrobinę niknie w porównaniu z opinią internautów na przestrzeni ostatnich lat. Jest to zasługą stale rozwijającej się technologii oraz większej świadomości społeczeństwa.

Jeśli jednak weźmiemy pod lupę bardziej techniczną stronę i zadamy sobie pytanie – jak portale randkowe dbają o nasze bezpieczeństwo? Mamy na to odpowiedź! Jest to możliwe dzięki wdrążeniu specjalnego protokołu SSL, którego zadaniem jest szyfrowanie danych wrażliwych. To właśnie on odpowiada za bezpieczeństwo naszych płatności i anonimowość w sieci.

Swoją cegiełkę dokładają również do tego moderatorzy, którzy z kolei odpowiadają za przesiewową kontrolę treści publikowanych na stronie. To właśnie oni dokładają wszelkich starań, by eliminować fałszywe profile, treści wychodzące poza regulamin strony oraz zwalczać mowę nienawiści.

Czy znalezienie miłości na platformie randkowej jest możliwe?

Portale randkowe to twór, który w ostatnich latach znacząco zyskał na popularności. Nie jest to jednak przypadkiem, o czym świadczą statystyki – w Polsce aż 50% wszystkich Polaków poszukuje miłości poprzez portale randkowe.

Kluczowym czynnikiem, który może się przełożyć naszą skuteczność podczas randek w sieci, jest wybór odpowiedniego serwisu randkowego. Stworzy to doskonały, stabilny fundament do dalszych starań, które z kolei mogą wprowadzić wiele zmian w Twoim prawdziwym życiu.

Internet to po prostu nowe źródło kontaktów, które dodatkowo pozbywa nas zbędnego stresu, który często towarzyszy nam podczas zawierania nowych znajomości. W końcu… każdy przyszedł tutaj w tym samym celu, tak? Niech to was połączy!

portale randkowe dla lesbijek

Podsumowanie

Kobiety szukające miłości ze strony osoby tej samej płci dość często zmagają się z trudnościami. Jednak odpowiedzią na to są platformy randkowe, których zadaniem jest gromadzenie osób o podobnych preferencjach, orientacji i oczekiwaniach względem partnera.

Skoro już wiemy, że istnieją aplikacje skierowane do zawężonej grupy wiekowej, warto postawić na zaufany wybór i postawić na serwisy randkowe dla lesbijek, które cieszą się dobrą opinią zarówno wśród użytkowników, jak i ekspertów od spraw relacji między ludzkich.

Posiłkując się naszym rankingiem, zyskujesz wiedzę o tym, w które portale randkowe dla lesbijek warto zainwestować swój czas i uwagę, by jak najlepiej spożytkować swoje starania i nie narażać się na zbędne pomyłki. Trzymamy za Ciebie kciuki!

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking Najlepszych Portali Randkowych wg. Użytkowników i Redakcji w 2023