Aplikacja Boo – Nasza Recenzja i Opinie Użytkowników

Branża aplikacji randkowych od kilku lat prężnie się rozwija. Pojawiają się nowe propozycje, a to już istniejące zyskują wielu sympatyków. Nic dziwnego… Jest to chyba najwygodniejszy sposób szukania miłości – możesz używać go wszędzie, gdzie tylko jesteś.

Tak samo jest z nowo powstałą aplikacją randkową Boo, która zdobywa coraz większą popularność (na Google Play ma już ponad 5 milionów pobrań!).

Ale czy ta apka jest skuteczna? Czy jej popularność to wynik chwilowej mody? Tego spróbujemy się razem przekonać w tej recenzji.

Boo - recenzja

Czy Boo jest takie samo jak inne aplikacje randkowe?

Boo (pochodzące od Boo Enterprises) opisuje siebie jako aplikację łączącą użytkownika z podobnie myślącymi duszami (stąd wzięła się nazwa apki). Możesz tam znaleźć nie tylko miłość, ale również zwykłą przyjaźń. Boo stosuje do tego psychologię osobowości.

Boo nie jest kolejną kopią Tindera lub Badoo. Jest jedna rzecz, która wyróżnia tę aplikację na tle innych. Boo skupia się przede wszystkim na charakterze i osobowości użytkowników. I też na tej podstawie dopasowuje do siebie dane osoby.

Aplikacje randkowe zazwyczaj mają to do siebie, że są dość powierzchowne, a wygląd stawiają na pierwszym miejscu. Więc Boo jest bardzo przyjemną odmianą w tym czasem toksycznym środowisku.

Grupy

Komunikacja w serwisie również się trochę różni, ponieważ opiera się na grupach zainteresowań. Możesz w nich publikować ciekawe wpisy oparte o tematykę danej grupy, a także wysyłać wiadomości do użytkowników, których zainteresuje Twój wpis.

Jest to świetne i, wbrew pozorom, innowacyjne rozwiązanie, jeśli chodzi o portale randkowe. Naszym zdaniem może ono się okazać też bardziej skuteczne w poznawaniu nowych ludzi niż tradycyjne sposoby komunikacji (ale na takie wyniki trzeba jeszcze poczekać).

Porady

W aplikacji Boo możemy znaleźć również porady dotyczące flirtowania, które również są oparte o psychologię osobowości. Jeśli nie radzisz sobie z kontaktami społecznymi i flirtowaniem, w każdej chwili możesz zasięgnąć pomocy.

Jedną z największych zalet Boo jest weryfikacja profili. Dzięki temu z pewnością unikniesz botów i fake kont, próbujących Cię oszukać.

Za pomocą Boo możesz również ćwiczyć języki obce. Aplikacja zrzesza osoby z całego świata, z którymi trzeba się jakoś dogadać. Możesz skorzystać z inteligentnego tłumacza, ale warto umieć samemu choć kilka słów w obcym języku.

Boo vs Tinder

Jak już wcześniej wspominaliśmy, Boo kieruje się innymi wartościami niż np. Tinder. Są nastawieni na długotrwałe, prawdziwe relacje, oparte o pewne punkty styczne w osobowościach dwóch osób.

Renoma Tindera ostatnimi czasy spada z powodu złych skojarzeń z tą aplikacją, a przede wszystkim ludzi, którym zależy tylko na jednym i którzy nie szanują innych osób. Boo jest natomiast „powiewem świeżości” i dba o zdrowe relacje.

Interfejs Boo jest dość podobny do Tindera, szczególnie sposób przeglądania profili (przesuwanie w prawo bądź lewo, superlike itp.). Jednak jest to jedyne podobieństwo. Boo może stać się dużą konkurencją dla Tindera, jeśli chodzi o rynek aplikacji randkowych.

Rejestracja w aplikacji Boo

Rejestracja w aplikacji Boo

Przez to, że Boo jest aplikacją, rejestracja to banalnie prosta sprawa. Możesz zalogować się za pomocą konta Google, konta Apple lub adresu e-mail. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Mimo, że założenie konta w Boo jest łatwe, dla rozwiania wątpliwości, poniżej znajdziecie instrukcje rejestracji dla każdego sposobu.

Konto Google

 1. Kliknij interesującą Cię metodę
 2. Otworzy się witryna do logowania
 3. Wybierz konto, na które chcesz się zalogować lub wpisz inny adres e-mail
 4. Wpisz hasło
 5. Zostaniesz poproszony o numer telefonu, na który zostanie wysłany SMS z kodem potwierdzającym
 6. Wpisz kod weryfikacyjny
 7. Po przeniesieniu z powrotem do aplikacji, będziesz musiał ustawić:
 • nazwę użytkownika
 • swoją płeć
 • datę urodzenia (od razu ustawia się Twój wiek i znak zodiaku)
 • płeć osoby, z którą chcesz zawrzeć przyjaźń i tej, z którą chcesz randkować

Po wypełnieniu wszystkich informacji pokaże nam się krótki samouczek oraz informacja o włączeniu lokalizacji i powiadomień. Po tym, będziesz mógł wypełnić test osobowości, który pomoże określić Twój profil i dopasować idealnego partnera. Możesz wykonać dokładny test, jego skróconą wersję lub pominąć go klikając „Ja już znam mój typ”.

W tym ostatnim przypadku wybierasz swój typ osobowości, oparty na bardzo popularnym teście „16 personalities”. Już zbliżamy się do końca… Jeszcze tylko musisz wskazać:

 • swoje zainteresowania
 • informacje dotyczące stylu życia
 • zawód
 • wykształcenie
 • podpowiedzi dotyczące tego, czego szukasz u partnera
 • języki, jakimi się posługujesz
 • zdjęcia
 • opis

Oczywiście, jeśli nie chcesz podawać tych informacji teraz, możesz je pominąć. Na tym kończy się rejestracja – Twój profil jest gotowy!

Konto Apple

 1. Kliknij interesującą Cię opcję
 2. Zdecyduj, czy chcesz udostępnić swój adres e-mail i kliknij „Dalej”
 3. Od tego momentu uzupełniasz profil, tak jak wcześniej (patrz punkt 7 powyżej)

Adres e-mail

 1. Kliknij interesującą Cię opcję
 2. Wprowadź swój e-mail
 3. Na Twój e-mail zostanie wysłany link do logowania
 4. Przejdź do maila i kliknij link
 5. Uzupełnij profil tak, jak wcześniej

Ile kosztuje aplikacja Boo?

Ile kosztuje serwis Boo?

Ten portal randkowy jest w większości darmowy. Za rejestrację nie musisz nic płacić, tak samo jak za podstawowe korzystanie z aplikacji. Istnieją jednak, tak jak wszędzie, różne opcje płatne.

Boo Infinity

Boo Infinity to nic innego, jak wersja Premium aplikacji. Pozwala ona na używanie większej liczby polubień i wiadomości, większą widoczność itp. Oto, jak się prezentują pakiety:

 • 12 miesięcy – 60 zł/mies.
 • 6 miesięcy – 33 zł/mies.
 • 3 miesiące – 19 zł/mies.
 • 1 miesiąc – 9 zł
 • dożywotni – 1000 zł jednorazowo

Żetony

Wirtualną walutą w Boo są żetony, które możesz wydawać na tzw. Wzmocnienia, czyli płatne ulepszenia profilu. Każde z nich odpowiada za jedną funkcję. Jeśli nie potrzebujesz ogólnego pakietu Premium, jest to świetna opcja dla Ciebie!

Żetony możesz zdobywać, wykonując różne zadania, np. dodając znajomych. Poza tym, istnieje też kilka pakietów, które są jednorazowych zastrzykiem żetonów. Tak wyglądają pakiety waluty Boo:

 • 10 000 żetonów – 300 zł
 • 4 000 żetonów – 150 zł
 • 1 000 żetonów – 50 zł
 • 100 żetonów – 10 zł

Opinie użytkowników

Internauci wręcz pokochali aplikację Boo! W Internecie znajdziemy w większości bardzo dobre opinie. To, co najbardziej podoba się użytkownikom to mechanizm, na jakim opiera się poznawanie osób w tej aplikacji. Test osobowości, grupy zainteresowań, skupienie się na charakterze – to wszystko okazuje się bardzo skuteczne.

Jedyne wady, jakie są wytykane aplikacji, to problemy techniczne. Jednak jesteśmy w stanie to wybaczyć. Boo dopiero się rozwija, a początki nigdy nie są łatwe.

Rated 1,0 out of 5
21 lutego 2024

Aplikacja często się zawiesza, nie da się zalogować po tym jak się zawiesi. Lipa apka

Niezadowolona
Rated 2,0 out of 5
30 stycznia 2024

Jak wyjść z krainy cieni?, i jak zweryfikować konto, (próbuje już kilka dni).

Nie mogę nic robić z kontem( nie mogę wejść ani w ustawienia ani na swój profil),a administracja nie odpowiada na maile.

Dawid
Rated 5,0 out of 5
05 stycznia 2024

Portal dla introwertyków ,nie wymaga kupowania lepszej wersji ,codzienne możliwości w zupełności wystarczają 🙂

Mesi
Rated 1,0 out of 5
03 stycznia 2024

anulowanie subskrypcji nie możliwe , można tylko czasowo odroczyć płatność – błędne koło

kazik
Rated 1,0 out of 5
24 września 2023

Niczym się nie różni od pozostałych

Adam

Dodaj swoją opinię

Zależy nam na Twoim zdaniu. Używałeś portalu? Dodaj swoją opinię i pomóż innym!

Jak usunąć konto w Boo?

 1. Wejdź w menu po lewej stronie strony głównej aplikacji
 2. Kliknij „Ustawienia”
 3. Przejdź w sekcję „Konto”
 4. Znajdź opcję „Usuń konto :(„
 5. Potwierdź, klikając „Usuń”
 6. Po kliknięciu „Usuń”, zobaczysz propozycję zawieszenia konta. Jeśli nie chcesz jej przyjąć, kliknij jeszcze raz „Usuń”.
 7. Podaj powód usunięcia i ponownie (już ostatni raz) kliknij usuń
 8. Potwierdź, klikając „Tak”

Jeśli jednak zmieniłbyś zdanie, wystarczy, że w ciągu 30 dni zalogujesz się do aplikacji, a Twoje konto zostanie wznowione.

Wady i zalety aplikacji:

Zalety:

 • bardzo dokładny test osobowości, na którego podstawie aplikacja dopasowuje partnerów

 • prosta w obsłudze aplikacja

 • ciekawy interfejs (podobny do Tindera)

 • grupy łączące ludzi o podobnych zainteresowaniach

 • nastawienie na osobowość i charakter

 • duży wybór pakietów Premium i żetonów

 • stosunkowo niskie ceny ofert płatnych

Wady:

 • częste problemy techniczne

 • stosunkowo mała liczba użytkowników

Podsumowanie

Śmiało można stwierdzić, że Boo ma ogromny potencjał, by stać się w przyszłości jedną z najlepszych aplikacji randkowych. Wyróżnia się na tle innych portali swoim zdrowym podejściem do miłości. Tu nie jest najważniejsza atrakcyjność fizyczna, a raczej ta psychiczna.

Aplikacja łączy ze sobą ludzi o podobnych zainteresowaniach za pomocą różnych grup, szkoli użytkowników we flirtowaniu oraz oferuje wiele płatnych funkcji, poszerzających nasze możliwości.

Załóż konto na Boo i przekonaj się sam, że warto korzystać z tego portalu randkowego! My jesteśmy pozytywnie zaskoczeni i mamy nadzieję, że Ty też będziesz zadowolony. Poznawaj nowe osoby, które zostaną z Tobą na zawsze!

Nasza ocena:

Najnowsze posty na stronie:

Magda GrobelnaAutor: Magda Grobelna
Warszawianka z krwi i kości. Lubię dobrze zjeść, podróże oraz pisanie. Uwielbiam nawiązywać znajomości i poznawać nowe osoby. Przetestowałam samodzielnie dziesiątki portali i aplikacji randkowych oraz zrecenzowałam wiele z nich na UdanaRandka.com.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ranking (Lipiec ’24)